320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Football Manager 2017

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #91
    Algselt postitas rommi118 Vaata postitust
    Kas Eesti liigale uuendust ka on tulemas või midagi sellist? Ja kuidas saaks Eesti liigat aastast 2017 mängida?
    Sellega tegeleb Leemarx, kontakteeru temaga või tee ise.

    Kommentaar


      #92
      Alustasin uut mängu Sunderlandiga. Eesmärk on 5 hooajaga Premieri esikümnes maanduda. Eks näis kuidas läheb. Algus on Championshipis üllatavalt hästi läinud.

      Kommentaar


        #93
        Usun et jõuad isegi 3ga

        Kommentaar


          #94
          EFL Cup third roundis tuli Chelsea vastu. Napp kaotus, aga kannatab suurtega mängida küll. 3 võib teostatav olla jah
          Eks see 5 oli ka lihtsalt mingi number mis ma välja mõtlesin endale, ei tea ei Championshipist ega Premmist mitte midagi, et ei oska vastaseid hinnata nii väga.

          Kommentaar


            #95
            Ma eeldan, et teistel oli ka Eesti liigade logodega probleeme peale 17.3 patchi. ID'd muudeti ära. Tegin meistriliiga ja esiliiga logode ID'd korda. Järsku läheb kellelgi vaja..

            MediaFire is a simple to use free service that lets you put all your photos, documents, music, and video in a single place so you can access them anywhere and share them everywhere.

            Kommentaar


              #96
              Heia, mul selline huvitav soov. Kas keegi, kellel Eesti patch olemas, oleks nii hea ja screenshotiks mulle selliste mängijate profiilid:
              Laabus
              Kiidron
              Koskor

              Tänud ette!
              sigpic

              Kommentaar


                #97
                Mis ma tegema pean?

                Kommentaar


                  #98

                  Kommentaar


                    #99
                    Algselt postitas Shparkz Vaata postitust
                    Hmm... Oled muutnud nime ära? Miskuradi glitch see veel on haha

                    Kommentaar


                      Ilmselt pildil on vale id lihtsalt. Rohe-valge sobiv särk on puhas juhus?
                      Algselt postitas Navas Vaata postitust
                      Hmm... Oled muutnud nime ära? Miskuradi glitch see veel on haha

                      Kommentaar


                        Tervist!

                        Kas kellelgi on jagada Eesti liigade faili?

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Banaanitaator Vaata postitust
                          Tervist!

                          Kas kellelgi on jagada Eesti liigade faili?
                          Steamist leiad, seal mitmeid!

                          Kommentaar


                            Mõtlesin vahelduseks midagi teistsugust proovida. Panin Argentina liigasüsteemi DB peale - https://www.fmscout.com/a-argentinia...gues-fm17.html




                            Võtsin 7. taseme klubi. Kõige parempoolsest lahtrist Zona Buenos Aires alt LDN - Liga Deportiva del Norte(Buenos Aires). Mingi totaalne rahvaliiga. Klubiks sain Club Atletico Trocha. Ma ei leia nende kohta wikipedia artiklit..

                            Eks näis kas ja kui kaua viitsib sellise asjaga jamada reaalselt..

                            Kommentaar


                              Lühike preseason sai läbi. 4 mänguga 2 võitu ja 2 viiki.




                              Mängijaid ja staffi pidin ikka korralikult otsima. Klubiga liitudes oli 2 staffi klubis - president ja mina. Ei ühtegi treenerit, ei scouti, ei midagi.




                              Mängijaid oli ka umbes poole koosseisu jagu. Sai ka neid siis otsitud tikutulega.




                              Ilmselgelt ei ütle need nimed mitte kellegile mitte midagi. Vaatan siin oleks veel mõnda mängijat vaja. Positsioonid on suht õhukesed ikka. Vaja oleksk keskkaitsjat, DM'i, AM ja AL. Siis võiks juba rallit sõita.



                              Enne hooaega ennustas meedia meid viimasele kohale, nüüd ennustatakse esimeseks.

                              Kommentaar


                                Hooaeg läbi. Läks hästi.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X