320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

LaLiga 2016/2017

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #46
    Üritan vaadata nii palju kui saan ning vaadata nii põhjalikke highlightse kui saan. TOP5 liigadest väga jälgida ei viitsi vaid Inglise liigat, see on kõige igavam neist ehk. Oma tähelepanekutega üritan mingisugust teemaarendust algatada. Saksamaa ja Prantsuse alafoorumis sain huvitavaid vastuseid Maskilt ja ericbana'lt.
    Instagram

    Twitter

    Eesti Lokomotiv Moskva fännid

    telekavaataja.blogabet.com

    Kommentaar


      #47
      Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
      Mis sellest voorust silma jäi (välja arvatud Barca, Real, Atletico, mis on juba läbinämmutatud)?

      1. Villarreal oli üllatavalt nõrk rünnakufaasis. Samas ka Bilbao ei paista üle määra tugev olevat. Lõpuks suruti tänu koduväljakufaktorile ära.

      2. Valencia mäng on hetkel nii süsteemitu kui olla saab. Sellises koguses nii lapsikuid vigu teha... Granada on lihtsalt sitt. Loodan, et Granada langeb lõpuks välja.

      3. Real Sociedad on huvitavas hoos hetkel. Suudavad teise poole tiime suht kergelt võita. Mina nende vastu panustada küll ei julgeks, kui nad Barcaga mängivad.

      4. Espanyol on väga igav võistkond. Mingit sädet ei ole, samas punkte saavad. Alumise otsa vastu on under 2,5 teema.

      5. Celta otsustas 3 keskkaitsjaga taktika kasuks ja Eibar rebis nad puruks mänguliselt.
      Villareali üks probleem on ebastabiilsus ja väljas mängides on nad olnud nõrgemad. Suht väike koosseis nagu ikka ja iga mängija loeb. Bakambu on kah vähe okslik olnud hooaja algul. Athletic on igatahes oma hoo üles saanud, nende probleemiks on väravavaht ja liigne Adurizi sõltuvus. Treener aga üks liiga parimaid, kahtlemata.
      Valencia oli pärast Prandelli treeneri kohale tõusmist juba mingit mängujoonist üles võtmas, tundus ka, et kaitse hakkas pidama, aga seda vaid paar mängu. Lim on ikka klubi päris kriisi viinud ja ausalt öeldes on näha, et meeskond koosneb paanikaostudest. Granada on Granada, Paco läks ja nüüd loodetakse bussiparkimisega püsima jääda.
      Sociedad on omas kodus alati suurtele ohtlik olnud, Eusebio üle on nalja visatud kogu aeg, aga näed, täitsa korralik treener tundub. Eriti Moyese jms kõrval. Samas on Hispaanias suht tavaline, et meeskonnad kogevad hooaja jooksul häid võiduseeiraid ja siis korraga võib kõik paar kaotust mängu segi paisata. Nt Las Palmas sel hooajal.
      Espanyol...raha panid hiinlased kõvasti La Liga mõistes, aga jällegi osteti nimesid. Ja dr House ongi suht-koht pragmaatiline treener, ise muidugi rõõmustaks, kui nad aste alla poole kukuks, aga kvaliteeti püsimajäämiseks on liga palju siiski.
      Celta on liiga ebastabiilseim meeskond- teevad barcale pähe ja saavad järgmise mängu null viis. Kaitse on tõsine sõel, aga rünnak paari kolme söödu ja osavate lõpetajatega (Aspas!) üks liiga parimaid. Kokkuvõttes võõrsil igale meeskonnale jube pähkel, aga halval päeval võivad kõigilt lutti võtta.
      "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

      Kommentaar


        #48
        13. voor

        1. Ma näen, mis võiks Osasunat päästa, aga ei näe, mis võiks Granadat päästa. Jube kehv ja kärmelt kokkuklpositud tiim, mis teeb iga mäng 2-3 suurt prohmakat kaitses.

