320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Fänniturniir 2016

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Peaks tulema jaa

    Kommentaar


      Tammeka esimese mängu kolmanda värava lõi Petteri. Artiklis on vale info
      Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
      Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

      Kommentaar


        Tartu pundi esituse saime küll linti.

        Kommentaar


          Algselt postitas mjaasa Vaata postitust
          Tammeka esimese mängu kolmanda värava lõi Petteri. Artiklis on vale info
          Artiklis on see, mida kohtunikud ütlesid.
          Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
          Algselt postitas taku*
          Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

          Kommentaar


            Galerii ja videod: fännid vallutasid Tartus platsi ja laulsid võidu
            Lisaks on üks video turniiri meeleoludest veel töös.
            Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
            Algselt postitas taku*
            Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

            Kommentaar


              Algselt postitas Kasper Vaata postitust
              Artiklis on see, mida kohtunikud ütlesid.
              Kohtunikult vale info siis
              Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
              Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

              Kommentaar


                Tundub, et turniiri tase oli väga võrdne. Mitte ühtegi kaotust, ent siiski tuli leppida mänguga viimase ja eelviimase koha nimel Kaljuga Koeru mängis alagrupis vist samuti Pantritega viiki kui mälu ei peta? Rakvere osas teeb rõõmu, et meie naismängija sai kahes erinevas mängus väravasööduga hakkama - millest üks oleks võinud ka värav olla, aga söödumeistri abikaasa arvas teisiti ja pani pea vahele

                Loodame aga, et Mõnu pikka viha ei pea ja jõudis hommikul tööle. Tänud Soccernetile ja osalejatele vahva turniiri eest! Olge ka järgmine hooaeg aktiivsed


                Sorri Jõgeva Hunt, kes mult mänguhoos palliga vastu pead sai. Polnud elu õnnestunuim klaarimine, aga karma juba karistas mind. Tänaseks käsi kipsis. Mullu suutsin Kalevi mängija vastu enda pea lõhki lüüa. Tundub, et aastalõpu sadomaso hakkab minu jaoks juba traditsiooniks saama.

                Kommentaar


                  Yo.
                  Turniirist & tiimidest. Sai see aasta Wolvesi eest mängitud (eelnevalt V Sektor, kus mänguaeg aasta-aasta järelt kesiseks jäi ja möni 'fun'i peal väljas ei olnud- ja Flora fänn olen endiselt) ja üle ootuste rahul. Siinkohal tänud Kervinile! Koeru omadel jälle Tiiger lahti pääsenud- vahva seik iga aasta see. Ja Tammeka oli vist jöuluvanaga platsis? Kirju seltskond ja hea vahepala lisaks "lihtsalt" fännidele. Vastased olid vahvad (ja imelikud: loe: "PS".)! Intriige ja üle-keemist jagus ka normilt, kakluseks önneks/kahjuks ei läinud- mis pehmode (fänni)turniir see olekski kui seda ei esineks.. jep?
                  Korraldus. Fäntääästik! Kommenteeriks ainult paari asja (mitte paha pärast), mis ilmselgelt maitse asi, kuidas kellegile meeldiks- teadustaja kohta. Mu arust oli lahe kui sealt puldist ka vahepeal midagi kommenteeriti mängu ajal. 'Vahepeal'. Vöiks veidi rohkem möliseda? . Huvitav kuulata ja samal ajal mängule kaasa elada/ise mängida. Vahepeal oli mingi arusaamatus mängus toimunu suhtes ja kui teadustaja kommenteeris- jälle selgem pilt. Isegi kui järgmised aastad sama lakoonilised ollakse teadvustamisega- meeldite ikkagi mulle. Sooviks lihtsalt enamat vist. Minu arvamus. Jama, et enam pole videosse vöetud köiki mänge (vöi highlightse neist), mingid aastad seda tehti & pönev oli hiljem järgi vaadata. Seekord olnuks omakasud sees, kuna ma olevat Paide mängija jalavahelt puhtalt läbi libisenud (?), isiklikult seda momenti ei mäleta- oleks tore olnud kui mingi videopilt ka sellest vöimatuna näivast jaburusest.
                  Atmosfäär. Polnud ja sama mis eelnevad korrad- siis oli ikka rahvast mitu x rohkem, melu suurem, intriige & konkurentsi rohkem. Hetkel olidki pmts kohal ainult mängijad ja möned kaasaelajad fänkondades. Eks mängib rolli see kuupäev ja muidugi ka mitte-traditsioonilline asukoht. Paratamatus oli vast, et see aasta nii välja kukkuma pidi.
                  Tänud Tartu fännidele ka kerge kaasaelamise eest, mingi hetk vöttis köhedaks küll, a la kus te mu täisnime teadma peaksite v üldse mind. Pärast nägude nägemist oli tuttavaid küll (#SaunakülaFellad). Makes sense. + V Sektori Kadri, tänud ka Sulle!

