320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Eesti Karikas 2016-17

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Väikesed klubid ei taha seda. Miks? Kodumäng on suht kulukas asi. Eriti kui tõesti palju rahvast tuleb.

    Kommentaar


      Väikeste klubidel minu teada just vastupidi, kõik ju tahaksid kohe Florat või Levadiat saada. Saaksid Lillekülas või Kadriorus mängida, see ka juba päris kõva sõna ju.

      Kommentaar


        Algselt postitas Jaan95 Vaata postitust
        Väikesed klubid ei taha seda. Miks? Kodumäng on suht kulukas asi. Eriti kui tõesti palju rahvast tuleb.
        aga sellepärast me siin konnatiigis hulbime,et klubid kahjuks nii mõtlevad.Igas normaalses jalgpalliriigis tahab iga klubi just suuri oma kodus mängimas näha.

        Kommentaar


          Kes kulud katab? Kui vaadata järgmist karikaringi, siis mängivad suured kodus. Miks? Väikesed parema meelega mängivad suurte staadionitel. Kujutad ette, et Flora või Kalju fännid tulevad väikesesse kohta ja meelitavad kohalikud ka staadionile. Vastuvõtja peab hankima vastavalt turvamehi, korraldama üritust ohutult. Kui kalliks see läheks?

          Kommentaar


            Algselt postitas Jaan95 Vaata postitust
            Kes kulud katab? Kui vaadata järgmist karikaringi, siis mängivad suured kodus. Miks? Väikesed parema meelega mängivad suurte staadionitel. Kujutad ette, et Flora või Kalju fännid tulevad väikesesse kohta ja meelitavad kohalikud ka staadionile. Vastuvõtja peab hankima vastavalt turvamehi, korraldama üritust ohutult. Kui kalliks see läheks?
            Ah pole teid nii palju siiski.Kohalikus külas oleks see aga aasta sündmus ja külapood saaks kuu alko normi kindlasti müüdud.Aga kui vaadata eilseid riikide karikafinaale siis meie siin aastal 2017 oleme oma asjadega tõesti nagu valgusaasta kaugusel teistest.

            Kommentaar


              Algselt postitas Jaan95 Vaata postitust
              Kes kulud katab? Kui vaadata järgmist karikaringi, siis mängivad suured kodus. Miks? Väikesed parema meelega mängivad suurte staadionitel. Kujutad ette, et Flora või Kalju fännid tulevad väikesesse kohta ja meelitavad kohalikud ka staadionile. Vastuvõtja peab hankima vastavalt turvamehi, korraldama üritust ohutult. Kui kalliks see läheks?
              Üks naljakamaid asju, mis ma see nädal lugenud olen. Nagu mingid hordid tormaks peale ja hakkaks märatsema

              See on Eesti, mingi kaheksa Flora fänni ei ole mingi turvarisk ja kui mingi idioot nendest väljakule jookseb, on pigem endal mark.

              Ainuke mingi kohustus on äkki ruuporiga veits karjuda, muu on suva, pilet 0 ja paar võileiba saab ka vajadusel tehtud. Jube keeruline tõesti.
              When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

              Kommentaar


                Algselt postitas Martin Vaata postitust
                Üks naljakamaid asju, mis ma see nädal lugenud olen. Nagu mingid hordid tormaks peale ja hakkaks märatsema

                See on Eesti, mingi kaheksa Flora fänni ei ole mingi turvarisk ja kui mingi idioot nendest väljakule jookseb, on pigem endal mark.

                Ainuke mingi kohustus on äkki ruuporiga veits karjuda, muu on suva, pilet 0 ja paar võileiba saab ka vajadusel tehtud. Jube keeruline tõesti.
                Premmi meeskonnaga mängides peab olema korraldus vastavalt premmi juhendile, seega turva ja värgid peavad samuti olema. Õiget juttu räägib tegelikult.

                Kommentaar


                  Nagu isegi näed, et ükski väike klubi ei lähe sellise "tõesti jube keerulisega " riskima.

                  Kommentaar


                    Kui loed neid põhjusi miks ei saa väikestes külades jalgpallimängida ja pead üksikuid flora võ kalju fänne kartma.Siis me oleme oma jalgpalliga veel kiviajas koos sinnajuurde kuluva mõttemaailmaga.Äkki oleks karusnahad seljast heita.

                    Kommentaar


                      Minu mõte on see,kui ei tule inimene meieriigis kahjuks jalgpallijuurde,siis tuleb jalgpall vii selle rikkumata inimese juurde.Kuskil euroopas oleme me kõvad suurte riikide mänge inspekteerima aga oma koduse meistrikaga h'õljume mugavustsoonis.Ja sealgi teevad vabatahtlikud enamus tööst ära.

                      Kommentaar


                        Mis on meistriliiga juures parem kui enne.Jah kõike mänge on vist võimalus kuskilt jälgida.Mis on aga lives muutunud.Õnneks ei ole neid tantsutüdrukuid enam rahvast lõbustamas näinud.Peldikud haisevad endiselt aga sooja ilma pole veel eriti olnudki.

                        Kommentaar

                        Working...
                        X