        2. Huvitav, kas Sevillal oli Euroopa-järgne pohmakas? Ei suudetud tempot kohe üldse üles kruvitud Valencia vastu ja võit oli pigem ebaloogiline.

        3. Deportivost jälle kahju. Jälle on midagi puudu. Mängujoonis ei ole halb, aga punkte on vaja saada kallid mehed.

        4. Alaves on ikka suht vastik võistkond. Selline sääsk- kui kohe maha ei löö, siis terve öö käib pinda pärast. Villarreal oli nende järgmine ohver.

        5. Oma praeguses olekus on Espanyol ülimalt rõve ja ohtlik vastane. Piisab ühest poolikust momendist ja nende vastu ei taha enam taha jääda. Samas nende kaitse ei ole niivõrd tugev, kui tugev on treeneri tahe mängu kuivatada.

        6. Lõpuks sai Las Palmas endale vastaseks võistkonna, kes pressib kõrgelt ja selleks oldi valmis! Las Palmas võitis tegelikult tänu kannatlikkusele esimesel poolajal.
        Instagram

        Twitter

        Eesti Lokomotiv Moskva fännid

        telekavaataja.blogabet.com

        Kommentaar


          #49
          14. voor

          1. Sitast hooaja alguse Espanyolist pole haisugi. (Vastavalt oma tasemele) vägagi soliidne on nüüd see Barcelona klubi.

          2. Faking Granada suutis võita. Ma loodan, et nad siiski langevad välja.

          3. Athletic Bilbao peaks midagi oma esimeste poolaegadega võtma. EI suudeta end käima saada mängu algusest kohe. Seegi voor oli sama.

          4. Villarreal iga vooruga eemaldub Meistrite Liiga kohast ja asi ei ole mitte ainult punktides, vaid ka mängukvaliteedis. Ei tea, kas nad Euroopa Liigaski edasi lähevad?

          5. Alaves ei ole väljalangemismaterjal. Väga tugev, pigem isegi alumise tabelipoole keskmik, kes üllatab kõiki.

          6. Deportivo üle hea meel. Lõpuks oldi kontsentreeritud terve mängu vältel ning kindlustati need 3 punkti. Viimased voorud palju ebaõnne ka olnud.
          Instagram

          Twitter

          Eesti Lokomotiv Moskva fännid

          telekavaataja.blogabet.com

          Kommentaar


            #50

            No ma juba ammu rääkisin teile aga ei ikka Barca fännid tulid ennast kaitsma. #HAHA

            Ja kes allikat ei usu: http://www.mirror.co.uk/sport/footba...pended-9435904
            Real Madrid is currently 100% best club in the world. No doubt

            Kommentaar


              #51
              Algselt postitas RichardVonMadrista Vaata postitust

              No ma juba ammu rääkisin teile aga ei ikka Barca fännid tulid ennast kaitsma. #HAHA

              Ja kes allikat ei usu: http://www.mirror.co.uk/sport/footba...pended-9435904
              Issver mis jura..

              Kommentaar


                #52
                Algselt postitas NEY Vaata postitust
                Issver mis jura..
                kuidas jura?
                Real Madrid is currently 100% best club in the world. No doubt

                Kommentaar


                  #53
                  Algselt postitas RichardVonMadrista Vaata postitust
                  kuidas jura?
                  Tehtud otsus oli jura. Noja ikka puhas jura.

                  Kommentaar


                    #54
                    Nüüd vist ametlikult maailma top 6 mängumeest kõik La Ligas.

                    Kommentaar


                      #55
                      15. voor

                      1. Deportivost jälle kahju. Niimoodi langetaksegi välja.

                      2. Atletico probleem, nagu mulle paistab, on sel hooajal selles, et üritatakse end võrdsustada Reali ja Barcaga. Mingis mõttes loogiline käik, arendada suund rohkem ründavamaks. Kuid see ei toida. See energiahulk, mida Simeone varem mängijatele süstis, on nüüd puudu. Minnakse liiga enesekindlalt mängima ja kõrbetakse. Usun, et meistrite liigasse ikka pääsetakse järgmiseks hooajaks.

