320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Torino Juventus

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Hoopis selline keskväljapaar:

    Buffon
    Alves - Bonucci - Rugani - Asamoah
    Khedira - Rincon
    Pjaca - Dybala - Mandžukic
    Higuain

    Kommentaar


      Algselt postitas eika Vaata postitust
      Ma küll ei näe, miks ja kuidas peaks Hernanest igatsema hakkama. Kui Juventus nüüd tõepoolest hakkab 4231 mängima, siis saadakse ka ilma Marchisiota hakkama, sest Khedira-Pjanic duo toimib, taaskord minu meelest täiesti ebaloogiliselt, hästi. Lisaks Rincon tundub väga äge, Sturaro ja Lemina suhteliselt noored, kelle mängitamine loogilisem kui Hernanes ja lisaks on olemas ka Mandragora, kelle alla pandi arvestatav summa ja kes jäeti tiimi. Peab ikka mingi eriti suur vigastusikaldus tulema, et brasiillast taga igatseda. Aganoh, näis, hetkel veel asi päris ametlik pole.

      Õhtul siis Crotone. Crotone on senisel hooajal, kui tagumise viie mängud kõrvale jätta, väga harva suutnud kedagi üllatada (ainsana viik vs Viola ja võit vs Chievo) ehk sisuliselt peaks ka B-tiimiga võitma. Ennustatakse siiski, et full-reservidega peale ei minda, aga täiesti võimalik, et esimest korda näeb Pjacat korralikult aktsioonis. Oleks aeg! Ideaalis tahaks muidugi ka Rinconi alustamas näha, aga ennustatakse pigem Sturarot.
      Nii ja naa, eelmine aasta nägime küll kuidas Sturaro keskvälja kaotas Bayerni vastu. Ma ei ütlegi, et keegi on kellegist parem või mitte.

      Rinconi liiga vähe näinud ja minu meelest teise stiiliga mängumees. Eks praegu ei saa midagi veel järeldada. Ei ütlegi, et Hernanes mingi imevend, aga Sturaro võib ka olla paras puujalg, ja juba nagu mainisin, siis noh nägime juba varem, Allegri ei usalda ka alati neid vendi. Sturaro tegi halva mängu ja hakkas pinki nühkima, Leminaga oli mingi sama teema kas mitte hooaja alguses kus sai kaardi ja siis pingil igavik. Siit saab ju kaheti seda asja vaadata.

      Süsteemi vaatepunktist, kuhugi peaks ju lõpuks ka Marchisio ära mahtuma, vanust pole ju veel nii palju et peaks varumeheks jääma. Huvitav ses mõttes, kui põhivennad viga ei saa, kuhu ta asetub sest ju alles tuli ka tagasi vigastuse pausilt.

      Kommentaar


        Sealt edasi arutades süsteemist üldises pildis:

        Üks teema kogu selle 3se ründega on see, et kui hakata vaatama siis pink jääb ju nagu lühikeseks. Pjaca sai eile esimest korda põhisse ja oli nagu roostes. Higuainile nö sellist tagavara varumeest pole koosseisus. Higuain ongi kõige rohkem mänginud mängumees Juve eest see hooaeg (30 mängu, kui võtta arvesse et Juve on mänginud 23 serie A mängu, 6 CL mängu ja 2 coppa mängu siis saame kokku 31 mängu, ja Higuain on siis neist 30 mänginud). Mandzu on teine seal nimekirjas 29 mänguga.

        Isegi rohkem kui näiteks Buffon. Jutu mõte või point on kahetine. Loodetavasti need mehed ei põle hooaja lõpuks läbi. Ütlen ausalt, ma oleks tahtnud näha eile teistlaadi rotatsiooni. Nõme oleks ju praeguses situatsioonis mingi tabeli viimase vastu vigastusega kaotada näiteks Higuaini ja siis Porto vastu hakkame higistama.

        Ühesõnaga, süsteem toimib ja kõik tip top aga tegelt koosseis suvel ei ehitatud ju sellise süsteemi tarvis. Ja oleme ainult 1-2 tähtmängija vigastuse kaugusel, et see uus süsteem ei pruugiks toimida. Lihtne on siis öelda, et noh, küll siis muudame, aga meeskond on juba selle uue süsteemi sisse töötanud.

        Hooaja alguses oli ju mõte rohkem nii et Mandzu hakkab pingilt rotatsiooni mängima Higuaini või siis Dybalaga Coppas näiteks. Nüüd mängivad aga kõik.

        Ja no ongi nagu võtame lõpetuseks eilse mängu. Cuadrado pole nüüd ka nii palju mänginud, oleks võinud ju näiteks Cuadrado ühel äärel ja Pjaca teisel panna.

