320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Viaplay Sport

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Saame aru, et siis samal ajal mitme mängu näitamine oli alguse peibutus ja rohkem seda meie eluajal seda ei tehta?

    Kommentaar


      Millal uute omanike poliitika Viaplaysse võiks jõuda? Või Viasati üldiselt.

      Kommentaar


        Algselt postitas Rudy Vaata postitust
        Saame aru, et siis samal ajal mitme mängu näitamine oli alguse peibutus ja rohkem seda meie eluajal seda ei tehta?
        Nagu ma aru sain siis targad ei teadnud ise ka vist alguses, et ei tohi inglise keelse komeentaariga mänge lasta viaplays ning siis lasti nii palju kui võimalik. Ei tea kuidas see asi hiljem selgus aga nüüd siis ilmselt ei jagu kommentaatoreid, raha ning vist ka neid kommentaatorite bokse. Lõppkokkuvõttes ei andnud see premieri sõbrale väga midagi juurde jah, juhul kui vist mingi muu spordiga ei kattu.

        Kommentaar


          Algselt postitas Rudy Vaata postitust
          Saame aru, et siis samal ajal mitme mängu näitamine oli alguse peibutus ja rohkem seda meie eluajal seda ei tehta?
          Nagu ma ütlesin, hetkel Premieri puhul on jah see nii, ülejäänu sõltub sellest kaua elame

          Kommentaar


            Algselt postitas zelee Vaata postitust
            Millal uute omanike poliitika Viaplaysse võiks jõuda? Või Viasati üldiselt.
            Kui konkurentsiamet kinnitab, siis äkki sügisel. Samas ei tea keegi mis see oleks

            Kommentaar


              Algselt postitas QRkood Vaata postitust
              Nagu ma aru sain siis targad ei teadnud ise ka vist alguses, et ei tohi inglise keelse komeentaariga mänge lasta viaplays ning siis lasti nii palju kui võimalik. Ei tea kuidas see asi hiljem selgus aga nüüd siis ilmselt ei jagu kommentaatoreid, raha ning vist ka neid kommentaatorite bokse. Lõppkokkuvõttes ei andnud see premieri sõbrale väga midagi juurde jah, juhul kui vist mingi muu spordiga ei kattu.
              Suhtkoht õige, kui Viaplay oleks Eestis ainult, siis oleks lihtsam, aga premier lihtsalt ei huvita leedukaid ja lätlasi, rääkimata 2 mängu näitamisest.

              Kommentaar


                Algselt postitas QRkood Vaata postitust
                Nagu ma aru sain siis targad ei teadnud ise ka vist alguses, et ei tohi inglise keelse komeentaariga mänge lasta viaplays ning siis lasti nii palju kui võimalik. Ei tea kuidas see asi hiljem selgus aga nüüd siis ilmselt ei jagu kommentaatoreid, raha ning vist ka neid kommentaatorite bokse. Lõppkokkuvõttes ei andnud see premieri sõbrale väga midagi juurde jah, juhul kui vist mingi muu spordiga ei kattu.
                Ilmselt lahendus, et lasta mängu ilma kommentaarita ainult staadioni heliga on liiga keeruline mille peale tulla või on see ka keelatud?

                Kommentaar


                  Noh, vaadates, et ettevõte maha müüdi, siis ei maksa ka imestada, miks tükk aega nö. tõsisem arendus maas on.

                  Kommentaar


                    Prgu tundub, et pannakse rohkem rõhku Kättemaksukontorile ja Padjaklubile

                    Kommentaar


                      10.04
                      21:55 Crystal Palace - Arsenal

                      11.04
                      21:35 Juventus - FC Barcelona
                      21:40 Dortmund - Monaco

                      12.04
                      21:35 Atletico - Leicester
                      21:40 Bayern - Real Madrid

                      13.04
                      22:00 Anderlecht - Manchester United

                      Kommentaar


                        Super Viaplay. Lootus näha vormelit ja Manu mängu samal ajal kustus peale 15 minutit... hea töö Viaplay!!

                        Kommentaar


                          Algselt postitas qrat Vaata postitust
                          Super Viaplay. Lootus näha vormelit ja Manu mängu samal ajal kustus peale 15 minutit... hea töö Viaplay!!
                          Mis juhtus?
                          Mul jooksid mõlemad striimid (küll vaheldumisi) täitsa korralikult.
                          olgem kristlased, vabandused on esitatud

                          Kommentaar


                            Algselt postitas zaz Vaata postitust
                            Mis juhtus?
                            Mul jooksid mõlemad striimid (küll vaheldumisi) täitsa korralikult.
                            Pilt läks mustaks ja ei käivitunud ei netist ega äppist. Klienditugi ütles, et tehnilised proleemid. Ca 10 minti võttis, et korda saaks.

                            Kommentaar


                              Aah, see oli tõesti! Ma arvasin, et mul netijamad. Sest mobiilist lasi edasi vaadata.
                              olgem kristlased, vabandused on esitatud

                              Kommentaar


                                Seekord näeb siis isegi paari mängu samal ajal

                                FA karikas + PL:
                                22.04

                                16:55 West Ham - Everton
                                19:10 Spurs - Chelsea

                                23.04
                                16:10 Burnley - Mancester United
                                16:55 Arsenal - Manchester City
                                18:25 Liverpool - Crystal Palace

                                Kommentaar

                                Working...
                                X