320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Football Manager 2017

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #76
    Algselt postitas Shparkz Vaata postitust
    Mängin Bocaga ja tuli uus kari noori testimisele. Nende seas ka üks eestlane Ei tea kus ta sinna Buenos Airesesse jõudis..


    Üsna tihti on nii, et kui su " character " on eestlane, siis tulevad mõned eestlased igal hooajal sulle katsetele, sama lugu oli mul näiteks Reali saves või Monaco.

    Kommentaar


      #77
      Lihtne küsimus, aga eeldan ausat vastust: kas soovitate 2017 praegusel hetkel veel osta või pigem oodata 2018 väljalaset? Pole juba aastaid ja aastaid mänginud, seega ei tea, kui hea või mittehea 2017 on.
      Algselt postitas Stok
      Arsenali puhul loetakse hooaeg ebaõnnestunuks kuskil septembri keskpaiku.

      Kommentaar


        #78
        Algselt postitas Reintz Vaata postitust
        Lihtne küsimus, aga eeldan ausat vastust: kas soovitate 2017 praegusel hetkel veel osta või pigem oodata 2018 väljalaset? Pole juba aastaid ja aastaid mänginud, seega ei tea, kui hea või mittehea 2017 on.
        Pole küll hindu vaadanud, aga FM17 peaks suht kommiraha eest saadaval olema. Uus FM18 tuleb kuskil novembris, arvuta ise.

        EDIT. G2a annab mulle 21€. Kui otsid, siis leiad kindlasti odavama pakkumise. Varsti peaks Steam summer sale ka tulema.

        Kommentaar


          #79
          Algselt postitas Keemik. Vaata postitust
          Pole küll hindu vaadanud, aga FM17 peaks suht kommiraha eest saadaval olema. Uus FM18 tuleb kuskil novembris, arvuta ise.

          EDIT. G2a annab mulle 21€. Kui otsid, siis leiad kindlasti odavama pakkumise. Varsti peaks Steam summer sale ka tulema.
          Aga 17 on piisavalt asine mäng, et osta, jah? Ma mõtlesingi rohkem sellest vaatevinklist, et ega ta mingi haige käkk ei ole varasematega võrreldes ja vastasel juhul siis pigem oodata FM18 ära.
          Algselt postitas Stok
          Arsenali puhul loetakse hooaeg ebaõnnestunuks kuskil septembri keskpaiku.

          Kommentaar


            #80
            Ostsin ise siit, enne võtme kätte saamist pead ennast "autentima", st saadad dokumendist pildi vms, aga kõik käib kiirelt, hind ka hea.
            Julgen soovitada.

            Kommentaar


              #81
              Algselt postitas Reintz Vaata postitust
              Aga 17 on piisavalt asine mäng, et osta, jah? Ma mõtlesingi rohkem sellest vaatevinklist, et ega ta mingi haige käkk ei ole varasematega võrreldes ja vastasel juhul siis pigem oodata FM18 ära.
              Seda mängu on võimatu perse keerata ja isegi kui on mingi jama, siis on kevadeks Sigames oma vead parandanud. Ma olen küll iga aastat uuema versiooni ostnud aga minu jaoks pole selles mängus 2011 aastast midagi muutunud (va disain). On inimesi kes iga aasta virisevad, aga mina küll ei mäleta, et mulle miski pinda oleks käinud.

              Kui sul on vaba raha, siis milles probleem? ja kui ei ole, siis mängi julgelt vanema versiooniga edasi (tõmba meeskonna uuendused vms).

              Kommentaar


                #82
                Algselt postitas Keemik. Vaata postitust
                EDIT. G2a annab mulle 21€. Kui otsid, siis leiad kindlasti odavama pakkumise. Varsti peaks Steam summer sale ka tulema.
                G2A annab hetkel 15.97 € (Shield maha ja VAT nulli), regama ei pea.

                Algselt postitas Reintz Vaata postitust
                Lihtne küsimus, aga eeldan ausat vastust: kas soovitate 2017 praegusel hetkel veel osta või pigem oodata 2018 väljalaset? Pole juba aastaid ja aastaid mänginud, seega ei tea, kui hea või mittehea 2017 on.

                Ma olin ise eelmisel aastal samas seisus - Kas osta "vana" või oodata mõned kuud. Ostsin allahinnatud ja kuna haakus, siis ostsin ka uue sügisel. Mitte, et vana oleks ammendanud või sellepärast, et uuel mingu hull arendus tehtud, vaid sellepärast, et noormängijad ei läinud enam reaalsusega kokku. Ei meeldinud, et Rashford (vahest ei ole genereeritudki) ja Martial olid mingid suvatondid ning Rooney world beater . Eesti liiga Modi ka ei leidnud.

                Kommentaar


                  #83
                  steam'is praegu allahinnatud 67% (18.14€ peal siis). 45 tundi veel

                  Kommentaar


                    #84
                    Mina olen jäänud FM15 peale ustavaks. Aga uued on täpselt sama head - lihtsalt tulemused ja nimed käivad rohkem ajaga kaasas.
                    The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                    Kommentaar


                      #85
                      Algselt postitas cbulls13 Vaata postitust
                      Kas on mingit "häkki", kuidas vältida nõmedaid sackimisi premmis? Näide: liigas mängitud 12 mängu, Liverpool on 4. . Klopp saab sacki ja Benitez võetakse asemele. ManU jaanuaris liigas 2. Mou saab sacki, sest Europa liigast langeti välja. Dafuq.
                      Kas selline jaburus on muidu endiselt aktuaalne seal mängus?
                      Algselt postitas Stok
                      Arsenali puhul loetakse hooaeg ebaõnnestunuks kuskil septembri keskpaiku.

                      Kommentaar


                        #86
                        Kahjuks küll. Vähemalt minu mängus. Võin arvestada, et igal aastal vahetub Top 6s vähemalt üks manager. Chelsea ja Liverpool eriti tihti. Ainult Conte ja Wenger on safe. Ma kasutan in-game editori ja "palkan" manageri tagasi, kui midagi jaburat juhtub.

                        Kommentaar


                          #87
                          Nii kaua on kõik ok kuni ise sacki ei saa

                          Kommentaar


                            #88
                            Ma võtsin sortitoutsi'st 31.mai 2017 kuupäevaga seisu (ehk siis liiga seis oli õige, karikad mitte) ning hakkasin siis mängima 2017/18 hooaega mängima. Praegu märtsi kuu. Conte ja Guardiola on mõlemad sackitud jaanuaris-veebruaris. Pesitsevad 7.-11. kohal. Ei tundu ebareaalne et nad päriselt sel juhul sacki ei saaks.

                            Kommentaar


                              #89
                              Kas neid Eesti liiga faile kuskilt mujalt ka saaks? Steamist ma ei saa neid kätte millegi pärast...

                              Kommentaar


                                #90
                                Kas Eesti liigale uuendust ka on tulemas või midagi sellist? Ja kuidas saaks Eesti liigat aastast 2017 mängida?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X