320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Romario mõtted Eesti spordist

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Vaatan, et Paide - Trans mängu numbrid on kuidagi liiga kaldu läinud Paide poole. Ega Trans nii kohutav nüüd ei ole ja pigem tasub vist nende topeltvõimalust võtta.
    Inter - ausaim klubi Itaalias.

    Kommentaar


      Algselt postitas Halb ründaja Vaata postitust
      Vaatan, et Paide - Trans mängu numbrid on kuidagi liiga kaldu läinud Paide poole. Ega Trans nii kohutav nüüd ei ole ja pigem tasub vist nende topeltvõimalust võtta.
      Nüüd on juba turuolukord selline, et Narva dc on mõistlikum, aga ma ise jätan selle mängu vahele.

      Kommentaar


        Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
        Lihtsalt selline uljas mõte. Kui reaalne oleks kasumisse jääda, kui panustada kindel summa Eesti Meistriliiga Tallinna klubide omavahelistes mängudes alati viigi peale?
        Kui võtta viimased 2 aastat ehk aeg, mil suur nelik on eksisteerinud, siis oleks kasum 48 mängu peale 9.92 panust. 2016 6.32 ja 2015 3.6. Oddsid on oddsportal.comist võetud keskmised.
        www.playmaker.ee

        Kommentaar


          Algselt postitas gd77 Vaata postitust
          Kui võtta viimased 2 aastat ehk aeg, mil suur nelik on eksisteerinud, siis oleks kasum 48 mängu peale 9.92 panust. 2016 6.32 ja 2015 3.6. Oddsid on oddsportal.comist võetud keskmised.
          9.92 panust, pead silmas siis ühikut? Et panustades iga kord viigile 1 ühiku, jääd kasumisse 9.92 ühikut?

          Kommentaar


            Sorry, ei saa su küsimusest aru.
            www.playmaker.ee

            Kommentaar


              Algselt postitas Sonderfern Vaata postitust
              9.92 panust, pead silmas siis ühikut? Et panustades iga kord viigile 1 ühiku, jääd kasumisse 9.92 ühikut?
              Peaks nii olema jah. Igale 100 eurot pannes oleks kasum 992 eurot.

              Kommentaar


                Algselt postitas N4pster Vaata postitust
                Peaks nii olema jah. Igale 100 eurot pannes oleks kasum 992 eurot.
                992/4800=0.2666 Tootlus igati korralik 20.66%

                Kommentaar


                  Algselt postitas N4pster Vaata postitust
                  992/4800=0.2666 Tootlus igati korralik 20.66%
                  =0.2066*

                  Kommentaar


                    Algselt postitas -RoMaRiO- Vaata postitust
                    Teoorias peaks Tartu praeguse Rakvere täiesti maatasa tegema, aga ma veidi pelgan, et noormängijad kannavad täna Tartul suuremat koormust kui tavapäraselt. Kolm mänguvaba päeva jääb küll Balti liiga mängu vahele, et ilmselt sellele mõeldes väga palju roteerima ei peaks, aga ees on ootamas ka pikk bussisõit ja väga tähtis kordusmäng. Põhimõtteliselt võib tegemist olla Tartu viimase olulise mänguga tänavu. Langetakse välja, siis võib hooaja ära lõpetada ja rahus kevadel hõbemedalid vastu võtta.
                    Tagantjärgi tarkusena oli sul õigus. Talts ja Sokk ei saanud pealegi. Selle Konate suhtes mul palju usku pole, et ta juba teisipäeval, mil teda Tartu mõttes kõige rohkem vaja on sel hooajal, hakkaks midagi tegema. Lauas jäi juba Rakvere vastu pisut hätta ja tegi päris mitu rumalat ja lapsikut eksimust. Bet jäi üldiselt teise veerandi taha, mil Tartu tegeles kõige muu kui mõtestatud meeskonnamänguga.

                    Kommentaar


                      Eesti liigahooaja esimene voor. Raske ise millegi muuga kokku võtta kui sõnaga katastroofiline. Kõik suured panused mööda, kui tahta midagigi positiivset näha, siis vähemalt koefitsientide liikumisest on ka tagantjärgi näha, et tegemist oli heade panustega. Milles ma muidugi ei kahelnudki, sest väärtust oli küllaga, aga ei olnud ilmselgelt hea koht panuste suurendamiseks. Eks tuleb 2. vooru oodata, sest Coolbeti arvutused Coolpickzi vahendusel on taas väga paljulubavad.

                      Kommentaar


                        Suurelt tuleb Flora U21.

                        Kommentaar


                          Ma olin valvel nagu öökull ja sain bet365st Valga ML 3.05ga. Eks see 1xbeti 3.26 oligi natuke ulme. Ise enne koefide väljatulekut hindasin Valgat nii 75% võitjaks, kui nad just kino jälle tegema ei hakka

                          Kommentaar


                            Algselt postitas ChelseaFC Vaata postitust
                            Ma olin valvel nagu öökull ja sain bet365st Valga ML 3.05ga. Eks see 1xbeti 3.26 oligi natuke ulme. Ise enne koefide väljatulekut hindasin Valgat nii 75% võitjaks, kui nad just kino jälle tegema ei hakka
                            Pärast esimest veerandaega juba rahulolevalt mõtlesin, et asjad kotis, aga siis meenus, et tegemist siiski Valgaga.

                            aga jah, täna päris kena päev. Viljandi kaks väravat täiesti mängukäigu vastaselt rikkusid ainult ideaalse päeva ära, aga muidu kõik suuremad panused vutis pihta. Kui head panused ka lõpuks pihta lähevad, siis tuleb ka motivatsioon tagasi, et jääb põnevusega homset ootama.

                            Kommentaar


                              Coolbetis Pärnu Vaprus alla 1,5p 31.03 seisuga @1,39. Pärnul on üks märtsis üks mäng ja võõrsil Floraga.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas -RoMaRiO- Vaata postitust
                                Coolbetis Pärnu Vaprus alla 1,5p 31.03 seisuga @1,39. Pärnul on üks märtsis üks mäng ja võõrsil Floraga.
                                Imelik, kas neil kahe silma vahele see jäänud või on tõesti nii sinisilmsed Pärnu võimaluste suhtes? Kui palju sul lasi panna sellele? Kogu pank sinna peale ning kui isegi on mingi kahtlus, et Flora ei saa Pärnu vastu isegi viiki kätte, siis koefide välja tulekul (kindlasti peaks see Pärnu võit sinna 10 kanti tulema, ilmselt isegi rohkem) võib ära backida ja tunnistada, et tasuta lõunad on ikka olemas

                                Kommentaar

                                Working...
                                X