        Lihtsalt see hirm et pärast kuskil ei taha ette ennustama hakata aga kuskil CL semifinaalis saab kütus otsa mõnel mehel näiteks.

        Siis oleks võinud juba näiteks Berardi ka jaanuaris tuua. Või kas või mingi Zaza suguse venna jaanuaris, et nö Higuainile anda vahel natuke puhkust.

        Huvitav saab näha olema kui palju Allegri hakkab ründefaasis rotatsiooni tegema kui CL mängud ees ja kui seal ka kaugele loodetavasti jõutakse.

        Kommentaar


          Ma rotatsiooni pärast küll ei muretseks. Järgmised kaks vastast on Cagliari ja Palermo ning olen üsna kindel, et ühes neist mängudest alustab Pipita pingil (ja Mandzu tipuründajana), eeldatavasti saab ka Dybala puhkust (tema asemel Pjanic siis trequaristana) ning ei välistaks, et Pjaca saab kõigis kolmes mängus nüüd alustada. Oleks loogiline, sest hirmsasti tahaks noorest horvaadist pilti ette saada.

          Eile nägin ainult esimest poolaega ja see oli Juventuse poolt ikka üsna ümar, kuigi väravahõng oli pidevalt õhus, sest see Crotone on ikka müstiliselt sitt tiim. Sisuliselt meeskond isegi ei üritanud rünnata vaid terve kast pakiti täis ja loodeti, et äkki kaotusnumbrid ei tule liiga suured. Piinlik. Esimese poolaja põhjal ütleks ainult seda, et Rincon on faking oosom tööloom ja Pjaca oli üsna pettumus, aga ta vist eelistaks ka vasakul mängimist.

          Janoh, Higuain. Jälle värav. 90 miljoni eest mängijat rohkem kui küll. Viimase 2 kuu liigamängud:

          Kommentaar


            Pipita oleks võinud vabalt kübara ka eile teha, Crotone ikka neid pakkus talle.
            Fino alla fine FORZA JUVE

            Kommentaar


              Crotone on tõesti müstiliselt sitt. Eile võideti mingi 20%-lise panusega ehk. See Fiorentina-järgne formatsioon on muidu äge, aga Mandžukic vahepeal palli kasti tsenderdamas on ikka erakordselt silmi kahjustav vaatepilt.
              Instagram

              Twitter

              Eesti Lokomotiv Moskva fännid

              telekavaataja.blogabet.com

              Kommentaar


                Hernanese lahkumine ka ametlik. 8m kohe + 2m võimalikke boonuseid. Mehe eest, kes saab kohe 32 ja on sügaval pingil. Pole midagi öelda.

                Kommentaar


                  Hea diil tõesti, hiinlased juba alt ei vea
                  Fino alla fine FORZA JUVE

                  Kommentaar


                    Vaadates viimaste päevade arenguid ja jutte, siis tundub aina enam reaalne, et Allegril lastakse suvest minna. Erinevad lehed pasundavad sellest ja ega asjaosalised ise ka ei lükka jutte sirgjooneliselt ümber. Vähe selline "kus suitsu, seal enamasti ka tuld" keiss.

                    Mõnes mõttes tundub täesti loogiline, sest vaadates tipptreenereid, siis nagu ma varemgi öelnud, on mul mulje et reeglina kolme aastaga ammendatakse ennast. Conte oli kolm aasta Juves ja siis lahkus sõnadega "ma rohkem ei suuda seda tiimi motiveerida". Pepi Barcelona oli kolm aasta täiesti jumalik ja neljandal ei võidetud enam midagi (lisaks pidas ta Bayernis ka täpselt kolm aastat/tiitlivõitu vastu). Mourinho oli kolm aastat Portos, kolm Chelseas ja kolm Realis. Ancelotti on teinud klubisutsakaid kahe aasta kaupa. Isegi Spalletti (kui ma eksi) oli Romas kolm aasta jumal ja neljandal hooajal lubas count ta noaga üles otsida. Muster olemas küll.

                    Ütleme nii, et ma olen nüüdsest selles paadis, et Allegril lastakse Premmi minna ja kuigi Beppe endale omaselt eitab kõike, siis järgmised neli kuud käib suure tõenäosusega muude juttude taustal ka möll uue nime osas. Pikalt on räägitud Sousast, mis tundub täiesti ebaloogiline, sest pole portugallasel ei häid tulemusi ega suuri kogemusi. Teine nimi, mis viimastel päevadel läbi käinud on Sarri (pm isegi jutud, et on Juventusega kohtunud, mille mees ise küll ümber lükkas. aga mida muud ta saanukski teha). Arvestades kuidas ta on Napoli mängima pannud, siis oleks täiesti märg unenägu. Kuid ma oleksin valmis Sarrist loobuma kolmanda läbikäinud nime nimel. Treener, kellel on kogemusi. Treener, kellel pole vist uus leping allkirjutatud. Treener, kes vääriks Scudettot. Jep. Spalletti! SPALLETTI SUVEL JUVENTUSESSE? BEPPE, TEEME ÄRA!

