320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Kellest võiks saada uus EV president?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Kui ma nüüd nii vastan...

    Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
    Üsna otsene küsimus oli. Kordan sulle uuesti. Kas 90. keskel toimunud väidetav 10 meur on rahva jaoks skandaal, aga samal ajajärgul toimunud joobes juhtimine ei ole? Just kõlapinna kontekstis.
    "Jah"


    Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
    Minu jaoks personaalselt on näiteks ülidebiilne selle 10 meur avalik heietamine nii meedias kui ka üksikisiku tasandil. Ja tegemist oligi viitega, et antud kontekstis ei tundu asjad balansis olevat.

    mis puudutab edasist diskussiooni, siis jään selle juurde, et sinu "lol" märkust kasutab ainult täielik retard.
    "Saime aru juba..."

    ...siis kas sa rahuned maha?
    Instagram

    Twitter

    Eesti Lokomotiv Moskva fännid

    telekavaataja.blogabet.com

    Kommentaar


      Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
      Kui ma nüüd nii vastan...



      "Jah"




      "Saime aru juba..."

      ...siis kas sa rahuned maha?
      mida sa klähvid? kas sa seltskonnas oled ka see vend, kes ujub kahe mehe (olgugi, et avalik) diskussiooni poole pealt sisse ja hakkad ülbitsema? Tihti hambaarsti juures käima oled pidanud?

      p.s. tuletan meelde, et see sama vend, kellega "diskuteerisin" ei saanud asjast aru ja talle pidi selgitama. Seega veelkord, mida sa klähvid?

      Kommentaar


        Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
        Kas 90. keskel toimunud väidetav 10 meur on rahva jaoks skandaal, aga samal ajajärgul toimunud joobes juhtimine ei ole? Just kõlapinna kontekstis.
        Jah, sest 10 miljoni tuuri panek on kriminaalkuritegu, aga jääknähtudega juhtimine on väärtegu. Kõlapinna kontekstis.

        Kommentaar


          Mu kassil on vist jooksuaeg praegu. Lampi ründab mind kogu aeg. Püüad teda rahustada, läheb veel rohkem närvi. Mitte et kassid muidu liiga intelligentsed loomad oleksid...
          Instagram

          Twitter

          Eesti Lokomotiv Moskva fännid

          telekavaataja.blogabet.com

          Kommentaar


            Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
            Mu kassil on vist jooksuaeg praegu. Lampi ründab mind kogu aeg. Püüad teda rahustada, läheb veel rohkem närvi. Mitte et kassid muidu liiga intelligentsed loomad oleksid...
            ma isiklikult kasvatamata loomi ei kritiseeriks ja vaataks omaniku suunas. Aga sa aja oma rind ka edaspidi kummi.

            Mitmeid kordi oled muidu mingeid intelligentsuse nöökeid ja märkusi mu poole teinud. Et täitsa sportlik huvi on juba teada saada kui kõva vend selleks peab olema. Teeks sulle äkki mingi testi (nt wise) ja vaataks siis järgi? Võin kinni plekkida. Tore oleks ju teada?

            Kommentaar


              jokers to the right
              clowns to the left of me

              Kommentaar


                Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
                Mu kassil on vist jooksuaeg praegu. Lampi ründab mind kogu aeg. Püüad teda rahustada, läheb veel rohkem närvi. Mitte et kassid muidu liiga intelligentsed loomad oleksid...

                Kuramus, valesse teemasse postitasin. Eriti värdjas minust. Julgelt võib selle postituse kustutada.

                Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust

                Mitmeid kordi oled muidu mingeid intelligentsuse nöökeid ja märkusi mu poole teinud. Et täitsa sportlik huvi on juba teada saada kui kõva vend selleks peab olema. Teeks sulle äkki mingi testi (nt wise) ja vaataks siis järgi? Võin kinni plekkida. Tore oleks ju teada?
                Ja mis puudutab seda, siis...

                Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
                tead, mul on personaalselt tegelikult täiesti suva teistest liigadest. Mõnes vaidluses osalemine on lihtsalt puhas entertainment value enda jaoks, sest inimesed lähevad südamelähedasel teemal tihtipeale oinaks ning argumentatsioonioskus kaob. Sellistes kontekstides õli lisamine on lihtsalt mõnna.

                Vaidlustest veel - until proven otherwise, jään ikka oma arvamuse ja loogika juurde. Ilmselt ka sina. Ju siis sa lihtsalt ei oska oma vaatenurki piisavalt hästi selgitada ei suuda, sest eks paremate vaatenurkade puhul olen oma hinnanguid tihti ka muutnud. Minul näiteks ei ole isegi meeles, et ma sinuga kunagi mingit teemat isegi arutanud oleks. Aga arusaadav, et paljudel võib süda valutama jääda jah.
                Algselt postitas plastic'99
                Ja sul on ju kripeldama jäänud kui kohe karvad turris . Võta või praegune olukord - ma kirjutan omaette siis (sitta nalja) ja sa kukud mölisema. Eniveis, minu arvates sa täitsa mees ning ära väga tõsiselt mu sõnavõtte siis edaspidi võta.
                Instagram

                Twitter

                Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                telekavaataja.blogabet.com

                Kommentaar


                  telekavaataja, tänase päeva õpetus on sulle peaks olema see, et ei maksa riista lauale visata ja joonlauda nõudma hakata kui sa ei ole teist meest saunas näinud. Rääkimata sellest, et ka siis ei ole teada, kas tegemist showeri või groweriga.

                  Päikest,

                  p.s. esimene elukool oli pro bono, järgnevad tulevad arvega.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
                    üldiselt mind ei imesta, et päris suur hulk osa massist on oma jutus ja käitumises sealt-kust-tuul-puhub tüüpi. Seda ka praegu.

                    Kui sa nüüd mu esimesi poste loed, siis see oli suunatud just sellisele samale veale üldpopulatsiooni kollektiivses tajus. Mingit erilist hinnangut ma ei andnud ning laused lõppesid ka küsimärgiga.

                    Mis puudutab nüüd viimast posti, siis ericbana järgnev lause on lihtsalt sedavõrd debiilne, et seda ei ole praktiliselt võimalik kommenteeridagi. Päriselt ka mõtlevad osad inimesed meie ümber nii?

                    Ja sinu kahel korral esitatud tõlgendus asjast näitab, et frontaalsagaras on sul hallolluse asemel ilmselt saepuru. Mõnitama ja kritiseerima ma ei hakka, sügavat kaastunnet oman küll.
                    Ise tunned nii palju võõrsõnu ja tähti ning oskad nendest lauseidki moodustada, kuid seda ei tea, et ainult Carlo lapsel võib saepurust frontaalsagaras tekkida raskusi reageerimisel.

                    Sinu küsimused ongi arutlemist väärivad. Sinu muu, utreeritud info...viitab segadusele. Kas see on nüüd tingitud liigsest a la Coca-Colast ja üleväsimusest või tugevast tuulest, jääb hetkel selgusetuks.

                    Lühidalt - goosfraba.
                    see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                    "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                    "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                    Kommentaar


                      Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
                      keerulisel ajal, tehes kõike (allegedly) Eesti rahva hüvanguks, pead hiljem hakkama vabandama ja "korralikke" vastuseid andma mingisugusele ETV taktitundetule vikerkaarelisele... ise läheks ka närvi ju? See nüüd väikese naljana.
                      Siis pööratagugi asi "väikseks naljaks" ja öeldagu kuidas oli. Ma arvan, et kui meie kohtusüsteem võtaks seda "väikest nalja" ka naljana, siis oleks Siimu PR-tiim selle juba kokku klopsinud ja ära teinud.

