320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

EURO2016 alagrupp D

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #61
    Horvaatia, hea töö. Lükkas Hispaaniat sinan toredasse loosipoolde, mille poolfinalist saab veel ühe päeva vähem puhata. Üllatusvõitja- me ootame!!!!
    Instagram

    Twitter

    Eesti Lokomotiv Moskva fännid

    telekavaataja.blogabet.com

    Kommentaar


      #62
      Õnneks horvaatide fännid võtsid mõistuse pähe ja ei rikkunud meeskonna head esitust oma rumalate aktsioonidega. Kusjuures see võit viis siis tabeli alumisse poolde Hispaania, Itaalia, Saksamaa, Inglismaa ja Prantsusmaa. Ja kui Portugal ei peaks homme gruppi võitma, siis ka nemad lähevad sinna. Teises pooles ilmselt Belgia, Horvaatia tugevamatest.
      Wij komen terug met de cup in de hands

      Kommentaar


        #63
        nüüd tagantjärele olukordi üle vaadates tuleb tõdeda, et üsna kummaline mäng oli. kõigepealt löövad hispaanlased maailmaklassist värava (ehk sisuliselt söödavad palli võrku) ja kõik tundub läbi olevat, siis annab de Gea kandikul Rakitićile ära lüüa, aga too paneb latti, siis lasevad hispaanlased endale poolaja lõpus ikkagi üsna lihtsalt ära kõksata, siis teisel poolajal antakse hispaanlastele võrdlemisi pehme penalti, mille väravavaht reeglitevastaselt vastu joostes ära tõrjub (tundub, et löök polnud ka suurem asi), ja siis lõpuks laseb de Gea endale ettenurka lükata... Itaalia armastajaid leidub vist mujal ka kui ainult siin foorumis.

        Kommentaar


          #64
          Ma võin küll eksida, kuid minu mäletamist mööda on Ramos ei löögi penalteid tugevalt vaid pigem üritab väravavahti üle kavaldada. Ehk siis, kui väravavaht enne lööki ära ei hüppa, ongi pizdets.

          Kommentaar


            #65
            Algselt postitas RealFan Vaata postitust
            Ma võin küll eksida, kuid minu mäletamist mööda on Ramos ei löögi penalteid tugevalt vaid pigem üritab väravavahti üle kavaldada. Ehk siis, kui väravavaht enne lööki ära ei hüppa, ongi pizdets.
            Viimase penalti enne tänast lõi Ramos CLi finaalis Atletico vastu kindlalt ja tugevalt alla paremasse nurka.

            Eks see olukord ajas Ramose pea korralikult sassi:

            "Quality without results is pointless. Results without quality is boring." - Johan Cruyff

            Kommentaar


              #66
              Kuidas sealt uut penaltit ei antud, millega joonekohtunik tegeles?
              See, et viimasel hetkel tehakse samm ettepoole on minu jaoks ok, aga kurat kus aga vudis juba enne ju väravast välja. Tõrje hetkel oli 2-3 meetrit väravasuult väljas.

              PS olin Horvaatia poolt.

              Kommentaar


                #67
                Klaarikslööv mängija pani ka enne lööki karistusalas laagri püsti

                Kommentaar


                  #68
                  veidi enne hispaania penaltit, olukord hispaania 16-alas. jäeti horvaatidele penalti andmata või ei jäetud?
                  tundus et põhjust võis olla rohkemgi kui hispaaniale antud penalti puhul kus hispaanlane lükkas horvaadi teisele hispaanlasele sisse.
                  Seisan üksi mere ääres
                  jalas kollased sandaalid
                  valged, merevahust sääred
                  hüüan: "Elagu skandaalid!"

                  Kommentaar


                    #69
                    Algselt postitas chac Vaata postitust
                    veidi enne hispaania penaltit, olukord hispaania 16-alas. jäeti horvaatidele penalti andmata või ei jäetud?
                    tundus et põhjust võis olla rohkemgi kui hispaaniale antud penalti puhul kus hispaanlane lükkas horvaadi teisele hispaanlasele sisse.
                    Jäeti, Horvaat oli lihtsalt nii kiire jalgadel, et isegi kohtunik ehmus ära vist

                    Kommentaar


                      #70
                      Kas Perisic tegi eile hea mängu? Väravasööt ja värav lisaks. Tundub olevat huvitav mängija, olen proovinud jälgida teda esimestes mängudes. Või pole ta koduklubides hea olnud?
                      Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
                      Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

                      Kommentaar


                        #71
                        Algselt postitas mjaasa Vaata postitust
                        Kas Perisic tegi eile hea mängu? Väravasööt ja värav lisaks. Tundub olevat huvitav mängija, olen proovinud jälgida teda esimestes mängudes. Või pole ta koduklubides hea olnud?
                        Dortmundis jäi olude sunnile pingile ja liikus Wolfsburgi, kus ta oli koos KDB'ga Wolfsburgi BL teise koha peamine kaassüüdlane. Interis ei tea kui hea ta on olnud aga mingist underdogist tema puhul rääkida on natuke veider.

                        http://www.last.fm/user/kurat_

                        Kommentaar


                          #72
                          Ma ei esitlenudki teda underdogina ju
                          Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
                          Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

                          Kommentaar


                            #73
                            Algselt postitas mjaasa Vaata postitust
                            Kas Perisic tegi eile hea mängu? Väravasööt ja värav lisaks. Tundub olevat huvitav mängija, olen proovinud jälgida teda esimestes mängudes. Või pole ta koduklubides hea olnud?
                            Väga asjaliku hooaja tegi Interis! Nagu eilses mängus nii ka Interis tubli assisti mees ja kui vaja lööb ära.

                            Kommentaar

                            Working...
                            X