                    Kommentaar


                      Algselt postitas eika
                      Ütleme nii, et ma olen nüüdsest selles paadis, et Allegril lastakse Premmi minna
                      Hetkel ei kujuta ette küll, kuhu tal Premmis minna oleks, sest tippude osas on managerid suht kindlalt paigas, ja ei näe, kes suvel saabast võiks saada, kui, siis kõige reaalsem oleks ehk Klopp; töö mõne vähema klubi juures teda vaevalt motiveeriks. Pigem usuks ise nt PSG varianti, seda juhul, kui pariislased mõnd tiitlit koju ei too.
                      Vabadest tipptreeneritest saaks ka Blanci välja tuua.
                      Elu on lühike, pidu on pikk.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas GoldenEagle Vaata postitust
                        Hetkel ei kujuta ette küll, kuhu tal Premmis minna oleks, sest tippude osas on managerid suht kindlalt paigas, ja ei näe, kes suvel saabast võiks saada, kui, siis kõige reaalsem oleks ehk Klopp; töö mõne vähema klubi juures teda vaevalt motiveeriks. Pigem usuks ise nt PSG varianti, seda juhul, kui pariislased mõnd tiitlit koju ei too.
                        Vabadest tipptreeneritest saaks ka Blanci välja tuua.
                        Mis kuradi Klopp?
                        Wenger ja veelkord Wenger ikka.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas ElNino9 Vaata postitust
                          Wenger ja veelkord Wenger ikka.
                          Unistada ju võib, aga.... noh, ainult siis, kui Arseen top4 trofeed ei too.
                          Elu on lühike, pidu on pikk.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas eika Vaata postitust
                            Vaadates viimaste päevade arenguid ja jutte, siis tundub aina enam reaalne, et Allegril lastakse suvest minna. Erinevad lehed pasundavad sellest ja ega asjaosalised ise ka ei lükka jutte sirgjooneliselt ümber. Vähe selline "kus suitsu, seal enamasti ka tuld" keiss.

                            Mõnes mõttes tundub täesti loogiline, sest vaadates tipptreenereid, siis nagu ma varemgi öelnud, on mul mulje et reeglina kolme aastaga ammendatakse ennast. Conte oli kolm aasta Juves ja siis lahkus sõnadega "ma rohkem ei suuda seda tiimi motiveerida". Pepi Barcelona oli kolm aasta täiesti jumalik ja neljandal ei võidetud enam midagi (lisaks pidas ta Bayernis ka täpselt kolm aastat/tiitlivõitu vastu). Mourinho oli kolm aastat Portos, kolm Chelseas ja kolm Realis. Ancelotti on teinud klubisutsakaid kahe aasta kaupa. Isegi Spalletti (kui ma eksi) oli Romas kolm aasta jumal ja neljandal hooajal lubas count ta noaga üles otsida. Muster olemas küll.

                            Ütleme nii, et ma olen nüüdsest selles paadis, et Allegril lastakse Premmi minna ja kuigi Beppe endale omaselt eitab kõike, siis järgmised neli kuud käib suure tõenäosusega muude juttude taustal ka möll uue nime osas. Pikalt on räägitud Sousast, mis tundub täiesti ebaloogiline, sest pole portugallasel ei häid tulemusi ega suuri kogemusi. Teine nimi, mis viimastel päevadel läbi käinud on Sarri (pm isegi jutud, et on Juventusega kohtunud, mille mees ise küll ümber lükkas. aga mida muud ta saanukski teha). Arvestades kuidas ta on Napoli mängima pannud, siis oleks täiesti märg unenägu. Kuid ma oleksin valmis Sarrist loobuma kolmanda läbikäinud nime nimel. Treener, kellel on kogemusi. Treener, kellel pole vist uus leping allkirjutatud. Treener, kes vääriks Scudettot. Jep. Spalletti! SPALLETTI SUVEL JUVENTUSESSE? BEPPE, TEEME ÄRA!
                            Arsenal on muidugi selline klubi, et kui Wenger tõesti lõpetab, siis usun, et viimase hetke peale seda treeneri vahetust ei lükata. Et siis peaks juba Allegriga asjad selgeks räägitud olema, saab ka plaane teha jms. Allegri võib ju vabalt olla treener kes näiteks Alexise Arsenali jäämisele otsustavaks võib muutuda. Aga jättes mingi "premm on parem kui seks" teema kõrvale siis, kohati Allegri seisukohast vaadatuna oleks kuidagi vale ajastus minna sinna. Ikka väga raskeks võib minna, ja see Arsenali juhtkond on ju ka selline, et ehitamist oleks tal seal omajagu, kaitse on täiesti pask ju. Ja Cech on ka suht läbi. Samas on rahadega mingi kahtlane teema, ja osad vennad on sellised, et kas jäävad või ei saa karku alla. See Özil on minu silmis üks ülehinnatuimaid vendi üldse. Longib laisalt ringi suurtes mängudes, siis lööb kuskil mingi kehviku vastu ühe ära ja meedia on sillas nagu see mingi meistrite liiga värav outsideri vastu grupifaasis.

