Lehekülg 4, kokku 4 EsimeneEsimene 1234
Näidatakse tulemusi 61 kuni 68, kokku 68

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas TheBroEx Vaata postitust
    Aga kus kohas seda piiri saab seal editoris panna? Ma olen iga aasta teinud enda unelmate eesti liiga (20 meeskonda liigas jne) ja tihti kellegi teise faili aluseks võtnud, kuid tahaks veel mõnele meeskonnale luua u21 ja u19 meeskonna lisaks.

Asjahuviline
    Liitus foorumiga
    Dec 2013

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas LeeMarx Vaata postitust
    Ongi nii, aastaid olen editoriga tegelenud, aga see nii märkamatuks jäänud varasemalt, ei ole kokku puutunud varem sellega. Tänud!

Asjahuviline
    Liitus foorumiga
    Mar 2012

Algupärane

Kus saaks transfer update tõmmata, mis ka eesti liigaga töötaks?

Algupärane

Eesti 2017 fail lõpetas töötamise, yay..

Asjahuviline
    Liitus foorumiga
    Mar 2012

Algupärane

Mis juhtus siis????

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas rommi118 Vaata postitust
    Mis juhtus siis????
    Ei teagi, eile tahtsin edasi teha, aga ei lasknud faili laadida ja tuli kiri "Could not load file". Faili suurus ka 15kb (vol2 on hetkel 40 000+kb).

Meeskonnaliige Kasutaja billybob avatar
    Liitus foorumiga
    Oct 2009

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas billybob Vaata postitust
    Plaanisin siis Kuusaluga premiumi vallutada.

II liiga ja ELB läbisin valudeta. EL-st langesin kohe välja, kuna parimad mängijad otsustasid lahkuda. ELB-st langesin tagasi II liigasse, sest alles jäänud head mängijad otsustasid lahkuda.
    II liigat võita ei õnnestunud riismete ja noortega, jäin teiseks. Playoffis sain kasutada mängijaid, kes eelmine hooaeg ELB-s mängisid (teised olid unregistered). Ei võitnud.
    II liigat võita ei õnnestunud riismete ja noortega, jäin teiseks. Playoffis sain kasutada mängijaid, kes üle-eelmine hooaeg ELB-s mängisid. Väravas oli hall nimi, keskkaitses ja keskpoolkaitses mängijad, kes sel hooajal enam mängidagi ei saanud. Ründes on mul kaks head meest (üks on igas kuues hooajas üle 20 värava löönud, miks keegi teda mult ära võtta ei taha?), niiet võitsin ja sain ELB-sse.
    Huvitav oli viimasel hooajal veel see, et hooaja viimased mängud teistes liigades venisid ja nii selgus playoffi vastane hiljem. Meeskond jõudis juba holidayle minna. Ma lootsin, et saan playoffe hallide nimedega mängida, a kutid tulid ikka tagasi. pahasti on aga see, et nad holidayle tagasi ei mõista minna ja nüüd chillime detsembri algusest pre seasonit teha. Fitnessi põhi tuleb alla laduda.
    Premiumi vallutamis plaan on siiski veel olemas. Kuidagi oleks vaja parematele meestele palka maksta, et nad kohe mujale ei jookseks kui pakkumine tuleb.

PS, muid üllatusi premium liigas pole, kui et Levadia domineerib selgelt, Tammeka on esikolmikus ja euroopas selgelt, vanad peerud (ala Teever, Vunk, Vassiljev, jne jne) mängivad jälle eestis. Neemelo lööb näiteks II liigas puure täis. Kahjuks keegi vanadest peerudest minuga liituda ei soovi, kuna mu klubi pole piisavalt prestiižne.
    Nii, viimasest postitusest on veidi aega möödunud. Täpsemalt 3 ELB hooaega.

Esimene raks sain 8nda koha. Alguses olin top3s pikalt, aga kuskil mai kuust alates ei saanud ma augustini mitte ühtegi punkti. No madalseis või nii. Eks ma pärast paari kaotust paanitsesin ka, taktika muutused-koosseisu muutused. See ei aita. Eriti kui ainult puujalad on meeskonnas. 8s koht on ka hea. Parem kui 9s või 10s. Välja ma ei kukkunud.

Järgneval hooajal oli stabiilsus parem. Kuigi samuti, oli perioode kus ainult kaotasin ja siis jälle tegin #1-le 3:0 pähe, kes kellelegi teisele ei kaotanud. Elu on selline. Vist. Jäin kuuendaks.

Nüüd just lõpetasin väga pikaks veninud hooaja. Olin pikalt top3-s. Tagumisi võitsin kindlalt, keskmisi võitsin ka. Kuidagi. Esimestega olid mängud rasked, keda võitsin, kellele kaotasin. Tee mis tahad, aga lõpetasin 7-da kohaga.

Ma ei teagi nüüd, mis kuradi moodi ma meistrite liigasse saan. Management ei taha kuidagi profesionaalseks tiimiks hakata. Kui ma ka mõne tegija noore leian, siis see lendab järgmine transfer window minema. Iga hooaja lõpus on mul lepingu läbirääkimised. Ma panen alati oma palga minimaalseks. Aga mu isandaid sihuke heategu ei liiguta üldse.

Viimase hooaja keskel sai klubi kontolt raha otsa. Omanikud panid õnneks kohe 40k kontole juurde.

Tõin Jahhimovitši karjääri lõpetama enda juurde. Toomet arvas, et mu klubi pole piisavalt ambitsioonikas. Kusjuures, Toometi FM-i klubikärjäär on sama kirju nagu ta päris karjäär.

Eesti koondises on vaid 1 välisklubis mängiv inimene (Vaikla). Peaks vist välisliigasid lisama?

A ja, aasta 2024 hakkab läbi saama.

Asjahuviline
    Liitus foorumiga
    Mar 2012

Algupärane

Poolikut faili sul ei ole, teeks ise edasi?

Järjehoidjad

Postitamise reeglid

• Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud