320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Romario mõtted Eesti spordist

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Buyukcekmece -11 Tartu vastu on ka liiga hea, et mitte kasutada.

    Kommentaar


      Rock paneb hästi? Poolajal saaks Tyrklased 2 koefiga

      Kommentaar


        Algselt postitas j6u1uv4n4 Vaata postitust
        Rock paneb hästi? Poolajal saaks Tyrklased 2 koefiga
        Tasub juurde teha jah. Tartu visketabavus on liiga ulmeline, et see kesta saaks. Rootslasest keskmängija ka Tartul 3 vea peal.

        Kommentaar


          Algselt postitas -RoMaRiO- Vaata postitust
          Tasub juurde teha jah. Tartu visketabavus on liiga ulmeline, et see kesta saaks. Rootslasest keskmängija ka Tartul 3 vea peal.

          Cook

          Kommentaar


            Kommentaar


              Õnnetu lõpp muidugi, aga vähemalt on olemas live panustamine. Ootan juba kordusmängu numbreid, sest tasemevahe nende meeskondade vahel on üüratu. Tartul on 6 mängijat, kes enam-vähem selle taseme ära kannatavad. Rosenthalil, Eelmäel ja Parrolil paras Eesti liiga keskmikega madistada.

              Kommentaar


                Täna saab siis alguse kauaoodatud Eesti kossu kõrgliiga. Kui enne koefide turule tulekut sai loodetud liini 10 ringis, siis siinkohal tuleb bookiesid kiita ja väärtust Kalevile ei pakutud. Aga kuni skipida ka hooaja algust ei taha, siis ise mängin nüüd Rapla +19,5. Nii kehvad nad ka ei ole.

                Kommentaar


                  Kardan, et pigem ikka on nii kehvad. Kui Kuusmaa häma ei aja, siis Voolaid ja Kajupank ei mängi ja pink on Ilves, Ruut, Põldoja... Lisaks Cressler on samapalju mängujuht kui G. Dorbek, et 8 sekundiga üle poole platsigi jõudmine muutub keeruliseks, kui Cramo kaitset viitsib mängida.

                  Kommentaar


                    Oi milline algus hooajale. Tagantjärgi Rapla +19,5 oli muidugi väga hea bet, aga ma olen nõus, et veidi küsitav ja suhteliselt vägistatud panus ta oli. Small stakes ka. Seda oli eeldada, et Varrak võib vanematele mängijatele Eesti liigas puhkust anda, aga et avamängus lisaks Simmonsile ja Kangurile ka Jõesaar tänavariietes istus, oli ikka üllatus. Ja et isegi sellises olukorras mäng nii põnevaks suudeti ajada, et Raplal ka reaalsed võiduvõimalused tekkisid. Väga kõva avapauk igatahes. Ja noh, kui esmalt olin päris pettunud, et nii kõrge liiniga tuldi, siis igas halvas asjas on jätkuvalt miskit head. Ootan juba homsete mängude numbreid. Pole ammu panustamisest ja asjade analüüsimisest nii põnevil olnud.

                    Kommentaar


                      Täna siis kaks mängu Pärnu - TLÜ Kalev ja Valga - TTÜ

                      Esimese puhul lootsin täielikku jackpoti ja näha TLÜ-d underdogina, aga ka väike miinus ei ole neile paha valik (mis hetkeks küll juba veidi ära tapmisel). Teine mäng Valga - TTÜ on sesmõttes huvitav, et turule tuldi ootuspäraselt enam-vähem evenis, aga Valga sai kiirelt laksud kätte ja normaalolukorras tekkis TTÜ-le korralik väärtus, aga ilmselt mõned inimesed teavad midagi sellist, mida mina ei tea. Seega enne koosseise ei julge TTÜ plussi teha, aga arvestades peatreenerite käekirja, siis over 159,5 ei ole paha valik tolles kohtumises (kui nüüd just tõesti a.la Olmre ja T. Raadik täna mängust osa ei võta).

