320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Muudatused SBT-s (hooajaks 16/17)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #46
    Algselt postitas giga204 Vaata postitust
    Mulle isiklikult meeldib turniir täpselt selles formaadis nagu ta praegu on.
    +1.

    Ka turniiri viimase päeva reeglimuudatused on minu meelest võistlusele kasuks tulnud, kuid sel mündil on ka teine külg, Kui juba vana hunt Romario eksis reeglitega, siis ilmselt on reeglid siiski liiga detailsed. Eriti kui tahame haarata võimalikult laia sihtgruppi, mis minu meelest võiks olla üks SBT peamisi eesmärke.

    Ühesõnaga ma põhimõtteliselt ei pooldaks uusi reeglimuudatusi kui need ei muuda uue tulija jaoks võistlust lihtsamaks ja mugavamaks.

    Samal põhjusel ei poolda ma ka kontorite piiramist. Praegu on imelihtne oddsportalist parim koef üles leida, päris tobe oleks parimate koefide leidmiseks kuskil näpuga järge ajada. Lõppude-lõpuks on koefid kõigile niikuinii võrdsed.

    Kommentaar


      #47
      Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
      Ma tõstsin ChelseaFC ja karl54 postitused siia. Välja on toodud hulgaliselt ideid. Oma arvamuse ja võimaliku plaani võin arutama alates kolmapäevast, rääkimata muudatustest. Küll aga igaüks, kes tunneb end selle teemaga puudutatuna olevat, võiks kaasa rääkida.
      Kohtumine lükkus edasi. Alates neljapäeva õhtust avaldan enda arvamused ja mingid ligikaudsed edasised plaanid.

      Aga seda ma pean küll ütlema, et kogu see arutelu, mis on siin viimase 3-4 päeva käinud, on mulle SBT organiseerimises suures osas abiks olnud. Endiselt kiidan takka kõiki, kes ükskõik mis esmaspilgul jaburalt tunduva ideega välja tulevad. Ja loomulikult ka konstruktiivne analüüs on super.
      Instagram

      Twitter

      Eesti Lokomotiv Moskva fännid

      telekavaataja.blogabet.com

      Kommentaar


        #48
        1. SBT 16/17 hooaeg on täpselt poole peal. Toimub veel kolm turniiri ja need toimuvad järgmistes ajavahemikes:
        SBT14- 4.03-19.03
        SBT15- 8.04-23.04
        SBT16- 6.05-21.05

        Need 3 turniiri toimuvad kõik samas formaadis (laias laastus). SBT-le paneb õla alla Coolbet ning sponsoreerib parimaid panustamisrahaga enda keskkonnas.

        Hetkel on kokkulepe, et võitja saab lisaks üldvõidule 50 eurot, 2. koht 20 ning 3. koht 10. Samuti premeeritakse igat kvartalivõitu 10 euroga. Selline kokkulepe on järgnevaks kolmeks turniiriks. Ma arvan, et alustuseks pole üldse halb.
        Seoses sellega ma teen ettepaneku, et SBT panused, mis on vähemalt 50 ühikut, peavad olema Coolbeti keskkonnast.

        Tahaksin tänada kõiki, kes vastasid küsitlusele, kes jagasid ideid (ja jagavad neid edaspidi) ja kes niisama kommenteerivad.

        2. Siin on palju arutletud igasugu asjade üle, mis häirivad. Toodi välja kaks peamist probleemi: õnne peale kombod ning vähene panuste seletus. Mõlemad võib iseloomustada, kui "lahmimise probleemi". Ehk siis inimesed lahmivad ja üldse kas see võistlus lõpuks näitab seda, kes on tugevaim?