                      3. Kas kaotus Granadale oli lihtsalt tööõnnetus või on Sevilla imelikult palavikune võistkond. Ilmselt on mingi osa ka selles, et Granada hakkab vaikselt (minu kahjuks) tuhast tõusma. Ma mõtlen just mängupilti ja enesekindlust, mida osaliselt tõestas ka mäng Malaga vastu, milles oli Malaga siiski aktiivsem pool.

                      4. Gijoni üle on mul mure. Tegelikult ju tore võistkond, üritab rünnata ja nii, aga õigel hetkel peaks võistkond olema suuteline "kraanid kinni keerama" või vähemalt ära tajuma õiget hetke selleks. Ei oldud Espanyolist mänguliselt nõrgemad, kuid teise poolaja alguses ebaõnnestuti.

                      5. Las Palmase hoog on raugenud. Leganes oli parem see mäng ja eelmistes mängudes näitab Las Palmas pigem vähem positiivset.

                      6. Athletic Bilbao esimesed poolajad... Olen vist juba maininud seda ja mainin ka edaspidi ilmselt.

                      7. Diego Alves tõrjus taas penalti.
                      Instagram

                      Twitter

                      Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                      telekavaataja.blogabet.com

                      Kommentaar


                        #56
                        16. voor

                        Sellal, kui Real Madrid tõmbas mandritevahelisel areenil endale järjekordse karika kappi, madistasid ülejäänud antud kalendriaasta viimases mänguvoorus.

                        1. Kui ma oleksin Valverde, siis mu eesmärk oleks vähemalt 1-2 kodumängus alustada tugevalt ning saavutada edu 1. poolajal. Athletic "sitt 1. poolaeg" Bilbao. Celtal on muide kõigest 21 punkti koos (samapalju kui Alavesil).

                        2. Mulle meeldis, kuidas Atletico alustas Las Palmase vastu (kõrge press juba vastase poole peal, vasturünnakud kinni pandud). Ilmselt Atletico stiil ongi kõige ebameeldivad Las Palmasele. Sellegipoolest oli mänguskoor suhteliselt tasavägine.

                        3. Kui me räägime TOP klubidest, siis minu jaoks on suurim küsimärk Sevilla. See mäng kindlasti tekitas neid küsimusi juurde. Sevilla on võimeline (muidugi suured tänud Malagale, kes 10 minutiks seda võimaldas) mängima suurepärast vasturünnakutele suunatud jalgpalli ja see on äärmiselt terav. Samas võistkond on väga hädas, kui tegu on ükskõik mis laadi positsioonirünnakutega. Eks uuel aastal vaatab. Ilmselt 4. jäädakse ikka lõpuks.

                        4. Gijon on ikka liiga naiivse hoiakuga Primera jaoks. See on äärmiselt positiivne, et üritatakse rünnata, aga natuke peaks taha ka vaatama ja sellest lähtuma. Kaitses puudub sedasorti klass kompenseerimaks ründavat mängustiili. Siia võrdluseks toon Osasuna, kes üritab kaitses kindel olla, aga lihtsalt ei suuda. Sama on ka Leganesiga. Neid kolme ma hetkel peangi suurimateks favoriitideks väljalangemisele. Granada on ka hetkel halb, aga on vähemalt näha, et neil oleks paranemispotentsiaali. Ja noh Valencia kukkumisse ma ei usu.
                        Instagram

                        Twitter

                        Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                        telekavaataja.blogabet.com

                        Kommentaar


                          #57
                          Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
                          16. voor

                          Sellal, kui Real Madrid tõmbas mandritevahelisel areenil endale järjekordse karika kappi, madistasid ülejäänud antud kalendriaasta viimases mänguvoorus.

                          1. Kui ma oleksin Valverde, siis mu eesmärk oleks vähemalt 1-2 kodumängus alustada tugevalt ning saavutada edu 1. poolajal. Athletic "sitt 1. poolaeg" Bilbao. Celtal on muide kõigest 21 punkti koos (samapalju kui Alavesil).

