320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Premium liiga 2017

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    4. voor

    1. FCI - Levadia

    Ainult jalgpallikauged inimesed saavad selle matši puhul keskenduda pasunatele (tõsi küll mulle see konstantne heli ka peale ei lähe). See oli üks korralikemaid taktikalahinguid, mida Eesti Meistriliiga vaatajale pakkuda saab. Kassihiiremängus osutus Prins edukamaks (või on hoopis FCI kannatajaks, kuna KTM reegli tõttu konkurentsitu väravavaht nii rumala eksimuse sooritas- sellisel tasemel on iga eksimus kulla hinnaga).

    Mida tähele panna? Seda, et Tumasjan oli erakordselt kehv. Tegelikult leidis ta ise ja temale väga palju vaba ruumi, aga mehe sööduprotsent oli alla igasugust arvestust. Tihtipeale kaotas ta väga rumalate otsustega palli. Kas koostöö Prosaga pole veel tasemel?

    Mida tulevikus oodata? Mõnda suurepärast kauglöögi väravat Josip Krznaricilt. Haige pomm on sellel mehel.

    2. Vaprus - Sillamäe

    Vaprusega mängud on iga meeskonna jaoks mustwin mängud ning Sillamäe sai sellega suhteliselt lihtsalt hakkama. Varem või hiljem pidi see juhtuma. Vapruse meestest on mul kahju. 32 piinlemist veel...

    Mida tähele panna? Andreas Kallaste väljalöögid. Lisaks sellele, et löögitehnika on sellel väravavahil ütlemata huvitav, teeb mees ka viimase peal nägu, kui ta goal kicki sooritab.

    Ajaloomeenutus: 16 aastat tagasi oli Ronaldo (see õige Brasiilia Ronaldo) Interis ning alles sai tõsisest vigastusest üle. Tiismaa isa pidi ikka väga suur austaja olema.

    3. Narva Trans - Viljandi Tulevik

    Kui te tahate emotsioone, võitlust, mehelikkust, siis Tuleviku mängud pakuvad seda alati. 1 kraad, lörts, eeldatava favoriidi vastu suurepärane mäng, realiseerimata penalti, äravajumine teisel poolajal, lastud värav, tagasitulek, viimase minuti penalti, lastud värav, kaotus... Tuleviku poolt lihtsalt peab olema!

    Ennustus: Narva on praegu muidugi suhteliselt kõrgel tabelis, aga kindlasti langeb ta sinna 7-9 kohale.

    4. Nõmme Kalju - Paide

    Kui reedel toimus Lasnamäel Pasunate derby, siis laupäeval Nõmmel oli "realiseerimata potentsiaaliga" võistkondade derby. Ja mis on kõige naljakam, siis on hetkel veel arusaamatu mida ja kuidas kavatsevad treenerid see hooaeg saavutada. Kalju vähemalt nopib meisterlikkuse pealt neid punkte, Paide aga peaks punktide peale mõtlema hakkama.

    Mille üle vaielda? Minu meelest oli 2. minutil määratud 11 meetri karistuslöök pehmelt öeldes väga lambine.


    5. Flora - Tammeka


    Esimesed 30 minutit tundus näiliselt, et jumala võrdsed võistkonnad mängivad omavahel. Ja ei jõudnudki seda mõtet edasi arendada, kui seis oli poolajaks 2-0 ja mäng oli tehtud. Kuidagi lihtsalt lasi Tammeka end seekord üle mängida, kuigi potentsiaali tartlastes kahtlemata on.

    Mida guugeldada? Zakaria Beglarishvili värav, mis on kindlasti vooru ilusaim tabamus.
    Instagram

    Twitter

    Eesti Lokomotiv Moskva fännid

    telekavaataja.blogabet.com

    Kommentaar


      Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
      4. voor

      1. FCI - Levadia

      Ainult jalgpallikauged inimesed saavad selle matši puhul keskenduda pasunatele (tõsi küll mulle see konstantne heli ka peale ei lähe). See oli üks korralikemaid taktikalahinguid, mida Eesti Meistriliiga vaatajale pakkuda saab. Kassihiiremängus osutus Prins edukamaks (või on hoopis FCI kannatajaks, kuna KTM reegli tõttu konkurentsitu väravavaht nii rumala eksimuse sooritas- sellisel tasemel on iga eksimus kulla hinnaga).
      Kuidas mõjutas KTM reegel FCI väravavahi valikut? Lavrentjev on neil vigane, ülejäänud on neil kõik KTM-id. Platsil on veel üks KTM ka.

      Mõnel on pasuna-kiiks, mõnel KTM-kiiks.

      Kommentaar


        Algselt postitas urmar Vaata postitust
        Kuidas mõjutas KTM reegel FCI väravavahi valikut? Lavrentjev on neil vigane, ülejäänud on neil kõik KTM-id. Platsil on veel üks KTM ka.

        Mõnel on pasuna-kiiks, mõnel KTM-kiiks.
        Puhka jalga veits. Ma mõtlesin olukorda pikemas perspektiivis, kus kahe üsna võrdse taseme väravavahi puhul loeb see, et üks on KTM ning adub oma puutumatust.

        Rääkides kiiksudest, siis minu kiiks on madalamate liigade tulemuste ja protokollide ilmumise kiirus. Kahjuks paljud selle eest vastutavad isikud seda kiiksu veel ei jaga.
        Instagram

        Twitter

        Eesti Lokomotiv Moskva fännid

        telekavaataja.blogabet.com

        Kommentaar


          Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust

          Rääkides kiiksudest, siis minu kiiks on madalamate liigade tulemuste ja protokollide ilmumise kiirus. Kahjuks paljud selle eest vastutavad isikud seda kiiksu veel ei jaga.
          Mis sellel tulemuste avaldamise kiirusel siis viga on? Enam-vähem saavad ikka vähemalt poole tunniga üles pandud. Kohtunikelt ei saa ju nõuda, et nad kohe sisestama hakkavad, kuigi üpris paljud teevad seda.
          Hetkel, kell 23:15 on avaldatud 13 ja puudu 9 protokolli. Väga hea töö nende poolt ju.

          Kommentaar


            Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
            Puhka jalga veits. Ma mõtlesin olukorda pikemas perspektiivis, kus kahe üsna võrdse taseme väravavahi puhul loeb see, et üks on KTM ning adub oma puutumatust.

            Rääkides kiiksudest, siis minu kiiks on madalamate liigade tulemuste ja protokollide ilmumise kiirus. Kahjuks paljud selle eest vastutavad isikud seda kiiksu veel ei jaga.
            Eelmine hooaeg 16 nullimängu teinud VV on ainult KTMi pärast väravas? Ah, mis sa plärad..

            Kommentaar


              Algselt postitas LeeMarx Vaata postitust
              Eelmine hooaeg 16 nullimängu teinud VV on ainult KTMi pärast väravas? Ah, mis sa plärad..
              Ma tahaks ka kuulda argumente mille poolest Lavrentjev parem väravavaht on kui Igonen ning samuti tahaks eksimatut väravavahti näha.
              FC Flora

              Kommentaar


                Üks paneb terves kirjelduses tähele ainult KTM ja pasunate osa. Teine ütleb, et ma väitsin, et Igonen on AINULT KTM reegli pärast väravas, kolmanda meelest väitsin, et Lavrentjev on PAREM väravavaht. Mõttetu ja kindlasti mitte selle teema vaidlus.
                Härrad, juba miljondat korda palun süvenege sellesse, mida KTM-i suhtes pessimistlikud inimesed tegelikult öelda tahavad. Ja juba teist või kolmandat korda ütlen, et pole mõtet vaielda. Otsus on vastu võetud, las olla...
                Instagram

                Twitter

                Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                telekavaataja.blogabet.com

                Kommentaar


                  Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
                  Üks paneb terves kirjelduses tähele ainult KTM ja pasunate osa. Teine ütleb, et ma väitsin, et Igonen on AINULT KTM reegli pärast väravas, kolmanda meelest väitsin, et Lavrentjev on PAREM väravavaht. Mõttetu ja kindlasti mitte selle teema vaidlus.
                  Härrad, juba miljondat korda palun süvenege sellesse, mida KTM-i suhtes pessimistlikud inimesed tegelikult öelda tahavad. Ja juba teist või kolmandat korda ütlen, et pole mõtet vaielda. Otsus on vastu võetud, las olla...
                  Sa ise väitsid, et Igonen on KTM reegli tõttu konkurentsitu väravavaht..
                  Liit tuli sellest hooajast klubidele KTM osas veidi ka vastu.
                  Aga sinu toodud Igoneni näite puhul see kriitika lihtsalt ei päde. See ei ole mitte kuidagi teema ja seos miks FC I selle mängu kaotas. Igas lambises kohas KTMist jauramine ja täiesti tühja koha peal selle välja toomine on ka nagu natukene naljakas.
                  Eriti kui varem mingil hetkel on üsna adekvaatselt pessimismi KTM suhtes põhjendatud ja murekohtadele tähelepanu juhitud, ka sinu enda poolt.
                  FC Flora

