320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Torino Juventus

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
    Kuidas tehnoloogia on arenenud muidu? Kas tänapäeval on rohkem võimalusi asju iga nurga alt näha ning nentida, et kohtunikud eksivad?

    Seda ma olen ammu rääkinud, et Inter on see kõige suurem pasakottide punt.
    Mul ei ole andmeid kuidas Moggi need numbrid sai. Samuti ma ei tea kas telekaameraid on vahepeal staadionitele juurde pandud või mitte.


    Seda olen ka välja öelnud, et minu hinnangul oleks Inter pidanud ka karistada saama nagu Juve (aastaid hiljem siis)

    Kommentaar


      Lugege mu signatuuri.
      Inter - ausaim klubi Itaalias.

      Kommentaar


        Kui juba tabelite peale läks. Viimasel kuuel aastal klubide kasuks / vastu määratud penaltid. Ilmselgelt hirmus Juventuse tarimine käib.

        Kommentaar


          Algselt postitas Ericc Vaata postitust
          Millisel Interikutsikal see ausaim klubi itaalias allkiri on?
          Berlusconil.

          Kommentaar


            Algselt postitas eika Vaata postitust
            Kui juba tabelite peale läks. Viimasel kuuel aastal klubide kasuks / vastu määratud penaltid. Ilmselgelt hirmus Juventuse tarimine käib.
            Siin ju pole välja toodud, kas penalti on õigesti või valesti määratud.

            Kommentaar


              Algselt postitas cannuman Vaata postitust
              Siin ju pole välja toodud, kas penalti on õigesti või valesti määratud.
              Mis ajast on penalti määramine täppisteadus? Pärast videokordust vaadates ei ole võimalik saavutada sama otsust nagu kohtunikul oli penalti määramise hetkel. See kas kohtunikul oli õigus või mitte on väga tihti sõltuv ka sellest, mis mätta otsast sa parajasti vaatad, suur osa penalte on nn. 50/50 ja paratamatu on see, et igas liigas kalduvad sellised otsused pigem ikkagi tugevamate tiimide kasuks.
              Samuti tekib penaltimomente samuti rohkem tugevamatel klubidel, kuna nad on lihtsalt tihedamalt vastaste karistusalas.
              EI tasu igast otsusest mingit vandenõuteooriat välja mõelda.

              Kommentaar


                Algselt postitas cannuman Vaata postitust
                Siin ju pole välja toodud, kas penalti on õigesti või valesti määratud.
                Sarnaselt pole välja toodud, kui palju on andmata jäetud. Aga lihtsalt minu meelest tundub statistiliselt ebaloogiline, et üks tipptiim (Roma) on saanud 50+ õiglast penaltit ja teisele tipptiimile (Juventus) on 25 penaltit antud ilge äravilistamisega ja kohtunikepoolse tassimisega. Või ei ole ebaloogiline?

                Kommentaar


                  Meeskonnad ja mängud on erinevad. Samamoodi teenib mõni meeskond rohkem punkte, teine vähem. Meeskonnad kes on tabelis samal real võivad lüüa erineva arvu väravaid ja sisse imeda erineva arvu väravaid. See on ok ja tore.

                  Ma saan su mõttekäigust aru, aga minu (kui Roma fänni) mure ei ole see, palju keegi punkte, väravaid ja väravaid saab, vaid palju saadakse (jääb saamata) ebaõiglaselt. Siinkohal mõtlen järgmisi variante: kohtuniku inimlik eksimine, kokkuleppemängud, kohtuniku äraostmine või juhised kõrgemalt. Tabeli mõttes ei ole vahet, mis tüüpi eksimusega tegu oli. Kriminaalses mõttes muidugi on vahe.

                  Ja kõik eksimused ei ole penaltid. On valesti määratud/määramata jäänud punased, suluseisud, karistuslöögid jne. Seda täpselt mõõta on üsna võimatu.

                  Minu hinnangul on probleem ja sinu hinnangul ei ole. Mina ja teised oleme toonud näiteid, pilte, videosid, hinnanguid teistelt inimestelt ja üritanud selitada, miks meil selline seisukoht on. Juve ei usu. Senikaua kuni asjad jälle kohtus ei ole, jäägu igaühe enda otsustada kas ja miks mõni punkt tabelis valesti on.

