320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Viaplay Sport

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas lenc Vaata postitust
    Millest selline küsimus saab üldse tekkida? La Liga õigused on ju kõik Setanta käes.
    Kui otsid parasjagu teenusepakkujat kellele raha anda, siis võib tekkida. Enam ei tülita.

    Kommentaar


      tänast tondirabas toimuvat khl-i mängu eestikeelsena ei tulegi?

      Kommentaar


        See nädal:
        05.12 21:55 Middlesbrough - Hull

        06.12 21:40
        Benfica - Napoli
        Barca - Mönchengladbach
        Kiievi Dünamo - Besiktas
        City - Celtic
        Bayern - Atletico
        PSG - Ludogorets

        07.12 21:40
        Leverkusen - Monaco
        Brügge - Kopenhaagen
        Lyon - Sevilla
        Real - Borussia
        Porto - Leicester
        Spurs - CSKA

        08.12 22:00
        Osmanlispor - FC Zürich

        10.12 14:25
        Watford - Everton
        16:55
        Stoke - Arsenal

        Kommentaar


          Tõstan selle jutuajamise siia teemasse, sobib rohkem:
          Algselt postitas El President Vaata postitust
          Netflixi ja Spotify kasuks räägib siiski tõik, et see, mis neil on olemas, on kvaliteetne. Maksan mõlema eest hea meelega. Spotify muusikavaliku üle ma seejuures üldse ei kurda. Igasugust kraami leiab sealt. Eesti kräppi on vähe, aga mis sellest? Google'i ja teiste muusikateenustega pole kursis, kuid kuuldavasti neil isegi kehvem. Netflixiga võrreldes on Viaplay ka naljanumber veel oma küpsiste ja pildireso ja Chromecastiga. Aeg on tõesti nii kaugel, et ma tahan maksta kvaliteetse asja eest, muidu jääb katki. Hüpermarketist ju kingi ja riideid ka ei osta. Mõttekoht.

          * peaks teise teemasse üle tõstma selle
          Rääkides kvaliteedist, siis Spotifys on see väga kõikuv ja sageli on mingi suvaline mp3 ka parema kvaliteediga, ma olen kõik analoogid ka ära proovinud, Spotify sobib mulle kõige rohkem, aga umbes 10-20% muusikast mida tahaks seal ikkagi ei ole.
          Mis puudutab Netflixi, siis platvormi kvaliteeti ei tasu muidugi võrrelda, Viaplayd on arendatud alla aasta, Netflixi 9 aastat, ilmselgelt on nad oluliselt ees ja see jääb veel kahjuks pikka aega niimoodi.
          Mis puudutab aga sisu, siis kui võtta Eesti Netflix ja Viaplay, siis julgen kindlalt väita, et Eesti filmivalik on parem Viaplays, seriaalid Netflixis (eelkõige tänu omatoodangule), laste osa on suht võrdne, aga Viaplays peaks olema kõik kohaliku pealelugemisega, mis kindlasti osadele eelis.

          Kommentaar


            Kas keegi teab, mis konsoolidele Viaplay app on tehtud?

            Kommentaar


              Algselt postitas Nurmekas Vaata postitust
              Kas keegi teab, mis konsoolidele Viaplay app on tehtud?
              Meie regioonis mitte ühelegi. Veel.
              Victoria Concordia Crescit

              Kommentaar


                Algselt postitas marv3llous Vaata postitust
                Meie regioonis mitte ühelegi. Veel.
                A kui oled kuskile Britanniasse konsooliga konto teinud, siis peaks olema?
                Lihtsalt PS4-l vist Maltal oli. VÕi oli see Xbox1.

                Kommentaar


                  Asja teeb segaseks see, et Viaplay app on tegelikult väga levinud ja suuremates konsoolides sees. Aga see on Põhjamaade Viaplay app, mille jaoks on vaja mõne põhjamaa kontot ja asukohta tegelikult ka. Tehnoloogiliselt on see ja Baltikumi versioon täiesti erinevad. Ma tean, et arendusplaanid on tubli 2 aastat juba ette tehtud, aga mis järjekorras millele ja kuhu midagi tuleb on täiesti selgusetu hetkel.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas LeeRomeno Vaata postitust
                    Asja teeb segaseks see, et Viaplay app on tegelikult väga levinud ja suuremates konsoolides sees. Aga see on Põhjamaade Viaplay app, mille jaoks on vaja mõne põhjamaa kontot ja asukohta tegelikult ka. Tehnoloogiliselt on see ja Baltikumi versioon täiesti erinevad. Ma tean, et arendusplaanid on tubli 2 aastat juba ette tehtud, aga mis järjekorras millele ja kuhu midagi tuleb on täiesti selgusetu hetkel.
                    Mispärast need üldse siis nii erinevalt tehti tehnoloogiliselt? Olemasolevasse põhjamaade äppi "lihtsalt" Eestit lisada ei saanud? Tunduks nagu väiksem töö kui uue asja arendamine nullist (ma muidugi ei tea palju reaalselt põhjamaade appi seal teil sees on)

