320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Muudatused SBT-s (hooajaks 16/17)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #31
    Nüüdseks on laekunud 25 vastust ja minu free trial ei võimalda rohkem analüüsida. Kui keegi tahab veel küsitlusele vastata, palun jagage informatsiooni minuga privas, ma täiendan graafikut enda arvutis. Selles suhtes, mida rohkem vastuseid seda parem.

    Peaksin ütlema aitäh, et vastasite!

    Nüüd ma räägin teile natuke tausta ka, miks mul tekkis see kiire järsku ja mida hekki üldse.

    Ühesõnaga, ma olen ignore saanud erinevatel aegadel erinevatelt panustamis (ja mitte ainult) firmadelt seoses SBT toetamisega. Kes viisakamalt, kes vähem viisakalt on ära öelnud. Minu jaoks oli Coolbet suhteliselt uus nähtus ning ma otsustasin neid järgi proovida. Laadisin boonusega 100 eurot ning mängisin 2 nädalat nende juures. Muljet jagasin enda blogis. Jah, seal on asju, mis mulle ei meeldi, aga mis kõige olulisem, ma pole kunagi nendega sel teemal suhelnud.

    Omades mitte liiga suuri lootusi kirjutasin nende klienditeenindusse koostööpalvega. Minu e-kiri saadeti turundusjuhile. Kuna vastust ei tulnud mite päeva, siis loobusin juba mõtteis millegi positiivse ootamisest, ning vaikselt juba unustasin. Mõni päev tagasi sain aga Coolbeti turundusjuhilt vastuse ning ta kutsus mind temaga kohtuma ning antud teemat arutama.

    Ma rõhutan, et see ei tähenda hetkel midagi. Nad ei pruugi tahta meid toetada, nad ei pruugi tahta meid toetada nii nagu meil vaja oleks, nad ei pruugi meile sobida. Tõenäosus, et midagi juhtub on väike. Kuid ma tahtsin selgitada üldist meelestatust põhi sihtgrupi seas. Veel kord aitäh teile, et vastasite ja palun neil, kes ei jõudnud mingil põhjusel vastata saata mulle vastused privaatsõnumiga.

    Igal juhul ükskõik, mis võimalusi mulle ei pakuta, teen seda lähtuvalt SBT kui ürituse heaolust. Sest kuigi mõni võib arvata, et olen täisdebiilik ja pühendun sellele liiga palju, võib olla olengi, siis läheb see sari mulle endale üllatavalt palju hinge. Loodame parimat!

    Kindel on see, et järgmine nädal olen ehk targem selles osas.

    Mis puudutab aga veidraid ideid, siis üks on mul veel, aga sellest ma räägin ka pigem järgmisel nädalal. Nüüdseks aga nautigem SBT13-ne põnevat teist poolt.
    Instagram

    Twitter

    Eesti Lokomotiv Moskva fännid

    telekavaataja.blogabet.com

    Kommentaar


      #32
      Ma vist võin väärikalt lõpetada, või peab/ võib selle 0,52 ühikuga mingi meeleheitliku
      kombo teha?

      Aga väike mõte/kokkuvõtte.

      Ma tavaliselt teen soovitusi saitidel kus saab aint üksikpanuseid teha, sain jälle kogemusevõrra rikkamaks, et kombod on õnnemäng, pole ammu proovinud. Ilmselt tasuta osalemine ja muud juhtumid panid rohkem lõdvamalt võtma. Et see kombode osa paneb mind mõtlema kas osaleda veel või mitte, muidu ma eelistan seda mazzi stiili, et vähe ja harva, seekord sai ilma rahata proovida ja kui midagi mängus pole siis ehk nagu ikka võtad lõdvamalt. Kui oleks lihtsalt aint üksikpanused, siis ma oleks nõus kindlasti osalema, aga see praegune süsteem on minu jaoks pigem sellinne õnnemäng ja vaese üliõpliasena raha ei tahaks mängu panna. Samas kui raha on mängus siis piirangud ei pruugi olla mõistlik ja praegune süsteem võibki olla ainuõige. Pikemajaliselt minu kui amatöörist panustaja jaoks on tähtis stabiilsus ja, et ma saaks neid panuseid kaasa teha, kui on hea tekst juures ja mõte. ma tean seda, et kui ma ise ei osalenud, siis ma ei vaadanud väga, mis siin toimub. Et hetkeseisuga ma ise pigem sellise formaadiga ei leia motivatsiooni, et veel osaleda. On olemas niipaljukohti, kus saab teha soovitusi ilma rahata ja selle eest saada raha.