                  PS! Transi konkreetsele fännile sooviks edasi öelda, et jalgpalli juurde ei käi puiselt müüri mängimine ja kui siis ka ei aita, vastase pidurdamiseks kalli-moodi asi selja tagant (nii Sa vastaseid kinni hoiadki/katadki v)?! Teie endi önneks ma vene k. väga ei osanud, et vastu plädiseks, aga omavahel oli teil naljakas küll selle peale.

                  Tänud köigile kes kohal olid & turniiri just selliseks tegid nagu see oli! Paid!
                  Watch out! We got a Badass over here.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Gr33nWolf Vaata postitust
                    Ja Tammeka oli vist jöuluvanaga platsis?
                    See mees logib siia foorumisse aegajalt küll j6uluv4n4 nime all sisse, kuid see pole tema ainus ega kõige tuntum kasutajanimi siin foorumis. Originaalis teatakse teda kui Eesti ainsat Ch€l$€a fänni, kes on ühtlasi ka kõikide teiste Tšelski logodega Soccernet.ee kasutajate isaks. Sealhulgas on tegemist ka sinu loojaga.

                    E: Miks ma seda sulle üldse seletama pean? Sa ju ise tead väga hästi, kes sa oled, w0rdpr3z
                    E2: Kuidas sa kahe meeskonna eest mängida said?
                    E3: Tegelikult sa ei mänginud Wolvesi eest? Fiktiivne mängija? Eksisteerisid ainult paberil?
                    The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
                      See mees logib siia foorumisse aegajalt küll j6uluv4n4 nime all sisse, kuid see pole tema ainus ega kõige tuntum kasutajanimi siin foorumis. Originaalis teatakse teda kui Eesti ainsat Ch€l$€a fänni, kes on ühtlasi ka kõikide teiste Tšelski logodega Soccernet.ee kasutajate isaks. Sh ka sinu looja.
                      Maga kaineks. Ta räägib siiski Tartu legendist vaata pilte

                      Gr33nwolf, äkki sa meeldisid sellele narva poisile, sp ka "kallistamine"
                      Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
                      Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

                      Kommentaar


                        Algselt postitas mjaasa Vaata postitust
                        Maga kaineks. Ta räägib siiski Tartu legendist vaata pilte
                        Tehniliselt võttes võib ka w0rdpr3z teatud nurkade alt j6uluv4n4 meenutada.
                        The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
                          Tehniliselt võttes võib ka w0rdpr3z teatud nurkade alt j6uluv4n4 meenutada.
                          Võib küll jah, kuid teda polnud kohal. Ja tema värv on sinine
                          Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
                          Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

                          Kommentaar


                            Algselt postitas mjaasa Vaata postitust
                            Võib küll jah, kuid teda polnud kohal. Ja tema värv on sinine
                            Huvitav, Tammeka esialgses koosseisus oli ta nimi olemas. Äkki ta tuli varikasutajana kohale? Kellelgi on andmeid, mis tiimi eest ta tegelikult mängis? Oligi siis Gr33nw0lfi nime all ja Wolvesi eest? Meikiks senssi.
                            The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
                              Huvitav, Tammeka esialgses koosseisus oli ta nimi olemas. Äkki ta tuli varikasutajana kohale? Kellelgi on andmeid, mis tiimi eest ta tegelikult mängis? Oligi siis Gr33nw0lfi nime all ja Wolvesi eest? Meikiks senssi.
                              No kui ta kaalust maha võttis ja kaks patsi omale tegi, siis võis isegi olla.


                              Aga tähtsamatest asjadest ka. Kes siis tuli selle mõtte peale, et viimasel minutil aega seisma ei panda, nagu eelnevatel aastatel on olnud?
                              Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
                              Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

                              Kommentaar


                                Algselt postitas mjaasa Vaata postitust
                                No kui ta kaalust maha võttis ja kaks patsi omale tegi, siis võis isegi olla.


                                Aga tähtsamatest asjadest ka. Kes siis tuli selle mõtte peale, et viimasel minutil aega seisma ei panda, nagu eelnevatel aastatel on olnud?
                                Tegelikult oli sama reegel ka eelmine aasta, aga siis ma olin ise lahkem ja lükkasin teatud hetkedel seisma. Kuna seekord tõmmati mäng 15 minuti peale, siis ma läksin rangelt reeglite järgi.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X