        Minu ettepanek: jätta kõik muutmata selles osas.
        Miks?
        a) Selle turniiri eesmärk on lõbus võistlus, kus omavahel põrkuvad erinevad strateegiad. Kui keegi tahab kombotada, kombotagu. Kui keegi tahab panustada 1 panus per kvartal, tehku nii. Loeb see, kui palju on sul ühikuid 16 päeva pärast algust. Turniirile registreerudes sa juba eeldad, et need 12 eurot sa maksad selle meelelahutusliku võistluse eest.

        b) Minu meelest pole ühtegi turniiri olnud, kus tugevaim ei oleks võitnud. Kas vaidlete vastu? Iga turniiri üleval otsas on siiski parimad. Minu asi ei ole kritiseerida kedagi ega õpetada, ma olen ise ka nulliga turniire lõpetanud, aga ilmselgelt tuim teadmatu lahmimine siin turniiris ei toida ja ei toida ka päriselus.

        c) Reaalne probleem on see, et keegi lahmib kombod ette ära ja pärast ei saa kombosisu kasutada. Aga ka see on taktika. Ta kasutab enen ära, kuid sellega ta riskib.

        d) Selle turniiri olevik on hetkel täpselt see, mis on ühele foorumi turniirile peaks omane olema. Tunnistan, et teatud reeglitega on üle võlli keeratud, kuid samas teatud asju on lihtsalt vaja reguleerida. Mulle meeldib, kui asjad on konkreetsed ja ükski asi ei saa olla konkreetsem kui kirja pandud reeglid. Kõik, mida ma ootan, on uued osalised ja proovijad. Tegelt on see sigaäge võistlus ja mul on alati viimase päeva õhtul omajagu emotsioone (isegi kui ma olen mängust väljas).

        Turniiri tulevik
        Siin kohal ma ei taha tegelikult oma visiooni liiga palju avada. Oma ideest ma rääkisin Coolbetile, kes omab vastavat ressurssi, et seda ellu viia. Kui neil on tahtmist/ võimalust seda teha, siis kindlasti te kuulete sellest esimesena. Meie turniir on ju veidi nagu sport?

        Jabur idee
        Ma lihtsalt jagan oma jaburat ideed. Mingi hetk mõtlesin, et SBT võiks olla liigaformaadis. Et ala n-mängijat mängivad omavahel kodus/võõrsil süsteemis (kodus tähendaks nätieks viimase panuse eelist vms). Aga see nõuaks osalejatelt juba liiga suurt ajalist osalust. Jätsin selle praegu välja.
        Instagram

        Twitter

        Eesti Lokomotiv Moskva fännid

        telekavaataja.blogabet.com

        Kommentaar


          #49
          Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
          Seoses sellega ma teen ettepaneku, et SBT panused, mis on vähemalt 50 ühikut, peavad olema Coolbeti keskkonnast.
          Äkki oleks sel juhul parem reegel valida kõik panused Coolbetist. Oleks vähem segadust. Probleemiks võib olla see, et kuidas sa valitud Coolbeti koefe tõestad, kui selleks peaks vajadus tekkima? Oddsportalis neid ei ole ju.

          Kommentaar


            #50
            Algselt postitas giga204 Vaata postitust
            Äkki oleks sel juhul parem reegel valida kõik panused Coolbetist. Oleks vähem segadust. Probleemiks võib olla see, et kuidas sa valitud Coolbeti koefe tõestad, kui selleks peaks vajadus tekkima? Oddsportalis neid ei ole ju.
            Betbrain.com, mis on üsna solid odds comparison site, pakub küll CoolBeti. Mõned pakuvad veel.

            Kommentaar


              #51
              Algselt postitas underdoggie Vaata postitust
              Betbrain.com, mis on üsna solid odds comparison site, pakub küll CoolBeti. Mõned pakuvad veel.
              Sorry, seal oddside historyt ei jää, vähemalt ma ei leidnud küll

              Kommentaar


                #52
                Jääme Märtsi ootama. Kuna eelmine SBT oli minu jaoks esimene siis nüüd on huvi suur ja järgmist ei jõua kuidagi ära oodata ning märts tundub kuidagi mägede taga. Aga ootame ära ja loodame, et parem turniir ka isiklikus plaanis. Tänud ka telekavaatajale uue informatsiooni eest ja jõudu nendes ettevõtmistes.

