320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Romario mõtted Eesti spordist

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas -RoMaRiO- Vaata postitust
    Täna isutab Balti liigas Barsy +15,5 vs Liepaja. Kuigi Rapla ei ole hetkel parimas konditsioonis, siis möödunud nädalal jättis Barsy Eestis olles küll korraliku mulje. Samuti on ka Liepaja hetkel väga viletsas konditsioonis. Neli kindlat kaotust järjest (võõrsil ka Raplale ja Pärnule) ning ainus võit jaanuarikuus Läti liiga punase laterna vastu. Ilmselt ei ole ka Barsy vahepeal Baltikumist lahkunud, mis ühelt poolt tähendab, et ei ole reisiväsimus nii suur, kuid samas ei tea, kuidas pikk eemalolek on mõjutanud trenningprotsessi jms. Ei välista üldse, et võiks punkt punktis mäng tulla. Sellest lähtuvalt tundub +15,5 täitsa mõnus.
    Tundub tõesti hea diil. Olles näinud mõlemat meeskonda Eesti meeskondade vastu mängimas, siis ei imestaks, kui Barsy selle kotti ka paneks. Suur tõenäosus on küll, et läheb punkt-punkti mänguks. Liepaja viimase aja vorm on ikka kohutav. Viimati kaots Barsy neile 12 sangaga. Suurem panus +15.5 ning 10€ vast võib Barsy võidule ka uhada

    Kommentaar


      Kuna hetkel on siin teemas võimalik postitusi ka muuta, siis oleks silmale ilusam postituste lõppu ka tulemused panna, aga noh, kui pole varasemalt teinud, siis mis seal ikka. Teeme siis praegu vahekokkuvõtte, kuidas meil senimaani läinud on. Ma ei ole taotluslikult panuste suurusi lisanud. Seega ei saa ka täpset profitit ja tootlikust välja tuua, aga kuna ma infot ei "müü", siis pole see ka oluline. Enamus panused on liinidele ehk siis umbkaudu 1,9. Samas on ka mõned suuremad koefitsiendid pihta saadud.

      Korvpall 24/17
      Futsal 1/0
      Aastalõputurniir 4/1
      Halliturniir 8/4
      Noortekoondised jalgpall 1/1

      Üldjoontes võib täitsa rahul olla.

      Kommentaar


        Üldjoontes oled super vihjeid andnud ju. Ma pole küll ühtegi kaasa mänginud (minu jaoks on panustamine 95% panuse otsimise rõõm), aga need, kes on mänginud, on kindlasti rahul.
        Instagram

        Twitter

        Eesti Lokomotiv Moskva fännid

        telekavaataja.blogabet.com

        Kommentaar


          Eile Barsy tegi küll väljakul korralikult nalja. 53-21 lauad Liepajale ja sellega on kõik ka öeldud.

          Täna vaatame kohaliku liiga poole, kus pakutakse Pärnu +6,5 vs Rapla. Kuu tagasi ei oleks sellise beti peale isegi mõelnud, aga Kajupanga kadumine rotatsioonist on Raplale üpris laastavalt mõjunud. Tänavu mõlemad mängud Raplale, vastavalt +13 kodus ja +6 võõrsil. Selle perioodiga võrreldes on lisaks Kajupanga puudumisele saanud Pärnu ka korvialuse vähemalt paberil tugevamaks, mis annab alust eeldada, et van der Mars täna korvi all sellise klassiga ei domineeri kui varasemates omavahelistes. Kõige selle valguses ei saa muidugi salata, et ka Pärnu mänguvanker ei liigu hetkel valatult, aga mõne punkti jagu on minu arvates hc liin nihkes.

          e: ka Suarez jätab Rapla poolt mängu vahele, mis teeb panuse veel paremaks.