                  Kommentaar


                    1. Ma ei ütle, et Igonen oleks halb väravavaht
                    2. Ma ei väida, et Lavrentjev on parem kui Igonen
                    3. Sa tembeldad minu poolnaljaga kirjutatud kokkuvõtet ebapädevaks kriitikaks aga Leemarxi "16 nullimängu" argument on muidugi puhas kuld. Palju tal Tallinna klubide ja Heartsi vastu nullimänge õnnestus teha kah?
                    4. Ei tasu minu lühikirjelduste peale liiga leili ka minna (miks sa seda ei vaidlustanud, et ma Koubi Griezmanniks nimetasin). Ehk siis üldiselt lähete te ise kõige rohkem leili KTM arutelu peale. Chill bill, kui te usute sellesse, siis ignoreerige minu rumalust.

                    ja kõige tähtsam ehk 5. Minu jutt pädeb vägagi pikas perspektiivis. Igonenil ei ole konkurentsi, sest tal on Lavrentjevi ees tohutu eelis- KTM. Ma ei väida, et Jalgpalliliit või keegi oleks selles süüdi (pigem siis FCI ise), aga fakt on see, et tema ja Avilov saavad igal juhul väljakule, kui nad terved on. Ja ega nad lollid pole, saavad väga hästi aru. Minu arvates pärssib noorte puhul selline teadmine arengut. Ma ei väida, et FCI kaotas selle mängu Igoneni tõttu. Kõik eksivad ja seesama Tumasjan eksis umbes 100 korda selles mängus, aga fakt on see, et väravaolukorras käitus Igonen pehmelt öeldes imelikult ja suures plaanis võimaldas tema eksimus Levadial väravat lihtsamalt lüüa. See on vaid 1 hetk mängust, aga see hetk maksis FCI-le punkte.
                    Instagram

                    Twitter

                    Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                    telekavaataja.blogabet.com

                    Kommentaar


                      Minu arvates pole ükski argument KTM reegli vastu Sul pädev olnud. Äkki FCI pidanuks lihtsalt maksma Mashichevile veidi rohkem palka, mitte lasta tal lahkuda. Või siis andma Golovljovile mänguaega, küllap ta hakkab ka lööma.

                      Mõned ütlevad küll, et noor peab ukse jalaga lahti lööma, et põhisse pääseda, aga keegi pole täpsustanud, mida selle all mõeldakse? Kas riietusruumi uks hingedelt maha? Mismoodi tõestada, kui põhis saad minimaalselt mängida, aga duublis purustad võrke? Vosko ja Golovljov on mõlemad hetkel nulli peal, aga Vosko on saanud umbes 2 korda rohkem minuteid. Miks mitte vastupidi?

                      Kommentaar


                        Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
                        1. Ma ei ütle, et Igonen oleks halb väravavaht
                        2. Ma ei väida, et Lavrentjev on parem kui Igonen
                        3. Sa tembeldad minu poolnaljaga kirjutatud kokkuvõtet ebapädevaks kriitikaks aga Leemarxi "16 nullimängu" argument on muidugi puhas kuld. Palju tal Tallinna klubide ja Heartsi vastu nullimänge õnnestus teha kah?
                        4. Ei tasu minu lühikirjelduste peale liiga leili ka minna (miks sa seda ei vaidlustanud, et ma Koubi Griezmanniks nimetasin). Ehk siis üldiselt lähete te ise kõige rohkem leili KTM arutelu peale. Chill bill, kui te usute sellesse, siis ignoreerige minu rumalust.

