320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

EURO2016 alagrupp A

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #31
    Algselt postitas JuriM Vaata postitust
    Sa eeldad, et see ülesanne on talle üldse pandud? Ehk on talle selle koha pealt veidi vabadust antud, et oleks ründe osakonnas värskem.
    võibolla EM'il tõesti aga üldiselt West Hami ja Marseille eest mängides oli näha, et kaitset ja pressingut ei meeldi talle teha.
    Fino alla fine FORZA JUVE

    Kommentaar


      #32
      Algselt postitas oravrsk Vaata postitust
      Kui aus olla siis Pogba oli küll suts kehva. Läks vist mütsiga lööma aga oma taset küll välja ei mänginud.
      Pigem mõtles ja punnitas jälle üle nagu tal ka Juventuses hooaja algul kombeks oli.

      Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
      Selles suhtes on kõik õige, võit võeti ära ja ma ka usun, et Prantsusmaa läheb järjest paremaks.

      Aga reaalselt on küsimus pigem Wilmotsi kriitika vs. Prantsusmaa jeje me võitsime vahes. Prantsusmaal on ründefaasis veel tugevam koosseis kui Belgial ja veel vähem näha loogilisust. Eilne mäng võideti jõuga, vastane on lihtsalt niivõrd nõrk, et vajus ära. Kui vastu tuleb Itaalia näiteks, siis on vaja midagi enamat, kui "Payet on geenius ja küll ta midagi välja võlub". Aga samas ollakse edasi ja kõik on siiamaani hästi.
      Mulle nii negatiivsetes toonides mäng meelde ei jäänud. Minu arvates oli Rumeeniaga võrreldes edasiminekut näha. Olukordi loodi (14), ainult ära ei löödud. Ja kuidas loogilisust ei olnud? Keskel parkisid albaanlased tihedalt kinni, mistõttu rünnati äärtelt, kust ka prantslaste esimene värav tuli. Oleks ilmselt tulnud varem, kui Giroud' paremini oleks realiseerinud.

      Giroud' kriitika on sel korral vast õigustatud. Samas oleks see posti läinud pall paarkümmend senti õigele poolele läinud, oleks saanud taas öelda, et tegi oma töö taaskord ära. Aga muidu hoidis ikka vastaseid pinge all ja tegi musta tööd ka (ühe albaanlaste kiirrünnakul jõudis üllatavalt kiiresti kaitsele appi ja plokkis keskväljal ühe potentsiaalselt ohtliku söödu äärele). Kuigi APG alustamise üle oleks minul äärmiselt hea meel, siis loodetavasti DD nüüd Giroud'd karistuseks kuhugi pingisügavustesse ei unusta.

      Kommentaar


        #33
        Tiisleri hääldus "Stantsu" pani mul paugupealt kummitama loo "Stants, Stants, käpas tants, Stantsul on ka sapakas, muidu on ta napakas". Ansambliks oli punt Grazy, mis tegi ka lehmapiimainvesteeringu laulu.

        Seal võib muidugi mingi isiklik trauma olla. Ma samamoodi täna öö ütlesin järjekindlalt Edson Puchi nimeks Edson Puhh, kuna õige hääldus tundus kuidagi kahtlane.

        P.S. Aa, Stanku ja Stantsiu on kaks eri jorssi. Must panema rohkem tähele.

        Kommentaar


          #34
          wtf, eurooopas on riike(v.a albaania, rumeenia, kosovo, moldova) kes näitavad Rumeenia ja Albaania vahelist snoozefesti?

          edit: nvm, femma peal tuleb ka

          Kommentaar


            #35
            Algselt postitas j6u1uv4n4 Vaata postitust
            wtf, eurooopas on riike(v.a albaania, rumeenia, kosovo, moldova) kes näitavad Rumeenia ja Albaania vahelist snoozefesti?

            edit: nvm, femma peal tuleb ka
            see on ju märksa põnevam kui prantslaste ja šveitslaste kindla peale veeretamine. ma igatahes tuunisin ETV2 peale teleka. tänu uuele formaadile on nüüd ka kolmandas voorus mida vaadata, varasemalt läks siitmaalt turniir juba pisut igavamaks.

