320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Eesti Karikas 2016-17

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Myrgel Vaata postitust
    Ma nüüd kiruks natukene. Kiruks liidu meediapartneri valikul karikamängudele. Ma usun, et näiteks erinevalt Õhtulehest, on TTV puhul tegemist mingit laadi TELEVISOONIGA, aga see praegune lahendus teeb rohkem kahju kui kasu. Inimesed ei jõua tööpäeval kella kuueks ei staadionile, ega koju telerite taha. Kella seitsmest mõnes portaalis ülekande näitamine viiks pildi olulisemalt suurema vaatajaskonnani ja täidaks ka tribüüne oluliselt paremini. Kui "alternatiivmeedia" saade TÄNA peab TTV's punkt kell 20:00 eetrisse minema, siis järelikult ei ole võimalik seal kanalil kohaliku vutti lihtsalt näidata.
    Lisan siia omaltpoolt, et tegu oli aegade kõige kehvema teleülekandega, mida olen vaadanud. Veiko ja Marek (kommentaatorid) olid tublid, aga kaameramehed ja re˛issöör filmisid ilmselt elus esimest korda jalgpalli. Tõsiselt kehv ülekanne oli. Kui tuua mõni konkreetsem näide, siis tihtilugu näidati keskvälja väga veidra (aga mitte heas mõttes) nurga alt, standardites ei suudetud toota üldplaani, vaid esmalt oli keskmises plaanis lööja, seejärel trahvikast, kuhu siis pall ootamatult kaadri ühest servast sisenes.

    Rääkimata sellest, et helinivoo kõikus mingi 3-4x mängu jooksul (alul oli nii vaikne, et pidi läpaka kõlarid sisuliselt põhja kruttima, aga mingi hetk käis klõps ja läpakas karjus nii, mis kole. ja nii mitu korda).

    Mäng ise muidugi oli alates teisest poolajast kuni viimase sekundini väga nauditav ja viljandlane ei viitsiks sel kevadel olla.

    Kommentaar


      See on ikka täiesti skandaalne juhtum. Ei välista, et lausa pretsedent, sest üheski normaalses riigis see küll võimalik ei oleks, et telekanalil ei ole võimalik karikavõistluste lisaaega näidata ja ülekanne tele-eetris lõpetatakse. Kui me selle kella kuuese alguse isegi korra kõrvale jätame, siis ma ei kujuta ette, kas tõesti ei ole arvestatud, et karikamängud võivad lisaajale minna või kuidas on selline möödapanemine üldse võimalik. Ja noh, tänane Kalju - FCI läheb piltlikult öeldes 33,3% tõenäosusega samuti lisaajale, et ei ole lihtsalt äge.

      Kommentaar


        Lisaaega näeb ju netist, nagu ka tervet mängu, kui kellegi telekat ei ole, seega mingit erilist skandaali küll kuskil ei näe.

        Kommentaar


          Jumalauta..
          Algselt postitas urmar Vaata postitust
          Lisaaega näeb ju netist, nagu ka tervet mängu, kui kellegi telekat ei ole, seega mingit erilist skandaali küll kuskil ei näe.

          Kommentaar


            Kust seda Tammeka mängu netist järelvaadata (lisaaega ehk punased ja värav) saab? Ma siiralt ei leia.
            When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

            Kommentaar


              Algselt postitas urmar Vaata postitust
              Lisaaega näeb ju netist, nagu ka tervet mängu, kui kellegi telekat ei ole, seega mingit erilist skandaali küll kuskil ei näe.
              Ma ka ei näeks, kui ma seda mängu tervenisti internetist (nt Õhtulehe veebist) vaataksin. Kui me räägime mängu jõudmisest võimalikult suure auditooriumini, siis see lihtsalt ei ole mitte kuidagi normaalne olukord. Võimalik, et sinu jaoks oli normaalne olukord ka olümpia ajal Kanteri ning Kupperi otsustavate katsete ajal reklaami või erinevate jooksualade vaatamine, aga enamus inimeste jaoks see seda ei olnud. Kuna hetkel meil on mitu rahvusringhäälingu telekanalit, siis seda probleemi ei teki, aga ei oleks mõeldav, et koondisemängu telekast vaadates tuleks vahepeal mõni muu programm (nt pühalehm AK) ning seetõttu tuleks seda internetist edasi vaadata.

              Kommentaar


                Algselt postitas Martin Vaata postitust
                Kust seda Tammeka mängu netist järelvaadata (lisaaega ehk punased ja värav) saab? Ma siiralt ei leia.
                Ei saagi minuarust, kui TTV mänge näitab.

                Kommentaar


                  TTV mänge lihtsalt ei ole järelvaadatavate hulgas, seepärast seda mängu ka ei saa hetkel leida.

                  Kommentaar


                    Narva United tüürib aina edasi. Väga lahe värk!

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Kevv92 Vaata postitust
                      Narva United tüürib aina edasi. Väga lahe värk!
                      Talvel toodi Sillamäe duublist omale ka abijõude, kel isegi meistriliiga kogemused turjal.

                      Kommentaar


                        Nuf. Tartus tõotab teisipäeval tulla üks vägev andmine. Eks näis kas Tartu laupäevane "Viljandi panemine" end ära tasub. Paidel olid Infoneti vastu igatahes vist kõik põhimehed rivis. Karikamängude "kella kuue saaga" muidugi kahjuks jätkub ka teisipäeval, seega publikut sellele supermängule muidugi palju oodata ei ole, aga loodame, et kes kohale jõuavad tulla, saavad väärt etenduse.

                        Kommentaar


                          Kuna toimub finaal?
                          Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
                          Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

                          Kommentaar


                            Algselt postitas mjaasa Vaata postitust
                            Kuna toimub finaal?
                            27. mail.

                            Väga emotsionaalne ja võitluslik mäng sellisest põhimõttelisest vastasseisust. Paide oli mänguliselt selgelt domineerivam pool, kuid puudub veel see vajalik x faktor, et selliseid mänge enda kasuks pöörata. Tulgu üks vägev finaal!

                            Kommentaar


                              Algselt postitas -RoMaRiO- Vaata postitust
                              27. mail.
                              Tänud
                              Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
                              Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

                              Kommentaar


                                Algselt postitas -RoMaRiO- Vaata postitust
                                27. mail.

                                Väga emotsionaalne ja võitluslik mäng sellisest põhimõttelisest vastasseisust. Paide oli mänguliselt selgelt domineerivam pool, kuid puudub veel see vajalik x faktor, et selliseid mänge enda kasuks pöörata. Tulgu üks vägev finaal!
                                27. mai Tammeka-Tulevik lükatakse siis huvitav kuhu?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X