320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Football Manager 2017

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #61
    Algselt postitas TheBroEx Vaata postitust
    Aga kus kohas seda piiri saab seal editoris panna? Ma olen iga aasta teinud enda unelmate eesti liiga (20 meeskonda liigas jne) ja tihti kellegi teise faili aluseks võtnud, kuid tahaks veel mõnele meeskonnale luua u21 ja u19 meeskonna lisaks.

    Kommentaar


      #62
      Algselt postitas LeeMarx Vaata postitust
      Ongi nii, aastaid olen editoriga tegelenud, aga see nii märkamatuks jäänud varasemalt, ei ole kokku puutunud varem sellega. Tänud!
      llllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllll

      Kommentaar


        #63
        Kus saaks transfer update tõmmata, mis ka eesti liigaga töötaks?

        Kommentaar


          #64
          Eesti 2017 fail lõpetas töötamise, yay..

          Kommentaar


            #65
            Mis juhtus siis????

            Kommentaar


              #66
              Algselt postitas rommi118 Vaata postitust
              Mis juhtus siis????
              Ei teagi, eile tahtsin edasi teha, aga ei lasknud faili laadida ja tuli kiri "Could not load file". Faili suurus ka 15kb (vol2 on hetkel 40 000+kb).

              Kommentaar


                #67
                Algselt postitas billybob Vaata postitust
                Plaanisin siis Kuusaluga premiumi vallutada.

                II liiga ja ELB läbisin valudeta. EL-st langesin kohe välja, kuna parimad mängijad otsustasid lahkuda. ELB-st langesin tagasi II liigasse, sest alles jäänud head mängijad otsustasid lahkuda.
                II liigat võita ei õnnestunud riismete ja noortega, jäin teiseks. Playoffis sain kasutada mängijaid, kes eelmine hooaeg ELB-s mängisid (teised olid unregistered). Ei võitnud.
                II liigat võita ei õnnestunud riismete ja noortega, jäin teiseks. Playoffis sain kasutada mängijaid, kes üle-eelmine hooaeg ELB-s mängisid. Väravas oli hall nimi, keskkaitses ja keskpoolkaitses mängijad, kes sel hooajal enam mängidagi ei saanud. Ründes on mul kaks head meest (üks on igas kuues hooajas üle 20 värava löönud, miks keegi teda mult ära võtta ei taha?), niiet võitsin ja sain ELB-sse.
                Huvitav oli viimasel hooajal veel see, et hooaja viimased mängud teistes liigades venisid ja nii selgus playoffi vastane hiljem. Meeskond jõudis juba holidayle minna. Ma lootsin, et saan playoffe hallide nimedega mängida, a kutid tulid ikka tagasi. pahasti on aga see, et nad holidayle tagasi ei mõista minna ja nüüd chillime detsembri algusest pre seasonit teha. Fitnessi põhi tuleb alla laduda.
                Premiumi vallutamis plaan on siiski veel olemas. Kuidagi oleks vaja parematele meestele palka maksta, et nad kohe mujale ei jookseks kui pakkumine tuleb.

                PS, muid üllatusi premium liigas pole, kui et Levadia domineerib selgelt, Tammeka on esikolmikus ja euroopas selgelt, vanad peerud (ala Teever, Vunk, Vassiljev, jne jne) mängivad jälle eestis. Neemelo lööb näiteks II liigas puure täis. Kahjuks keegi vanadest peerudest minuga liituda ei soovi, kuna mu klubi pole piisavalt prestiižne.
                Nii, viimasest postitusest on veidi aega möödunud. Täpsemalt 3 ELB hooaega.

                Esimene raks sain 8nda koha. Alguses olin top3s pikalt, aga kuskil mai kuust alates ei saanud ma augustini mitte ühtegi punkti. No madalseis või nii. Eks ma pärast paari kaotust paanitsesin ka, taktika muutused-koosseisu muutused. See ei aita. Eriti kui ainult puujalad on meeskonnas. 8s koht on ka hea. Parem kui 9s või 10s. Välja ma ei kukkunud.

                Järgneval hooajal oli stabiilsus parem. Kuigi samuti, oli perioode kus ainult kaotasin ja siis jälle tegin #1-le 3:0 pähe, kes kellelegi teisele ei kaotanud. Elu on selline. Vist. Jäin kuuendaks.