      Kommentaar


        #33
        Olen karliga nõus mingil määral. Minu jaoks on need turniirid olnud selline fun gamble ja väga selle raha kaotuse pärast ei higista. Aga kui tahta turniirile natukene kvaliteeti, siis on mul endal selline ettepanek. 100 unitit alguses kõigile, 10 unitit max per bet ja siis max return 30 unitit (ehk siis 10 unitit võid max 3 koefile panna, 5 unitit 6sele koefile jne). Kui siin mingid vennad panevad 1-2 unitit mingile 300 koefiga kombole, siis sealt on vüga raske mingeid soovitusi või head infot võtta. Ka kombodes võib valuet olla, nagu underdoggie on ka mitmel korral näidanud. Samuti saadan respekti Romariole, kes on oma nišis väga tugev On ka teisi, kes suudavad head valuet leida, kuid kahjuks on seda üha raskem ja raskem leida nende ulmekombode virrvarri keskel. Võibolla oleks see liiga suur muutus eelmistest turniiridest ning vahest on see hetkeformaat kõige atraktiivsem, kuid kui me tahame tõelist betikunni leida, siis mingeid piiranguid peaks ka tegema. Samuti võiks olla mingisugune bookmakerite piirang, et päris igat Makedoonia bookiet ei saaks valida. Võibolla see sponsorlus läheb läbi, ning see oleks kindlasti ka kiiduväärt muutus. Aga kui paljudelt teil reaalselt on ligipääs vulkanbeti või Gutsi koefidele? Osad on neist kindlasti ka nii softid bookied kes updatevad koefe korra ööpäeva jooksul seega tähtsa info puhul jäävad nende koefid lootusetult maha. Teen ettepaneku, et koefid võiks olla eestis kättesaadavatest kontoritest + pinnacle. Aga no see teema võib ka muutuda, kui saaks mingi bookie ürituse taha.

        Siinkohal tahaks suured tänud avaldada ja telekavaatajale, et seda asja käimas hoiab. Need punktid ülal on lihtsalt minu arvamus, kuid arvan, et need teeks ka sinu töö lihtsamaks (oleks märksa vähem tulemusi mida peaks läbi kammima) ning tõstaks panuste kvaliteeti märgatavalt

        Kommentaar


          #34
          Ma tõstsin ChelseaFC ja karl54 postitused siia. Välja on toodud hulgaliselt ideid. Oma arvamuse ja võimaliku plaani võin arutama alates kolmapäevast, rääkimata muudatustest. Küll aga igaüks, kes tunneb end selle teemaga puudutatuna olevat, võiks kaasa rääkida.
          Instagram

          Twitter

          Eesti Lokomotiv Moskva fännid

          telekavaataja.blogabet.com

          Kommentaar


            #35
            Kui peaksin konkreetselt poolt valima siis oleksin kombode vastu, samas saan aru, et paljude jaoks see kombotamine ongi fun sellel turniiril ja eks teinekord olen ise ka kätt proovinud.
            Panuste suuruse limiteerimise poolt ma ei ole. Eriti praeguse formaadi juures kui viimastel päevadel saab teha märkimisväärselt vähem panuseid.