          Kommentaar


            Mõte on ka veel Tlu/Kalev - Audentese SG (O160.5)...Kui Rakvere suutis 100 sanga visata, siis miks TLÜ ei suudaks? TLÜl on hetkel väga hea minek ning tuhh peal. Usun, et kõik mehed tahavad seal ennast Roosile tõestada. Seda näitaks ka viimane nende mäng TTÜ vastu, kus näiteks ennast leidis Jurtom. Siin võib muidugi see olla, et mingist hetkest hakkab Roos kasutama noori, kui kindel vahespiurt on sisse tehtud ja siis võib pusimiseks minna. Pärnu - Rapla mäng julgeks arvata, et tuleb kinnine mäng ning tahaks U152.5 proovida...

            Kommentaar


              Algselt postitas Zigmaister Vaata postitust
              Mõte on ka veel Tlu/Kalev - Audentese SG (O160.5)...Kui Rakvere suutis 100 sanga visata, siis miks TLÜ ei suudaks? TLÜl on hetkel väga hea minek ning tuhh peal. Usun, et kõik mehed tahavad seal ennast Roosile tõestada. Seda näitaks ka viimane nende mäng TTÜ vastu, kus näiteks ennast leidis Jurtom. Siin võib muidugi see olla, et mingist hetkest hakkab Roos kasutama noori, kui kindel vahespiurt on sisse tehtud ja siis võib pusimiseks minna. Pärnu - Rapla mäng julgeks arvata, et tuleb kinnine mäng ning tahaks U152.5 proovida...
              TLÜ mängus sõltub paljugi sellest, kui palju on võimeline Audentes ise viskama. Hetkel üle 70 punkti on sealt väga raske näha. Samas Kalev on kindlasti võimeline hetkel korraldama sarnase viskekontserdi kui Tarvas. Rapla - Pärnu on pigem jah under mäng. Võib mängida, aga mõlema mängu liinid on sellised, et väga suurt väärtust ma nendes ei näe.

              Kommentaar


                Algselt postitas Zigmaister Vaata postitust
                Mõte on ka veel Tlu/Kalev - Audentese SG (O160.5)...Kui Rakvere suutis 100 sanga visata, siis miks TLÜ ei suudaks? TLÜl on hetkel väga hea minek ning tuhh peal. Usun, et kõik mehed tahavad seal ennast Roosile tõestada. Seda näitaks ka viimane nende mäng TTÜ vastu, kus näiteks ennast leidis Jurtom. Siin võib muidugi see olla, et mingist hetkest hakkab Roos kasutama noori, kui kindel vahespiurt on sisse tehtud ja siis võib pusimiseks minna. Pärnu - Rapla mäng julgeks arvata, et tuleb kinnine mäng ning tahaks U152.5 proovida...
                Uhh, 0,5 punktiga tuli TLÜ-Audentes ära. Teine mäng kõvasti kindlamalt. Ma ise +6,5 mingil lollil põhjusel ei julgenud mängida. Tagant-järgi oleks võinud. Ei ootanud, et Rapla nii mannetu on.

                Kommentaar


                  Algselt postitas Zigmaister Vaata postitust
                  Uhh, 0,5 punktiga tuli TLÜ-Audentes ära. Teine mäng kõvasti kindlamalt. Ma ise +6,5 mingil lollil põhjusel ei julgenud mängida. Tagant-järgi oleks võinud. Ei ootanud, et Rapla nii mannetu on.
                  Kohati on seda Eesti korvpalli ikka väga keeruline vaadata. Hetki, kus kahe käega peast kinni tuleb haarata, on ikka omajagu. Mängu alguseks liikus Pärnu hc +1,5-le, aga eks ta üks julm kangutamine oli. Määravaks saigi Pärnu veidi pikem pink ning Hallikule omased hullud kolmesed. 3,5ga sai väiksemalt Pärnut ka proovitud, et selle mänguga võib täitsa rahule jääda.

