320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Tjunin Ja Gussev

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #46
    Replying to Topic \'Tjunin Ja Gussev\'

    Ma tean niipalju, et Trelleborgi kodukale valmistatakse multimeedia sektsiooni, kuhu hakatakse üles riputama kokkuvõtteid nende mängudest. Vähemalt sellise vastuse sain ma järelepärimisel.

    Kommentaar


      #47
      Replying to Topic \'Tjunin Ja Gussev\'

      Originally posted by überalles


      Trelleborg on alustanud edukalt Superettanit, kuid meie mehed pole veel väravaid löönud. Viimane mäng aga ei mänginud sootuks kumbki mees. Kes teab midagi täpsemalt võiks kommeteerida?
      Inf pole sul päris tõene. Viimases mängus Bodensi vastu mängis Tjunin II pa ja Gussev tuli sisse vahetusest 72. minutil.

      Kommentaar


        #48
        Replying to Topic \'Tjunin Ja Gussev\'

        Asi on selles, et Gussev on võrreldes eelmise hooajaga täielikult alla käinud ja on hetkel täpselt neljas ründaja( TFF mängib 433 nii et varust tuleb sisse vahest) ja Tjunin oli alles vigastatud ning kogub ennast ja värki. Arvatavasti on järgimises mängus põhis.

        Kommentaar


          #49
          Replying to Topic \'Tjunin Ja Gussev\'

          iikagi teenis ta eelmine aasta klubi edukaima väravaküti tiitli,kas see tõesti siis midagi ei näita?minuarust näitab see seda et tegemist on vägagi hea mängumehega.:P
          Olen kindel,et Eesti jalgpallikoondis jõuab lähiajal suurturniirile,kuid Eestlasena võin EM tiitlist vaid unistada. -Enar Jääger

          Kommentaar


            #50
            Replying to Topic \'Tjunin Ja Gussev\'

            Originally posted by doggi20


            iikagi teenis ta eelmine aasta klubi edukaima väravaküti tiitli,kas see tõesti siis midagi ei näita?minuarust näitab see seda et tegemist on vägagi hea mängumehega.:P
            Kui ta eelmine aasta säras Rootsis liigas ja nüüd ei tule üldse mäng välja, siis mängu peaks ikka panema, sest ta ju eelmine aasta mängis hästi?
            Kui ta see aasta ikka midagi suuteline tegema pole, siis pole seda head mängumeest kuskil näha. Jah, oli ehk, aga enam mitte...aga näis mis hooaeg edasi toob...

            Kommentaar


              #51
              Replying to Topic \'Tjunin Ja Gussev\'

              No ega nii see ka ikka ei käi,et eelmine aasta tagus väravaid ja nüüd ,see aasta järsku ei oska mitte midagi.talle tuleb võimalus anda,ega ma arvagi et eelmise hooaja hea mängu eest peab ta platsile saatma.
              Olen kindel,et Eesti jalgpallikoondis jõuab lähiajal suurturniirile,kuid Eestlasena võin EM tiitlist vaid unistada. -Enar Jääger

              Kommentaar


                #52
                Replying to Topic \'Tjunin Ja Gussev\'

                Originally posted by doggi20
                No ega nii see ka ikka ei käi,et eelmine aasta tagus väravaid ja nüüd ,see aasta järsku ei oska mitte midagi.talle tuleb võimalus anda,ega ma arvagi et eelmise hooaja hea mängu eest peab ta platsile saatma.
                Heh, ega see nii ka ei ole, et kuule mees ma annan sulle täna võimaluse, annan homme, ülehomme jne. Kaua see võimaluste andmine siis kestma peab? Tuleb antud võimalused kohe ära kasutada ja mitte passima jääda, vastasel juhul keerad ise omale pasa kokku ja võid oma karjääri pinginühkijana edasi jätkata.
                Vaikus

                Kommentaar


                  #53
                  Replying to Topic \'Tjunin Ja Gussev\'

                  Originally posted by madman666


                  Originally posted by doggi20
                  No ega nii see ka ikka ei käi,et eelmine aasta tagus väravaid ja nüüd ,see aasta järsku ei oska mitte midagi.talle tuleb võimalus anda,ega ma arvagi et eelmise hooaja hea mängu eest peab ta platsile saatma.
                  Heh, ega see nii ka ei ole, et kuule mees ma annan sulle täna võimaluse, annan homme, ülehomme jne. Kaua see võimaluste andmine siis kestma peab? Tuleb antud võimalused kohe ära kasutada ja mitte passima jääda, vastasel juhul keerad ise omale pasa kokku ja võid oma karjääri pinginühkijana edasi jätkata.
                  Aga kas on talle mingi võimalus antud?Ühest võimalusest vaevalt piisab kui mängija on kindluse juba kaotanud.Usaldagu teda ja ma arvan et usaldus saab tasutub.
                  Olen kindel,et Eesti jalgpallikoondis jõuab lähiajal suurturniirile,kuid Eestlasena võin EM tiitlist vaid unistada. -Enar Jääger

                  Kommentaar


                    #54
                    Replying to Topic \'Tjunin Ja Gussev\'

                    tsiteerides vana jalgpalligeeniust \"jalgpallur pole jalgpallur ilma treeninguta\".

                    Kommentaar


                      #55
                      Replying to Topic \'Tjunin Ja Gussev\'

                      Originally posted by ethan


                      tsiteerides vana jalgpalligeeniust \"jalgpallur pole jalgpallur ilma treeninguta\".
                      Aga kas keegi oskab öelda kas gussev vähemalt mingi reservmeeskonna vormis saab platsil võidelda???Muidu mehe mängukindlus(kui tal seda enam on)ja vorm kannatavad tõsiselt.
                      Olen kindel,et Eesti jalgpallikoondis jõuab lähiajal suurturniirile,kuid Eestlasena võin EM tiitlist vaid unistada. -Enar Jääger

                      Kommentaar

                      Working...
                      X