320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Ligue 1 2016-17

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
    PSG mõlemad äärekaitsjad (Aurier, Kurzawa) suutsid esimese 6 minuti jooksul kahe peale nii palju kingitusi teha vastastele, kui nad ei tohiks hooaja pealegi teha. Rohkem keskendumist- ees on Barcelona (no varsti)!
    Mõlemad on eemal ka olnud, Aurier oli AFCON'il ja Kurzawa oli vigane ehk neil natuke mängupraktikat hetkel veel vaja, et vormi jõuda. Aga hea kokkuvõte nagu alati
    Fino alla fine FORZA JUVE

    Kommentaar


      Algselt postitas Pogba Vaata postitust
      Aga hea kokkuvõte nagu alati
      Selles mõttes on Prantsusmaa alla kõige ägedam neid kokkuvõtteid postitada ka, siit saab alati tagasiside ja Mask alati lisab mingi fakti või vastab mu hüpoteetilistele küsimustele.
      Instagram

      Twitter

      Eesti Lokomotiv Moskva fännid

      telekavaataja.blogabet.com

      Kommentaar


        Noh, kuna kogu see alateema on puhtalt suht heas mõttes friikide värk, siis siin ainult pädevat teksti tulebki.
        Nii jätkata. Mulle meeldib siin ikka lugeda.

        Kommentaar


          Algselt postitas orbitaaljaam Vaata postitust
          Noh, kuna kogu see alateema on puhtalt suht heas mõttes friikide värk, siis siin ainult pädevat teksti tulebki.
          Nii jätkata. Mulle meeldib siin ikka lugeda.
          No minu meelest võiks sama teema olla ka Hispaanias ja Saksamaal, aga nende liigade huvilised on pigem vaiksemad. Kuigi siinkohal tasub tähele panna, et Mask on üle keskmise aktiivne kasutaja foorumis.
          Instagram

          Twitter

          Eesti Lokomotiv Moskva fännid

          telekavaataja.blogabet.com

          Kommentaar


            Algselt postitas orbitaaljaam Vaata postitust
            Noh, kuna kogu see alateema on puhtalt suht heas mõttes friikide värk, siis siin ainult pädevat teksti tulebki.
            Nii jätkata. Mulle meeldib siin ikka lugeda.
            Reaalsuses töötabki see, et kirjutab mitu inimest ja kõik pingutavad natukenegi. Üksi normaalset sisu tootes-kirjutades tekib iseendale (petlik) mulje, et keegi ei loe. Ja siis kaob ka mott. Samas midfielder teeb ikka hullu tööd Hollandi liiga teemades.
            "Ajakirjaniku eelis on see, et tema saab oma arvamuse avaldamise eest raha, tavainimene aga peksa."

            Kommentaar


              Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
              No minu meelest võiks sama teema olla ka Hispaanias ja Saksamaal, aga nende liigade huvilised on pigem vaiksemad. Kuigi siinkohal tasub tähele panna, et Mask on üle keskmise aktiivne kasutaja foorumis.
              Saksamaa ilmselt küll, aga hsipaanias kaoks uefalona/liiga hoiab reali joga vahele ilmselt asjalik tekst ära. Ma pidasin just seda silmas, et kogu aur ei lähe siin vile peale.

              Kommentaar


                Algselt postitas orbitaaljaam Vaata postitust
                Saksamaa ilmselt küll, aga hsipaanias kaoks uefalona/liiga hoiab reali joga vahele ilmselt asjalik tekst ära. Ma pidasin just seda silmas, et kogu aur ei lähe siin vile peale.
                Päris nii hull see asi minu arust ei ole, Itaalias on ju ka mingi Roma/Juve sõda pidevalt. Minu arust on pigem teema selles, et Hispaania liiga omad ei jälgi väga tihti "teiste" klubide mänge. Raske kirjutada asjadest, millega eriti kursis ei ole. Ehk nagu Sa ise eespool ütlesid, heas mõttes friikide värk on see Prantsusmaa teema

                Kommentaar


                  Algselt postitas RealFan Vaata postitust
                  Itaalias on ju ka mingi Roma/Juve sõda pidevalt.
                  Täpselt. Ja sellega lõpetaks ma ohv topicu.
                  Kuidas liiga meeskondadel oma promomisega muidu on? A la võõrkeelsed twitterid/kodulehed? Rennesil on ma tean, kindlasti Monacol - PSG-l. Võtsin lampi Toulouse twitteris lahti ja ainus inglise keelne (tundus väga pädev) kasutaja pole alates eelmsie aasta maist midagi jaganud.
                  Kuidas teiste meeskondadega on?