                  Sellest lähtuvalt ka üldine küsimus, kuidas mängule panustamine mõjutab mängu vaatamist või sellele kaasaelamist? Teeb põnevamaks, pakub rohkem elamust või pigem on selline tunne, et ajab närvi ja ei tahaks üldse vaadata? Midagi muud? Ilmselgelt sõltub ka sellest, kas mängukäik liigub selles suunas, kus soovid. Igatahes ootaks arvamusi.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas -RoMaRiO- Vaata postitust
                    Sellest lähtuvalt ka üldine küsimus, kuidas mängule panustamine mõjutab mängu vaatamist või sellele kaasaelamist? Teeb põnevamaks, pakub rohkem elamust või pigem on selline tunne, et ajab närvi ja ei tahaks üldse vaadata? Midagi muud? Ilmselgelt sõltub ka sellest, kas mängukäik liigub selles suunas, kus soovid. Igatahes ootaks arvamusi.
                    Ma olen suhteliselt tundlik selles küsimuses. Kõige lihtsam on panuse ajal midagi muud teha või mingile muule mängule keskenduda ja skoori vahepeal mitte vaadata. Seepärast ma pole eriti suur LIVE-panuste sõber (eriti hea, et ma veel mingis võistluses kusagil osalen), kipun nagu üle dramatiseerima.

                    Aga näiteks vahel teen nii, et teen mingeid 10-sendiseid panuseid a la "Bornemought - Sunderland" mängudele ja siis on põnevam jälgida ja siis märkad neid asju, mida muidu ei märkaks.
                    Instagram

                    Twitter

                    Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                    telekavaataja.blogabet.com

                    Kommentaar


                      Esmalt - täna on BBLis BK Jekabpils - Rakvere Tarvas, siin pakutakse (-16,5) Rakvere hetkeseisu arvestades tundub see liin olevat suhteliselt madal. Arvestades asjaolu, et Jekabilsi meeskonnas on Eestis mänginud mehi ka, kes kindlasti tahavad ennast tõestada. Viimati TTÜle kaotati 6 punktiga, samas ei saa hetkel Tarvast ja TTÜd absoluutselt võrrelda.

                      Täna mängib ka TTÜ Ogrega, aga infopuudusel, kas Järvekas mängib või mitte, ei julge ma sellest mängust midagi arvata. Tegelikult tunduvad HC liinid suhteliselt head imo.


                      Mängudele panustamine ja kaasaelamine - Olen järelikult Telekavaataja vastand. Mulle just meeldib ja proovin otsida nendele mängudele panuseid, mida ma loomulikult tean ning samuti, et nad oleksid live-näol vaadatavad. See pinge, närvitsemine jms. on kohati ikka päris mõnusad...Eriti, kui tunned, et pinget hakkab elus väheks jääma, siis tuleb kindlasti nii käituda. Teisalt - kui seda liiga palju tekib, siis mõistagi... Aga, noh..Ilmselt eespoolkõneleja mõistes olen ma ka pisikene konn, et sellistes mastaapides ja panuste hulk ei anna võrdlusmomenti.

                      Kommentaar


                        Keerulised mängud on täna panustada imo. Rakvere Balti liigas võõrsil peaks selline kindel koht olema, aga Jekabpils on ka äärmiselt ebastabiilne sats ning neil ei ole midagi mängus ja ma pole kindel, kas ka kõige "puhtam". Ogre - TTÜ on oluline mäng grupi 4. koha peale, aga TTÜ-l on praegu päris tihe periood käsil, aga kommentaaridest on jäänud mulje, et tänase mängu nimel on ka varasemalt päris palju roteeritud. Kui Järvelainenit pole suudetud mängukorda saada, siis läheb neil väga keeruliseks. Selle kohta hetkel info puudub ka. Ei välista, et skipin tänased mängud. Pigem võiks Nevezis -1,5 vs Jurmala olla hea koht.