                  Kommentaar


                    Ilmselge on muidugi see, et kui Roma peaks võtma 2 järjestikust tiitlit, siis oleksid kõikide teiste klubide fännid Roma teemas sarnaselt möllmas. Minu (kui Juve fänni) murekoht on see, et tegelikult on Juventus tegelenud suurpuhastusega (noh, Calciopoli aegadest pole kedagi enam alles ja Moggist taandati ennast kiiresti) ja klubi proovib oma eeskujuga (staadioniehitamised ja finantsdiilid) liigat vedada teiste suurliigade suunas. Aga kõikide teiste klubide fännid lasevad ikka oma paarkümmend aastat kestnud mantrat, et kõik, eriti Juventus, petavad ja kõik hallitab ja kõik on perses.

                    Mõneti on sümpaatne, et kogu skandaali puhul on üks mõistlikuma jutuga inimesi Roma omanik Pallotta:
                    "Everyone should take a deep breath and calm down. Football is a very fast game and sometimes there are controversies and mistakes. It happens both ways. At the end of the day we are both great teams and look forward to a long rivalry. Its good for Italian football. Proud of our team forever. Love our spirit. And Roma will be back and there for a long time. Get used to it."
                    ja lisaks hiljem
                    "We have to grow culturally and elevate ourselves. The past is the past, we have to show that we have class. Because we have it.

                    Roma fännid võiksid õppust võtta.

                    Kommentaar


                      Ma ei ütle midagi muud , kui Cesena mäng ja antud penalti, ja Milani mäng , lisame siia Rooma mängu ja kokku saame kolm mängu kuuest. See on juba ajuvaba ja sellist möla pole vaja rubentinadel edasi ajada!
                      FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
                      sigpic

                      Kommentaar


                        Algselt postitas count Vaata postitust
                        Ma ei ütle midagi muud , kui Cesena mäng ja antud penalti, ja Milani mäng , lisame siia Rooma mängu ja kokku saame kolm mängu kuuest. See on juba ajuvaba ja sellist möla pole vaja rubentinadel edasi ajada!
                        Viimane võimalus minna kuulama: https://shop.ticketpro.ee/et/Event/D...la-lisaetendus
                        The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas count Vaata postitust
                          Ma ei ütle midagi muud , kui Cesena mäng ja antud penalti, ja Milani mäng , lisame siia Rooma mängu ja kokku saame kolm mängu kuuest. See on juba ajuvaba ja sellist möla pole vaja rubentinadel edasi ajada!

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
                            Kui toetad vaba ja kõigile avatud ühiskonda, pead tähtsaks indiviidi vabadust ise otsustada ja hoolid Eesti julgeolekust, liitu Reformierakonnaga.




                            FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
                            sigpic

                            Kommentaar


                              Algselt postitas eika Vaata postitust


                              FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
                              sigpic

                              Kommentaar


                                Algselt postitas eika Vaata postitust

                                Mõneti on sümpaatne, et kogu skandaali puhul on üks mõistlikuma jutuga inimesi Roma omanik Pallotta:
                                "Everyone should take a deep breath and calm down. Football is a very fast game and sometimes there are controversies and mistakes. It happens both ways. At the end of the day we are both great teams and look forward to a long rivalry. Its good for Italian football. Proud of our team forever. Love our spirit. And Roma will be back and there for a long time. Get used to it."
                                ja lisaks hiljem
                                "We have to grow culturally and elevate ourselves. The past is the past, we have to show that we have class. Because we have it.

                                Roma fännid võiksid õppust võtta.
                                Veel mõni Pallotta lause siia juurde, et mitte nii lilleliselt seda kõike näidata, nagu eika püüab.

                                “No disappointment then? Of course, yes, first of all with the result. In Turin, fortunately there was no World War, but only a lot of refereeing mistakes.

                                “Think of the game in Turin, with three errors. In football, these things decide championships or entry into the Champions League.

                                Link ka, sest muidu jääb veel mulje, et ma otsin enda jaoks sobilikke ütlusi välja, et kuskil kedagist mõjutada.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X