                  Kommentaar


                    Hea meel tõesti, et alafoorum on elus ja mõnusat arutelu täis.

                    Algselt postitas orbitaaljaam Vaata postitust
                    Täpselt. Ja sellega lõpetaks ma ohv topicu.
                    Kuidas liiga meeskondadel oma promomisega muidu on? A la võõrkeelsed twitterid/kodulehed? Rennesil on ma tean, kindlasti Monacol - PSG-l. Võtsin lampi Toulouse twitteris lahti ja ainus inglise keelne (tundus väga pädev) kasutaja pole alates eelmsie aasta maist midagi jaganud.
                    Kuidas teiste meeskondadega on?
                    Enamusel kõrgliigaklubidel ja suurematel madalama liiga klubidel on inglise keelsed twitterikontod täitsa olemas, aga jah, väga aktiivselt need pigem ei ole. PSG, OM, Nice, Monaco ja mõnel suuremal vast on veidi aktiivsemad. Kodulehtedega on seis ilmselt veelgi kehvem, aga eks see kodulehtede teema hakkab ka igasugu sotsiaalmeedia kõrval pisut välja surema. Kasulikumad ja informatiivsemad on kindlasti fännide enda tehtud inglise keelsed twitterilehed või lihtsalt mõne fänni isiklik twitterikonto. Marseille`l näiteks "MarseilleUK", Rennes`il "WeAreRennes" ja esiliigas pallival Strasbourgil "RCS in English" jne. "Get French Football News" ja "French Football Weekly" kirjutavad (ja säutsuvad) üldiselt ja aktiivselt Prantsusmaa jalgpallist. Neil ka ilmuvad mõnusad podcastid kuulamiseks. Esimene hakkas hiljuti veel näiteks The Guardianiga koostööd tegema, kes GFFN iganädalasi liiga kokkuvõtteid oma veebilehel avaldab.

                    Kommentaar


                      24. voor

                      24. voorus olid kõik esikolmiku meeskonnad võidukad. Liiga liider Monaco alistas võõrsil Kamil Gliki ja noore komeedi Kylian Mbappe väravatest Montpellier' meeskonna ja jätkab kolmepunktilises eduseisus lähimate jälitajate ees. Tiitlikaitsja PSG oli küll kodus raskustes Lille`i meeskonnaga, kuid võttis siiski tänu Lucas Moura suluseisuhõngulisest 92. minuti väravast kolm võidupunkti. Tipust samuti kolme punkti kaugusel jätkav Nice`i meeskond aga naases pärast eelmise vooru suurt kaotus Monacole taas võiduteele, kui oma 24. vooru kohtumises alustati kodus Wylan Cyprieni väravast Saint-Etienne.

                      Esikolmikule järgnevast seltskonnast olid läinud voorus võidukad Lyon, Marseille ja Bordeaux. Neljandana jätkav Lyoni meeskond lõpetas oma kolmemängulise kaotuste seeria kodus Nancy vastu, keda võideti koguni 4-0 mängus, kus Alexandre Lacazette lõi enda hooaja 19. tabamuse ning oma Lyoni karjääri esimese tabamuseni jõudis ka klubi talvine suur ost Mephis Depay. Marseille alistas aga oma 24. vooru kohtumises Guingamp` Bafe Gomisi ja Dimitri Payeti debüütuväravast 2-0 ning tõusis liigatabeli kuuendale astmele. Koht madalamal paiknev Bordeaux oli omakorda võõrsil tänu noore Francois Kemano duublile parem relegatsiooniheitlust pidavast Caen`ist.

                      Püsimajäämise eest heitlevate meeskondade jaoks oli aga üldiselt 24. voor üsna must, sest ainukesena õnnestus tagumise kümne meeskondast kolm võidupunkti korjata vaid Metzil, kes alistas kodus lähikonkurendi Dijoni. Viigipunktid teenisid läinud voorust relegatsioonitsoonis paiknevad Lorient ja Angers`, kes poolitasid punkte vastavalt Toulouse`i ja Rennes`iga. Samuti kolme viimase seas jätkava Bastia 24. vooru kohtumine Nantes`iga Korsikal jäi aga Armand Cesari staadioni kehvas seisus murukatte tõttu ära ja lükati edasi hetkel teadmata kuupäevale.