                        Kommentaar


                          Tarvas siis andis loobumiskaotuse juba ära http://bbl.net/en/news/tarvas-jekabpils-game-cancelled/

                          Kommentaar


                            Algselt postitas -RoMaRiO- Vaata postitust
                            Keerulised mängud on täna panustada imo. Rakvere Balti liigas võõrsil peaks selline kindel koht olema, aga Jekabpils on ka äärmiselt ebastabiilne sats ning neil ei ole midagi mängus ja ma pole kindel, kas ka kõige "puhtam". Ogre - TTÜ on oluline mäng grupi 4. koha peale, aga TTÜ-l on praegu päris tihe periood käsil, aga kommentaaridest on jäänud mulje, et tänase mängu nimel on ka varasemalt päris palju roteeritud. Kui Järvelainenit pole suudetud mängukorda saada, siis läheb neil väga keeruliseks. Selle kohta hetkel info puudub ka. Ei välista, et skipin tänased mängud. Pigem võiks Nevezis -1,5 vs Jurmala olla hea koht.


                            Selle mänguga on siis selge!

                            Kommentaar


                              Täna on Kalev - Parma kindlasti mõttekoht. Mul on selline karvane tunne, et Kalev jätkab ikkagist oma nukrat seisu ning siinkohal tundub +7,5 Parmale ette anda mõistlik valik. Isegi, kui Kalev võidab, siis ma ei taha uskuda, et see number on kahekohaline, pigem kipub punkt-punktile minema.
                              Mis arvad?
                              Edit: Under 160.5 oleks ka variant...
                              Kuna mõlemad meeskonnad näevad siin võiduvõimalust, siis tuleb paras pusimine. Arvestades Kalevi hetkekriisi ka veel. Ei teagi, kas Varrakule on see täna must win or go home mäng? Mõnes-mõttes oleks just hetkel mõistlik teha pingil vangerdusi, jõuab hakata valmistuma nii BBLiks, Eestikateks kui ka tulevaks hooajaks. Sest selgelt on näha, et motivatsioonikriis, enese mõistmine jms meeskonna vahel on selge. BBL on see hooaeg paras "komejant" kuubis ka, et nii Eestikad kui ka BBL peaks olema hetkel kindlad eesmärgid võita.
                              Muidugi ei tahaks, et Varrak kossumaastikult kaoks. Ta on ikka korraliku imo Kalevist välja pigistanud, aga on ammendanud ennast, vajaks ilmselt nii Kalev kui ka tema üht korralikku refreshi.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Zigmaister Vaata postitust
                                Täna on Kalev - Parma kindlasti mõttekoht. Mul on selline karvane tunne, et Kalev jätkab ikkagist oma nukrat seisu ning siinkohal tundub +7,5 Parmale ette anda mõistlik valik. Isegi, kui Kalev võidab, siis ma ei taha uskuda, et see number on kahekohaline, pigem kipub punkt-punktile minema.
                                Mis arvad?
                                Edit: Under 160.5 oleks ka variant...
                                Kuna mõlemad meeskonnad näevad siin võiduvõimalust, siis tuleb paras pusimine. Arvestades Kalevi hetkekriisi ka veel. Ei teagi, kas Varrakule on see täna must win or go home mäng? Mõnes-mõttes oleks just hetkel mõistlik teha pingil vangerdusi, jõuab hakata valmistuma nii BBLiks, Eestikateks kui ka tulevaks hooajaks. Sest selgelt on näha, et motivatsioonikriis, enese mõistmine jms meeskonna vahel on selge. BBL on see hooaeg paras "komejant" kuubis ka, et nii Eestikad kui ka BBL peaks olema hetkel kindlad eesmärgid võita.
                                Muidugi ei tahaks, et Varrak kossumaastikult kaoks. Ta on ikka korraliku imo Kalevist välja pigistanud, aga on ammendanud ennast, vajaks ilmselt nii Kalev kui ka tema üht korralikku refreshi.
                                Jep. Mõlemad valikud tunduvad täitsa mõistlikud. Parma +7,5 meeldib veidi rohkem, vaikselt on nad ka oma mängu käima saanud ning Kalevi probleemid on teada. Varrakul võib kaotuse korral täna küll viimane mäng olla, aga ega väga palju reaalseid alternatiive ka ei näe. Eriti kui Müürsepp ka nüüd pikka aega eemal on, siis välismaalt mõne tundmatu suuruse toomine oleks väga riskantne ja Eesti turg on teadagi väga suurte piirantugega.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X