320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Torino Juventus

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas cannuman Vaata postitust
    Jube palju krediiti on saanud selle eest, et ründaja talle lihtsalt pihta on löönud, kui hr värava keskel seisab. Mitte et ta sitasti oleks mänginud, aga ju ikka haipi on rohkem kui väärtust.
    Haipi on palju, kuna muu maailm on mehe oma jaoks järsku nüüd avastanud. Väärtust rahalises mõttes on null, sest mehhiklane on täiesti tasuta saadaval. Ja oskus pallide ette jääda on muide väravavahi jaoks ka päris tähtis oskus.

    Mis Juve temaga teeks, ei oska öelda. Buffon on ju ees ja vaevalt ta klubi legendi pingile suudaks mängida.

    Kommentaar


      Algselt postitas Mask Vaata postitust
      Haipi on palju, kuna muu maailm on mehe oma jaoks järsku nüüd avastanud. Väärtust rahalises mõttes on null, sest mehhiklane on täiesti tasuta saadaval. Ja oskus pallide ette jääda on muide väravavahi jaoks ka päris tähtis oskus.

      Mis Juve temaga teeks, ei oska öelda. Buffon on ju ees ja vaevalt ta klubi legendi pingile suudaks mängida.
      no keset väravat seista ei ole minu hinnangul eriline oskus, mis teda teistest väravahtidest paremaks teeks või mida teisd ei suuda järgi teha. Aga mida mina ka tean eksole

      Kommentaar


        Algselt postitas Mask Vaata postitust
        Mis Juve temaga teeks, ei oska öelda. Buffon on ju ees ja vaevalt ta klubi legendi pingile suudaks mängida.
        Legend ei püsi terve hooaeg terve + legend võib varsti (1-2 hooaja pärast) mõelda pensionile minemisest. Miks mitte tuua uus kiiper, kes saab aastake Buffonilt õppida ning 15-20 mängu hooaja peale koguda ning siis järgmisel hooajal tõusta esiväravavahiks (Lloris - Friedel case).

        Minu arust üks maailma parimaid väravavahte, ja mitte ainult selle turniiri põhjal. Olen isegi Prantsuse liigat jälginud ja näinud, kuidas see mees imetõrjeid teeb. Tänavune MM turniir on tal olnud samuti suurepärane. Tundub äärmiselt sümpaatne ja äge mängija. Lisaks muidugi fakt, et mees on tasuta saadaval.
        The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

        Kommentaar


          rubriigist "geeniused tööl"

          FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
          sigpic

          Kommentaar


            Neid nimesid, kellega Secco oli juba väidetavalt diilid lukku saanud, aga Beppe tulekuga käsi ette pandi, on mitmeid läbi käinud. Hazardi, Rodrigueze, Nainggolani jne tollal noorte meeste 5 miljoni diilid. Ma muidugi võtaks antud jutte väga suure reserveeringuga, sest lahkunud spordidirektoritel on komme laialt seletada, kuidas neil just olid überdiilid tulemas, kui neid minema löödi. Noh, nagu Moggi jutt sellest kuidas C.Ronaldo oli juba Juventuse mängija kuni Salas diilile vee peale tõmbas.

            Kommentaar


              Algselt postitas cannuman Vaata postitust
              no keset väravat seista ei ole minu hinnangul eriline oskus, mis teda teistest väravahtidest paremaks teeks või mida teisd ei suuda järgi teha. Aga mida mina ka tean eksole
              Selle kohta käib ka ütlus, et parem targalt seista, kui lollilt joosta. Aga tõsisemalt rääkides, siis nokid ilmselt selle Hollandi mängu pealt, sest ülejäänud turniiril pole talle küll ainult keskele palle löödud vaid on ta ikka päris rasketest kohtadest palli ära toonud.

              Eks MM-idel tõusevad ikka mõned mehed esile aga olles näinud Ochoad kolm viimast hooaega mängimas, siis julgen küll väita, et juhuslik tema esiletõus pole olnud. Pigem olen üllatunud, et ta varem pole suurematemal silma jäänud.



              Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
              Legend ei püsi terve hooaeg terve + legend võib varsti (1-2 hooaja pärast) mõelda pensionile minemisest. Miks mitte tuua uus kiiper, kes saab aastake Buffonilt õppida ning 15-20 mängu hooaja peale koguda ning siis järgmisel hooajal tõusta esiväravavahiks (Lloris - Friedel case).

              Minu arust üks maailma parimaid väravavahte, ja mitte ainult selle turniiri põhjal. Olen isegi Prantsuse liigat jälginud ja näinud, kuidas see mees imetõrjeid teeb. Tänavune MM turniir on tal olnud samuti suurepärane. Tundub äärmiselt sümpaatne ja äge mängija. Lisaks muidugi fakt, et mees on tasuta saadaval.
              Ma millegipärast arvasin, et Buffon on pisut noorem. Aga vaadates tema viimaseid hooaegu puht statistiliselt, siis tundub, et näiteks viimased kolm on ta üsna vigastuste vabalt läbinud (35, 32 ja 33 mängu liigas). Et võiks kuskil 3-4 hooaega veel ideaalis postide vahel seista, kui tervis lubab. On ta muidu ise maininud kaua ta tahaks veel jätkata?

