320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Fifa 17

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Fifa 17

    Initial release date: September 27, 2016


    Man Utd reitingud väidetavalt leakitud ning nad on sellised:

    #2
    Algselt postitas Katk Vaata postitust
    Initial release date: September 27, 2016


    Man Utd reitingud väidetavalt leakitud ning nad on sellised:
    Rooney üle võib vaidlema jäädagi, aga mis Smallingu reitingul viga on? Või ma saan valesti aru ja arvad tõesti, et on liiga väike?
    Je suis Nasfal

    Kommentaar


      #3
      Rooney võiks jah snna 82-83 kanti olla, Schweini ka. See selleks

      Vaatasin gameconi ja FIFA17 on ikka väga palju effortit pandud ning mäng palju mitmekesisem ning lõbusam. Mis mulle selgeks sai:

      - FUT Champions - Uus game-mode. Sarnaneb e-sportsiga. Mängid erinevaid turniire, mis on n-ö. ranked mängud ja tõused järjest kõrgemale. Ranki süsteem sarnaneb cs-go'ga: bronze 1, bronze 2 jne. Kuulsin, et peaauhind world-series oli miskit 1,3 miljoni dollari kanti. Tõotab tulla vägev.
      - Squad building challenges - tutvustati ka seda uut osa FUT-ist. Põhimõtteliselt jaotatakse challenged erinevatesse kategooriatesse. Nt. MLS challenged. Seal pead nt tegema erinevaid meeskondi juhiste järgi. Kui teed ühe kategooria challenged ära on auhinnad vägevad. (nt. Megapack ja sinine Giovinco olid gameconil). Igatahes tundub kõva game-mode + annab natuke seda kollektsionääri tunnet ning kõik packitud mängijad võivad kasulikud olla.
      - Career-mode - pannakse rõhku ka nüüd mänguvälisele nt. särkide müük, mängijate arendamine jms. Iga meeskond on erinev ning iga meeskonna philosophy on erinev. Samuti on näiteks financial situation teistsugune, osa raha võid saada merchist ning ülejäänd mängijate müügist. Samuti kui nüüd manageri valid, saad valida ta välimuse
      - Story mode (alex hunter) - Sarnaneb NBA2k16 omaga, kuid oled Alex Hunter ja customizeda teda vist ei saa. Siiski tore campaign mode, mida mängida kui online üle viskab.
      - Pro-clubs - Pro clubsile lõpuks rõhku pandud. Rating enam ei tulene accomplishmentidest, vaid match ratingust. Samuti on onliens võimalik nüüd enda meeskonna kiti ja logo customizeda.
      - FUT - kõige olulisem asi, mis ma FUTis tähele panin on see, et tulekul on uus kaart. Põhimõtteliselt saad mängija-kaardi, mis areneb sul automaatselt edasi näiteks siis, kui see mängija peaks saama team of the weeki. Oletame, et saad tavalise gold rare ibra, mis on 91. Nüüd pead mõtlema, kas müüd ta kohe või ootad. Nt. Ibra taob üks nv 3 golli ja saab informi ja rating 92. Siis muutub sinu Ibra kaart ka 92-ks. Samuti palju uusi legende: Puyol, Scholes, Ferdinand jne.
      - Quick matches - teravamad silmad panid tähele, et nt kui teed sõbraga friendly siis nüüd option mängu lõpus, et play second leg.

      Kommentaar


        #4
        Algselt postitas Katk Vaata postitust
        Kohe näha, et koostööpartnerid - Smalling 85, Rooney 86 ...
        Tõsiselt, nad võiks hakata oma reitinguid vähe tõsisemalt vaadata ning tihedamalt uuendama.
        Ma näitan sulle veel paremat huumorit:



        Rooney 13 goals, 6 assists = 86
        Giroud 25 goals, 6 assists = 82

        Darmian 81
        Bellerin 77

        Schweinsteiger 86
        Ramsey 82

        Oot, kumb meeskond teisena lõpetas ja kumb viiendana?
        Victoria Concordia Crescit

        Kommentaar


          #5
          Algselt postitas marv3llous Vaata postitust
          Ma näitan sulle veel paremat huumorit:



          Rooney 13 goals, 6 assists = 86
          Giroud 25 goals, 6 assists = 82

          Darmian 81
          Bellerin 77

          Schweinsteiger 86
          Ramsey 82

          Oot, kumb meeskond teisena lõpetas ja kumb viiendana?
          Olen kindel, et muutuvad ikkagi need ratingud.