                      Kommentaar


                        Koss läks reedel küllaltki ootuspäraselt, kui mitte arvestada asjaolu, et ma isiklikult TTÜ-d ülehindasin. Akenpärgi ja Järvelaineni lahkumine on ikka päris suure jälje jätnud ning kuigi asendajad ei ole iseenesest halvad kutid, siis kõik nad on siiski rollimängijad ning vähemalt hooaja algul ei sujunud asi kohe kuidagi. Over tuli sellegipoolest kindlalt ära. TLÜ oli ka Pärnust selgelt üle, kuigi viimase minutiga üritati oma parim anda, et mäng ikka põnevaks ajada. Esimene ülevaatlik pilt on igatahes meeskondadest olemas.

                        Homses VTB kohtumises Cramo - Kuban erilist väärtust ei ole, aga kui miskit teha, siis small stakes Kuban -14,5.

                        aga teisipäeval on küll valuegamble koht Eesti - Bosnia valikmängus. Eesti võidu saab hetkel kätte 12-ga ja ma täitsa siiralt usun, et Eesti võib selle mängu võita. Bosnia jaoks on MM-i unistus läbi, tänane kaotus oli emotsionaalselt väga raske ning balkani satsid mängivad paljuski emotsiooni pealt. Lisaks on Eesti oma taset arvestades väga korralik kodumeeskond ning tuleb mängule heas seisus + kasvõi mäng Horvaatiaga näitas või kunagine sügisene valikmäng Belgiaga, et kui vastasel ei ole tahtmist ega millegi peale mängida, siis me oleme võimelised ka korraliku klassiga meeskondi kodus võitma. Kõik Eesti + liinid iseenesest mõistetavalt lisaks, mida turul hetkel veel ei ole.

                        Kommentaar


                          Samas Eestil ei ole ju ka millegi peale mängida. Mis arvad, kas Eesti läheb bussi parkima või on tänu mõlema tiimi pingevabale olukorrale reaalne, et siin mängus rünnatakse ja lüüakse väravaid?

                          Kommentaar


                            Algselt postitas j6u1uv4n4 Vaata postitust
                            Samas Eestil ei ole ju ka millegi peale mängida. Mis arvad, kas Eesti läheb bussi parkima või on tänu mõlema tiimi pingevabale olukorrale reaalne, et siin mängus rünnatakse ja lüüakse väravaid?
                            Koha mõttes (ilmselt) ei ole ka Eestil tõepoolest millegi peale mängida, aga ma kahtlen sügavalt, et Eestil midagi motivatsiooni taha jääks. Esiteks erinevalt Bosniast võib Eesti oma valiktsükliga suures plaanis rahul olla ning oleks kena see viisaka tulemusega kodus lõpetada. Lisaks ma tahaks uskuda, et Bosnia on igale koondislale, nagu punane rätik härjale, kus on vaja end tõestada ning nii mõndagi maha pesta. Väravatefestivali ei usu. Ilmselt läheb Eesti mängima kaitsest lähtuvalt, esimese eesmärgiga hoida taga null ning vaadata siis edasi, millised variandid tekivad.

                            Kommentaar


                              Kuidas sa hindad Cramo-Lokomotiv üle 153,5? Lokomotivil on alg 5 kõik jänkid ja kaitse ei ole neil tugev koht nii, et nende vastu peaks Cramo ka suutma visata kui nad on parimas rivistuses mitte nagu Rapla vastu. Lokomotiv ise viskab nagunii juba taseme peale Cramole kõvasti.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
                                Kuidas sa hindad Cramo-Lokomotiv üle 153,5? Lokomotivil on alg 5 kõik jänkid ja kaitse ei ole neil tugev koht nii, et nende vastu peaks Cramo ka suutma visata kui nad on parimas rivistuses mitte nagu Rapla vastu. Lokomotiv ise viskab nagunii juba taseme peale Cramole kõvasti.
                                Ma arvan, et over on parem kui under, aga ma ausaltöeldes ei kujuta hetkel ette, kuidas VTB tasemel Cramo ründefaasis hakkama saab kui meeskonnas põhimõtteliselt puuduvad teravuse tekitajad. Senimaani on tasemelt oluliselt madalamate klubide vastu igas mängus tekkinud korralik mõõn ja skoorimisega hädas oldud. Ma ise otsustasin, et pre ei tee antud mängus midagi ning vaatan jooksvalt, kas lives on miskit võtta või mitte.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X