320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Huvitavaid pilte Prantsusmaalt

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #91
    Algselt postitas metssiga Vaata postitust
    eks see käib asja juurde, eelmine oli martial.
    Sedant nüüd küll. Aga väike, kuid samas ka mõne jaoks oluline erinevus on selles, et kui Mbappe ja Henry on mõlemad Monaco noorteakadeemiast sirgunud, siis Martial on Lyoni kasvandik.

    Kommentaar


      #92
      Kui teistel on karikad käes siis Aurieril on mobla

      Fino alla fine FORZA JUVE

      Kommentaar


        #93
        Clinton

        Fino alla fine FORZA JUVE

        Kommentaar


          #94
          Nägin seda pilti eelmine nädal, aga ei tulnud selle peale, et jagada. Korralik klounaad ikka. Maxime Lopez näeb välja nagu põhikooli õpilane, kes on keka tunnist jooksu pannud, et suurte onudega kuskil basseinipeol chillida. Njie, Payet ja Sarr on muidugi grammi võrra veelgi "paremad".

          Kommentaar


            #95
            Uskumatud vennad na.
            Nagu pidžaamapidu või karneval.

            Kommentaar


              #96
              Kes on need kaks, kellele on ringid ümber tõmmatud?

              Kommentaar


                #97
                arsenali särgis poisiks pakkusin mbappet ja teine on vist siis corchia, ilma neti abita ma seda ülesannet muidugi ei lahendanud.

                Kommentaar


                  #98
                  Corchia tegelikult on täitsa oma näoga seal pildil aga väiksema junsu tundmisega ilmselt oleks meil kõigil raskusi olnud.

                  Aga siin pildil vast on tuttavamad näod vastu vaatamas:

                  Kommentaar


                    #99
                    ma tegelikult selle väikse poisi pakkusin puhtalt selle pealt, kes seal siis ikka nii väga olla võiks, et kellest enim räägitakse hetkel. siis võtsin neti appi, jõudsin clairefontaine akadeemiani ja siis juba oli twitter ja corchia
                    aga mu arust on pisut koomiline, kuidas praegu pannakse selle pealt paari teda arsenaliga, et väiksena oli selle fänn. reaalsuses, see on ikka peenraha, kelle fänn sa poisina oled, võrreldes kõigi muude teguritega. aga noh millestki on vaja kirjutada ja kuhugi ta "peab" minema, kui millestki kinni ka veel pole hakata, eks siis on abiks seegi

                    Kommentaar


                      Ma arvan, et poiss on seal pildil nii väike (heal juhul 2-3-aastane), et tal on suhteliselt suva, mis särk tal seljas on. Pigem oli see vanemate teene, et tal see Arsenali särk selga tõmmatud on. Aga nende pastakast välja imetud kuulujuttude jaoks ju rohkem polegi tänapäeval vaja. Suvel minu mälu järgi keegi jäädvustas ka pildi sellest, kuidas Griezmann mingis jalka mängus Chelseaga mängis, mille järel hakkasid igasugu Griezmann Chelseasse jutud kiirelt hoogu võtma. Või kasvõi see sama eelmise lehe pilt, kus Mbappe toa sein Ronaldo pilte täis on.

                      Kommentaar


                        Väikse hilinemisega

                        Kommentaar


                          Memphis Jackson

                          Fino alla fine FORZA JUVE

                          Kommentaar


                            Kommentaar




                              Kes on see kloun esimese pildi peal?
                              Fino alla fine FORZA JUVE

                              Kommentaar


                                giroud?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X