            Kommentaar


              #36
              Algselt postitas Sonderfern Vaata postitust
              Kui peaksin konkreetselt poolt valima siis oleksin kombode vastu, samas saan aru, et paljude jaoks see kombotamine ongi fun sellel turniiril ja eks teinekord olen ise ka kätt proovinud.
              Panuste suuruse limiteerimise poolt ma ei ole. Eriti praeguse formaadi juures kui viimastel päevadel saab teha märkimisväärselt vähem panuseid.
              Saan aru tõesti, et kui panuste suurust limiteerida, siis võib juhtuda, et kui keegi on liialt eest läinud, siis on võimatu teist kinni püüda. Samas kahandab see õnne osakaalu ning toob just pikemas perspektiivis esile tugevamad sellid. Kas see muidugi selle võistluse eesmärk on jääb iga ühe enda otsustada. Hetkel pole siin vist sellist asja veel juhtunud, aga ütleme, et kui keegi hitib 10 ühikuga 200 koefise kombo, siis pole põhimõtteliselt enam võitjas kahtlust. Ise sooviksin lihtsalt seda näha, et kombod või lambid meeleheitel "feeling lucky" lükked väheneks. Võib ka limiteerida, et ühes panuses võib max 2 jalga sees olla või asi üldse ainult üksikpanuste peale lükata. Selle jätaks kõigi otsustada ning loodetavasti on telekavaatajal ka piisavalt tagasisidet selle kohta.

              Kommentaar


                #37
                kõige "õiglasem" oleks muudatus, et kombopanused üldse kaotada - siis on näha ka, kes stabiilselt biidib bettingus, koefi piirangut võiks mitte olla.

                Ma ei tea küll, mida panuste piiranguga siis teha - mul endal oli selle turniiri vältel ca 80 panust, mis oli siis kombodega panuste arvu piirangusse mahutatud. 4 päeva jooksul teha ainult 12 üksikpanust tundub mulle natuke vähe. Teisalt, see on korraldajale megatöö jällegi, kui peab kahe päeva jooksul 100 panust üle kontrollima.

                Kommentaar


                  #38
                  ahjaa üks asi veel - 100 starting unitit on hea ja igaüks võiks ise jätkuvalt valida, kui suur on tema panustatud unitite hulk - võib kohe 100 ka panna, kui soovib. igaühel oma strateegia ju.

                  Kommentaar


                    #39
                    Mina jällegi poolt ei ole, et kombosi kaotada. Kahe mängused kombod üsna head ikkagi kasutada. Tõsi sellised õnne peale kombod ala 5+ mängu rikuvad siin üldist pilti aga ise lasin nendest lihtsalt silmadega üle ja isegi vaevund vaatama. Karl vist läbustas ise kõige rohkem oma suuremate kombodega. Vabandused, et nii seda nimetasin aga ei tea palju sa neist üldse hittisid. Pole ammu usku nendesse. Kombo mehed surevad välja, see on selge. Ühe turniiri korra proovivad mõni teise korra veel ja siis loobuvad või siis tulevad targemana tagasi. Mingi mängude arvu liimit võiks kombodel olla kui piirama hakata, 3 mängu vb.

                    Kommentaar


                      #40
                      Tänud ka telekavaatajale muidugi korraldamise eest, ise olen kindlasti osaleja ka järgnevatel turniiridel.

                      Kommentaar


                        #41
                        Mulle isiklikult meeldib turniir täpselt selles formaadis nagu ta praegu on. Aga arvestades, et mul on õnnestunud siiani kõige rohkem raha võita, siis oleks patt viriseda ka. Las igaüks mängib oma strateegiaga. Ongi ju huvitav. Kõige hullem oleks tuimalt mingeid tulemusi laksida a la coolpickz vms. Ning ka minu poolt tõsine props telekavaatajale, et viitsid jätkuvalt punkte kokku lugeda ja asja orgunnida. See on päris suur töö.

