320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Torino Juventus

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Itaalia press hakkas täna hommikul jahuma kuulukat, et Antonio Conte võib lahkuda Juventusest, et seista silmitsi uute väljakutsetega (kõige tõenäolisemalt Monaco meeskonnas). Juba olevat ka uute treenerite nimekiri valmis pandud mille eesotsas on Zeniti meeskonnast kinga saanud Spalletti.

    Ma väga loodan, et see on mingi suvalise ajakirjaniku välja mõeldud üllitis. Ka eelmise hooaja lõpus käisid taolised kuulukad korraks meediast läbi, õnneks osutusid need valeks. Kui ma õigesti mäletan siis mingisugused väikesed lahkarvamused Contel kellegiga olid, kuid meedia suutis seda väikest probleemi kajastada mitu korda suuremana.

    Kommentaar


      Algselt postitas KihnuViive46 Vaata postitust
      Itaalia press hakkas täna hommikul jahuma kuulukat, et Antonio Conte võib lahkuda Juventusest, et seista silmitsi uute väljakutsetega (kõige tõenäolisemalt Monaco meeskonnas). Juba olevat ka uute treenerite nimekiri valmis pandud mille eesotsas on Zeniti meeskonnast kinga saanud Spalletti.

      Ma väga loodan, et see on mingi suvalise ajakirjaniku välja mõeldud üllitis. Ka eelmise hooaja lõpus käisid taolised kuulukad korraks meediast läbi, õnneks osutusid need valeks. Kui ma õigesti mäletan siis mingisugused väikesed lahkarvamused Contel kellegiga olid, kuid meedia suutis seda väikest probleemi kajastada mitu korda suuremana.
      Aga äkki olekski aeg? Agnelli on korduvalt väitnud, et tahab Euroopa tiitleid, Conte ei suuda ju seda talle pakkuda. Muidugi, 3 Scudettot järjest on massiivne saavutus, aga Juventuse sugune klubi peaks ikka aastast aastasse CL tiitli nimel võitlema, mitte Galatasaraydelt ja Benficadelt tala saama. Muidugi, ma enda tervise nimel loodan, et Spalletti jutud jäävadki ainult kuulujuttudeks, aga Lippid ja Cappellod vääriksid ehk veel mõnda võimalust Itaalia klubi eesotsas.
      So self aware so full of shit

      Kommentaar


        Vot ei oska öelda. Isiklikult tahaksin Contet näha Juve eesotsas kindlasti veel vähemalt ühe hooaja, põhiliselt selle pärast, et järgmisel hooajal pidavat klubi formatsioon puhtalt 4-4-2/4-3-3 peale üle minema. Pidavat see Euroopas olema kõvasti efektiivsem kui senine 3-5-2, Lisaks sellele saavat Conte mängijate ostudel & valikul kõvasti rohkem kaasa rääkida. Kahtlemata tuleks järgmine hooaeg väga põnev kui tehtaks klubis mõned sisulised muudatused, et Euroopas paremini läbi lüüa. Ilmselgelt Contel talenti jagub ning usun, et ta suudaks selle ka lõpuks realiseerida.

        Teine põhjus miks ma tahaks Conte jätkamist oleks see nö. "kindla peale minek." Kaks hooaega peata olekut hirmutas ära (Ferrara, Zaccheroni, DelNeri). Kui läheks treenerivahetuseks siis tahaks eesotsas näha tuntud vana kala kellele saab kindel olla. Loomulikult võib ju ka riski võtta ja eksperimenteerida nagu tehti ju ka Contega, kuid näiteks Spallettisse minul küll usku ei ole (vabandan, kui teen talle hetkel liiga). Lippi ja Capello suguse härrasmehe võtaksin loomulikult kahe käega vastu ning ilmselgelt nad Itaalia tippklubi eesotsas võimalust väärivad, kuid vaevalt seda juhtub.

        Loomulikult saan ka Agnellist ja teatud fännidest aru. Ka minumeelest põruti viimasel turniiril totaalselt (kuuest mängust kuus punkti, väravate vahe 0), lisaks lasti käest kodune EL finaal. Eelmine turniir nii ja naa (veerandfinaalis 2x 2-0 kaotus Euroopa tugevaimale), kuid arvestades seda kui mustast august üldiselt Conte Juventuse välja on tirinud siis vääriks ta Euroopa mõistes kindlasti ühte võimalust veel.

