320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Romario mõtted Eesti spordist

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    ja kui kellelgi mingeid küsimusi, siis küsige julgelt!

    Kommentaar


      õpime ise ka alles telegrami kasutama

      selle lingiga saab otse gruppi - https://t.me/joinchat/KTlOFQyesDnjNruqLBC_bQ

      Kommentaar


        Kas keegi bet365 ka midagi teab? Et nüüd ka eestlased saavad seal mängida tegin konto ära… kellegil mingeid soovitusi ka jagada kuidas 1 päevaga kontot ära ei limiteeritaks?Sõbral limiteeriti konto päevaga

        Kommentaar


          Algselt postitas monn Vaata postitust
          Kas keegi bet365 ka midagi teab? Et nüüd ka eestlased saavad seal mängida tegin konto ära… kellegil mingeid soovitusi ka jagada kuidas 1 päevaga kontot ära ei limiteeritaks?Sõbral limiteeriti konto päevaga
          Ära pane siis Kohtla Järve - Legioni mängule kohe 200 peale.
          Instagram

          Twitter

          Eesti Lokomotiv Moskva fännid

          telekavaataja.blogabet.com

          Kommentaar


            Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
            Ära pane siis Kohtla Järve - Legioni mängule kohe 200 peale.
            Kas keegi oskab öelda kuidas see limiteerimine neil käeb?Mingi treider vaatab, et panid 2 sotti kuskile Narva Transi peale võitsid ja autobann?

            Kommentaar


              Algselt postitas monn Vaata postitust
              Kas keegi oskab öelda kuidas see limiteerimine neil käeb?Mingi treider vaatab, et panid 2 sotti kuskile Narva Transi peale võitsid ja autobann?
              Asi pole võitmises.

              Lähemalt rääkisin SIIN.
              Instagram

              Twitter

              Eesti Lokomotiv Moskva fännid

              telekavaataja.blogabet.com

              Kommentaar


                Algselt postitas monn Vaata postitust
                Kas keegi bet365 ka midagi teab? Et nüüd ka eestlased saavad seal mängida tegin konto ära… kellegil mingeid soovitusi ka jagada kuidas 1 päevaga kontot ära ei limiteeritaks?Sõbral limiteeriti konto päevaga
                Esimene soovitus on, et esimes(t)e panus(t)ega ära mine külaliigale, mida ELB on, suurelt peale. Mängi konto sisse, tee vahepeal tippliigasid vahele, pane kombosid ja nii on lootust, et konto võib päris kenasti püsida. Ise sain 365-s mainitud mängu erinevatele turgudele ligi 1000 peale ja ei olnud mängujärgselt selliseid probleeme.

                Kommentaar


                  Ja siis, ära tee cashoute kui vähegi kannatab. Kui sa suuri summasid kontol, siis nad vaatavad, et sa võid potensiaalselt selle raha veel maha gamblida.
                  365l on ametlik litsens ka ja pole väga hirmu, et raha võib kadunuks jääda.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas $$$ Vaata postitust
                    Ja siis, ära tee cashoute kui vähegi kannatab. Kui sa suuri summasid kontol, siis nad vaatavad, et sa võid potensiaalselt selle raha veel maha gamblida.
                    365l on ametlik litsens ka ja pole väga hirmu, et raha võib kadunuks jääda.
                    Mõtled withdrawaleid, et ei tasu teha?

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Kutt1423 Vaata postitust
                      Mõtled withdrawaleid, et ei tasu teha?
                      ikka jah.

                      Kommentaar


                        Eesti litsentsiga ikka suht kerge, kui probleemid lähed otse maksuametisse. Vähemalt tean tuttavat, kus maksuamet pani asjad liikuma.
                        Väljaspool eesti litsentse asi raskem.
                        Cashoutimisel suuri summasi, alati satud radarile ja võidatkse lihtsalt limiteerida lambist. Eks telekavaataja teab paremini öelda, aga suht loogiline , et suurel väljamaksel visatakse account traderi poolt ülevaatamiseks...