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Katk Vaata postitust
                      Mispärast need üldse siis nii erinevalt tehti tehnoloogiliselt? Olemasolevasse põhjamaade äppi "lihtsalt" Eestit lisada ei saanud? Tunduks nagu väiksem töö kui uue asja arendamine nullist (ma muidugi ei tea palju reaalselt põhjamaade appi seal teil sees on)
                      No tegelikult ei tehtud seda nullist vaid kasutati teist olemasolevat platvormi ja modifitseeriti. Miks? Sest Põhjamaade platvormiga oleks kaasa tulnud sellised igakuised kulud, mille järgi poleks olnud ühtegi reaalset või ebareaalset mudelit, et kasumisse kunagi jõuda. Seal on litsensitasud jms mängus.

                      Kommentaar


                        teatud arendusi lihtsam sisse ei oleks osta, kui et teha 2 aastaks plaane? mis arendusi teil seal üldse on? hd on päevakorrast maas, kuna teate ette juba et liiga kallis, äpp on ka kusagil tagaotsas. klassika oleks, kui teeksite omale uut veebi
                        äpp tõenäoliselt kasvataks kliendibaasi mingi x % võrra ning aitaks kulusid tasa teenida
                        praegusel juhul oletame et appile on tehtud mingi analüüs ja plaan (reaalne kulu?), siis 1; 1,5 või 2a pärast, kui see käiku võtta, on pm vaja ju sellega otsast alustada.

                        krdima ma ei tea. ma üpriski võhik kõige selle alal, aga minuarust teie grupi baltikumi haru on ehe näide sellest, kuidas klienti pigem vihatakse ja omale neid juurde ei taheta.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas risto Vaata postitust
                          teatud arendusi lihtsam sisse ei oleks osta, kui et teha 2 aastaks plaane? mis arendusi teil seal üldse on? hd on päevakorrast maas, kuna teate ette juba et liiga kallis, äpp on ka kusagil tagaotsas. klassika oleks, kui teeksite omale uut veebi
                          äpp tõenäoliselt kasvataks kliendibaasi mingi x % võrra ning aitaks kulusid tasa teenida
                          praegusel juhul oletame et appile on tehtud mingi analüüs ja plaan (reaalne kulu?), siis 1; 1,5 või 2a pärast, kui see käiku võtta, on pm vaja ju sellega otsast alustada.

                          krdima ma ei tea. ma üpriski võhik kõige selle alal, aga minuarust teie grupi baltikumi haru on ehe näide sellest, kuidas klienti pigem vihatakse ja omale neid juurde ei taheta.
                          Ma nüüd täpselt ei saa aru, millest jutt käib. Enne seda aastat ei olnud Viaplayd, nüüd on, kuidas on see kliendivihkajalik suhtumine? :P Mis puudutab arendusi, siis need on kõik sisse ostetud ja iga asi nõuab resursse, mida ei ole ju piiramatult, pigem vastupidi. Ja mis need võiks olla? No äpid smart tvdesse, konsoolidesse, apple tvsse, offline-mode, suurem hulk live-kanaleid, voucherid (mis nüüd on õnneks olemas), 4k tugi jne.
                          Mis puudutab HDd, siis Viaplay on täiesti võimeline HD kanaleid edastama, siin on küsimus kanalite sisendi kvaliteedis, kui sisse tuleb SD, siis ei saa välja ka paremat tulla.

                          Kommentaar


                            Premmi mängud :
                            10.12
                            14:25 Watford - Everton
                            16:55 Arsenal - Stoke City
                            19:25 Leicester - Manchester City

                            11.12
                            13:55 Chelsea - West Brom
                            16:10 ManU - Spurs
                            18:25 Liverpool - West Ham

                            13.12
                            21:40 Everton - Arsenal

                            Kommentaar


                              Kas olete ka mõelnud Ufc näitamisele? Ala populaarsus on metsikult kasvanud aastatega.
                              Kas on plaanis Viaplayle ka mingi pay per view funktsionaalsus lisada, kui et näiteks vajadusel mõnda sellist üritust näiteks "vahendada".

                              Kommentaar


                                Algselt postitas risto Vaata postitust
                                Kas olete ka mõelnud Ufc näitamisele? Ala populaarsus on metsikult kasvanud aastatega.
                                Kas on plaanis Viaplayle ka mingi pay per view funktsionaalsus lisada, kui et näiteks vajadusel mõnda sellist üritust näiteks "vahendada".
                                +1

                                Pakuks ka huvi
                                Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
                                Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

                                Kommentaar

                                Working...
                                X