                      Aga point millele sa pole veel pihta saanud on see. Iga mats ei saanud keerulisel ajal 10 milli rahva hüvanguks rotti panna. Ok mõni pani rahva hüvanguks kolhoosist vilja rotti või parimal juhul traktori/veoauto vms. Kopikas võrreldes 10 milliga. Loe siit välja: lihtlabane kadedus.
                      Samas 21 aastat tagasi oli "väike naps" ja autorooli istumine iganädalane traditsioon krt seda teab kui suurele hulgale meie rahvast. Loe siit välja: Kersti on oma küla tots!

                      Edit: näiteks kui mõnuagent peaks X aasta pärast presidendiks kandideerima, siis ma julgen arvata, et tema PR-tiim klopsib tema soft-medi-hardcore porri artiklite kohta mingi hea loo kokku. Et nagu antropoloogilne eksperiment või nooruse eneseavastamine vms. Ja noored on sillas, et saavad sellise võmbamehe endale riiki juhtima. Feministid peavad seda muidugi tülgastavaks ja kristlased puha jumalateotuseks, aga kes neid ikka kuulab.

                      Kommentaar


                        10 miljonit ja VEB fond on ikka natuke midagi muud, kui jääknähud. Selgitan - jääknähud on inimlik lollus ja lohakus, aga korruptsioonihõngulised tehingud on vargus kodanike tagant ja lisaks õõnestavad inimeste usku kogu riigikorda. Tänu Siimu juhtumitele (kaasa arvatud) on väga paljudel inimestel arusaam, et kogu Eesti eliit valetab täiesti suvaliselt ja karistamatult. Tema presidendiks saamine oleks seda veelgi süvendanud. Sellise arvamusega inimesed võivad käituda ebaloogiliselt ja hakata valima näiteks Trumpi ja teisi populiste, kuna ta vähemalt räägib ausalt ja teised valetavad ja varastavad nagunii rohkem. See viib omakorda, noh, teame ju ajaloost neid näiteid küll. Seega on mind alati häirinud suhtumine, et mis see mingi 10 miljonit ikka on. See on väga paljut rohkemat, kui 10 miljonit dollarit iseenesest.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Marduk Vaata postitust
                          Siis pööratagugi asi "väikseks naljaks" ja öeldagu kuidas oli. Ma arvan, et kui meie kohtusüsteem võtaks seda "väikest nalja" ka naljana, siis oleks Siimu PR-tiim selle juba kokku klopsinud ja ära teinud.

                          Aga point millele sa pole veel pihta saanud on see. Iga mats ei saanud keerulisel ajal 10 milli rahva hüvanguks rotti panna. Ok mõni pani rahva hüvanguks kolhoosist vilja rotti või parimal juhul traktori/veoauto vms. Kopikas võrreldes 10 milliga. Loe siit välja: lihtlabane kadedus.
                          Samas 21 aastat tagasi oli "väike naps" ja autorooli istumine iganädalane traditsioon krt seda teab kui suurele hulgale meie rahvast. Loe siit välja: Kersti on oma küla tots!

                          Edit: näiteks kui mõnuagent peaks X aasta pärast presidendiks kandideerima, siis ma julgen arvata, et tema PR-tiim klopsib tema soft-medi-hardcore porri artiklite kohta mingi hea loo kokku. Et nagu antropoloogilne eksperiment või nooruse eneseavastamine vms. Ja noored on sillas, et saavad sellise võmbamehe endale riiki juhtima. Feministid peavad seda muidugi tülgastavaks ja kristlased puha jumalateotuseks, aga kes neid ikka kuulab.
                          kunagi 94. aastal mõtlesid ka kaks autot peolt minnes kiilakaga väikse traditsioonilise kiirenduse teha. Tartus, Võru tänavas. Üks auto oli suverehvidega ja võttis lõpuks hoo maha. Teine sõitis aardla ristis u 130ga vastu puud. 8 inimest 3. seeria bemmis, kellest 6 mulla alla ja 1 kooma. Palju ei teata, et seal oli tegelikult ka kolmas auto, kes traditsioone nii tähtsaks ei pidanud ja sõitis rahulikult. Seal olid muuseas mu mõlemad vanemad.

