320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Romario mõtted Eesti spordist

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
    Seekord ei olnud Valga- Kalevi mängus mingit hõngu fixingupoisist. Mulle tundub, et eestlased hindavad Kalevit kohutavalt üle.

    Narva 0-7 Flora oli tõsine wtf, kui pärast kontserti tulemust vaatasin. Oleks pidanud Sappineni ikka kapteniks panema fantasys.
    Küsiks siis, et kas betsafes tuli ka reaalselt korralik kogus panuseid Kalevi peale?

    Kommentaar


      Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
      Seekord ei olnud Valga- Kalevi mängus mingit hõngu fixingupoisist. Mulle tundub, et eestlased hindavad Kalevit kohutavalt üle.
      Eks on erinevaid teooriaid, miks sellised liikumised aset leidsid ja eestlased võivad kohalikul turul arvata mida iganes, aga reaalne turuolukorra reguleerimine käib ikka suurematel turgudel.

      Kommentaar


        Aga põhimõtteliselt oli ju täna turul paari tunnise vahega siiski olukord, kus päeva alguses sai TLÜ panna panuse üle 2hese konfiga ja hiljem oli Valga Conf üle 2. Seda on juhtunud see hooaeg juba teist või kolmandat korda. Ehk põhimõtteliselt suhteliselt võrdsete heitluses kohe peale konfide väljatulemist võib tekkida olukord, kus panustaja jaoks tekib 100% kasumi teenimise koht.

        Oleks hommikul pannud TLÜ 100 eurot ja hiljem Valgale 100 eurot oleks 50 eurone palgapäev sõltumata tulemusest ju kindel. Ehk ma usun, et kui selline olukord jätkub, siis varsti kasutatakse seda väga tugevalt ära.

        Kommentaar


          Ütleme lihtsalt nii, et ma rõõmustaksin Kalevi võidu üle oluliselt vähem.
          Instagram

          Twitter

          Eesti Lokomotiv Moskva fännid

          telekavaataja.blogabet.com

          Kommentaar


            Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
            Ütleme lihtsalt nii, et ma rõõmustaksin Kalevi võidu üle oluliselt vähem.
            Te olite selle mängu puhul Betsafes tublid jah.

            Kommentaar


              Homme saab alguse korvpalli Balti liiga. Šiauliai liin hävitati kiirelt ära, aga praegustest valikutest Pärnu +11,5 vs Rapla ning Ogre +5,5 vs Tartu on mängitavad. Pärnu on alustanud hooaega üle ootuste hästi ning kuigi maa-ala vastu jäädi eelmisel nädalal Rapla vastu väga hätta, siis Kuusmaa vähemalt lubas, et terve mängu maa-ala ei mängita Pärnu vastu.

              Ogre on Läti liigas väga vingelt alustanud ning praegune Tartu on nende jaoks kindlasti mängitav vastane, eriti olukorras, kus Vene annab julgelt avansiminuteid noormängijatele.

              Kommentaar


                2st 1

                Ikka väga huvitavalt algas Balti liiga täna. Rapla - Pärnu äärmiselt atraktiivne mäng, kus Pärnu seekord mängu ära ei väristanud ning teenitult avati Balti liigas võiduarve, aga Tartu - Ogre, siis pehmeltöeldes nii halva kvaliteediga mängu tänavu ei ole isegi TTÜ ega TLÜ Kalevi esituses näinud. Täiesti mõistetamatu, kuidas Ogre Läti liigas sellise mänguplaaniga ning füüsilise konditsiooniga on 5st 5 võitnud. Tartu oleks tänase esitusega enamus võistkondadele ka koduliigas kaotanud, aga nende õnneks oli vastane veel kohutavam. Ja noh, kui oled ise +5,5 peal ning 6 punktilises kaotusseisus ei suuda Ogre 20 sekundiga viga teha, siis on meeleolukas lõpplahendus.