                Nüüd just lõpetasin väga pikaks veninud hooaja. Olin pikalt top3-s. Tagumisi võitsin kindlalt, keskmisi võitsin ka. Kuidagi. Esimestega olid mängud rasked, keda võitsin, kellele kaotasin. Tee mis tahad, aga lõpetasin 7-da kohaga.

                Ma ei teagi nüüd, mis kuradi moodi ma meistrite liigasse saan. Management ei taha kuidagi profesionaalseks tiimiks hakata. Kui ma ka mõne tegija noore leian, siis see lendab järgmine transfer window minema. Iga hooaja lõpus on mul lepingu läbirääkimised. Ma panen alati oma palga minimaalseks. Aga mu isandaid sihuke heategu ei liiguta üldse.

                Viimase hooaja keskel sai klubi kontolt raha otsa. Omanikud panid õnneks kohe 40k kontole juurde.

                Tõin Jahhimovitši karjääri lõpetama enda juurde. Toomet arvas, et mu klubi pole piisavalt ambitsioonikas. Kusjuures, Toometi FM-i klubikärjäär on sama kirju nagu ta päris karjäär.

                Eesti koondises on vaid 1 välisklubis mängiv inimene (Vaikla). Peaks vist välisliigasid lisama?

                A ja, aasta 2024 hakkab läbi saama.

                Kommentaar


                  #68
                  Poolikut faili sul ei ole, teeks ise edasi?

                  Kommentaar


                    #69


                    Mängitavad Eesti liigad 2017. aasta meeskondadega. Lisasin Premmi-ELB liigadele ja Tipneri/Väikeste karikale vähe suuremad auhinnad, mis peaks pideva pankroti äärel olemise ära hoidma ja premmi klubidel peaks kergem olema proffi staatust saada.

                    Kommentaar


                      #70
                      Algselt postitas billybob Vaata postitust
                      Nii, viimasest postitusest on veidi aega möödunud. Täpsemalt 3 ELB hooaega.

                      Esimene raks sain 8nda koha. Alguses olin top3s pikalt, aga kuskil mai kuust alates ei saanud ma augustini mitte ühtegi punkti. No madalseis või nii. Eks ma pärast paari kaotust paanitsesin ka, taktika muutused-koosseisu muutused. See ei aita. Eriti kui ainult puujalad on meeskonnas. 8s koht on ka hea. Parem kui 9s või 10s. Välja ma ei kukkunud.

                      Järgneval hooajal oli stabiilsus parem. Kuigi samuti, oli perioode kus ainult kaotasin ja siis jälle tegin #1-le 3:0 pähe, kes kellelegi teisele ei kaotanud. Elu on selline. Vist. Jäin kuuendaks.

                      Nüüd just lõpetasin väga pikaks veninud hooaja. Olin pikalt top3-s. Tagumisi võitsin kindlalt, keskmisi võitsin ka. Kuidagi. Esimestega olid mängud rasked, keda võitsin, kellele kaotasin. Tee mis tahad, aga lõpetasin 7-da kohaga.

                      Ma ei teagi nüüd, mis kuradi moodi ma meistrite liigasse saan. Management ei taha kuidagi profesionaalseks tiimiks hakata. Kui ma ka mõne tegija noore leian, siis see lendab järgmine transfer window minema. Iga hooaja lõpus on mul lepingu läbirääkimised. Ma panen alati oma palga minimaalseks. Aga mu isandaid sihuke heategu ei liiguta üldse.

                      Viimase hooaja keskel sai klubi kontolt raha otsa. Omanikud panid õnneks kohe 40k kontole juurde.

                      Tõin Jahhimovitši karjääri lõpetama enda juurde. Toomet arvas, et mu klubi pole piisavalt ambitsioonikas. Kusjuures, Toometi FM-i klubikärjäär on sama kirju nagu ta päris karjäär.

                      Eesti koondises on vaid 1 välisklubis mängiv inimene (Vaikla). Peaks vist välisliigasid lisama?

                      A ja, aasta 2024 hakkab läbi saama.
                      Nii, 2028 sai läbi.

