320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Eesti FNBA Teine liiga 2016/2017

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #61
    Just ja ennetamaks järgmist küsimust, siis kõik varuvariandid (Teise Liiga 4-s ja Esiliiga 18-20) on läbi käidud ja Teisest liigast ma ei hakka otsima ükshaaval kodusid läbi, et "you vana, Sa õue mängima tahad tulla" ..

    Kui teise liiga eelmise hooaja viies,kuues,seitsmes, mitmes iganes, täitsa uus tulija , tunneb et Ta tahab Esiliigaga liituda (meeldetuletuseks, et kokkuleppeliselt on see meil sümboolse tasu eest - kümme uurot per naase), siis andku siin teemas märku sellest. Oktoobri alguses kiikan tagasi siia...
    Targa inimese tähelepanekuid elust enesest.
    "Olete te tähele pannud, kui nilbed on higistavad puulehed? Eelsperma igal pool."

    Kommentaar


      #62
      Kui ma teise liiga comm hetkel poleks, siis oleks isegi võib-olla huvi. Aga kuna eelmine aasta läks ka suht kehvalt (14.), siis püüan see aasta paremini, et võidelda ausalt esiliiga koht välja.

      Kommentaar


        #63
        "mina väärin kohta Esiliigas" .

        Kommentaar


          #64
          Algselt postitas lauri432 Vaata postitust
          "mina väärin kohta Esiliigas" .
          Kas sa said siis koha esiliigas?
          Kui ei, siis pole midagi, aga kui jah, kas siis teises liigas osaled või mitte?

          Kommentaar


            #65
            Vabu kohti veel?

            Kommentaar


              #66
              Algselt postitas kloss Vaata postitust
              Vabu kohti veel?
              1-2 kohta on veel lahtised (kadund mehed). Ootaks nädala lõpuni, kui välja ei ilmu, on koht sinu.
              Drafti aeg on esmaspäev, 15.okt kell 21.

              Kommentaar


                #67
                Algselt postitas Socrates Vaata postitust
                1-2 kohta on veel lahtised (kadund mehed). Ootaks nädala lõpuni, kui välja ei ilmu, on koht sinu.
                Drafti aeg on esmaspäev, 15.okt kell 21.
                selge

                Kommentaar


                  #68
                  Algselt postitas kloss Vaata postitust
                  selge
                  Eelmise aasta 12.meeskond mart's Neat Team pole endiselt välja ilmunud, seega koht on sinu. Saada mulle oma e-mail.

                  Kommentaar

                  Working...
                  X