          Kommentaar


            #6
            Eks ikka, jah. Aga offline'i jaoks tuleb ikka alati ise editida asju reaalsemaks. Liverpoolis näiteks Emre Can oli 75 siin ühe leakitud pildi peal - saksa koondises olev mees, 75. Huumor.
            Victoria Concordia Crescit

            Kommentaar


              #7
              See aasta sai päris korralikult Fifa16 mängitud. Seejuures eelmine, mida mängisin oli vist Fifa07. Ehk siis siit küsimus, neile, kes mängivad offline või niisama sõpradega vahepeal on üldse mõtet iga aasta uue versiooni vastu vahetada. Fifa tundub, et läheb juba pigem Football Manageri suunas.
              Instagram

              Twitter

              Eesti Lokomotiv Moskva fännid

              telekavaataja.blogabet.com

              Kommentaar


                #8
                Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
                See aasta sai päris korralikult Fifa16 mängitud. Seejuures eelmine, mida mängisin oli vist Fifa07. Ehk siis siit küsimus, neile, kes mängivad offline või niisama sõpradega vahepeal on üldse mõtet iga aasta uue versiooni vastu vahetada. Fifa tundub, et läheb juba pigem Football Manageri suunas.
                Üldjuhul on jah ainsaks esialgu tuntavaks arenduseks uuendatud tiimi koosseisud. Eks mingid nipet näpet lahendused ka juures ja teinekord mingi suurem asi nagu selle aastane Marcus Rashfordi *ptui* Alex Hunteri The Journey. Kuigi see Journey pole küll mingit head muljet jätnud, ise vist ei viitsi temaga mängida.
                Ehk point - nad koorivad iga aasta lihtsalt raha, nagu kõik/enamus mängutootjaid. Kui sul plekki on siis osta, kui pole siis ega millestki eriliselt ilma ei jää. Sama seis nagu Call of Duty'l.

                Algselt postitas Linnupoja Vaata postitust
                Rooney üle võib vaidlema jäädagi, aga mis Smallingu reitingul viga on? Või ma saan valesti aru ja arvad tõesti, et on liiga väike?

                Rooney osas ei ole mingit vaidlust, 80 oleks talle pädev ning ma ei tea mis maailmas Smalling peaks 85 olema. Ta on parem kui Bailly, Koscielny? Lubage veelkord naerda.

                Kommentaar


                  #9
                  Algselt postitas Katk Vaata postitust
                  Rooney osas ei ole mingit vaidlust, 80 oleks talle pädev ning ma ei tea mis maailmas Smalling peaks 85 olema. Ta on parem kui Bailly, Koscielny? Lubage veelkord naerda.
                  Veel parem Smallingu võrdlus on siin:



                  Teine hea ManU vs Barca on see:



                  Vaevu veel omadel jalgadel kõndiv Schweinsteiger on samuti 86
                  Victoria Concordia Crescit

                  Kommentaar


                    #10
                    Algselt postitas marv3llous Vaata postitust
                    Eks ikka, jah. Aga offline'i jaoks tuleb ikka alati ise editida asju reaalsemaks. Liverpoolis näiteks Emre Can oli 75 siin ühe leakitud pildi peal - saksa koondises olev mees, 75. Huumor.
                    79 pigem

                    Fino alla fine FORZA JUVE

                    Kommentaar


                      #11
                      Aga noh, ma ütlen veelkord - offline'is sõpradega mängimise ja enda Career Mode'i jaoks ma teen anyway nii, et tõmban peale akna sulgumist olemasoleva rosteri ja siis editin asjad "reaalseks" oma nägemuse järgi ja neti kaudu rosteri update'i ei tee (peale jaanuari akna sulgu uus download ja edit ning siis lõpuni). EA ratingud on lihtsalt suur naljanumber alati, millel reaalsusega väga vähe pistmist.

                      Samamoodi nagu neil simulate'ides alati teatud tiimid performivad palju paremini kui ratingud võiks seda eeldada. Spurs näiteks lõpetab alati top 4s ja City väga tihti väljas.
                      Victoria Concordia Crescit

                      Kommentaar


                        #12
                        Algselt postitas Pogba Vaata postitust
                        79 pigem
                        Kusjuures need Liverpooli ratingud on suht reaalsed, mul omal suht samad, paaripunktise erinevusega. Vbla ainuke erinevus oligi Matip & Coutinho punkt madalam ja Can, Mignolet punkt kõrgem
                        Victoria Concordia Crescit

                        Kommentaar


                          #13
                          pique on sellepärast hea, et barcelona lööb hästi palju väravaid! Smalling on halb seetõttu, et mulle ei meeldi Manu
                          Je suis Nasfal

                          Kommentaar


                            #14
                            Kainest mõistusest piisaks.

                            Kommentaar


                              #15
                              Kas kellegil on plaan konsoolile netist mäng soetada ja oskab head/turvalist lehte soovitada? Soetada siis see key-code vms. Kuna varem pole sellist varianti kasutanud, siis äkki keegi oskab infi jagada. Et kas mingeid ohukohti vms.

                              Kommentaar

                              Working...
                              X