                          Eks ma saan aru, et ajad olid teised ja kõik muu. Aga arvestades hukkunute statistikat ja eestlaste joomiskultuuri, siis võib öelda, et see käitumine ei olnud tegelikult "normaalne, lol" või midagi muud peale lihtlabase debiilsuse. Seda nii minevikus, tulevikus kui olevikus.

                          Eks ma ilmselt tabasin oma esialgse küsimusega naelapea pihta - 10 milli ongi paljude jaoks suur teema. Joobes või jääknähtudega juhtimine ongi päris paljudele vabandatav isegi praegusel ajal. Rääkimata siis ajast, mil see oli n.ö. kultuuri osa.

                          Ja kogu sellest Šiimu kaasusest ja sellest miks ta ei ole sobiv kandidaat, saan aru minagi. Isegi kui osade väärtuste alusel oleks ta ilmseilt parim kandidaat. Samuti ei oota ma Kerstilt mingit vabandust ega pea mingit vimma. Väga suure tõenäosusega saab ta ise oma teost väga hästi aru.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
                            kunagi 94. aastal mõtlesid ka kaks autot peolt minnes kiilakaga väikse traditsioonilise kiirenduse teha. Tartus, Võru tänavas. Üks auto oli suverehvidega ja võttis lõpuks hoo maha. Teine sõitis aardla ristis u 130ga vastu puud. 8 inimest 3. seeria bemmis, kellest 6 mulla alla ja 1 kooma. Palju ei teata, et seal oli tegelikult ka kolmas auto, kes traditsioone nii tähtsaks ei pidanud ja sõitis rahulikult. Seal olid muuseas mu mõlemad vanemad.

                            Eks ma saan aru, et ajad olid teised ja kõik muu. Aga arvestades hukkunute statistikat ja eestlaste joomiskultuuri, siis võib öelda, et see käitumine ei olnud tegelikult "normaalne, lol" või midagi muud peale lihtlabase debiilsuse. Seda nii minevikus, tulevikus kui olevikus.

                            Eks ma ilmselt tabasin oma esialgse küsimusega naelapea pihta - 10 milli ongi paljude jaoks suur teema. Joobes või jääknähtudega juhtimine ongi päris paljudele vabandatav isegi praegusel ajal. Rääkimata siis ajast, mil see oli n.ö. kultuuri osa.

                            Ja kogu sellest Šiimu kaasusest ja sellest miks ta ei ole sobiv kandidaat, saan aru minagi. Isegi kui osade väärtuste alusel oleks ta ilmseilt parim kandidaat. Samuti ei oota ma Kerstilt mingit vabandust ega pea mingit vimma. Väga suure tõenäosusega saab ta ise oma teost väga hästi aru.
                            Sa lähed vist natuke emotsionaalseks. Ehk inimlikult on ka alkoholijoobes juhtimine arusaamatu. Lihtsalt antud asjast on möödas 21 aastat, pole enam kordunud jne. Seepärast ta polegi saeteema.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                              Sa lähed vist natuke emotsionaalseks. Ehk inimlikult on ka alkoholijoobes juhtimine arusaamatu. Lihtsalt antud asjast on möödas 21 aastat, pole enam kordunud jne. Seepärast ta polegi saeteema.
                              mõnu-nunnuke... emotsionaalseks läksin ma kahe foorumlase kommentaaride peale, mitte Siimu ja Kersti osas. Algne saeteema oli lihtsalt "tähelepanek elust enesest". Aga las see teema nüüd jääda ajaloohõngu .

                              Kommentaar


                                Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
                                mõnu-nunnuke... emotsionaalseks läksin ma kahe foorumlase kommentaaride peale, mitte Siimu ja Kersti osas. Algne saeteema oli lihtsalt "tähelepanek elust enesest". Aga las see teema nüüd jääda ajaloohõngu .
                                Ok, teeme kõik kalli-kalli ja elu on jee.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X