320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Bundesliga 2016/2017

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #31
    Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust

    7. Darmstadt ja Ingolstadt on minu silmis kõige tõenäolisemad väljalangejaid. Wolfsburg ja Hamburger näitavad ka sitta mängu, aga nad võivad meeste klassi pealt välja ujuda.
    Muidu kõige eelnevate punktidega päri ja Wolfsburgil klassi ka kindlasti on, et mitte kolinal alla kukkuda... aga HSV'l ma seda klassi kül pole sel hooajal näinud. Taktikaliselt ideetu ja individuaalselt õnnetu sats. Kahju, sest rahakott on klubil korralik, ajalugu uhke aga tulevik tume. (veel eelmine hooaeg oldi maailmas top20 hulgas jõukuselt)

    Kommentaar


      #32
      Algselt postitas Pints Vaata postitust
      Muidu kõige eelnevate punktidega päri ja Wolfsburgil klassi ka kindlasti on, et mitte kolinal alla kukkuda... aga HSV'l ma seda klassi kül pole sel hooajal näinud. Taktikaliselt ideetu ja individuaalselt õnnetu sats. Kahju, sest rahakott on klubil korralik, ajalugu uhke aga tulevik tume. (veel eelmine hooaeg oldi maailmas top20 hulgas jõukuselt)
      Samas on HSV-l mingi erakordne luck, mis seda sitta pilpa peal hoiab. Praegu vaadates tundub mulle, et HSV võtab hooaja lõpuks ikkagi vähemalt üleminekukoha ära. Hetkel ei tundu ülevalpool ühtegi meeskonda, kes nii drastiliselt võiks eestpoolt ära langeda. Bremen on on olnud pigem halb, aga olulistest kohtadest ikka punkte saanud. Just oma lähimate konkurentide vastu.Usun, et nad väldivad lõpuks relegatsiooni.

      HSV õnn on see, et alati, kui neil on väga sitt hooaeg, siis leidub ikka kaks meeskonda, kellel on veel sitem. Hetkel on nendeks Darmstadt ja Ingolstadt. 2013/14 olid Nürnberg ja Braunschweig. 2014/15 oli Paderborn ja Freiburg (kes endale viimases voorus ise jala tulistas). Eelmine hooaeg oleks HSV näiteks praegu pakutava mänguga üsna selgelt ilmselt välja kukkunud. Sams just möödunud hooajal tegid nad jälle oma standardeid arvestades üsna korraliku aasta.

      Aga jah. Praegu on küll raske näha, et nad Ingolstadtist või Darmstadtist võiksid tahapoole jääda. Isegi hoolimata sellest, kui sitad nad olnud on. Ingolstadti treenerivahetus ei toiminud ja seal pole muutunud midagi. Raske näha, et ka talvepausiga olukord märgatavalt paraneb. Darmstadt vallandas täna nii peatreeneri kui ka spordidirektori. Eks paistab, kas see annab mingigi efekti, aga vaadates koosseisu, siis pole varu väga kuskilt võtta.

      Paraku tundub, et HSV jääb ikkagi püsima. Saavad üleminekumängu koha ja siis võidavad võõrsilväravatega Braunschweigi, Unioni, Heidenheimi või jumal teab millist sarnast meeskonda, kes 2.Bundesligas kolmandaks tuleb.

      Kommentaar


        #33
        See, mis mul jäi halva eneseväljendusoskuse tõttu ütlemata, on ericbana poolt suurepäraselt väljendatud. Fakt on see, et HSV on kaitses üks paras hunnik sitta. Aga mängijate keskmine individuaalne tase on ikkagi kõrgem kui Darmstadtil ja Inglostadtil, kes on mõlemad ka juba liiga palju punkte kaotanud. Hooaeg ei ole veel sugugi lõppfaasis, aga ma pigem näen HSV-t enda nahka päästmas, kui need 2.
        Instagram

        Twitter

        Eesti Lokomotiv Moskva fännid

        telekavaataja.blogabet.com

        Kommentaar


          #34
          Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
          See, mis mul jäi halva eneseväljendusoskuse tõttu ütlemata, on ericbana poolt suurepäraselt väljendatud. Fakt on see, et HSV on kaitses üks paras hunnik sitta. Aga mängijate keskmine individuaalne tase on ikkagi kõrgem kui Darmstadtil ja Inglostadtil, kes on mõlemad ka juba liiga palju punkte kaotanud. Hooaeg ei ole veel sugugi lõppfaasis, aga ma pigem näen HSV-t enda nahka päästmas, kui need 2.
          Mõistsin sind hästi, pigem jäi minu mõte poolikuks. HSV paberil on kindlasti tugevam ja juba mitu aastat on nad suutnud napilt püsima jääda aga sel aastal (kuigi ma ise ka väga loodan, et nii uhke ajalooga klubi püsima jääb) on nad eriti mannetud... ja mina kül ei julge välistada, et sel aastal sarnaselt Stuttgart keldrisse ei komistata, sest lõpuks peab ka nende õnn lõppema ning see võib tulla isegi kasuks.