                Kommentaar


                  #53
                  Betbrainis on küll Coolbeti ajalugu olemas.

                  Ehk siis minu poolest me võime ka ainult Coolbeti kasutada. Selle puhul on see probleem, et neil on Aasia händikäppe suhteliselt vähe (veerandeid pole üldse).
                  Instagram

                  Twitter

                  Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                  telekavaataja.blogabet.com

                  Kommentaar


                    #54
                    Kas seda ei ole veel otsustatud, et kas järgmiseid SBT panuseid on lubatud võtta ainult Coolbetist? Heitsin täna üle pika aja pilgu peale sinna ja kui keegi siin foorumis varem mainis, et on võimalik, et uuest aastast (2017) on võimalus, et Coolbet laiendab enda valikuid siis hetkel tundub, et mingit erilist laiendust seal ei ole. Mõndadele populaarsetele aladele ja mängudele on lausa eriti hõre see valik.
                    Ehk siis ma isiklikult leian, et see ei oleks hea variant kui Coolbet muutub kohustuslikuks.

                    Kommentaar


                      #55
                      Järgmise SBT teema avatakse ülejärgmisel nädalal. Selleks hetkeks ma langetan otsuse. Hetkel on küsimärgi all, kas Coolbet üldse on huvitatud mulle vastama või mitte.
                      Instagram

                      Twitter

                      Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                      telekavaataja.blogabet.com

                      Kommentaar


                        #56
                        Homme ma avan SBT14 teema, kuid üks on kindel- Coolbet seda ei toeta. Nende turundusjuht tegi asja meile väga lihtsaks. Full ignore on peal ja noh mina ei näe mõtet teha koostööd nendega, kes seda ei taha. Seega jääme enda panga juurde, mis seal ikka...
                        Instagram

                        Twitter

                        Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                        telekavaataja.blogabet.com

                        Kommentaar


                          #57
                          Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
                          Homme ma avan SBT14 teema, kuid üks on kindel- Coolbet seda ei toeta. Nende turundusjuht tegi asja meile väga lihtsaks. Full ignore on peal ja noh mina ei näe mõtet teha koostööd nendega, kes seda ei taha. Seega jääme enda panga juurde, mis seal ikka...
                          Söön oma sõnu. Vastav isik võttis minuga ühendust ja antud turniiri osas on tiptop. Ma mõtlesin natuke, kuidas ikkagi Coolbet ära siduda ning lisasin ühe klausli. Nimelt kõik 1x2 panused (v.a kombod) võtta Coolbetist.
                          Instagram

                          Twitter

                          Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                          telekavaataja.blogabet.com

                          Kommentaar


                            #58
                            Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
                            Söön oma sõnu. Vastav isik võttis minuga ühendust ja antud turniiri osas on tiptop. Ma mõtlesin natuke, kuidas ikkagi Coolbet ära siduda ning lisasin ühe klausli. Nimelt kõik 1x2 panused (v.a kombod) võtta Coolbetist.
                            Kuidas käituda, kui soovitud kohtumist pole Coolbeti nimekirjas?

                            Kommentaar


                              #59
                              Siis kasutada vabalt valitud kontorit.
                              Instagram

                              Twitter

                              Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                              telekavaataja.blogabet.com

                              Kommentaar


                                #60
                                Mul on varsti plaanis avada teema, mis käsitleb muudatusi järgmiseks hooajaks. SBT15 ja SBT16 jaoks on aga vaja teha uus väike "arendus". Nimelt on see turniir näidanud, et mängijatel ja minul on vahel keeruline jälgida, palju ühikuid mängus on.

                                Lahendus on lisaveerg: ühikuid mängus ning total kajastaks seda hulka, mis mängijal reaalselt pangas on.
                                Instagram

                                Twitter

                                Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                                telekavaataja.blogabet.com

                                Kommentaar

                                Working...
                                X