320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Muudatused SBT-s (hooajaks 16/17)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #61
    Viimane muudatus, mille ma viin juba see hooaeg ellu:

    Nimelt muutub tabeliseisu kuvamiseviis. Nagu ennegi on kvartalis lubatud teha 12 panust, kuid tabelis hakkavad kajastuma ka pooleliolevad panused.



    Antud näites on kasutajal telekavaataja märgitud 2 panust. Ühega võitis ta 25 ühikut (näiteks panustas 10 ühikut koefitsiendile 3,5 ja võitis) ning teises on märgitud kollasel taustal 20-ühikuline panus. Kollane taust tähendab, et see tabeli tegemise hetkel pooleliolev panus. Niiviisi on mul lihtsam jälgida panuseid ja teil lihtsam jälgida, palju tabeli riputamise hetkel vabu ühikuid panustamiseks on. Kõik muud põhimõtted jäävad samaks.
    Last edited by telekavaataja; 20.03.17, 10:28. Põhjus: EDIT! 20-ühikuline ikka.
    Instagram

    Twitter

    Eesti Lokomotiv Moskva fännid

    telekavaataja.blogabet.com

    Kommentaar


      #62
      Ja ma pean teie käest uue tabeli kujutamise osas tagasisidet küsima? Kas nii on parem jälgida? Mul on küll niiviisi kergem.
      Instagram

      Twitter

      Eesti Lokomotiv Moskva fännid

      telekavaataja.blogabet.com

      Kommentaar


        #63
        Tabel oli hea.
        Corner taken quickly...

        Kommentaar


          #64
          Jah, väga mugav oli jälgida. Kui viimasel nädalavahetusel annaks tabelist välja lugeda ka infot järelejäänud panuste ja kellaaegade kohta, siis oleks ideaalne.

          Kommentaar


            #65
            SBT suvepausil võiks siiski ka mingi võistlus olla, mis aga eeldaks minimaalset korraldamist. N.ö. isereguleeruv, kus osalejad arvestavad ise punkte jne.

            Kommentaar


              #66
              Mina isiklikult kavatsen suvel puhata igasugusest organiseerimisest ja vedamisest. Ja ma ei usu, et liiga palju osavõtjaid millelegi oleks. Rahvuste Karikas on niigi selline entusiasmi peal võistlus ja selle kokkuajamisega on teinekord probleeme.
              Instagram

              Twitter

              Eesti Lokomotiv Moskva fännid

              telekavaataja.blogabet.com

              Kommentaar


                #67
                Algselt postitas mazz Vaata postitust
                Jah, väga mugav oli jälgida. Kui viimasel nädalavahetusel annaks tabelist välja lugeda ka infot järelejäänud panuste ja kellaaegade kohta, siis oleks ideaalne.
                Nüüd ju peaks enam-vähem loetav see info olema?
                Instagram

                Twitter

                Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                telekavaataja.blogabet.com

                Kommentaar


                  #68
                  Ideaalne

                  Kommentaar


                    #69
                    Võibolla see teistele tundub täiesti normaalne, aga see massiivne panuste kopeerimine tundub mulle veidi vastuoluline. A'la see Juventuse võit karikas ja Eesti spordi panused, kus mazz/mario/chelseafc on koheselt liinide kallal ja siis teised lükkavad neid kombodesse juurde. Ma ei väida, et ei tohiks kopeerida, aga mingi limiit võiks ikka olla. Ma reaalselt mõtlesin ise ka, et võtan selle Juventuse ära, sest kõik põhimõtteliselt panid ja see oli massiivne value koht.

                    Kommentaar


                      #70
                      Algselt postitas Mõmmik Vaata postitust
                      Võibolla see teistele tundub täiesti normaalne, aga see massiivne panuste kopeerimine tundub mulle veidi vastuoluline. A'la see Juventuse võit karikas ja Eesti spordi panused, kus mazz/mario/chelseafc on koheselt liinide kallal ja siis teised lükkavad neid kombodesse juurde. Ma ei väida, et ei tohiks kopeerida, aga mingi limiit võiks ikka olla. Ma reaalselt mõtlesin ise ka, et võtan selle Juventuse ära, sest kõik põhimõtteliselt panid ja see oli massiivne value koht.
                      Täitsa nõus.

                      Kommentaar


                        #71
                        mu arust võiks kaotada selle keelu üldse, et sama panust teha ei tohi. Ma ei usu et keegi niiväga teiste bette nüüd kopeerib, või kui kopeerib, siis mis seal vahet on. Võidavad koos või langevad koos.

                        Kommentaar


                          #72
                          Täitsa ära kaotamise juures on see konks, et lõpus tagant tulija üritab, kuid liidril piisab vaid panuse kopeerimisest. Mõistlik tunduks teise panuse osakaalu tõsta 1,5 pealt kõrgemale.

                          Kommentaar


                            #73
                            Algselt postitas Tauri.T Vaata postitust
                            Täitsa ära kaotamise juures on see konks, et lõpus tagant tulija üritab, kuid liidril piisab vaid panuse kopeerimisest. Mõistlik tunduks teise panuse osakaalu tõsta 1,5 pealt kõrgemale.
                            võibolla tõesti, aga sihuke skeemitamine väljuks juba SBT eesmärgi raamest, nii tõsiselt pole ka vaja võtta

                            Kommentaar

                            Working...
                            X