          Kommentaar


            #35
            Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
            Kas Leverkusen lööb üldse mõne penalti sisse see hooaeg?
            Täna CL-is läks üks ikka läbi totaalse ussiemmi sisse ka.

            Kommentaar


              #36
              Ma arvan, et Leno peaks hakkama lööma neid. Leverkuseni pärusmaa on skooriv väravavaht.
              Instagram

              Twitter

              Eesti Lokomotiv Moskva fännid

              telekavaataja.blogabet.com

              Kommentaar


                #37
                14. voor

                1. 14. vooru järel on Werder 14 punktiga 14. kohal.

                2. HSV ei ole hetkel siiski kõige lootusetum võistkond. Selleks on ikka Wolfsburg. Punktilisa on enne talvepuhkust raske oodata. Kui siis Mönchenbladbachi vastu, kes on ka suhteliselt kesine.

                3. Kuidas Eintrachti ja Hoffenheimi mäng jäi 0-0 on saladus. Võimalusi oli ohtralt mõlemal.

                4. Darmstadtil oli väga palju ebaõnne, et suutsid Freiburgile kaotada. (Eriti esimesel poolajal) oldi kindlasti paremad ja penalti tõid nad küll ise.

                5. Kui ma oleks lihtsalt tulemusi vaadanud, siis ütleksin, et jälle Dortmund mängiti sama võttega auti. Tegelikkuses oli Dortmund see mäng ikka nii palju üle, et võidu oleksid nad pidanud ikka vormistama. Samas endiselt on Dortmundi jaoks võõrsilmängud keskmikega väga suur probleem.

                6. Leipzig kaotas. Ma oletan, et see oli puhas vastase alahindamine, kuna esimene poolaeg oldi väga stiad ning teisel poolajal oldi pigem õnnetud, et väravat ei saanud. Ilmselt väärtuslik õppetund liidripositsiooni kaotanud võistkonnale. Kül aga ma usun, et edaspidi osatakse nende vastu paremini mängida ka.

                7. Mainzilt võeti puhas viigivärav ära.

                8. Leverkusen tootis Schalke vastu terve mäng mingit sitta. Terve mäng oldi enamuses ning selle aja jooksul ei suudetud tegelikult domineerida. Ning mina sain 5 kolm kahe vastu vasturünnakut Schalkele mängu jooksul. Ukraina poiss peaks peeglisse vaatama. Lõpus jobistas Leverkusen värava ära.
                Instagram

                Twitter

                Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                telekavaataja.blogabet.com

                Kommentaar


                  #38
                  Need on väga head kokkuvõtted, loen ja irvitan ning saab kerge ülevaate pealekauba Jätka samas vaimus.
                  sigpic

                  Kommentaar


                    #39
                    15. voor

                    1. Werder - Köln oli võrdne võrdsega mäng. See paneb mõtlema, et Werder on õigel teel siiski ning püsimajäämise nimel lõpuni võitlema ei hakka. Või on see vaid meelepete? Muide lõpus jäeti Kölnile puhas penalt määramata.

                    2. Mainz on vähe sellest, et enne mängu ennustamatu, Mainz võib olla ka mängu jooksul raskesti ennustatav. Hamburgeri vastu pidanuks seis olema vahepeal 0-3, lõppskoor jäi aga 3-1. Muide, kui lööte Bundesligas oma esimese värava, siis mis seal ikka, tehke kohe hat-trick.

                    3. Augsburg on Saksamaa liiga Chievo. Mäng on kole, igale mängule minnakse rõveda hoiakuga ja ikka saadakse need punktid kätte (isegi uue treeneriga on kõik samamoodi).

                    4. Wolfsburg ei vajunud nii vara seekord ära (mis paneb mõtlema, et pre-seasonil tehti mingit sitta nendega) ning suutis võidu vastu pidada. Siiski on asi ilusast jalgpallist veel kaugel. Samas järgmine voor on nende võimalus. Mönchenbladbach on ka kahtlases seisus.

                    5. Dortmund võõrsil. Kommentaarid on üleliigsed...

                    6. Hertha läks Leipzigi vastu mängima veel kaitsvamalt kui seda tegi Augsburg ja nägi veel hädisem välja. Teenitud kaotus.

