320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Romario mõtted Eesti spordist

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Premium liiga selle vooru panustest on minu arvates parimad Tammeka - Levadia under 3,5 @2 ja Paide dnb 2,03 vs Sillamäe.

    Flora - Infonet ei suutnud ära otsustada, kas rohkem meeldib Flora @2,2 või FCI dc @2 ja nüüd on seis juba selline turul, et ei tõmba enam väga miski.

    Kommentaar


      Viljandi - Kalju, et mõlemad meeskonnad ei löö väravat @2,45 on ka ilmselt siiski liiga hea, et sellest loobuda.

      Kommentaar


        Algselt postitas -RoMaRiO- Vaata postitust
        Viljandi - Kalju, et mõlemad meeskonnad ei löö väravat @2,45 on ka ilmselt siiski liiga hea, et sellest loobuda.


        See on nii jõhkra väärtusega koef, et muutsin puhtalt selle pärast oma SBT strateegiat.

        Kommentaar


          2.05s näed ikka väärtust?

          Kommentaar


            Ma usun küll, et Tuleviku värava tegelik tõenäosus peaks selgelt alla 50% jääma (ehk koef 2+ peaks hea olema). Seni on nad mänginud suure nelikuga neli mängu, väravate vaheks 0:22. Lisaks mängitakse esimest korda sel aastal Viljandi murul.

            Kommentaar


              jep +1 mazzile

              Kaljul on tänavu omajagu olnud raskusi taga nulli hoidmisega, aga imo fair oleks mingi 1.6-1.7.

              Kommentaar


                Täna proovisin selliseid huvitavaid panuseid, et Appiah, Kruglov, Volodin ja Dmitrijev saavad kaardi. Koefitsiendid 2.95-5.50, mis tundus ikka väga korralik väärtus. Lõpptulemus muidugi 4st 0, aga see kuidas Appiah ja Dmitrijev hoiatatud ei saanud, teab küll vaid Kristo Tohver.

                Kommentaar


                  Esiliiga spetsid, koosseisud on väljas, keegi midagi head näeb? Ise kohe miskit silma ei hakanud, Welcole plussi? Maardu kahe varumehega Kuressaares. Või on neil piisavalt klassi, et see sõit ei sega?

                  Kommentaar


                    Okei Flora on kohe ilge surve peale pannud, tundub, et väravad on aja küsimus. Samas sain +3 Welcole coolbetis 2.50. Kure mängu ei saagi laivis panustada.

                    Kommentaar


                      Levadia paistab põhjendamatult suur favoriit. Maardu mängu koefe ei leidnud üldse kuskilt - võeti maha või ei olnudki?

                      Kommentaar


                        Maardu oli 2.80 coolbetis paar minta enne mängu. bet365 statistika järgi on Levadia hakanud suruma. Coolbetis Santos 1.20 Elva vastu, Mingi pluss Elvale ja alla 3,5 värava tunduvad mõeldavad. Samas Elva võõrsil vast on kehva ja Santose mängud lähevad tihti täiesti käest ära.

                        Kommentaar


                          Eile mingit erilist väärtust ei olnud. Ise mängisin Vändra võitu, Kuressaare dnb ja FCI U21 dc, mille ma lives 1:1 seisult ära kindlustasin, sest stats oli ikka liiga jõhker. Minut pärast seda muidugi lõi Infonet 2:1.

                          Täna kui koosseisud vähegi lubavad, siis tahaks teha Rakvere dc Kalevi vastu ja võimalik et ka Raasiku -hc.

                          Kommentaar


                            Millegi pärast kisun ma Paide duubli poole. St. DNB 5 tundub kuidagi väga kõrge. Jah, Kohtla-Järve on päris kuri sats, aga kapten Kaivoja on eemal. Eks seal oleneb muidugi väga palju ka sellest, mis satsi Paide kokku saab ja kas esindusest abi tuleb. Arvestades, et nädalavahetusel Premium liigas mänge pole, võib mõni esinduse mängija kaasa sõita. Kui abiväge tuleb, siis prooviks kindlasti. Kui ei, siis võiks Under 2.5 @ 3 olla üsna hea panus.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas ChelseaFC Vaata postitust
                              Millegi pärast kisun ma Paide duubli poole. St. DNB 5 tundub kuidagi väga kõrge. Jah, Kohtla-Järve on päris kuri sats, aga kapten Kaivoja on eemal. Eks seal oleneb muidugi väga palju ka sellest, mis satsi Paide kokku saab ja kas esindusest abi tuleb. Arvestades, et nädalavahetusel Premium liigas mänge pole, võib mõni esinduse mängija kaasa sõita. Kui abiväge tuleb, siis prooviks kindlasti. Kui ei, siis võiks Under 2.5 @ 3 olla üsna hea panus.
                              Paide koos oma duubliga on tänavusel aastal mu jaoks ilmselt olnud kõige kulukam tiim , aga juhul kui esindusmeeskonnast on korralikult abiväge, siis loomulikult läheb ka Paide käiku.

                              Kommentaar


                                Paide ongi ebareaalselt hea täna. Seal tuleb kõike võit @6 jne teha.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X