320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Viaplay Sport

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #76
    Algselt postitas LeeRomeno Vaata postitust
    Viaplay on turul olnud 3 kuud, mis 5 aastast sa räägid?
    Ma räägin sellest, et ma olen VSB klient olnud 5 aastat (ilmselt rohkemgi). Probleemid seoses ülekannetega ei ole olnud ainult Viaplayga. Kui VSB ja Viaplay ei ole omavahel kuidagi seotud, siis muidugi vabandan oma teadmatuse pärast.

    Ja lõpetuseks - ma siiski arvan, et juhul kui teenust, mille eest on makstud, ei suudeta osutada siis mingit sorti kliendile positiivset lahendust võiks teenuse osutaja ise pakkuda. Oleks nagu kliendisõbralik.

    Ja juhul kui järgnevaks argumendiks on mingid "kasvuraskused" ja "tegijal juhtub", siis seda enam võiks oma feilamisi tunnistada. Praegu on sisuliselt olukord, kus lihtsalt klapid ees fingers crossed loodetakse parimat. Selle asemel, et kirjutada kiri "sry, plastic, tahame parimat, kuid tegime veidi nahka. Oled olnud hea klient, teeme järgmise kuu -50%".

    Sellise lähenemisega ettevõtte saamata jäänud ühe kuu tulu 9 EUR. Praeguse pohhuismiga on see 200 EUR aastas. Iga järgnev aasta.

    Kommentaar


      #77
      Algselt postitas LeeRomeno Vaata postitust
      Rääkisid Viaplay chatis ja vastati Vsb kohta?
      Ei olnud chat, vaid see "võta ühendust" lahter.

      Kommentaar


        #78
        Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
        Ma räägin sellest, et ma olen VSB klient olnud 5 aastat (ilmselt rohkemgi). Probleemid seoses ülekannetega ei ole olnud ainult Viaplayga. Kui VSB ja Viaplay ei ole omavahel kuidagi seotud, siis muidugi vabandan oma teadmatuse pärast.

        Ja lõpetuseks - ma siiski arvan, et juhul kui teenust, mille eest on makstud, ei suudeta osutada siis mingit sorti kliendile positiivset lahendust võiks teenuse osutaja ise pakkuda. Oleks nagu kliendisõbralik.

        Ja juhul kui järgnevaks argumendiks on mingid "kasvuraskused" ja "tegijal juhtub", siis seda enam võiks oma feilamisi tunnistada. Praegu on sisuliselt olukord, kus lihtsalt klapid ees fingers crossed loodetakse parimat. Selle asemel, et kirjutada kiri "sry, plastic, tahame parimat, kuid tegime veidi nahka. Oled olnud hea klient, teeme järgmise kuu -50%".

        Sellise lähenemisega ettevõtte saamata jäänud ühe kuu tulu 9 EUR. Praeguse pohhuismiga on see 200 EUR aastas. Iga järgnev aasta.
        Ideaalis oleks väga tore, aga kahjuks puuduvad meil absoluutselt igasugused andmed klientide kohta kes vaatavad VSBd läbi partnerite (Telia, Starman, STV ja muud). Ehk siis Viaplay tiimi jaoks on maksimaalne kliendi eluiga 3 kuud, Viasati klientide puhul loomulikult teame seda ja seal on ka erinevaid lahendusi välja pakutud.
        Pohhuismist on asi ka päris kaugel, see arenemisjärgus platvormi jutt käib muuseas ka selle kohta, mida me üldse saame klientidele pakkuda, hetkeseisuga mitte midagi

        Kommentaar


          #79
          Kas nüüd tegi LeeRomeno endale kasutaja ja Viaplay hakkab ametlikult Soccerneti foorumis vastama?

          Instagram

          Twitter

          Eesti Lokomotiv Moskva fännid

          telekavaataja.blogabet.com

          Kommentaar


            #80
            Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
            Kas nüüd tegi LeeRomeno endale kasutaja ja Viaplay hakkab ametlikult Soccerneti foorumis vastama?

            Viaplay hakkab tõesti ametlikult vastama kui vaja, aga minuga tegu pole, aga hea kolleegiga Minu vastused siin pole kunagi ametlikud sõnavõtud olnud

            Kommentaar


              #81
              Algselt postitas LeeRomeno Vaata postitust
              Viaplay hakkab tõesti ametlikult vastama kui vaja, aga minuga tegu pole, aga hea kolleegiga Minu vastused siin pole kunagi ametlikud sõnavõtud olnud
              Tänud, et oled siiani võtnud vaevaks vastata erinvatele küsimustele ning jaganud siin erinevat informatsiooni.

              Kommentaar


                #82
                Brittidel kadus signaal ära. Seekord ei olevat tegu riialaste riiuga.

                Kommentaar


                  #83
                  tee üks nali eetris vms.
                  Corner taken quickly...

                  Kommentaar


                    #84
                    Algselt postitas Redman Vaata postitust
                    tee üks nali eetris vms.
                    Hakkaks kõrvaltelekast tulevat kossu kommenteerima. Oleks ka ilmselt huvitav.

                    Kommentaar


                      #85
                      ohoh, lätlane peksti tööle vist. toimib!
                      Corner taken quickly...

                      Kommentaar


                        #86
                        Enne viaplay lanseerimist kirjutasime üles kõik variandid mis võivad juhtuda et pilti ei näe, 7st leitust on viimase 2 nädala jooksul 4 erinevat juhtunud. Enne seda kogu olümpia ja 2 kuud veel ei juhtunud praktiliselt midagi.

                        Kommentaar


                          #87
                          Algselt postitas Redman Vaata postitust
                          ohoh, lätlane peksti tööle vist. toimib!
                          Seekord kadus lihtsalt pilt staadionilt, see Brittide jama.

                          Kommentaar


                            #88
                            Nüüd on tagasi.

                            Kommentaar


                              #89
                              Tulen oma naiivse küsimuse juurde tagasi: kuna Viasat siinses regioonis miskipärast enda kätte kahmanud ka Championshipi õigused, siis... kas võiks see äkki ikka olla üks ainsam põhjus, miks teenust proovida võiks? Tundub, et Rootsis näiteks kõlbab näidata.





                              Ps. Isegi foorumi kanaaride esifänn telliks kohe teenuse raudselt, 20 vms eur kohe maast leitud Viaplay jaoks.
                              Lisatud failid

                              Kommentaar


                                #90
                                Algselt postitas skint Vaata postitust
                                Tulen oma naiivse küsimuse juurde tagasi: kuna Viasat siinses regioonis miskipärast enda kätte kahmanud ka Championshipi õigused, siis... kas võiks see äkki ikka olla üks ainsam põhjus, miks teenust proovida võiks? Tundub, et Rootsis näiteks kõlbab näidata.





                                Ps. Isegi foorumi kanaaride esifänn telliks kohe teenuse raudselt, 20 vms eur kohe maast leitud Viaplay jaoks.
                                Oled sa kindel nende õiguste kohta? Vähemalt wiki lehelt ma mingeid viiteid Baltikumile ei näe: https://en.wikipedia.org/wiki/Footba...#International

                                Kommentaar

                                Working...
                                X