                    7. Kas Bayern vääris Darmstadti vastu võitu?

                    8. "Tere, Minu nimi on Roger Schmidt ja ma ei saa midagi aru, mis toimub." Loomulikult Leverkusen ei lange välja, sest kvaliteeti on tohutult, aga viimased esitused just võistkonnamängu aspektist on kohutavad.
                    Instagram

                    Twitter

                    Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                    telekavaataja.blogabet.com

                    Kommentaar


                      #40
                      No täitsa ulme. Järsku on mingid lootusetud meeskonnad hakkanud normaalselt punkte teenima. Samas meeskonnad, kes paberil peaksid tabeli esimesse poolde kuuluma, virelevad samamoodi edasi.

                      HSV on viimasest neljast mängust kolm võitnud ning lõpetavad sügisringi 13 punkti peal. Vahepeal lootusetuna näinud võistkond on jälle mängus. On ka varem 13 punktiga pausile läinud võistkonnad kenasti püsima jäänud. Eriti olukorras, kus meeskonnad on nii tihedalt koos. Mina pakun, et HSV langemiseks peab ootama järgmist hooaega. Gisdoli ideed tunduvad mõjuvat.

                      Ingolstad on kahes viimases voorus võitnud Leipzigit ja võõrsil Leverkusenit. Samuti vahepeal kohutavana tundunud meeskond on head punktid saanud ja mis veelgi enam, nendes kohtumistes on ka väga head mängu näidatud. Tundub, et ka seal hakkab treenerivahetus mõjuma.

                      Wolfsburg on pärast Bayerni käest saadud 5-0 tala samuti kaks mängu järjest võitnud. Esmalt kodus Eintrachti ja täna võõrsil Gladbachi. Nemadki juba 16 punkti peal.

                      Augsburg võitis eelmises voorus Gladbachi ja tegi täna võõrsil Dortmundiga viigi. Nendel samuti üpris mitte midagiütleva mänguga talvepausile minnes 18 punkti koos.

                      Gladbach on viimasest neljast mängust kaotanud kolm. Kusjuures nii Augsburgile kui Wolfsburgile, kes on praeguses faasis lähikonkurendid. Ma usun, et Schubert saab varsti kinga. Ehk ka nemad on tabelis seal, kuhu ei tohiks kuuluda.

                      Darmstadt hetkel tundub ainuke, kes ei suuda punkte võtta. Sams ka nemad ei ole kehvasti mänginud. Parema õnne korral võinuks viigipunktid võtta nii Freiburgi kui Bayerni vastu.

                      See Gladbachi, Wolfsburgi ja Schalke virelemine tabeli teises pooles lööb asjad totaalselt segamini. Mõistus keeldub siiani uskumast, et nad lõpuni sinna võiksid jääda. Samas tulemust ei tule mitte kuskilt. Kas kõigi kolme puhul ka talvepaus päästab?

                      Kommentaar


                        #41
                        See on nagu siis kui mängid FMi, võitled püsimajäämise eest ning hooaja lõpus hakkavad konkurendid järsku lampi punkte võtma. OK, hetkel on hooaeg poole peal, aga väga aus tähelepanek Freiburgi fänni poolt. Aga Wolfsburgi ja Hamburgeri võitudele on ka loogiline seletus- nende vastaste suht sitt hetkevorm, sest midagi liiga juurde HSV ja WB juurde pole pannud.

                        Samas Augsburg oli esimesed 30-35 minutit Dortmundi vastu üsna soliidne. Samas seda soliidsust enamaks ja jagunud ja pärast löödud väravat (eriti pärast viigiväravat) vajuti siiski väga alla.
                        Instagram

                        Twitter

                        Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                        telekavaataja.blogabet.com

                        Kommentaar


                          #42
                          Klubide juhtkonnad on hullunud, rekordid kukuvad kolinal.

                          Magava kauboi suhu viski ei jookse.

                          Kommentaar


                            #43
                            16. voor

                            1. Nendest, kes oma mänge võitma pidid, tegid seda Bayern ja Hertha, kusjuures viimasel aitasid kaasa väravad standardolukordadest.

                            2. Tegelikult mäng Bayerniga näitas, et Leipzig on üks väga kõrge potentsiaaliga noortepunt, kellel läheb natuke paremini see hooaeg, kui peaks minema.

                            3. Ma arvan, et Wolfsburgi kehv hooaja algus oli suures osas tingitud väga imeliku füüsilise vormiga. Viimased voorud on näha, et võistkond ei vaju ära ning kohe on lihtsam konkurentsis püsida.

                            4. Eintracht 4. tabelikohal on muidugi LOL, eriti kui arvestada seda, mida nad eelmine voor tegid.

                            5. Ma julgen Nicolaj Müllerit nomineerida TOP5 mängijate sekka sügisringis. Vahepeal tassis üksi Hamburgeri ja nüüd kui võistkond jõuab vormilt talle järgi, siis paistab Müller veelgi paremana.