        Kuna ma ei ole nii sõnaosav ja nii suur spetsialist kui eika ja mõni teine fänn siis ootaks kindlasti ka nende arvamusi antud teemal. Mina isiklikult olen 100% Conte jätkamise poolt ja mul oleks tema lahkumise üle kuratlikult kurb meel.

        Muide: Agnelli ütles täna, et kolmas täht õmmeldakse särgile alles siis kui mõni teine meeskond suudab endale teenida kaks tähte. Miks? "...to show the difference between us and them."

        Kommentaar


          Kui muuta,siis muuta uuest hooajast,sest veel üht põrumist CLis ma näiteks ei tahaks näha.Mul ei ole Conte vastu midagi ja vahetaks teda ainult Lippi vastu.Capellosse ka usku eriti pole.
          Aga jah,Kihnu ütles juba ära,et Bossid mõtlevad kolmandad tähte mitte panna,eurosport kirjutab,et see protest tuleb sellest,et kaks tiitlit ära võeti hooajal 04/05 ja 05/06.

          Kommentaar


            jup, tundub tõesti nagu peatreener, kes on lahkumas.

            gds hindas Juve mängijate hooaega. Eks ta umbes nii ongi kuigi Asamoah saab teenimatult vähe respekti.

            Kommentaar


              Algselt postitas eika Vaata postitust
              jup, tundub tõesti nagu peatreener, kes on lahkumas.

              gds hindas Juve mängijate hooaega. Eks ta umbes nii ongi kuigi Asamoah saab teenimatult vähe respekti.
              See käib ainult Serie A kohta?

              E: Mitu punkti Conte Euroopas saanud oleks? Ja Tevez?
              So self aware so full of shit

              Kommentaar


                Kommentaar


                  Mäng toimus väga mõnusas atmosfääris, meestel pidevalt näod nalja täis. Värava lõi ei keegi muu kui Padoin! Lisaks oli väga hea taas Pepe´d platsil näha! Loodan ka, et Yepes´iga on ikka kõik korras, väga õnnetu kokkupõrge väravalööjaga.

                  Ehk panevad nii Conte kui Garcia pühapäeval oma parima koosseisu platsile, tahaks viimast korda sel hooajal näha tõsist lahingut!

                  Kommentaar


                    BERARDI! Kolmas kübar sellel hooajal (sama on suurliigades suutnud Suarez ja Messi). Oleks minu teha, siis saadaks Quagliarella-Osvaldo-Gio/Mirko suvel rahus minema ja tooks co-ownitud Immobile-Beradi-Gabbiadini järgmiseks aastaks möllama.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas eika Vaata postitust
                      BERARDI! Kolmas kübar sellel hooajal (sama on suurliigades suutnud Suarez ja Messi). Oleks minu teha, siis saadaks Quagliarella-Osvaldo-Gio/Mirko suvel rahus minema ja tooks co-ownitud Immobile-Beradi-Gabbiadini järgmiseks aastaks möllama.
                      Oleks ta üks voor varem möllama lastud...

                      Kommentaar


                        Algselt postitas eika Vaata postitust
                        BERARDI! Kolmas kübar sellel hooajal (sama on suurliigades suutnud Suarez ja Messi). Oleks minu teha, siis saadaks Quagliarella-Osvaldo-Gio/Mirko suvel rahus minema ja tooks co-ownitud Immobile-Beradi-Gabbiadini järgmiseks aastaks möllama.
                        tundub, et Berardi võib Euroopaski hästi hakkama saada. seega gobbi kukub ära. Benfica oleks ideaalne.
                        jokers to the right
                        clowns to the left of me

                        Kommentaar


                          aga euroopas ei saaks Berardi järgmis(t)el aasta(te)l "lipulaeva" uputada

                          boom

                          boom

                          boom

                          boom

                          Kommentaar


                            saaks ikka. Milan enne ja pärast Berardit. lipulaeva suund Euroopa, Berardi kapteniks!
                            jokers to the right
                            clowns to the left of me

                            Kommentaar


                              Berardi uputas Allegri, et küll uputab viimases voorus ka Seedorfi.

                              Kommentaar


                                siis tuleb Inzaghi ja asi läheb veel paremaks.
                                jokers to the right
                                clowns to the left of me

                                Kommentaar

                                Working...
                                X