320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Romario mõtted Eesti spordist

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Paide 2,35 Narva vastu on ka koht, mida kaaluda, aga nagu viimane nende omavaheline treeningmäng näitas, siis mänguliselt oli Trans isegi aktiivsem ja võitsid 3:1.

    Kommentaar


      Algselt postitas -RoMaRiO- Vaata postitust
      Paide 2,35 Narva vastu on ka koht, mida kaaluda, aga nagu viimane nende omavaheline treeningmäng näitas, siis mänguliselt oli Trans isegi aktiivsem ja võitsid 3:1.

      Mulle isiklikult meeldiks ka Tammeka - Infoneti mängul, et mõlemad meeskonnad ei skoori(nüüd aga aita mind siin, kas see tähendab ainult 0-0 seisu, või näiteks on panus võidetud ka 0-1jne seisul? Kui see viimane, siis tundub ka mõtlemiskoht.

      Kommentaar


        Algselt postitas Zigmaister Vaata postitust
        Mulle isiklikult meeldiks ka Tammeka - Infoneti mängul, et mõlemad meeskonnad ei skoori(nüüd aga aita mind siin, kas see tähendab ainult 0-0 seisu, või näiteks on panus võidetud ka 0-1jne seisul? Kui see viimane, siis tundub ka mõtlemiskoht.
        Mõlemad võistkonnad ei skoori puhul võidab panus ka siis kui ainult 1 neist skoorib. Ehk siis jah 1-0 tähendaks võitu.
        Instagram

        Twitter

        Eesti Lokomotiv Moskva fännid

        telekavaataja.blogabet.com

        Kommentaar


          Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
          Mõlemad võistkonnad ei skoori puhul võidab panus ka siis kui ainult 1 neist skoorib. Ehk siis jah 1-0 tähendaks võitu.
          Ole sa tänatud! Infonetil on küllaga materjali, et skoorida. Halliturniir näitas tegelikult, mis on ka mõistetav koosseisu vaadates, et Tammekal on suuri probleeme skoorimisega. Siin võib nüüd mängu tulla muidugi see paljukiidetud/laidetud faktor: motivatsioon. Esimene mäng ikkagist Sepa staadionil ja tuhh on Tammekal alati suhteliselt kõva olnud. Kas sellest jätkub ka, et Infonetile koll lüüa või kas Infonet suudab Tammeka kaitset murda? Ma igatahes usun, et suudab.

          Kommentaar


            Mnjah. Halb start liigahooajale. Mõlema mängu under 3,5 väikselt päästis väga halvast päevast. Kui mängupildid olid sellised, nagu eeldada ja loota võis, siis tulemused räägivad teist keelt. Statistiliselt täiesti võrdsed mängud (Kalev tegelikult näitajate poolest parem isegi), aga mündid valele poole. Kalevile laoti ikka väga korralikult. Lives oleks ühel hetkel 0:0 seisult Flora isegi 4-ga kätte saanud (pre oli 1,65). Aga egas midagi, tuleb positiivsemat nädalavahetust oodata.

            Kommentaar


              Lihtsalt selline uljas mõte. Kui reaalne oleks kasumisse jääda, kui panustada kindel summa Eesti Meistriliiga Tallinna klubide omavahelistes mängudes alati viigi peale?
              Instagram

              Twitter

              Eesti Lokomotiv Moskva fännid

              telekavaataja.blogabet.com

              Kommentaar


                Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
                Lihtsalt selline uljas mõte. Kui reaalne oleks kasumisse jääda, kui panustada kindel summa Eesti Meistriliiga Tallinna klubide omavahelistes mängudes alati viigi peale?
                Vana tõde, et kui tõesti hindad kõikide võimalike tulemuste tõenäosust täpselt 33,3%-le, siis tasub alati üle 3-se koefitsiendiga panustada viigile. Ma olen viimastel aastatel seda rakendanud (ka mõnes teises võrdses vastasseisus Eestis) ja on kindlasti olnud kasumlik. Aga ma muidugi ei tee selliseid panuseid ka "alati". Näiteks homme ma Flora - Levadia mängus seda ei tee.