                          2. Mulle meeldis, kuidas Atletico alustas Las Palmase vastu (kõrge press juba vastase poole peal, vasturünnakud kinni pandud). Ilmselt Atletico stiil ongi kõige ebameeldivad Las Palmasele. Sellegipoolest oli mänguskoor suhteliselt tasavägine.

                          3. Kui me räägime TOP klubidest, siis minu jaoks on suurim küsimärk Sevilla. See mäng kindlasti tekitas neid küsimusi juurde. Sevilla on võimeline (muidugi suured tänud Malagale, kes 10 minutiks seda võimaldas) mängima suurepärast vasturünnakutele suunatud jalgpalli ja see on äärmiselt terav. Samas võistkond on väga hädas, kui tegu on ükskõik mis laadi positsioonirünnakutega. Eks uuel aastal vaatab. Ilmselt 4. jäädakse ikka lõpuks.

                          4. Gijon on ikka liiga naiivse hoiakuga Primera jaoks. See on äärmiselt positiivne, et üritatakse rünnata, aga natuke peaks taha ka vaatama ja sellest lähtuma. Kaitses puudub sedasorti klass kompenseerimaks ründavat mängustiili. Siia võrdluseks toon Osasuna, kes üritab kaitses kindel olla, aga lihtsalt ei suuda. Sama on ka Leganesiga. Neid kolme ma hetkel peangi suurimateks favoriitideks väljalangemisele. Granada on ka hetkel halb, aga on vähemalt näha, et neil oleks paranemispotentsiaali. Ja noh Valencia kukkumisse ma ei usu.
                          Šokk kukkumised pole siiski võimatud ja ka Villarreal mõned aastad tagasi langes päris tugeva koosseisu pealt. Kuigi selleks peab jah veel kordades hullemaks minema olukord. Osasuna tundub jõulupausiks üsna kindel kukkuja, siin üllatust pole aga mina kardan ühe favoriidina ka Deportivot. Ühe korraliku tulemuse kohta tuleb 4 jubedamat...
                          "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
                          These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

                          Kommentaar


                            #58
                            Siin üks lammas, kes teab vaid ühte jalgpallurit maailmas tegi oma aasta mansa, kus vaid maailma parimad 16/17 hooaja esimesest poolest. https://twitter.com/UItraSuristic/st...646274/photo/1

                            Reali fänn kes kirjutab Kross on tõestanud taaskord selle klubi fanaatikute full-retard staatust

                            Messi...The never ending legend!

                            Kommentaar


                              #59
                              Algselt postitas Staadium Vaata postitust
                              Siin üks lammas, kes teab vaid ühte jalgpallurit maailmas tegi oma aasta mansa, kus vaid maailma parimad 16/17 hooaja esimesest poolest. https://twitter.com/UItraSuristic/st...646274/photo/1

                              Reali fänn kes kirjutab Kross on tõestanud taaskord selle klubi fanaatikute full-retard staatust
                              Glögi ja süütevedelikega ei tasu liialdada. AS ei ole keegi Reali fänn, tegemist on Madridis baseeruva meediaväljaandega. See "rivistus" ei ole antud kasutaja poolt valmis treitud, igaks juhuks mainin aga tõenäoliselt on sul ajud juba nii pehmeks joodud, et ega sa nagunii vist täpselt biiti ei jaga enam. Järgmine kord joo midagi kvaliteetsemat, et väiksemgi mõttevõime alles jääks:



                              Oma perse järgi võib koosseise teha igaüks. Oluliselt põnevam uudis ASi poolt on see:

                              AS: German police have seized hundreds of ecstasy tablets with Barca’s badge in Cologne.

                              Paistab, et Bartomeu on ka ise neid tablette manustanud. Endiselt väidab, et Neymari eest maksti €24,6M.

                              Kommentaar


                                #60
                                Ajakiri AS

                                =

                                Messi...The never ending legend!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X