                            Samas Juves on materjali, rahasid kulutati ju küll, tipp kaitse, tipp rünne, tasemel keskväli kuhu on suvel oodata Marotta jutu põhjal täiendust.

                            Kõige selle jutu lõpetuseks, pigem on ikkagist CL edenemises see küsimus, kas Allegri jääb. Arvestades mis rahad ka kulutati. Kui poolfinaali ei jõua, siis jah, võib kinga saada. Mööndustega, kui näiteks Portot võidetakse ja siis tuleb mingi raske loos veerandfinaalis mõne suure vastu, näiteks Barca/Real/Bayern (on mis on, need on suured hiiud ikkagist) siis võib ka koht jääda, kui just mingi 5:0 pähe ei saada.

                            Need variandid mis on välja käidud on äärmiselt kahtlased:
                            Juvel on nüüd ikkagist CL võitmise ootused/lootused. Ei saa nüüd ka loota, et näiteks Paulo Sousa teeb Zidane laadse esituse. Minul on tema osas omad kahtlused isiklikult. Romalt sai siin hiljuti päris haledalt peksa ja Fiorentina just esimeste seas pole (noh jah, ressursid ka pole nii suured, aga ikkagist). Ootused on teised.

                            Spalletti osas ei oska kommenteerida, kas ta ikka läheks Romast Juvesse. Omast seisukohast jah võib-olla aga ta ei tundu selline Capello tüüp. Siis tal vist enam pole tervislik isegi Roomas niisama puhkusel külastada vms. Ja ta pole ka CL-s mingi imevend olnud, et jällegi CL osas kahtlane variant. Capello puhul oli tegemist siiski ka endise Juve mängijaga. See side oli tal Juvega juba olnud, mis tahes Roma fännid arvata võisid.

                            Itaalia meedias on räägitud ka Monaco treenerist Jardimist. Teatud mõttes mulle see variant istub nagu rohkem. Ainus okas või kahtlus on selles, et nö Monaco on väiksem klubi, nad pole isegi enam Prantsusmaal ka mingi soosiku leeris, ehk et ootused ja pinged on teised. Noh kas või see sama, et kui Arsenali võidetakse CL-s siis on lahe, aga maailma lõpp ka pole kui mitte. Ja Prantsusmaal ka PSG-l ikka suuremad rahakotid. Juvesse tulles oodatakse tiitlit koheselt ja veerandfinaali miinimum CL-s. Ja kui Allegri tõesti peaks lõpetama ja seda tiitlit ei tule, siis on iga järgmise treeneri puhul need ootused CL võita aina suuremad.

                            Kommentaar



                              Paistab, et Lemina siiki terve ehk vahepealsed jutud pikast Aafrika-vigastusest ei vasta tõele. Hea. Kui ma nüüd õigesti aru saan, siis homme on Allegri 100 Serie A mäng Juventuse eesotsas ja keegi pole esimese saja mänguga nii suurt punktisaaki saanud (Allegri 235, Conte 234, Carcano 234, Lippi 206, Lippi 201). Lisaks on Allegril võimalik võtta sajas ametlik võit Juventuse pukis.

                              Allegri andis ka vihjeid homse koosseisu osas. Tipus alustab Higuain, tema taga Dybala ja paremal äärel Cuadrado. Vasakul pidi ole mündivise, kas alustab Pjaca, Mandzukic või (wait for it) Sturaro. Sturaro sesmõttes äge, et on sisuliselt igale positsioonile niiöelda neljas valik. Neljas valik poolkaitsesse- Sturaro. Neljas valik paremkaitsesse- Sturaro. Neljas valik vasakääreks- Sturaro. Ei imestaks, kui ta ka tiimi neljas väravavaht ja ründaja oleks. Lisaks siis näeb eeldatavasti kaitsekvartetti Sandro-Chiellini-Bonucci-Alves ja kurat seda teab, kes keskpoolikus alustavad.

                              Kommentaar


                                Buffon
                                Lichtsteiner - Bonucci - Chiellini - Alex Sandro
                                Khedira - Marchisio
                                Cuadrado - Dybala - Mandžukic
                                Higuain

                                Kommentaar

                                Working...
                                X