              Kommentaar


                Algselt postitas Mask Vaata postitust
                Selle kohta käib ka ütlus, et parem targalt seista, kui lollilt joosta. Aga tõsisemalt rääkides, siis nokid ilmselt selle Hollandi mängu pealt, sest ülejäänud turniiril pole talle küll ainult keskele palle löödud vaid on ta ikka päris rasketest kohtadest palli ära toonud.
                Ma ei väidagi, et "ainul keskele" on palle saanud. Tema nimel peaks olema seni turniiri parim tõrje (või üks parimatest minu hinnangul).

                Kommentaar


                  Algselt postitas Mask Vaata postitust
                  Et võiks kuskil 3-4 hooaega veel ideaalis postide vahel seista, kui tervis lubab. On ta muidu ise maininud kaua ta tahaks veel jätkata?
                  Ohumärgiks oli eelmine suvi, kui ta tahtis edasisi lepinguid "aasta korraga" loogikal sõlmida, aga lõppeks suudeti ta siiski kuni järgmise suveni klubiga siduda. Antud asjaolu erilist kindlust justkui ei tekita, kuid avalikult karjääri võimalikust lõpetamisest SuperGigi veel rääkinud pole.

                  Kommentaar


                    Suve esimene ostuks on Stefano Sturaro. 21a Genoa lõhkuv poolik, kes jääb küll aastaks oma senisesse koduklubisse laenule. Ausaltöeldes noormehe mänge Genoas vapsjee ei mäleta, aga ju Beppe teab! Üleminekusumma olevat 5 miljoni ringis.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas eika Vaata postitust

                      Kogusaldo MMil on 12 ehk sisuliselt kõik vähegi pädevat mänguaega saanud mitte-ründajad (ja Ogbonna) on MMil.
                      kaks meest alles nagu Milanilgi. (kuigi de Jongi mängud on vist mängitud)
                      jokers to the right
                      clowns to the left of me

                      Kommentaar


                        Comani tulek PSGst ametlik. Sarnaselt üritatakse ära tuua teist PSG noort keskpoolikut Rabiot`i, kes pole hetkeseisuga nõus järgmisel suvel lõppevat lepingut pikendama ja keda sestap võiks nö soodushinnaga ära tuua. Viva la France!

                        Kommentaar


                          Miskipärast ei jaga Al-Jazira klubi Mirko Vucinici võrksärgipilte kuigi mustamäelane olevat Abu Dhabis meditsiinitestidel. Väidetavalt saab Juventus mängija eest ca 6 miljonit eurot. Esmapilgul tundub muidugi Mirko liitumine Jaziraga kummaline, aga kuna räägitakse kolmeaastasest lepingust, kus igal aastal kukuks Mirkole 6 miljonit taskusse, siis enam see nii kummaline ei tundugi. Aga Mirkole edu- kuigi viimane aasta oli nutune, siis esimesel kahel aastal oli Mirko vaieldamatult Juventuse esiründaja. Ma ei alahindaks ka Mirko rolli Juventuse mängustiili õlitamalöömises- just Mirkoga sai Juventuse 352, kus ründajad liiguvad pallile keskväljale vastu ja kus jooksudega tehakse ruumi keskväljakunnidele, hoo sisse. Esimesel kahel hooajal oli siiski müstiline erinevus väravalöömisnumbrites "Juventus Mirkoga" vs "Juventus Mirkota" vahel, kuigi mustamäelane ise jäi sageli varju.



                          Lisaks olevat sisuliselt lukus ka Peluso liitumine Sassuloga. Sassuololt saadakse vastu nende Marrone osalus ehk diil, mille võib igakülgselt heaks kiita.

                          Kommentaar


                            Vucinic läkski ametlikult oma pensionipõlve kindlustama. Edu talle! Nagu eika juba eelnevalt mainis siis kahel eelneval hooajal tegi mees Juventuses head tööd!

                            Tükk aega podisenud Morata diil paistab ka lõpule jõudvat. Arvestades Comani tulekut ning praegust üleüldist olukorda paistab suve algus ilus olema. Kui vaid suudaks Alexis ka ära tuua, milles ma siiski kahtlen...

                            Kommentaar


                              Keegi siin? https://www.facebook.com/rumodispo/p...925753/?type=1
                              Rumori di Spogliatoio - Estonian football in English
                              Premium Liiga Clubs News
                              Facebook
                              Twitter

                              Kommentaar


                                Vidal läheb mankusse ära?
                                THEO HERNANDEZ

                                Kommentaar

                                Working...
                                X