                        Kommentaar


                          #42
                          Algselt postitas giga204 Vaata postitust
                          Mulle isiklikult meeldib turniir täpselt selles formaadis nagu ta praegu on. Aga arvestades, et mul on õnnestunud siiani kõige rohkem raha võita, siis oleks patt viriseda ka. Las igaüks mängib oma strateegiaga. Ongi ju huvitav. Kõige hullem oleks tuimalt mingeid tulemusi laksida a la coolpickz vms. Ning ka minu poolt tõsine props telekavaatajale, et viitsid jätkuvalt punkte kokku lugeda ja asja orgunnida. See on päris suur töö.
                          amen.
                          Ma vast hakkan ka nüüd rohkem jälle osalema(aega rohkem) ning kui kombod ära kaovad ja mingid panuste limiidid tuleksid, siis tõenäoliselt kaoks huvi.

                          Kommentaar


                            #43
                            Kirjutan ka mõne sõna. Esiteks, mis on selle projekti eesmärk. Julgen järjestada nad tähtsuse järjekorras järgmiselt 1)meelelahutuslik aspekt 2) väärtuspanuste leidmine 3) selle projektiga raha teenimine

                            Praegusel kujul on kõigi jaoks miskit, on võimalik 12 euro eest gamblida, on võimalik konservatiivselt mängu suhtuda ja on võimalik seda ühildada. Selge on see, et selle projektiga ei selgu nn. parim ennustaja, aga ma usun, et see ei ole siin ka eesmärk. Kes soovib ennustamisega raha teenida, siis see teeb seda ilmselt kontorites niigi. Ma ei hakka kellegi strateegiat kritiseerima ja igasugused kombod teevad mängu lõbusamaks, aga samas ka oluliselt raskemaks kui võistlejaid on palju, nagu viimasel osavõistlusel. Ehk kui on palju gamblereid, siis tõenäosusteooria kohaselt keegi ikka midagi suurt hitib, mis omakorda tähendab, et ka teised mängijad on sunnitud algsest plaanist suuremaid riske võtma, mis viimas(t)el päeva(de)l on niigi poolkohustuslik.

                            Mulle meeldib, et käib võitlus ka koha nimel kolmandas kvartalis, aga viimaseks kaheks päevaks annaks ma tagumisele seltskonnale rohkem kui kaks panust, mille vastu ma ise häbiväärselt eksisin. Kiidaks muidugi eriti telekavaatajat, aga ka kõiki teisi, kes võtavad sellest üritusest osa ning oma valikuid ka põhjendavad. Kui projekti alguses tundus, et seekord on ka endal rohkem aega kaasa mõelda ning panuseid selgitada, siis kuidagi kukkus jälle nii välja, et heal juhul suutsin mõne sõna kirja panna.

                            Kuna SBT läheb talvepuhkusele ja siia foorumisse on tekkinud täitsa huvitav panustamise kommuun, siis mõtlen, et võiks ka oma Eesti spordi mõtted ühte teemasse kokku koguda, juhul kui muidugi huvilisi on, sest monoloogi pidada ei viitsi. Sellisel juhul muidugi koos selgitustega.

                            Kommentaar


                              #44
                              Algselt postitas -RoMaRiO- Vaata postitust

                              Kuna SBT läheb talvepuhkusele ja siia foorumisse on tekkinud täitsa huvitav panustamise kommuun, siis mõtlen, et võiks ka oma Eesti spordi mõtted ühte teemasse kokku koguda, juhul kui muidugi huvilisi on, sest monoloogi pidada ei viitsi. Sellisel juhul muidugi koos selgitustega.
                              Instagram

                              Twitter

                              Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                              telekavaataja.blogabet.com

                              Kommentaar


                                #45
                                Algselt postitas -RoMaRiO- Vaata postitust
                                Kuna SBT läheb talvepuhkusele ja siia foorumisse on tekkinud täitsa huvitav panustamise kommuun, siis mõtlen, et võiks ka oma Eesti spordi mõtted ühte teemasse kokku koguda, juhul kui muidugi huvilisi on, sest monoloogi pidada ei viitsi. Sellisel juhul muidugi koos selgitustega.
                                See idee on igati kiiduväärt ning üritan ka ise kindlasti omi mõtteid sinna koondada

                                Kommentaar

                                Working...
                                X