320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Torino Juventus

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Kaljarella on siis esimene õnnelik, kes pääseb Allegri käe all mängimisest. Üleminekusumma, mida linnarivaalide käest saadi, on naeruväärne (3m), aga vähemalt saadi mees palgafondist maha. Võit seegi.

    Kommentaar


      Mis positsiooni see Pereyra mängib ja miks ta eest 15,5M välja tahetakse käia või juba käidi ? Ei ole Udinese tegemisi jälginud ausalt öeldes. Mingi Martinez 2 ?

      Kommentaar


        juve teema rokib, need pildid ja emotsioonid on top notch kraam

        br-eika-r
        pl-eika-r

        silver m-eika-r
        slimm.ee

        Kommentaar


          Algselt postitas JanK Vaata postitust
          juve teema rokib, need pildid ja emotsioonid on top notch kraam
          Jah, nõus.
          Väga tore, et mulle suvepäevadel mainiti, et Itaalia jalgpalli teema on puhas kuld, enne ei olnud väga süvenenud. Pole pidanud siiani pettuma

          Kommentaar


            Algselt postitas Juventino27 Vaata postitust
            Mis positsiooni see Pereyra mängib ja miks ta eest 15,5M välja tahetakse käia või juba käidi ? Ei ole Udinese tegemisi jälginud ausalt öeldes. Mingi Martinez 2 ?
            Vasakul äärel, aga samas suudab ilmselt ka nr 10 peal toimida.

            Kommentaar


              Patrice Evra has left #mufc to join Juventus. Everyone at the club would like to thank him for his many years of excellent service.

              Unitedi ametlikust Twitterist.

              Kommentaar


                Vidal meile ja Asamoah liigub keskele ilmselt. :P

                Kommentaar


                  Tunnen kaasa. Lisaks Allegrile peate ühte tonti veel nüüd taluma.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Katk Vaata postitust
                    Tunnen kaasa. Lisaks Allegrile peate ühte tonti veel nüüd taluma.
                    Ma olen justkui aru saanud, et Evra on viimastel aastatel justkui mõistuse pähe võtnud ja korralikuks riietusruumi-kapteniks hakanud. Ja kuna Evra oma esimesed profiaastad Itaalias veetis, siis ei tohiks ka keelebarjäärist tulevnevaid probleeme olla. Eks näis muidugi, mis mahus Evra Allegri plaanides üldse on- loogiline oleks, kui prantslasega arvestatakse kui Asamoahi varumehega, aga mine sa seda Allegrit tea.

                    Lisaks tegi Morata täna oma põlvele haiget ja kardetakse, et noormees on vähemalt kuu eemal.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas eika Vaata postitust
                      Ma olen justkui aru saanud, et Evra on viimastel aastatel justkui mõistuse pähe võtnud ja korralikuks riietusruumi-kapteniks hakanud.
                      Alati olnud seda. Kui nüüd keegi hakkab jälle seda koondise teemat ajama, siis see, kes Domenechi ptsi saadab, peabki peast väga mõistlik vend olema.
                      armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                      Kommentaar


                        Juve vs Barca Cl-is. Make it happen!

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Juventino27 Vaata postitust
                          Mis positsiooni see Pereyra mängib ja miks ta eest 15,5M välja tahetakse käia või juba käidi ? Ei ole Udinese tegemisi jälginud ausalt öeldes. Mingi Martinez 2 ?
                          Väidetavalt saadakse tõesti Pereyra diil peagi lukku. Sörensen + 11 miljonit olevat lõpplahendus (esimesel aastal vormistatakse asi laenuks, et maksed nelja aasta peale hajutada). Nii vähe kui ma Udineset näinud olen, siis 23a argetiinlane erilist muljet pole jätnud- tundub selline vaese mehe Marchisio, kes suudab natuke kõike teha. Peaasi muidugi, et Pereyrat Vidal asendajaks ei toodud.

                          ps. Morata on väljas 2 kuud. Pagan, see hooaeg on juba eos neetud.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas eika Vaata postitust

                            ps. Morata on väljas 2 kuud. Pagan, see hooaeg on juba eos neetud.
                            Allegri on ju vigastustelaine poolest tuntud. Ilmselt on teil see hooaeg sama palju vigastusi kui eelmised 3 aastat kokku.

                            Kommentaar


                              Vaene Allegri... Tuleb just see hooaeg kui Juve ei oleks nii kui nii võitnud, vahet pole kes eesotsas on.
                              Aga vähemalt on teil scapegoat olemas!!!

                              Kommentaar


                                Fuck noo, kui see peakski nii minema siis..

                                .. kindlasti võtab ta endaga kaasa Pogba..
                                Ela ja tunne, et elad
                                see on kõige lihtsam
                                filosoofia, mis toimib
                                sule silmad ära vaata
                                tagasi, hinga sügavalt ja
                                hüppa üle iseenda varju
                                tule koos minuga.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X