            Kommentaar


              #36
              Algselt postitas j6u1uv4n4 Vaata postitust
              wtf, eurooopas on riike(v.a albaania, rumeenia, kosovo, moldova) kes näitavad Rumeenia ja Albaania vahelist snoozefesti?

              edit: nvm, femma peal tuleb ka
              Mulle jäi segaseks, millest sa räägid. Kas rumeenia-albaania mäng on sinu arvates igav?
              Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
              Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

              Kommentaar


                #37
                Kõik Albaania mängud on igavad olnud, kuna nad mängivad 0:0 peale. Täna vb viimastel minutitel võtavad riske....samas ma pole mängu näinud täna, on nad siis rünnanud ka?

                Kommentaar


                  #38
                  Rumeenia pole Prantsusmaa ega isegi Šveits mitte. albaanlased haistavad võimalust ja panevad päris teravalt. emotsiooni on mängus küllaga. tribüünidel on ka valdavalt albaanlased, mistõttu rumeenlastel võib päris raske olla.

                  Kommentaar


                    #39
                    Päris mõni võimalus on olnud jah, sh peaaegu tühja lükkamine.
                    Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
                    Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

                    Kommentaar


                      #40
                      ja nüüd lõid ära

                      Kommentaar


                        #41
                        Algselt postitas Stok
                        Kui muudel tiimidel on taaskasutatud materjalist särgid, siis Šveitsil on taaskasutatud särkidest särgid. Vähemalt kolm rebenemist ühe poolajaga.
                        Prantslased jälle libisevad, no ei saa asi murus olla, ikka määre on vale.
                        Aga see-eest tõuseb neil jalg šveitslaste pää kohale.
                        Albaanlased on osavad 2msööt5müle kõmmutajad,
                        aga lõpuks saivad silma pähe, muidu pidanuks veel tõdema, et 2 mängu samal ajal on ikkagi 2 0:0-i korraga.

                        tmev
                        Bangladeshis hukatakse ilmselt juba tehaste kaupa inimesi juba Šveitsi sārkide pārast.

                        Kommentaar


                          #42
                          Lihtsalt infoks, et Puma särkidega tegu.

                          Kommentaar


                            #43
                            Algselt postitas El President Vaata postitust
                            see on ju märksa põnevam kui prantslaste ja šveitslaste kindla peale veeretamine. ma igatahes tuunisin ETV2 peale teleka. tänu uuele formaadile on nüüd ka kolmandas voorus mida vaadata, varasemalt läks siitmaalt turniir juba pisut igavamaks.
                            Möhh?

                            Algselt postitas Stok
                            Kui muudel tiimidel on taaskasutatud materjalist särgid, siis Šveitsil on taaskasutatud särkidest särgid. Vähemalt kolm rebenemist ühe poolajaga.
                            Prantslased jälle libisevad, no ei saa asi murus olla, ikka määre on vale.
                            Aga see-eest tõuseb neil jalg šveitslaste pää kohale.
                            Albaanlased on osavad 2msööt5müle kõmmutajad,
                            aga lõpuks saivad silma pähe, muidu pidanuks veel tõdema, et 2 mängu samal ajal on ikkagi 2 0:0-i korraga.

                            tmev
                            Neli: Mehmedi, Xhaka, Embolo ja Dzemaili särgid. Aga negatiivne reklaam on ka reklaam.

                            Kommentaar


                              #44
                              Algselt postitas Mask Vaata postitust
                              Möhh?
                              sorri, aga minu jaoks ei ole selles mängus mingit põnevust. prantslased ei kaota ja šveitslased ei võida. kõik muud skoorid on üsna kama kaks. edasi saavad mõlemad.

                              Kommentaar


                                #45
                                Algselt postitas El President Vaata postitust
                                sorri, aga minu jaoks ei ole selles mängus mingit põnevust. prantslased ei kaota ja šveitslased ei võida. kõik muud skoorid on üsna kama kaks. edasi saavad mõlemad.
                                Mingit turvalist veeretamist küll ei olnud avapoolajal. Tempokas ja üsna võimalusterohke mäng on üldiselt olnud.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X