                Kommentaar


                  Rakvere vs Tartu -29.5 tundub ahvatlev. Tea mis satsiga Tartu peale läheb, kuid tasemevahe peaks olema korralik ja Tartu üldiselt mängib väikestega mänge üsna brutaalselt. Eks tuleva nädala mäng Leedus on Kullamäel pisut mõttes, aga selle Rakvere vastu, keda me TLÜ vastu nägime, ei tohiks suuri probleeme ka selle händikäpi täitmisega tulla. Mulle üldiselt ei meeldi väga suuri liine puutuda, aga sellel tundub hetkeinfo põhjal väärtust nagu olevat.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas ChelseaFC Vaata postitust
                    Rakvere vs Tartu -29.5 tundub ahvatlev. Tea mis satsiga Tartu peale läheb, kuid tasemevahe peaks olema korralik ja Tartu üldiselt mängib väikestega mänge üsna brutaalselt. Eks tuleva nädala mäng Leedus on Kullamäel pisut mõttes, aga selle Rakvere vastu, keda me TLÜ vastu nägime, ei tohiks suuri probleeme ka selle händikäpi täitmisega tulla. Mulle üldiselt ei meeldi väga suuri liine puutuda, aga sellel tundub hetkeinfo põhjal väärtust nagu olevat.
                    Teoorias peaks Tartu praeguse Rakvere täiesti maatasa tegema, aga ma veidi pelgan, et noormängijad kannavad täna Tartul suuremat koormust kui tavapäraselt. Kolm mänguvaba päeva jääb küll Balti liiga mängu vahele, et ilmselt sellele mõeldes väga palju roteerima ei peaks, aga ees on ootamas ka pikk bussisõit ja väga tähtis kordusmäng. Põhimõtteliselt võib tegemist olla Tartu viimase olulise mänguga tänavu. Langetakse välja, siis võib hooaja ära lõpetada ja rahus kevadel hõbemedalid vastu võtta.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas -RoMaRiO- Vaata postitust
                      Teoorias peaks Tartu praeguse Rakvere täiesti maatasa tegema, aga ma veidi pelgan, et noormängijad kannavad täna Tartul suuremat koormust kui tavapäraselt. Kolm mänguvaba päeva jääb küll Balti liiga mängu vahele, et ilmselt sellele mõeldes väga palju roteerima ei peaks, aga ees on ootamas ka pikk bussisõit ja väga tähtis kordusmäng. Põhimõtteliselt võib tegemist olla Tartu viimase olulise mänguga tänavu. Langetakse välja, siis võib hooaja ära lõpetada ja rahus kevadel hõbemedalid vastu võtta.
                      Seda küll. Samas on hea võimalus Konatega mängusituatsioonis liikumisi harjutada ning hea fiilinguga Leetu sõita. Rakvere oli TLÜ vastu tõesti õnnetu ning vaid hea tabavus ja Kalevi staatiline kaitse hoidsid neid esimene veerandaeg mängus. Tundub, et nad ise ka ei oota enam siit hooajalt midagi ja pigem tahtsid mehed viimastel ülemineku päevadel uppuvalt laevalt maha hüpata. Eks motivatsioon hakkab eriti teisel poolajal rolli mängima, aga ma ise enne koefitsentide välja tulemist arvasid asjaolusid arvesse võttes, et Tartu peaks sinna 100p kanti viskama ning ei usu, et Rakvere 60st väga kõrgemale saab. Aga eks ole näha

                      Kommentaar


                        Ma natuke lendan laivi Coolbeti hooaja panustega.

                        Arvestades natuke tagatausta, siis minu arust ilmselged väärtused on:

                        1. Levadia TOP3 finiš @1,30 (jah veidi väike ja veidi pikemaajalisem, kuid väärtust ju on)

                        2. Tammeka saab parema koha kui Vaprus @1,90

                        3. Tulevik saab parema lõppkoha kui Vaprus @1,90.

                        Ja Vapruse võitude liin on langetatud 5,5 peale .
                        Instagram

                        Twitter

                        Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                        telekavaataja.blogabet.com

                        Kommentaar


                          Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
                          Ma natuke lendan laivi Coolbeti hooaja panustega.

                          Arvestades natuke tagatausta, siis minu arust ilmselged väärtused on:

                          1. Levadia TOP3 finiš @1,30 (jah veidi väike ja veidi pikemaajalisem, kuid väärtust ju on)

                          2. Tammeka saab parema koha kui Vaprus @1,90

                          3. Tulevik saab parema lõppkoha kui Vaprus @1,90.

                          Ja Vapruse võitude liin on langetatud 5,5 peale .
                          9 kuuline panustamine on igal juhul võit. Kui eksid, oled juba 9 kuud ilma selle rahata hakkama saanud, küllap saad edaspidigi. Aga õige panus, see on justkui lotovõit juba.

                          PS: kusjuures oled tubli oraakel olnud, vahepealse suure miinuse suutsid edukaks plussiks mängida! Ma juba vaatasin, et isegi spets saab panustades vastu pükse, aga tuleb välja, et ei pruugi saada.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
                            Ma natuke lendan laivi Coolbeti hooaja panustega.

                            Arvestades natuke tagatausta, siis minu arust ilmselged väärtused on:

                            1. Levadia TOP3 finiš @1,30 (jah veidi väike ja veidi pikemaajalisem, kuid väärtust ju on)

                            2. Tammeka saab parema koha kui Vaprus @1,90

                            3. Tulevik saab parema lõppkoha kui Vaprus @1,90.

                            Ja Vapruse võitude liin on langetatud 5,5 peale .
                            Nendes hooaja panustes on kõigis kindlasti väärtust jah.

                            urmari kommentaari ei oskagi kohe kuidagi kommenteerida.

                            Kommentaar


                              Pean siiski rikkuma enda põhimõtet, et ma ei tee panuseid Kalju ametlikele kohtumistele. See, et Pärnu ei löö väravat @1,85, tundub ikkagi liiga hea, et loobuda.

                              Kommentaar


                                See kõlab tõesti hästi. Väga hästi lausa..

                                Kommentaar

                                Working...
                                X