320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

MM Belgia - Eesti 13.11.2016 Baudouini staadion, Brüssel

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #31
    Grupi raskeim mäng. Pigem tuleb midagi sarnas nagu Portugalis ja Bosnias kui... eee vaid 0-2 kaotus Kreekale. Nagu olen aru saanud, siis see Kreeka mäng on uus standard heale mängule?
    www.playmaker.ee

    Kommentaar


      #32
      Algselt postitas Angelo Nerazzurro Vaata postitust
      Kuule, ma ei ütle et sa ei pea uskuma. Usud küll, see on fänni roll.
      Aga nende kehvem kaitsja mängib Gent'is, Belgia liigas, ja kui ei eksi UEL alagruppis.
      Kaitse Gibraltari vastu (3-4-3) oli Alderweireld, Ciman ja Verthongen.
      Kui Spurs'i kaitsija nüüd vigastatud, pakun seal Meunier.
      Kõige kehvem liinis Ciman vist, kes mängib MLS'is. Aga isegi kui palju mänguaeg klubis pole saanud, Kompany saaks Eesti vastu hakata.
      Ma niikuinii usun, sa aga oled suur mahategija. Vaatasi pulli pörast kes tookord neil kaitses mängis ja meil ründes.

      Bel-Est oli neil Van Buyten, Vermaelen, Kompany, Simons. Meil Opi ja vahetusest zenjov ning vassu ei mänginud. Saime vastu küll.

      Est-Belg oli meil ründes Saag ja vahetusest Vosko , ning vassu mängis ka plus Lindpere. Neil Van Buyten, Swerts, Lombaerts ja Vermaelen.

      Polnud see kaitse nii sitt midagi, äkitsi tugevam kui praegu. Muidugi poolkaitses ja rünnakul on edasi samme tehtud suurtemate hüpetega. Tol ajal olid veel meil Sisov, Vunk jms sulelised koondises. Ehk küll meie mängijad kaitsjatele vastu saavad.

      Raske ta tuleb aga ega kerge ei peagi olema. Ma uut bosniat siit ei usu.

      Kommentaar


        #33
        Algselt postitas Mehhanisaator Vaata postitust
        Ma niikuinii usun, sa aga oled suur mahategija. Vaatasi pulli pörast kes tookord neil kaitses mängis ja meil ründes.

        Bel-Est oli neil Van Buyten, Vermaelen, Kompany, Simons. Meil Opi ja vahetusest zenjov ning vassu ei mänginud. Saime vastu küll.

        Est-Belg oli meil ründes Saag ja vahetusest Vosko , ning vassu mängis ka plus Lindpere. Neil Van Buyten, Swerts, Lombaerts ja Vermaelen.

        Polnud see kaitse nii sitt midagi, äkitsi tugevam kui praegu. Muidugi poolkaitses ja rünnakul on edasi samme tehtud suurtemate hüpetega. Tol ajal olid veel meil Sisov, Vunk jms sulelised koondises. Ehk küll meie mängijad kaitsjatele vastu saavad.

        Raske ta tuleb aga ega kerge ei peagi olema. Ma uut bosniat siit ei usu.
        4-0 pole uut Bosniat, aga päris reaalne tulemus. 1-0 esimese pooalajal, teisel tulemus läheb juba suurem.
        Van Buyten on küll üks sittemast kaitsija ma olen näinud. Veel mäletan kuidas Diego Milito tegi teda uut ja vana Madrid'is.
        Van Buyten-Demichelis, ründajate pidu.

        Kommentaar


          #34
          Algselt postitas Angelo Nerazzurro Vaata postitust
          4-0 pole uut Bosniat, aga päris reaalne tulemus. 1-0 esimese pooalajal, teisel tulemus läheb juba suurem.
          Van Buyten on küll üks sittemast kaitsija ma olen näinud. Veel mäletan kuidas Diego Milito tegi teda uut ja vana Madrid'is.
          Van Buyten-Demichelis, ründajate pidu.
          Ehk Baranovist kuni Palatuni vöiksid köik Bayernis 10 a. mängida? Vöi sinuarust miks ta Citys, bayernis, marseillis jms mänginud on.? Seepärast, et näidta teistele kui sitt saab olla?

          Kommentaar


            #35
            Algselt postitas Mehhanisaator Vaata postitust
            Ehk Baranovist kuni Palatuni vöiksid köik Bayernis 10 a. mängida? Vöi sinuarust miks ta Citys, bayernis, marseillis jms mänginud on.? Seepärast, et näidta teistele kui sitt saab olla?
            Kindlasti polnud/pole tegemis maailma parimate kaitsjatega aga neil olid oma tugevused ja tuleb olla päri, et see oli suht rumal väide nagu nad üldse ei oskaks mängida.

            Kommentaar


              #36
              huvitav,et meie omad kogunevad siin lumises Tallinnas.Normaalne oleks juba kuskil soojas naturaalsel murul laagerdada.

              Kommentaar


                #37
                Algselt postitas ööö Vaata postitust
                huvitav,et meie omad kogunevad siin lumises Tallinnas.Normaalne oleks juba kuskil soojas naturaalsel murul laagerdada.
                Karibi reis on juba kallis.

                Kommentaar


                  #38
                  Fellaini väljas. Ei teagi kas halb või hea.

                  Kommentaar


                    #39
                    Algselt postitas ElNino9 Vaata postitust
                    Fellaini väljas. Ei teagi kas halb või hea.
                    Vähemalt tee kellegi pead katki.

                    Kommentaar


                      #40
                      Aga nüüd jääb Klavanil ja kompaniil seksmasohhism proovimata....

                      Kommentaar


                        #41
                        Algselt postitas Stok
                        Klavan ja Kompany mängivad väljaku erinevates otstes ju?
                        Seksmasohhism toimub peamiselt nurgalöökide ajal kui kõik on kastis koos.

                        Kommentaar


                          #42
                          Eesti koondis sõidab täna õhtul Nordica otselennuga Tallinnast Brüsselisse, kus pühapäeval, 13. novembril kohtutakse MM-valikmängus maailma tippu kuuluva Belgiaga.


                          ääred madalale ?
                          Iga spordiharrastaja suitsetab kvaliteetset - paberosse

                          Kommentaar


                            #43

                            Kommentaar


                              #44
                              Eesti koondise peatreener Martin Reim rääkis enne oma kolmandat valikmängu, mis peetakse Brüsselis Belgiaga, et parim kaitse on rünnak.


                              Mulle Reimi loogika meeldib !
                              Iga spordiharrastaja suitsetab kvaliteetset - paberosse

                              Kommentaar


                                #45
                                Võtmeküsimused on ilmselt, et kes alustab Metsa kõrval ja kes paremal äärel? Dmitrijevi asemel PEAB alustama Mošnikov, ründavam mees küll aga Dima on nii.. Paremal äärel võiks Ojamaa alustada aga seal tulevad mängu juba kaitsetöö ja töövõime. Pakutakse ka Toometit.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X