                        Kommentaar


                          Algselt postitas -RoMaRiO- Vaata postitust
                          ikka jah.
                          OK see hea info, tänud.

                          Kommentaar


                            Te tähtsustate raha väljakandmise ja limiteerimise seost üle. Midagi seal on, aga mitte liiga palju.
                            Instagram

                            Twitter

                            Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                            telekavaataja.blogabet.com

                            Kommentaar


                              Kuigi ma olen juba üpris kaua mõelnud, et võiks üle pika aja siia ühe postituse teha, siis kuidagi ei ole leidnud sobivat hetke ja tahtejõudu midagi kirjutada. Proovime hetkel selle vea parandada ja vaatame otsa sellele, mis vahepeal toimunud on.

                              2018. aasta lõpu poole oli mul selge, et mul on "tavainimese" töögraafikust kopp ees ja midagi on elus vaja muuta. Mitte et otseselt midagi väga halvasti oleks olnud, aga mõte sellest, et elada vabakutselise gamblerina erutas piisavalt, et mitte proovida. Kuna selleks ajaks oli aastaid ka töö kõrvalt spordiennustusega aktiivselt tegeletud, siis oli selge, et selliselt elades on võimalik täitsa ära elada ja ei pea kuu lõpus piirduma ainult kiirnuudlite ja Kirde saiaga, vaid saab ka Valla vorsti saiale peale panna. Lisaks sai keskkooli ajal ju unistatud, et minust saab elukutseline pokkerimängija, aga kui mõistlikud inimesed tegelesid tol perioodil mängu õppimise ja limiitides üles liikumisega, siis ma keskendusin kõigele muule ebavajalikule ja nii need asjad ühel hetkel jõudsidki sinnamaale, et tulemused rääkisid seda keelt, et on mõistlikum keskenduda millelegi muule. Juba seetõttu tuli selline elu ikkagi ära proovida.

                              Aasta lõpu poole tulin ma töölt ära ja võtsin eesmärgiks, et 2019. aastal sõltuvad minu sissetulekud peaasjalikult sellest, kuidas sportlased oma sooritustega hakkama saavad. Eks selleks ajaks oli mul tegelikult ju selge, et ega midagi kerget enam 2019. aastal ees ootamas ei ole, sest kogu äri on liikunud selles suunas, et konkurents väärtuspanuste saamiseks on tugev ja kontorid annavad endast parima, et võitvatel mängijatel piirata teenuse kasutamist. Võrreldes 5+ aasta taguse ajaga on see maailm metsikult muutunud ja sellest ongi mul kõige enam kahju, et tol perioodil, kui oli võimalik näidata väga ilusaid numbreid, siis ei võtnud spordiennustust tõsiselt, vaid ainult meelelahutuslikel eesmärkidel kommiraha eest.

                              Aasta algul oli motivatsioon igatahes laes ja oli tavapärane, et kui magama sai 2-3 paiku mindud, siis äratus tuli hommikul kella 5-ks panna, et olla valmis koefitsientide turule tulekuks. Tavapärased olid ka 10-tunnised tööpäevad külmas jalgpallihallis, et jälgida hooajaeelseid kontrollmänge. Kui ma isegi "tööd" ei teeks, siis jälgiks omajagu ikka neid mänge, sest eelkõige peab olema ka tõsine huvi spordi vastu, aga ei saa kuidagi öelda, et see kõik väga nauditav oleks olnud. Sel perioodil lohutas mind teadmine, et kui ma esmaspäeva hommikul rahulikult magasin, siis enamus inimesi on vastumeelselt tööle läinud ja mingil põhjusel tekitas see hea tunde.

