Vaata hääletusi tulemusi: Mis muudatuse poolt oled?

Hääletajad
5. Sa ei tohi hääletada
  • nr.2 (panuste hulk)

0 0%
  • nr.3 (viimase panuse aeg)

1 20,00%
  • mõlema poolt

4 80,00%
  • kumbagi poolt

0 0%
Lehekülg 4, kokku 4 EsimeneEsimene 1234
Näidatakse tulemusi 61 kuni 73, kokku 73
    Põrandaalune panustaja Kasutaja telekavaataja avatar
    Liitus foorumiga
    Mar 2004

Algupärane

Viimane muudatus, mille ma viin juba see hooaeg ellu:

Nimelt muutub tabeliseisu kuvamiseviis. Nagu ennegi on kvartalis lubatud teha 12 panust, kuid tabelis hakkavad kajastuma ka pooleliolevad panused.

Antud näites on kasutajal telekavaataja märgitud 2 panust. Ühega võitis ta 25 ühikut (näiteks panustas 10 ühikut koefitsiendile 3,5 ja võitis) ning teises on märgitud kollasel taustal 20-ühikuline panus. Kollane taust tähendab, et see tabeli tegemise hetkel pooleliolev panus. Niiviisi on mul lihtsam jälgida panuseid ja teil lihtsam jälgida, palju tabeli riputamise hetkel vabu ühikuid panustamiseks on. Kõik muud põhimõtted jäävad samaks.
    Viimati muudetud telekavaataja poolt : 20.03.17 at 10:28 Põhjus: EDIT! 20-ühikuline ikka.

Liitus foorumiga
    Mar 2004

Algupärane

Ja ma pean teie käest uue tabeli kujutamise osas tagasisidet küsima? Kas nii on parem jälgida? Mul on küll niiviisi kergem.
    SBT12 võitja

SBT1; SBT3; SBT8; SBT10 - III koht

Eesti koondislane Kasutaja Redman avatar
    Liitus foorumiga
    Nov 2012

Algupärane

Tabel oli hea.
    Auf gehts Liverpool! Allez Allez!

Administraator Kasutaja mazz avatar
    Liitus foorumiga
    Jan 2004

Algupärane

Jah, väga mugav oli jälgida. Kui viimasel nädalavahetusel annaks tabelist välja lugeda ka infot järelejäänud panuste ja kellaaegade kohta, siis oleks ideaalne.

Professionaal Kasutaja underdoggie avatar
    Liitus foorumiga
    Oct 2015

Algupärane

SBT suvepausil võiks siiski ka mingi võistlus olla, mis aga eeldaks minimaalset korraldamist. N.ö. isereguleeruv, kus osalejad arvestavad ise punkte jne.

Liitus foorumiga
    Mar 2004

Algupärane

Mina isiklikult kavatsen suvel puhata igasugusest organiseerimisest ja vedamisest. Ja ma ei usu, et liiga palju osavõtjaid millelegi oleks. Rahvuste Karikas on niigi selline entusiasmi peal võistlus ja selle kokkuajamisega on teinekord probleeme.
    SBT12 võitja

Liitus foorumiga
    Mar 2004

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas mazz Vaata postitust
    Jah, väga mugav oli jälgida. Kui viimasel nädalavahetusel annaks tabelist välja lugeda ka infot järelejäänud panuste ja kellaaegade kohta, siis oleks ideaalne.
    Nüüd ju peaks enam-vähem loetav see info olema?
    SBT12 võitja

Bavarian Kasutaja Mõmmik avatar
    Liitus foorumiga
    Feb 2010

Algupärane

Võibolla see teistele tundub täiesti normaalne, aga see massiivne panuste kopeerimine tundub mulle veidi vastuoluline. A'la see Juventuse võit karikas ja Eesti spordi panused, kus mazz/mario/chelseafc on koheselt liinide kallal ja siis teised lükkavad neid kombodesse juurde. Ma ei väida, et ei tohiks kopeerida, aga mingi limiit võiks ikka olla. Ma reaalselt mõtlesin ise ka, et võtan selle Juventuse ära, sest kõik põhimõtteliselt panid ja see oli massiivne value koht.

Bring back Jupp Heynckes

Asjahuviline Kasutaja QRkood avatar
    Liitus foorumiga
    May 2008

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Mõmmik Vaata postitust
    Võibolla see teistele tundub täiesti normaalne, aga see massiivne panuste kopeerimine tundub mulle veidi vastuoluline. A'la see Juventuse võit karikas ja Eesti spordi panused, kus mazz/mario/chelseafc on koheselt liinide kallal ja siis teised lükkavad neid kombodesse juurde. Ma ei väida, et ei tohiks kopeerida, aga mingi limiit võiks ikka olla. Ma reaalselt mõtlesin ise ka, et võtan selle Juventuse ära, sest kõik põhimõtteliselt panid ja see oli massiivne value koht.
    Täitsa nõus.

Liitus foorumiga
    Oct 2015

Algupärane

mu arust võiks kaotada selle keelu üldse, et sama panust teha ei tohi. Ma ei usu et keegi niiväga teiste bette nüüd kopeerib, või kui kopeerib, siis mis seal vahet on. Võidavad koos või langevad koos.

Eesti koondislane Kasutaja Tauri.T avatar
    Liitus foorumiga
    May 2004

Algupärane

Täitsa ära kaotamise juures on see konks, et lõpus tagant tulija üritab, kuid liidril piisab vaid panuse kopeerimisest. Mõistlik tunduks teise panuse osakaalu tõsta 1,5 pealt kõrgemale.

Liitus foorumiga
    Oct 2015

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Tauri.T Vaata postitust
    Täitsa ära kaotamise juures on see konks, et lõpus tagant tulija üritab, kuid liidril piisab vaid panuse kopeerimisest. Mõistlik tunduks teise panuse osakaalu tõsta 1,5 pealt kõrgemale.
    võibolla tõesti, aga sihuke skeemitamine väljuks juba SBT eesmärgi raamest, nii tõsiselt pole ka vaja võtta

Järjehoidjad

Postitamise reeglid

• Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud