320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Tjunin Ja Gussev

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #16
    Replying to Topic \'Tjunin Ja Gussev\'

    Originally posted by Chazlor


    Allo

    Mina igaljuhul usun Gussevisse. Narva eest on ta Gruznoviga väga hea partnerluse loonud ja Kingi kindlalt varusse söönud. Kui paar aastat tagasi oli poiss lihtsalt hea tehnika ja korraliku löögiga, siis tänaseks on ta õige palju jõudu ja kiirust ka juurde saanud. Aga ma arvan, et minigsse rootsi I divisoni kehvikusse minek Eesti meistriliigast ei pruugi talle küll parim samm olla. Ta veel noor, las mängib meistriliigas veel paar aastat, omandab kogemusi ja äkki pürgib kusagile kõrgemale.

    Tervitades
    Mida sa ajad, Gussev on Transis Gruznovi, Lipartovi, ning Kinki järel alles 4 valik rünnakul. Sel hooajal on löönud vaid 2 väravat, kui Kink on löönud 3. Eks ta selle Trellborgsi tasemel ole. Tjunin oli paar aastat tagasi väga hea tulevikulootus, aga ega temagi pole seal Transis eriti mänguaega saanud.
    Igatahes edasiminek kindlasti.

    Kommentaar


      #17
      Replying to Topic \'Tjunin Ja Gussev\'

      Noh soccernet, tehke uudis!

      Kommentaar


        #18
        Replying to Topic \'Tjunin Ja Gussev\'

        Täna tegid siis poisid lõpuks debüüdi uue klubi eest. Trellebrogs viigistas 1:1 Bragega ja värava autoriks - GUSSEV!
        Alguseks päris hea.

        Kommentaar


          #19
          Replying to Topic \'Tjunin Ja Gussev\'

          Täna oli TFF reservide mäng helsingborgi vastu mille TFF 1-0 võitis ja Tjunin valiti mängu parimaks.

          TFF mees küsis Tarmo Kingi kohta ja rääkis managerile temast, vaatame mis siis saab.

          Kommentaar


            #20
            Replying to Topic \'Tjunin Ja Gussev\'

            Go Tjunin!! Olen küll tema suur austaja kuid kui ta läks sinna et reservides kükitada siis on ikka mage vend küll tema tase peaks olema kõrgem



            Loodan et nii Tjunin kui ka Gussev saavad regulaarselt põhis mängu
            fc pohmell

            Kommentaar


              #21
              Replying to Topic \'Tjunin Ja Gussev\'

              Originally posted by Jaak


              Täna tegid siis poisid lõpuks debüüdi uue klubi eest. Trellebrogs viigistas 1:1 Bragega ja värava autoriks - GUSSEV!
              Alguseks päris hea.
              Gussev jätkab väravate ladumist. Sylvia - Trelleborgs 0:2 mõlemad väravad meie U-21 mehe arvel! 2 mängu ja 3 väravat!

              Kommentaar


                #22
                Replying to Topic \'Tjunin Ja Gussev\'

                Hea vorm t6i Vitalile ka kutse noortekoondisesse. Kahju, et vigastus vahele tuli.
                “The state of our pitch wouldn’t have affected Liverpool — with their game the ball is in the air most of the time.”
                The Special One

                Kommentaar


                  #23
                  Replying to Topic \'Tjunin Ja Gussev\'

                  TFF-Mjällby AIF 1-1(0-1) Värvad: 0-1 Mattias Andersson (40), 1-1 Självmål (92)

                  TFF koosseis: Pål Lundin - Mattias Kronvall, Thomas Magnusson, Peter Abelsson, Dennis Melander(45) - Andrei Tjunin(59), Jonas Nilsson, Jens Sloth, Kristian Haynes - Vitali Gussev(88), Mats Lilienberg.

                  Rohkem infot on http://www.tff.m.se/ - Rootsi keelest on võimalik midagi inglise keele ja loogilise mõtlemise kaudu aru isegi saada :P

                  Kommentaar


                    #24
                    Replying to Topic \'Tjunin Ja Gussev\'

                    Huvitav, sellist mängijat nagu Självmål koosseisust ei leia :P . Omavärava võiks ikka eesti keeles ja väikese tähega kirjutada . Mäng oli TFF\'i poolt vaadates kehv, palju praaki, pidevalt oldi surve all. Viigivärav saadi vastase kaitsja kalast, kui see väravast mööda lendava palli oma võrku tonksas. Tjuninist ja Gussevist ei sõnagi.
                    Minu nimi on jyriöö, aga sõbrad kutsuvad mind tavaliselt külla.

                    Kommentaar


                      #25
                      Replying to Topic \'Tjunin Ja Gussev\'

                      Sorry, ei ole nii kompetentne Rootsi klubide kooseisude ja nimedega jms :P

                      Kommentaar


                        #26
                        Replying to Topic \'Tjunin Ja Gussev\'

                        Gussev hea -Tjunin nõrk sellisel tasemel.
                        Ma tean mida räägin!

                        Kommentaar


                          #27
                          Replying to Topic \'Tjunin Ja Gussev\'

                          TFF - Café Opera 3-2 (2-2)
                          Målen: 0-1 Kaj Eskelinen (4), 1-1 Mats Lilienberg (18), 2-1 Peter Abelsson (29), 2-2 Göran Marklund (32), 3-2 Vitali Gussev (66)
                          Publik: 1510, Vångavallen.
                          TFF: Pål Lundin - Mattias Kronvall, Jörgen Eriksson(utv. 56), Peter Abelsson, Dennis Melander - Patrik Svensson(65), Jens Sloth, Jonas Nilsson - Mats Lilienberg(93), Thomas Magnusson, Kristian Haynes.
                          Byten: Vitali Gussev(65), Wellington Andersson(93).

                          Gusssevilt 4 mängu 4 väravat! Loodame, et Oktoobris U-21 mängudes on mees jälle kohal.

                          Kommentaar


                            #28
                            Replying to Topic \'Tjunin Ja Gussev\'

                            igatahes tubli vitali.aga huvitav millal su vend siis mehetegusid tegema hakkab(praegu II liiga Pärnu JK Tervis).mina loodan ta vennast palju enamt.kutt on juba 16a. nii võimas.

                            Kommentaar


                              #29
                              Replying to Topic \'Tjunin Ja Gussev\'

                              Originally posted by märt


                              igatahes tubli vitali.aga huvitav millal su vend siis mehetegusid tegema hakkab(praegu II liiga Pärnu JK Tervis).mina loodan ta vennast palju enamt.kutt on juba 16a. nii võimas.
                              Vitali jätkab seeriat mäng ja värav. Sedakorda küll penaltist. Niisiis - 5 mängu ja 5 väravat.

                              Kommentaar


                                #30
                                Replying to Topic \'Tjunin Ja Gussev\'

                                GO!! Gussev ülivõimsalt ikka vend paneb.
                                Tjunin on ka tegelt väga andekas vend Narvas olnud vahepealne alavorm ja minek uude klubisse on kõvasti tema mängu juurde jälje jätnud eks ka treener nägi et poisil oskusi on aga vorm on vaja kudagi kätte saada ma usun et Tjunin suudab veel midagi seal ka korda saata mõlemil mehel peaks olema Eesti kodakondsus kui ma ei eksi.
                                fc pohmell

                                Kommentaar

                                Working...
                                X