                        ja kõige tähtsam ehk 5. Minu jutt pädeb vägagi pikas perspektiivis. Igonenil ei ole konkurentsi, sest tal on Lavrentjevi ees tohutu eelis- KTM. Ma ei väida, et Jalgpalliliit või keegi oleks selles süüdi (pigem siis FCI ise), aga fakt on see, et tema ja Avilov saavad igal juhul väljakule, kui nad terved on. Ja ega nad lollid pole, saavad väga hästi aru. Minu arvates pärssib noorte puhul selline teadmine arengut. Ma ei väida, et FCI kaotas selle mängu Igoneni tõttu. Kõik eksivad ja seesama Tumasjan eksis umbes 100 korda selles mängus, aga fakt on see, et väravaolukorras käitus Igonen pehmelt öeldes imelikult ja suures plaanis võimaldas tema eksimus Levadial väravat lihtsamalt lüüa. See on vaid 1 hetk mängust, aga see hetk maksis FCI-le punkte.
                        Ma ei ole väitnud, et Leemarxi argument on puhas kuld.

                        Sa ütled samas lauses, et kõik eksivad ja ka Tumasjan eksis palju selles mängus. Ja siis järgmine hetk räägid, et fakt on ikkagi see, et Igonen käitus pehmelt öeldes veidralt. Olles eelnevalt väitnud, et FC I ei kaotanud seda mängu Igoneni tõttu. Kas sa natuke vastu ei räägi? Et Tumasjan võib eksida sest ta ei ole KTM aga Igonen ei või sest ta on KTM. Et a la sellepärast ta võttiski lõdvemalt ja ah pohhui kus seisan ja olen. (Jah, see on praegu minu näitlik lause mida ei tasu võtta tõsiselt).
                        See üks hetk mängust maandus pall võrgus aga need hetked, kui Igonen suurepäraste tõrjetega FC I-d tassis?
                        Ma leian, et antud näite puhul lähed sa natuke liiale ja see ei ole mingi seos ega argument Igoneni tegutsemise juures. Me räägime väravavahist, kel oli talvel reaalne võimalus välismaale siirduda ja tõenäoliselt ta seda ka lähimas tulevikus teeb.
                        KTM-i puhul on teatavad miinused, ohud millest on ka räägitud aga praegu ma arvan, et sa pingutad üle ja näed tonti seal kus seda ei ole. Kui sulle reedese taktikalahingu tulemusena jäi hingele see, et Igonen on konkurentsitu KTM siis...tjah.
                        FC Flora

                        Kommentaar


                          Liiga palju keskendutakse siin telekavaataja öeldusse. Ma ei pruugi ka seal nii mõnegi asjaga nõus olla, aga ma ei peagi olema, need ülevaated on lihtsalt tore lugeda ja kena, et keegi üldse teeb neid.
                          "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Stok
                            Paljud ei ole ka sellega rahul, mida endised jalgpallurid BBC Match of the Day's räägivad, aga ikka vaatavad (mul pole juba 5 aastat ükski osa vahele jäänud). Teisest küljest, Robbie Savage'it ja Michael Owen'it enam saatesse ei kutsuta kah. Nad jooksid isegi Alan Sheareri lati alt läbi.

                            Vabandust offtopicu pärast. Telekavaataja, palun jätka!
                            Sama siit. Telekavaataja võiks ikka jätkata. Kõik pole kunagi kõigega nõus, aga see ei loe
                            .

                            Kommentaar


                              Ajaloomeenutus: 16 aastat tagasi oli Ronaldo (see õige Brasiilia Ronaldo) Interis ning alles sai tõsisest vigastusest üle. Tiismaa isa pidi ikka väga suur austaja olema.


                              Mine tea kui suur Ronaldo austaja oli Tiismaa ema?
                              Invest In Africa

                              Kommentaar


                                Algselt postitas maamesilane Vaata postitust
                                Ajaloomeenutus: 16 aastat tagasi oli Ronaldo (see õige Brasiilia Ronaldo) Interis ning alles sai tõsisest vigastusest üle. Tiismaa isa pidi ikka väga suur austaja olema.


                                Mine tea kui suur Ronaldo austaja oli Tiismaa ema?
                                Tsiteerin: "Lõpetuseks, kuidas ikkagi juhtus, et noore jalgpalluri eesnimi on Ronaldo? Sünni-aasta 2001 välistab juhindumise Cristiano Ronaldost, sest portugallane sai tuntuks alles 2003. Brasiilia Ronaldo oli 2001 küll võimete tipus, ent tuleb välja, et temagi pole asjaga seotud. "Alguses taheti mulle eesnimeks panna Rolando, aga vanaema ütles, et n-täht peab kah sees olema ja nõnda sündiski Ronaldo," räägib Tiismaa."
                                Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
                                Algselt postitas taku*
                                Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X