                            6. Hoffenheim ei ole ikka veel liigas kaotusekibedust tundnud, samas on 16-st mängust 10 viiki. Konkreetselt mängu Werderi vastu oleks pidanud võitma.
                            Instagram

                            Twitter

                            Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                            telekavaataja.blogabet.com

                            Kommentaar


                              #44
                              17. voor

                              1. Kelle UusAasta soovid täide läksid?

                              a) Wolfsburg, sest mängus on sära ja tahet. Lõpuks saadi selelst füüsilisest august välja. Ometigi pärast punast kaarti oldi veidi hämmingus.
                              b) Hoffenheim, sest ollakse veelgi kannatlikumad ja teravamad. Augsburg mängiti võõrsil üle.
                              c) Leverkusen, sest Bellarabi tagasitulekuga oli rünnakus palju rohkem ideed (siiski tervitused Ibisevicile 72. minuti luhatud võimaluse eest)
                              d) Darmstadt, sest kuigi kaotati, ollakse ikka väga ebameeldiv vastane ükskõik kelle jaoks. Minu meelest ei tohiks nad nii madalal olla.
                              e) Mönchenbladbach, sest mängus oli idee ja arusaam, kuidas see võita.

                              2. Kelle mängus on tähele panna pühade pohmakat?

                              a) Hamburger, sest mida kuradit nad seal tegid?
                              b) Schalke, sest detsembri vorm on kohugi kaotatud. Jõuga saadi need punktid.
                              c) Hertha, sest oldi täiesti saamatud kohas, kus enamik võistkondi on ilusti punkte saanud see hooaeg.
                              d) Köln, sest oldi lihtsalt sitad
                              e) Mainz, sest kaotati väga oluline mees ja väga head asendust talle hetkel pole.

                              3. Need, kelle arengust on raske aru saada.

                              a) Darmstadt, sest Fringsi palkamine on küsimärk.
                              b) Werder
                              c) Dortmund, sest ilma vastase abita võib olla polekski võidetud
                              d) Leipzig, sest nad on endised
                              e) EIntracht, sest sellest oligi raske aru saada
                              f) Freiburg ja Bayern

                              Päevaküsimused:

                              a) Mis hooajal näeme me Wernerit Bayerni ründajana?
                              b) Kas Hummels on täitnud need lootused, mis tema tulekuga Bayerni fännidel olid?

                              Kelle nahas ei tahaks ma olla?

                              Mida kuradit Hradecky üldse tegi?



                              Vooru ilusaim hetk


                              Loomulikult Werderi viigivärav Dortmundi vastu. Suurepärane individuaalne sooritus Bartelsilt.
                              Instagram

                              Twitter

                              Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                              telekavaataja.blogabet.com

                              Kommentaar


                                #45
                                18. voor

                                1. Mäng Inglistadt - Hamburg näitas, et Hamburg on ikka üllatavalt pask ning Wolfsburgi vormi arvestamine eelmise vooru pealt oli viga.

                                2. Darmstadtile löödi nael kirstu. Asi ei ole skooris. Asi on selles, et ollakse väga sügavas põhjas ning sellest välja peaks aitama kogenematu treener? Aint gonna happen.

                                3. Schalke, halloo, ärka üles. Teist mängu jutti tehakse mingit aeglast kino ründamise asemel.

                                4. Kui Leverkusen on leidnud lisakäike ründes, siis sellele lisaks on Mönchenbladbach leidnud ka uue hingamise. Võistkond on üks tase kõrgemal sellel kalendriaastal.

                                5. Hoffenheim kaotas. Ja kuigi Leipzig oli rõvedalt üle, löödi võiduvärav teatud õnnega pooleks. Muidu oli see üks kõva andmine. Väga hea mäng.

                                6. Hertha vorm on küsitav. Kas põhjuseks see, et mängiti ainult võõrsil või ongi kehvad? Kodune mäng Ingolstadti vastu annab meile vastused.

                                Videod, mida järele vaadata:

                                a) Hoffeneimi värav. Sitaks äge värk
                                b) Augsburgi esimene värav. Tervitused Luiz Gustavo ja Benaglio suunas
                                c) Peterseni värav. Kas mulle ainukesena tundus, et Hertha väravavaht võttis käe ära?

                                Vooru antikangelane:


                                Sorri mees, aga kui sa lased endast 2 korda väiksematel meestel robustselt keha panna ja su võistkond kaotab seetõttu, siis oleks õige aeg peeglisse vaadata.
                                Instagram

                                Twitter

                                Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                                telekavaataja.blogabet.com

                                Kommentaar

                                Working...
                                X