320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Torino Juventus

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas eika Vaata postitust
    Allegri? ALLEGRI? tra-mida-vttu
    "He has great football intelligence, experience and seems to have four eyes to spot all potential passes."

    Kommentaar


      emo-eika, Loll-Allegri ja Rott-Conte. Ideaalne. Lihtsalt liiga imeilus et tõsi olla... Ma veel siiani ei julgenud postitada sest kartsin oma jinx magicut , aga see on lihtsalt uskumatu värk.

      Conte teadis et ta on rott ja kusik. Ta teadis et ka selle hooajal feilitakse CL räigelt ja kõik tema vabandused on ammu otsas. Pidi kiirelt tegutsema ja panigi jooksu, väike saamatu sitatükk nagu ta on!

      Kirss tordil on muidugi Allegri liitumine. Samas võib see olla ka Juventuse jõunäide. Nad teavad et kõik kohtunikud on neil taskus ja lootsiks võib olla ükskõik milline kopli h00r! Tulemused tulevad peatreenerist hoolimata ja miks maksta treenerile ülearust palka, kui seda võib kasutada Rizzoli naisele uue aluspesu ostmiseks...

      Huvitavad ajad!

      e:
      Loll-Allegrile


      emo-eikale


      Rott-Contele
      FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
      sigpic

      Kommentaar


        Kommentaar


          jokers to the right
          clowns to the left of me

          Kommentaar


            "Quality without results is pointless. Results without quality is boring." - Johan Cruyff

            Kommentaar






              So self aware so full of shit

              Kommentaar


                Algselt postitas Jasper Vaata postitust
                So self aware so full of shit

                Kommentaar


                  Make your move, Roma.
                  "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
                  These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

                  Kommentaar


                    Contel tuli siis Juvega kolme hooaja peale vaid 7 kaotust.

                    Ela ja tunne, et elad
                    see on kõige lihtsam
                    filosoofia, mis toimib
                    sule silmad ära vaata
                    tagasi, hinga sügavalt ja
                    hüppa üle iseenda varju
                    tule koos minuga.

                    Kommentaar


                      allegri3pead.jpgBOSSALLEGRI.jpg

                      Pole tänu väärt, Silver ja Eika. Luban teil omale õlle osta kunagi.
                      So self aware so full of shit

                      Kommentaar


                        Oleks ma teadnud, et hommikul ärgates on uueks treeneriks Loll-Allegri, siis oleks ma öösel magamise asemel oma CV valmis kirjutanud ja Agnellile saatnud. Kelle vahel tal siis valida oli? Zeman? Mancini? Prins? WTF valik. Või maksab Allegri Juventusele pappi peale, et peatreener olla? Mis kuradi loogiline samm see on. Ma ei suuda ühestki otsast ühtegi loogilist põhjendust leida.

                        Ennustan uue hooaja koosseisu:

                        Tevez-Llorente/Borriello
                        Asamoah-Nocerino-Marchisio-Muntari
                        Chiellini-Ogbonna-Barzagli-Grosso
                        Buffon
                        The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Iceman Vaata postitust
                          Contel tuli siis Juvega kolme hooaja peale vaid 7 kaotust.

                          Huvitav ja mina loen koguaeg 15.
                          "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
                          These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

                          Kommentaar


                            Ma mõtlesin Serie A´d. Minu paha.
                            Ela ja tunne, et elad
                            see on kõige lihtsam
                            filosoofia, mis toimib
                            sule silmad ära vaata
                            tagasi, hinga sügavalt ja
                            hüppa üle iseenda varju
                            tule koos minuga.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas dontastik Vaata postitust
                              Kas ainult mulle tundub sarnasus Suareziga üsna tugev?

                              Kommentaar


                                Algselt postitas RealFan Vaata postitust
                                Kas ainult mulle tundub sarnasus Suareziga üsna tugev?
                                Ei maksa rassistlikuks minna!

                                e: krdi pedereeritud glooryhunterid

                                Juventus fans want season ticket refund

                                FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
                                sigpic

                                Kommentaar

                                Working...
                                X