                      Kohe kui ma oma nutulaulu jõudsin kirja panna järgnes 2025 hooaeg, mis oli vägagi edukas. Mingid 2 duublit, kellel polnud võimalust tõusta olid minu ees, aga oma #3 koht oli piisav, tõusin Esiliigasse. Edasi otsustasin, et praeguste mängijatega mul esiliigas võimalust pole. Scoutisin kõik premieri ja esiliiga tiimid läbi ja värbasin endale 13 uut meest.

                      Eks segadust oli esiliiga hooajal aastal 2026 kõvasti. Ei mina teadnud, kes uutest meestest oma kohta väärt on, kes mitte. Hooaja teiseks pooleks olid aga pooled uued mehed lahti lastud või väljakult võimalikult kaugele saadetud ja hooaeg oli igati edukas - 8s koht.

                      2027 hooaeg algas segadusega. Mul oli tiimis mees, kes sai palka. Mismoodi? Ei tea, aga olin kuidagi pool-proffesionaaliks saanud. Hooaja lõpu poole, kui noored tiimi tulid, siis oli pool-professionaalsuse miinus pool selgelt näha. Ca 10st noorest, kellest ma heal juhul ühe alles jätaks, sai palgalehele korralik koorem. Nimelt nad kõik saavad automaatselt youth contracti? Mehe kohta 100 euri kuus, leping kolm aastat. No kurat. Mingi bug ilmselt, aga neid noori ma releasida ei saa. Aga noored noorteks. Lõpetasin hooaja 4nda kohaga ja mida see tähendas. Automaatset tõusu premiumisse! Sest mind edestasid vaid duublid.

                      Premiumi hooaeg oli muidugi puhas rõõm. Sain küll ka 0-7 kaotuse korra, aga muidu esinesin soliidselt. 5-s koht. Pigem oleks tulnud 4-ks kui 6-ks. Pole hullu. Üle-eelmisel hooajal värvatud uued mehed on korralikult sisse elanud + paar uut meest + paar meest, kes minuga II liigast saati on mänginud + paar noort. Tip-top valem.

                      Premiumis muidu top3 on tammeka (võitis 2028), leva, flora. Siis tulid sillamäe, kuusalu, trans. Siis tulid paide, viljandi, kalju (võitis ajaxit ülemineku mängudel) ja infonet viimasena.

                      Lisasin ka paar pilti. Esiteks muidu mu esi striker. Meeskonna maskott. Kuigi tärnide järgi ei peaks mees ammu enam mul koosseisus olema, siis tegelikkuses lööb mees väravaid ja mitte vähe. Mees on kõikidel hooaegadel olnud fans favorite (v.a. 2027, kus jäi teiseks).Teiseks siis eesti koondis aastal 2028. Viimase postiga võrreldes on 1 mees Paidest liikunud Napolisse. vallasoo.jpg222.jpg

                      Kommentaar


                        #71
                        Algselt postitas LeeMarx Vaata postitust


                        tegin madalamatele liigadele ka logod


                        Nüüd on ametlikult ka madalamatel liigadel logod olemas, ning nagu näha siis panin disaini ja värviga peaagu kümpi

                        Kommentaar


                          #72
                          Mul ei tööta pooltel meeskondadel logod. Mis probleem võiks olla? Näiteks FC I U21 logo töötab, aga Rakvere Tarva oma ei tööta.

                          Kommentaar


                            #73
                            Algselt postitas Shparkz Vaata postitust
                            Mul ei tööta pooltel meeskondadel logod. Mis probleem võiks olla? Näiteks FC I U21 logo töötab, aga Rakvere Tarva oma ei tööta.
                            Uued unique ID meeskondadel, piltidega sama värk. Teen 17.3 jaoks mingi aeg logode update ka.

                            Kommentaar


                              #74
                              Selline mure, et uue versioniga 17.3.0 hakkab tööle ja mõne aja pärast viskab rohelise kasti ette ja siis errorisse, keegi teab milles viga on?

                              Kommentaar


                                #75
                                Mängin Bocaga ja tuli uus kari noori testimisele. Nende seas ka üks eestlane Ei tea kus ta sinna Buenos Airesesse jõudis..


                                Kommentaar

                                Working...
                                X