320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Torino Juventus

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Kasper Vaata postitust
    No maailma parim karkade lööja pole Krissu kunagi olnud. Ja ka DP karistuslöögi edukus oli minu arust tingitud suurepärasest müüri paigutamisest. Ehk Heinze lasi Juve mehe vahele ja pärast ei läinud enam õigele kohale tagasi ja Del Pierol oli täiesti suurepärane võimalus pall väravasse lüüa.
    Eeldatavasti cannuman ei rääkinud ainult sellest löögist. Roma, Zeniit

    Kommentaar


      Viva la Juve! Super kaitsemäng, super resultatiivsus. Reali meestelt võeti tuju vist pikaks ajaks ära
      The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

      Kommentaar


        Vaadake YouTube'is huvitavaid videoid, nautige head muusikat, laadige üles originaalsisu ning jagage seda kõike oma sõprade, perekonna ja kogu maailmaga

        Nagu näh, siis Iker möliseb enne müüri paigutamist päris palju ja arvatavasti ei saanudki müüri lõpuks nii paika nagu tahtis.
        JA mis puutub Ronaldosse, siis ta pani eelmine hooaeg ikka palju paremaid karistuslööke, selle koha peal, kus del piero praegu lõi polnud müüri eeski.

        Ja nii OK naa Becksist paremat karistuslöökide lööjat pole!

        Kommentaar


          Keegi unustab Mihajlovici (mis sest et enam ei mängi) ja Juninho?
          sigpic

          Kommentaar


            maru hea on kohe ärgata, hea uni oli peale sellist ilusat võitu eile. mängu algus oli jh kuidagi selline hirmuäratav, tundus et on ajaküsimus kui real ära lööb aga ma unustasin et juvel on ju vanameister ka platsil ja siis ta äkki saabki lampi olukorrast palli, lükkab vasakuga palli raami alla nurka ja juba casillias kõnnibki võrku palli järele, milline värav 1:0 JUVELA HEEE. real jätkas ikka ja jälle, juve istus 11 mehega kaitses ja proovis kontratest ja omad võimalused tekkisidki. kahju et amauri ei ole 1-1le eriti osav, sai ees tihti palli aga edasi ei osanud midagi teha aga selleks on juves teised mehed. teinepoolaeg algas ka hirmuäratavalt, real aint surus, õnneks kohtunik oli meie poolt justkui. kuni karkast võttis del piero kõik pinged maha. müür pandi fantastiliselt paika del piero jaoks, rahulik hoojooks, löök müüri kõrvalt värava nurka, casillias ei liigutagi ja VÄÄÄRRAAVVVVV! Super! Nüüd võis lihtsalt palli lõpuni veeretada ja vaadata kuidas reali omad järjest rohkem närvi laksid. edasipääs ka nüüd põhimõtteliselt olemas. eluhea

            Kommentaar


              Algselt postitas Tauri.T Vaata postitust
              Eeldatavasti cannuman ei rääkinud ainult sellest löögist. Roma, Zeniit
              ma ei rääkinud üldse ainult karistuslöökidest...

              Kommentaar


                Mängupilti arvestades mina teie rahulolu ei mõista. Leida võib ainult 2 positiivset asja - saavutati võit ja kindlustati edasipääs.
                Ühe korra võib sellise pasaga võita, heal juhul ka teise korra aga see on ka kõik.
                Kõvasi tegijaid nime järgi oli platsil palju aga tegude järgi ainult üks (ma ei pea silmas kohtunikku)

                Kommentaar


                  Algselt postitas ek Vaata postitust
                  Mängupilti arvestades mina teie rahulolu ei mõista. Leida võib ainult 2 positiivset asja - saavutati võit ja kindlustati edasipääs.
                  Ühe korra võib sellise pasaga võita, heal juhul ka teise korra aga see on ka kõik.
                  Kõvasi tegijaid nime järgi oli platsil palju aga tegude järgi ainult üks (ma ei pea silmas kohtunikku)
                  Korralik hala. Vaata palju neid tegijaid pigem puudu oli.
                  jokers to the right
                  clowns to the left of me

                  Kommentaar


                    Algselt postitas ek Vaata postitust
                    Mängupilti arvestades mina teie rahulolu ei mõista. Leida võib ainult 2 positiivset asja - saavutati võit ja kindlustati edasipääs.
                    Ühe korra võib sellise pasaga võita, heal juhul ka teise korra aga see on ka kõik.
                    Kõvasi tegijaid nime järgi oli platsil palju aga tegude järgi ainult üks (ma ei pea silmas kohtunikku)

                    sul on õigus, ega mängupildi järgi ei ütleks 2:0 juvele aga paraku nii see läks. maksavad ainult väravad ja piisabki kui üks mees neid suudab lüüa. loodame et mõned saavad vigastustest lahti ja mängupiltki paranema hakkab. real see vastu lükkas söötu hästi aga polnud seda realiseerijat eile, selline see jalgapll juba on ..

                    Kommentaar


                      ilmselgelt isegi täiskoosseisus poleks mängupilt väga suuresti erinenud......... iga meeskond mängib vastavalt oma võimetele ja tugevustele... Reali tugevuseks on loov ja ründav jalgpall ning pallivaldamine.......ning kuigi juve armastab ka tegelt rünnata(itaalia nõrgemate vastu piltlikult), siis Reali ründejõu vastu pole mõtet oma mängu avada....muidugi olgem ausad viimases mängus oli kõvasti õnne, et Real oma häid võimalusi ära ei kasutanud ning pennalt ei teeninud(minu arust oli üldse kohtunik nõrk).....aga õnn pidi soosima tugevamat vms
                      fc pohmell

                      Kommentaar


                        Kahe puhta käe ja korraliku jäähokiliku taklause kohta vähemalt kaks pennut. Ma ei ütle , et Juve valesti või halvasti mängis, ma ütlen, et sellise mängu puhul on riskid,mida kohtunik Juve õnneks ei vilistanud.
                        Felix: Oh, bollocks!
                        Elmo: Dog's bollocks?
                        Felix: No, just plain fucking bollocks!
                        Elmo: No dog involved?

                        Kommentaar


                          Del Pjäärul on vist teine noorus käsil. Ilus.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas ek Vaata postitust
                            Kõvasi tegijaid nime järgi oli platsil palju aga tegude järgi ainult üks (ma ei pea silmas kohtunikku)
                            Ilmselt mõtled DP. Aga Chiellini sügas mune platsil ve. Nägid palju ta peaga palle alast minema lõi? Samuti oli Nedved väga hea ja Iaquinta tegi ainult häid liigutusi selle aja jooksul mis talle anti. Sissoko oli tasemel...

                            Kommentaar


                              Kulla ek, Juventus läks konkreetselt selle taktikaga mängima ja see õnnestus! Iga mees platsil tegi oma tööd suurepäraselt ning mängiti kui meeskond.
                              The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                              Kommentaar


                                Ta ON Jumal!
                                Kas sinu kommipood on ikka küllalt autentne?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X