320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

EURO2016 alagrupp F

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #91
    Algselt postitas ericbana Vaata postitust
    Ahh, puhake jalga oma jutuga, et Island mängis oma finaali saamise võimaluse selle väravaga maha. Pärs full retardi ei tasu Leicesteri tiitlist ka minna. Tänase mängu põhjal ütleks, et Islandi maksimaalne saavutus võiks olla veerandfinaali pääsemine. Selles osas on ümmarguselt mängiv Inglismaa ilmselt parem vastane, kui sirgjoonelisem Horvaatia.

    Island oli täna mängu lõpus täiesti sodi ja pooled mängijad liikusid nagu pakud all. Bödvarsson tuli 71.minutil välja ja oli nii läbi, et ei saanud vist ise ka aru, kus viibis. Ma väga ei näe, et nad paari nii intensiivset mängu enam vastu peaksid. Lükkavad Inglismaa järgmises ringis välja ja siis kaotavad väärikalt Prantsusmaale.
    täpselt minu mõte ka

    Kommentaar


      #92
      Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
      See oli kogu selle sarja üks lollimaid hetki.
      ok, paneme muud Islandit sealt siis

      Algselt postitas ericbana Vaata postitust
      Ahh, puhake jalga oma jutuga, et Island mängis oma finaali saamise võimaluse selle väravaga maha. Pärs full retardi ei tasu Leicesteri tiitlist ka minna. Tänase mängu põhjal ütleks, et Islandi maksimaalne saavutus võiks olla veerandfinaali pääsemine. Selles osas on ümmarguselt mängiv Inglismaa ilmselt parem vastane, kui sirgjoonelisem Horvaatia.

      Island oli täna mängu lõpus täiesti sodi ja pooled mängijad liikusid nagu pakud all. Bödvarsson tuli 71.minutil välja ja oli nii läbi, et ei saanud vist ise ka aru, kus viibis. Ma väga ei näe, et nad paari nii intensiivset mängu enam vastu peaksid. Lükkavad Inglismaa järgmises ringis välja ja siis kaotavad väärikalt Prantsusmaale.

      Algselt postitas El President Vaata postitust
      täpselt minu mõte ka


      ISL -
      jokers to the right
      clowns to the left of me

      Kommentaar


        #93
        Tänase mängu põhjal ütleks, et Islandi maksimaalne saavutus võiks olla veerandfinaali pääsemine. Selles osas on ümmarguselt mängiv Inglismaa ilmselt parem vastane, kui sirgjoonelisem Horvaatia.
        Islandi jaoks olekski veerandfinaali saamine kui väike turniirivõit. Aga nõustun, et Horvaatia oleks halvem variant kui Inglismaa. Kasvõi võimalike penaltide tõttu.

        Kommentaar


          #94
          islandlased ei jaga arvamust, et tänane võit on jama

          Kommentaar


            #95
            Algselt postitas Stok
            mhmh. legendaarne.

            Seisan üksi mere ääres
            jalas kollased sandaalid
            valged, merevahust sääred
            hüüan: "Elagu skandaalid!"

            Kommentaar

            Working...
            X