                      24. vooru tulemused:
                      Caen - Bordeaux 0:4
                      Montpellier - Monaco 1:2
                      PSG - Lille 2:1
                      Angers - Rennes 0:0
                      Bastia - Nantes - edasi lükatud
                      Lorient - Toulouse 1:1
                      Lyon - Nancy 4:0
                      Metz - Dijon 2:1
                      Nice - St. Etienne 1:0
                      Marseille - Guingamp 2:0

                      Liigatabel: http://www.ligue1.com/ligue1/classement

                      L'equipe`i 24. vooru sümboolne koosseis:

                      Kommentaar


                        Metz sai teise võidu jutti juba, said releka tsoonist natuke eemale. See muidugi päris huvitav, et viimase koha ja 11.koha vahe on ainult 5 punkti. Ehk umbes 10 meeskonda ei saa hetkel end veel turvaliselt tunda.
                        Fino alla fine FORZA JUVE

                        Kommentaar


                          Ma ütleks, et ebastabiilne Toulouse ning hetkel väga halba vormi näitav Guingamp ei saa ka just liiga lõdvalt võtta.
                          Instagram

                          Twitter

                          Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                          telekavaataja.blogabet.com

                          Kommentaar




                            Cheick Diabate comeback Ligue1 on kenasti alanud. Neljas mängus on ta suutnud juba kolma väravat lüüa.
                            Fino alla fine FORZA JUVE

                            Kommentaar


                              24. voor

                              1. Monaco'lt keskpärased (meisterlikkuse pealt) 3 punkti. Ja üldse olid liidrid (ka PSG) miinimumrežiimi peal väljas. Meistrite Liiga on tulemas...

                              2. Vooru mänguks ma ristiks küll Caen - Bordeaux. Lihtsalt sellepärast, et see oli fun. Või noh fun ei olnud ta kindlasti Caeni mängijatele ja nende toetajatele. Ilmselt enne mängu sõlmisid Caeni mängijad kihlveo, kes debiilsema eksimusega hakkama saab või kes lollimalt silma paistab. Minu meelest võistluse võitis nende väravavaht Vercoutre sellise sisselastud väravaga:



                              3. Lorient võiks proovida mõni kodune mäng mitte olla kaotusseisus või mitte lasta esimesena endale ära lüüa. Oleksid kindlasti kõrgemal positsioonil.

                              4. Viimasel ajal on üha suuremat rolli mänginud Valbuena kohalolek Lyonis. Ja ma ei ütle seda ainult sellepärast, et just tema väga hea individuaalne sooritus avas selel Pandora laeka kolmapäeval, vaid üldse on mees näidanud kõige stabiilsemat ja paremat esitust Lyoni ründeliinis. Samas sai ta mängus ka vigastada...
                              Mängust niipalju, et Nancy oli õnnetu 4-0 sellist kohtumist kaotada.

                              5. Nice võitis Saint Ettienni mängu alguse iluväravast. Aga kui seda kauglööki poleks juhtunud, kas Nice oleks oma vastased ära surunud? Ehk siis laiem arutelu teema, kas Nice on hetkel võistkondadest, mis asuvad positsioonidel 4.-7. kõrgema mängutasemega või mitte?

                              6. Guingamp2017 on ikka ilge saast. Oleks aeg üles ärgata!

                              Vooru igavuse auhinna saavad teenitult Angers ja Rennes.

                              Kelle asemel ei tahaks olla?


                              Mitte nii ei taha sa oma võimalusi kasutada.

                              Vooru värav:

                              Instagram

                              Twitter

                              Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                              telekavaataja.blogabet.com

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Mask Vaata postitust
                                24. voor

                                Lorient ja Angers`, kes poolitasid punkte vastavalt Toulouse`i ja Rennes`iga.
                                huvitav termin, tegelikult saab 3st punktist viigi korral 1 ja 1, ehk 33% punktidest kaob kuhugi ära ja kolmandiku saab kumbki mansa. Kuhu läheb kolmandik, küsiks vandenõuteoreetik minus? Liiga esimesele? Tulnukatele?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X