                Kommentaar


                  Algselt postitas -RoMaRiO- Vaata postitust
                  2st 1

                  Ikka väga huvitavalt algas Balti liiga täna. Rapla - Pärnu äärmiselt atraktiivne mäng, kus Pärnu seekord mängu ära ei väristanud ning teenitult avati Balti liigas võiduarve, aga Tartu - Ogre, siis pehmeltöeldes nii halva kvaliteediga mängu tänavu ei ole isegi TTÜ ega TLÜ Kalevi esituses näinud. Täiesti mõistetamatu, kuidas Ogre Läti liigas sellise mänguplaaniga ning füüsilise konditsiooniga on 5st 5 võitnud. Tartu oleks tänase esitusega enamus võistkondadele ka koduliigas kaotanud, aga nende õnneks oli vastane veel kohutavam. Ja noh, kui oled ise +5,5 peal ning 6 punktilises kaotusseisus ei suuda Ogre 20 sekundiga viga teha, siis on meeleolukas lõpplahendus.
                  Ma vaatasin tänast Ogret ja siis vaatasin Ogre võitis 85:80 Vefi... Siis ma vaatasin enda panust Ogrele ja siis ma jõudsin järeldusele, et ma ei tea ikka kossust mitte midagi (iroonia). Mul samamoodi panus läks vett vedama, aga veel rohkem on kahju mul enda ajast... kulutada 1h sellisele antikorvpallile, mida enam kunagi tagasi ei saa.

                  Kommentaar


                    Eilsed Eesti koondise mängud (U17 vutis ja käsipall) tuletasid meelde põhitõdesid Eesti spordile panustades rahvusvahelisel tasemel - alati vastu.

                    aga täna ma arvan, et Pieno Zvaigzdes viskab alla 92 punkti TLÜ Kalevi vastu, TTÜ viskab alla 77 punkti Valmiera vastu ning kaotab vähemalt mõne punktiga.

                    Kommentaar


                      Valmiera on kaitses ikka väga pehme.
                      Instagram

                      Twitter

                      Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                      telekavaataja.blogabet.com

                      Kommentaar


                        Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
                        Valmiera on kaitses ikka väga pehme.
                        Sellega mänguga sai igas mõttes täiega puusse pandud nii analüüsi kui ka kodutöö osas. Eks ongi kahte sorti panuseid (kui ei tee seda ainult meelelahutuslikel eesmärkidel), mis kaotavad. Ühed, mis iseenesest ei olnud halvad panused ja teised, millest on tulevikku silmas pidades õppida. Tänane kuulub kindlasti sellesse katefooriasse. TLÜ Kalev oli täna aga väga tubli ning kaugel polnud ka suurüllatus. Leedu piimameistrite under tuli ka kindlalt ära

                        Kommentaar


                          Täna oli päris huvitav näha, kuidas kaks kohalikku bookiet, kes kasutavad oma tradereid (Coolbet ja Betsafe) tulid Tartu - Pärnu mängus välja nii erinevate korviliinidega 143,5 ja 152,5. Tegemist ikka erakordselt suure erinevusega analüüsis. Ma ise hindaks, et täpseim liin võiks sinna vahepeale olla 147-148.

                          mängust rääkides, siis absoluutselt ei üllatuks kui Pärnu selle täna ära võtaks.

                          Kommentaar


                            Coolbet pakub ka Pärnu +10.5 koefiga 1.9, mis senist hooaja algust jälgides peaks päris hea panus olema.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Rando#6 Vaata postitust
                              Coolbet pakub ka Pärnu +10.5 koefiga 1.9, mis senist hooaja algust jälgides peaks päris hea panus olema.
                              jah, oli võimalik koguni +13,5 võtta, aga ka see on veel kohe kindlasti hea jah.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas -RoMaRiO- Vaata postitust
                                Täna oli päris huvitav näha, kuidas kaks kohalikku bookiet, kes kasutavad oma tradereid (Coolbet ja Betsafe) tulid Tartu - Pärnu mängus välja nii erinevate korviliinidega 143,5 ja 152,5. Tegemist ikka erakordselt suure erinevusega analüüsis. Ma ise hindaks, et täpseim liin võiks sinna vahepeale olla 147-148.

                                mängust rääkides, siis absoluutselt ei üllatuks kui Pärnu selle täna ära võtaks.
                                Betsafe analüütik võttis vähe optimistlikult selle mänguga.
                                Instagram

                                Twitter

                                Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                                telekavaataja.blogabet.com

                                Kommentaar

                                Working...
                                X