320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Viaplay Sport

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas juve77 Vaata postitust
    Noh,kui tv3 ja tv6 ei suuda HD'le üle minna,mida siis veel viaplayst või vsb rääkida..
    Järjekord natukene sassis, minu meelest hoopis vastupidi. Viaplay/VSB palju suuremad üritused (üks on kogu balti, teine on kogu Skandinaavia+balti), kui mingi tundmatu eestikeelne kanal. Kümnel juhul üheteistkümnest saab Viaplay/VSB enne HD, kui TV3 ja eriti veel TV6, mis ei olegi tõsiseltvõetav kanal niikuinii.
    et temas tmingid man of the matchi küll ei tehta sellepärast,sest kui aus olla ega ta ju midagi väga erilist seal ei teinud,viis aint portugali poolfinaali

    Kommentaar


      No ega suurt vahet muidugi ei ole..mis järjekorras seda võtta,midagi ei muutu niiehknaa. Ja pakuks et see tv6 on asjalikum kui tv3.

      Kommentaar


        Algselt postitas juve77 Vaata postitust
        No ega suurt vahet muidugi ei ole..mis järjekorras seda võtta,midagi ei muutu niiehknaa. Ja pakuks et see tv6 on asjalikum kui tv3.
        TV6 on ETV kõrval ainus kanal, mida ma vaatan. Tore kanal, kulud väiksed, ses mõttes ei häiri ta ilmselt ka kogu pundis kedagi.

        Kommentaar


          Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
          TV6 on ETV kõrval ainus kanal, mida ma vaatan. Tore kanal, kulud väiksed, ses mõttes ei häiri ta ilmselt ka kogu pundis kedagi.
          Kui ma vaataks telekat, siis peaksin selle väitega nõustuma.
          The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

          Kommentaar


            betsafe'iga hetkel kõva diil, 3 kuud tasuta sporti

            Kommentaar


              Algselt postitas LeeRomeno Vaata postitust
              betsafe'iga hetkel kõva diil, 3 kuud tasuta sporti
              Ennem tee ikka üks 30 eurone kombo ka ära ikka.

              Kommentaar


                Tänaseks poksiks võtan Viaplay. Kellelgi seda kupongi/sooduskoodi on?

                Kommentaar


                  wait kas see on päris kvaliteet mida ma viaplayst näen? Ma leian striimi 10 sekundiga parema kvaliteediga ju 2000. aastatel olid sellise kvaliga streamid, sports baltic on telekas ka 10x parema kvaliteediga, kas ma teen midagi valesti või wtf is this shit.


                  ja jah ma kasutan settinguid video all ja panen max quality sealt väga ebanormaalsetest menüü valikutest. Selle asemel, et päris kvaliteeti valida, liigutad nagu volüümi edasi tagasi.
                  Je suis Nasfal

                  Kommentaar


                    Kas tõesti Chelsea - Evertoni mängu ei näidata ja selle asemel on mingi WBA - Stoke jama?

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Rudy Vaata postitust
                      Kas tõesti Chelsea - Evertoni mängu ei näidata ja selle asemel on mingi WBA - Stoke jama?
                      Selle üle on ka inglismaal kisa olnud, et miks näitab SkySports otse just seda mängu. Põhjuseks olla, et tegu on mingi müstilise "tonipulisderbiga"...

                      Kommentaar


                        Olen ma pime või Viaplay ei näitagi ühtegi Soome mängu EuroBasketil?

                        Kommentaar


                          Vormeli kvalifikatsiooni ei näegi Viaplayst?

                          Kommentaar


                            Viaplayl Spursi - Dortmundi striimi polegi?

                            Kommentaar


                              ot mitu CL-i mängu korraga on võimalik näha?
                              Catalunya is not Spain!

                              Kommentaar


                                Algselt postitas lorenzo Vaata postitust
                                ot mitu CL-i mängu korraga on võimalik näha?
                                Kõikide CLi mängude streamid on viaplays olemas.
                                Je suis Nasfal

                                Kommentaar

                                Working...
                                X