320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Torino Juventus

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Maarek Vaata postitust
    Ajakirjanduses väideti, et 12 miljonit Eurot ja palk 5,5 miljonit aastas.
    €9m kätte ja €3m boonuseid. Palk €5,5m aastas.
    The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

    Kommentaar


      Paluks võrksärgi pilte!

      Ennem ei usu..

      Loodetavasti eika traditsioone ei riku!
      sigpic

      Kommentaar


        Algselt postitas eika Vaata postitust
        Kas sama aken, kust Pessotto ebaõnnestunult alla hüpata üritas?
        sigpic

        Kommentaar


          Noh, et ta selle särgi siis ka välja kannaks

          Kommentaar


            Dünastia.



            Järgmisena peaks Juventusega liituma meie foorumlane Tanel!
            The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

            Kommentaar


              Mina olen rahul. Tevez-Llorente vs eelmise aasta Vucinic-Matri/Quag/Seba ründepaar. Progressi on. Suures plaanis peaks tähtsamad ostud enne preseasoni algust tehtud olema. Järgmine ülesanne Beppele. Müüa üks kahest Quag/Matri või mõlemad, kui tõesti ka veel Jovetici üritatakse saada. Ja muidu kasutuid tegelasi nagu De Ceglie, Melo, Ziegler, Martinez. Saab raske olema.

              Ogbonna sissetoomisel ma ei näe erilist mõtet. Okei, ei ole teda ülemäära palju mängimas ka näinud, aga põhikoosseisu ta ei mahuks ei kolmeses ega neljases liinis. Lisaks on pinglit võtta Caceres, Peluso ja vajadusel Marrone. Kui välistame nelikust Pirlo, Vidal, Marchisio, Pogba kellegi müümise, siis Asamoah ei liigu äärelt kuskile ja seega ei näe ka pointi Zuniga ostmisel. Oli ta tegelikult täitsa asjalik, kui see 1,5 kuune mõõn peale AFCONi välja arvata. Aga küll Conte teab.

              Ja miks Tevezile 10 andmine probleem on? Kellele see siis minema peaks? Giovincole? Numbrite pensionile saatmist ei poolda.

              Kommentaar


                Algselt postitas Solfice Vaata postitust
                Mis hinnaks üldse on? Või pole infot veel?
                9m € + 3m € kui tuleb Scudettovõit + 3m € kui tuleb CLvõit.

                Algselt postitas F.Totti Vaata postitust
                Paluks võrksärgi pilte! Ennem ei usu.. Loodetavasti eika traditsioone ei riku!
                OLEMAS!

                Algselt postitas Tanel Vaata postitust
                Kas sama aken, kust Pessotto ebaõnnestunult alla hüpata üritas?

                Kommentaar


                  Marchisiole? Voi tahendabki see nyyd seda et parseldataksegi maha et Joveticit saada? Samas Jojole lubati ka ju nr 10 särki. Äkki hakkavad jagama seda? Isegi siis ei suudaks nad seda välja kanda. Mina isiklikult pooldan väga numbrite pensionile saatmist.
                  So self aware so full of shit

                  Kommentaar


                    Del Piero arvamus asjast, kui oli jutuks võimalik numbri pensionile saatmine
                    I do not want the # 10 kit to be retired. It wouldn’t be right. When I was a child I dreamed of being able to wear it one day, and I would like others to do the same. There must plenty of little kids with the same dream I once had.

                    Kommentaar


                      No ma olen DelPieroga nõus...aga no tra sa ei anna ambaalile nr 10. Kunagi Itaalias tähendas see nr 10 midagi, nüüd on väärtus devalveerunud tänu klounidele.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Francesco Vaata postitust
                        Marchisiole? Voi tahendabki see nyyd seda et parseldataksegi maha et Joveticit saada? Samas Jojole lubati ka ju nr 10 särki. Äkki hakkavad jagama seda? Isegi siis ei suudaks nad seda välja kanda. Mina isiklikult pooldan väga numbrite pensionile saatmist.
                        aastal 2121 võtame kasutusele kolmekohalised numbrid!
                        Je suis Nasfal

                        Kommentaar


                          think outside the box

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Linnupoja Vaata postitust
                            aastal 2121 võtame kasutusele kolmekohalised numbrid!
                            Jah, kui sinu arust on iga teine jorss sama suur legend kui DP.

                            Algselt postitas Del Piero Vaata postitust
                            I do not want the # 10 kit to be retired. It wouldn’t be right. When I was a child I dreamed of being able to wear it one day, and I would like others to do the same. There must plenty of little kids with the same dream I once had.
                            Jah, täpselt. Vaevalt, et ta nende paljude väikeste laste all, söömishäiretega Argentiinlast mõtles.

                            E:

                            Minu jaoks on/oli ainult 3 number 10t, mis peaks tähendama enamat kui lihtsalt number seljal:

                            1 .See sama Del Piero ja Juventus, aga see keerati nüüd perse.

                            2. Itaalia koondis, see keerati ka perse.

                            3. Ja muidugi kuninga enda oma, mida ma väga loodan, et samamoodi perse ei keerata.
                            So self aware so full of shit

                            Kommentaar


                              El Apache tutvumas Juventuse hingeeluga:

                              Kommentaar


                                Muide mis hooajaeelsesse ettevalmistusse puutub, siis Tevez läbib selle suures osas ühiskondlikult kasulikku tööd tehes..ilma lubadeta sõidu eest karistus vist..või oli see kiiruse ületamine ei mäleta..jama natuke ikkagi.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X