                              Üks peamiseid põhjuseid, miks ma otsustasin sellist elustiili proovida, oli muidugi ajaplaneerimise võimalus. Ettevõtluses on ka võimalik oma aega planeerida, aga kindlasti mitte sellises ulatuses, sest kohustused on teisel tasandil. Olles vabakutseline spordiennustaja, siis sa elatud ainult tulemuspalgast ning sellest, kas ja kui palju oled sa valmis vaeva nägema. Kuigi ma täpseid tunde ei lugenud, siis aasta alguses ma kindlasti nö töötasin enam kui 180 tundi. Aga aeg läks edasi ja kuna ma olen loomupoolest väga mugav inimene, siis mingil hetkel sai lähtutud oma kooli ajal kehtinud mõtteterast, et üritada minimaalse vaevaga saavutada maksimaalne tulemus. Nii sai ka üpris palju elu nauditud. Kui tuli tuju järgmine nädal reisile minna, siis sai see ette võetud. Kui tuli tuju kolm päeva järjest pidu panna, siis ka selleks olid ideaalsed võimalused jnejne.

                              Kuigi ma täpsetest tulemustest pigem ei räägi, siis täitsa kõrvale ka seda osa jätta ei saa. Ütlen vaid seda, et oli võimalik Eesti oludes viisakalt ära elada. Kõikide peamiste liigadega, mida ma panustan (Eesti jalgpalli eritasandid, Eesti-Läti korvpall) jäin ma kasumisse. Positiivse poole pealt sai välja töötatud statistikal põhinev mudel, mille kriteeriumite täitumisel suvalised jalgpallimängud jooksid eelmine aasta 8,7% tootlikusega. Kõige muret tekitavam on aga fakt, et Aasia turul pole seisud kohe üldse kiita - kasum ainult 1,5%. Peamine raha tuleb jätkuvalt eurobookiedest ja eelkõige 365-st, kus eelmise aasta kasum 22,5%. Kuigi ma varasemalt pole nii täpselt kõiki oma panuseid trackinud, siis tunde järgi ma arvan, et varasemalt pole mul miinuskuid olnudki. Eelmine aasta tuli kaks tükki.

                              Kuidas edasi? Ausaltöeldes hetkel ei teagi. Praeguse plaani järgi kavatsen aasta esimesed kuud veel keskenduda spordiennustusele, aga siis võiks kuskil mujal edasi vaadata, sest kuigi on võimalik jätkuvalt spordiennustusega elatist teenida, siis mu arvates see väga jätkusuutlik enam kahjuks pole. Hetkel tuleb muidugi tõdeda, et ega peale gamblingu ja spordi mind miski suurt huvita. Oli kahtlemata põnev ja tore aasta, aga lõppkokkuvõttes natuke üksluine ja aega oli ka lõpuks liiga palju üle, et erinevate rumalustega tegeleda. Peamine rumalus on mul täis peaga ruletti mängida ja see on ikka väga kulukas lõbu olnud . Arusaamatu, kuidas ühes valdkonnas üritad maksimaalset väärtust taga ajada ja teises annad seda vabatahtlikult ära. Meelelahutusena kindlasti okei, aga sellisel juhul tuleb osata ka kaotada, mitte nagu mina. Bettingus samas põhimõtteliselt 0 tiltamist ka halbadel perioodidel, et vähemalt selle üle olen uhke.

                              Saigi vist peamised mõtted hetkel kirja pandud, et kui kellelgi juhuslikult mingeid küsimusi, siis võib küsida ja võimaluse korral proovin ka vastata.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas -RoMaRiO- Vaata postitust
                                Aus kirjutis, mis tekitas äratundmisrõõmu
                                Pole küll kunagi spordiennustusega veel otseselt teeninud, aga mu virtuaalne laik läheb sulle.

                                Tegelikult on panustamine meelelahutus. Niikaua kuni sa suudad seda meelelahutusena võtta, oled sa võidus.

                                Jalgpall on ka meelelahutus, kuigi ühe jalgpalliliidu juht pidavat vastu olema.
                                Instagram

                                Twitter

                                Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                                telekavaataja.blogabet.com

                                Kommentaar

                                Working...
                                X