320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Premium liiga 2017

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    23. voor

    Paide Linnameeskond - Narva Trans 3-1


    Kättemaks 1. voorus saadud häbiväärse koduse kaotuse eest on osaliselt tehtud. Paide tegutses kindlalt ja organiseeritult. Kahtlustan, et Narvale ei sobi selline suur favoriidi koorem endatasemeliste võistkondade vastu.

    Mida sellelt mängult õppida? Kindlasti võib Poliakov ja Liliander paar karistuslöögi eratundi anda.

    Flora - Viljandi Tulevik 3-2

    Siiralt kahju mulkidest, sest see, mida siin suve teisel poolel näidatakse on äärmiselt fantastiline. Kogu dramaturgia juures oleksid nad pidanud A le coqilt vähemalt 1 punktiga naasma. Väga kahju, et esimese värava lasti sisuliselt vasturünnakust ning teine värav (mis on raudselge ainult ühele inimesele maailmas) niiviisi poisse kollastes särkides ära tapsid. Peaasi, et mingid demoraliseerumist ei toimuks.

    Hetk, mis võis kõike muuta. Oli kindlasti 53-54 minuti Viljandi võimalus, mille äralöömisel oleks ilmselt siit isegi 3 punktiga tagasi tuldud. Aga noh kõike ei ole võimalik ära lüüa.

    FCI - Levadia 2-1

    Levadiale mõjub see väga halvasti, et Flora nüüdseks nii kaugel on. Võistkonnal on kokkuvõtmisega probleeme. Seekord suutsid eksida praktiliselt kõik. Väravavaht, kaitsjad, poolkaitsjad ja ka ründajad. FCI on aga füüsiliselt väga nõrk võistkond. Võimalik, et osaliselt on ka sinna selle hooaja kala maetud.

    Sillamäe Kalev - Pärnu Vaprus 9-0

    Turistas in da Premium Liiga. 13 piinlemist veel.

    Nõmme Kalju 1-0 Tammeka

    Kuigi esimesel poolel oleks Kalju pidanud selle mängu otsustama, siis ainuke otsus, mis nõmmekate poolt tehti, oli kerge kungfu'liku maitsega. Seekord läks napilt. Samas on Nõmme Kalju seeria muljetavaldav. Ja üsna pea kohtutakse ka Flora ja Levadiaga.

    Vooru debiilseim otsus. No ma arvan, et ei pea Valikaevi nime teistkordselt mainima.
    Instagram

    Twitter

    Eesti Lokomotiv Moskva fännid

    telekavaataja.blogabet.com

    Kommentaar


      24. voor

      Viljandi Tulevik - Paide Linnameeskond 1-4

      Huvitav värk on see eneseületus. Eelmine mäng ületas end Viljandi tohutult. Sellest eneseületusest ei saadud mingit tulu. Täielik emotsionaalne allakäik. Segame selle ka paari mängija puudumisega ning tulemuseks on vedelale kakale sarnane mängualgus, kus 20. minutiks oli kõik selge. Selle mänguga pandi suure tõenäosusega paika 10. ja 9. koha jõujooned hooaja lõpuni.

      Vooru antikangelane. Rainer Peips- mõttetu pask.

      Sillamäe Kalev - Flora Tallinn 0-3

      Voyage Ida-Virumaale on alati mõnus. Venekeelsed teated, ülimotiveeritud koduvõistkond. Sillamäe oli tõesti ülimotiveeritud ja teadlik, kuidas Flora vastu mängida. Ma usun, et olnuks ükskõik, kes muu Tallinna võistkond peale Flora, oleks Sillamäe eile punkte noppinud. Läks aga teisiti. Flora kannatlikkus on imetlusväärne.

      Narva Trans - FCI 1-3

      Tegelikkuses ei oska midagi selle mängu kohta kosta muud, kui tugevam võttis oma lihtsalt jõuga (mitte segamini ajada õnnega). Terve mängu vältel oli FCI siiski tugevam, ometi omasid piirilinlased ka oma võimalusi. Mäng, mis näitas selgelt ära TOP4 ja ülejäänud klubide tasemevahet.

      Pärnu Vaprus - Nõmme Kalju 1-6

      Piinlemine voln. Tegelikult tahaks pärnakaid kiita, nad olid tublid, aga see tasemevahe... Ja noh Kalju pigistas standardolukordadest eile kõik, mis võimalik.

      Nädala parim otsus. Karl Mööl Fantasy kapteniks.

      Tammeka Tartu - Levadia Tallinn 1-4

      Catenaccio-Tammeka jaoks on siis sitasti, kui vastaste kauglöögid sisse lendavad. Nii nagu eile juhtus. Praeguse Levadia otsustavuse puudumist ründefaasis annab ära kasutada. Levadia võtab hetkel väga raskelt punkte ja hoog on oluliselt raugenud.

      Idee klubi nimeks. Arvestades Levadia mängijate tulekuid ja minekuid, sobiks FC Tagasitulek.
      Instagram

      Twitter

      Eesti Lokomotiv Moskva fännid

      telekavaataja.blogabet.com

      Kommentaar


        FC Impotent sai paugu lahti?

        Kommentaar


          25. voor

          Eesti taasiseseisvumiseelsele voorule omaselt ka spetsiaalne kokkuvõte.

          Flora - Paide 3-0

          Mida tegi Flora head püha eel? Tegi ühe grusiini ja u. 30 õllekaga fänni rõõmsaks.

          Mida tegi Paide head püha eel? Andis enam-vähem lahingu ning ei muutunud telemängu mõttetuks ajaraiskamiseks.

          Sillamäe - Kalju 1-2

          Mida tegi Sillamäe Kalev head püha eel? Võitles hingestatult 2. korda jutti tugeva vastase vastu ning oli võidule lähedal. Lõi väga omapärase omavärava.

          Mida tegi Kalju head püha eel? Üritas kesiselt Cristiano Ronaldo tähistamist järgi teha.

          FCI - Viljandi Tulevik 7-0

          Mida tegi FCI head püha eel? Sai hea lõpuga massaaži...

          Mida tegi Tulevik head püha eel? Aitas seksuaalprobleemides viljelevaid noormehi.

          Levadia - Vaprus 3-0

          Mida head tegi Levadia pühade eel? Ei kiusanud väikest last liiga kõvasti.

          Mida head tegi Vaprus pühade eel? See, et nad julgevad väljakule tulla on juba piisavalt hea...

          Tammeka - Narva 0-2

          Mida head tegi Tammeka pühade eel? Andis Narva poistele ka põhjust pidupäevaks.

          Mida tegi Narva head pühade eel?
          Joodi end Narva kõige odavamast viinast täis.
          Instagram

          Twitter

          Eesti Lokomotiv Moskva fännid

          telekavaataja.blogabet.com

          Kommentaar


            Tänasega algab siis seeria, mis võib suure tõenäosusega otsustada meistritiitli. Kui Flora tuleb siit ilma kaotusteta läbi, siis pn nad tiitli täie õigusega ära teeninud.

            Kommentaar


              Palju õnne Florale tiitli nimel! Mäng oli tiitlivõitluse vääriline. Hooaja lõpus näeme siis harukordset pilti, kus alaliidu president annab tiitli üle oma pojale.

              Kommentaar


                26. voor

                Paide - FCI 1-3

                Paide ei olnud FCI esimeste minutite surveks üldse valmis. Muidu, kui esimesed 15 minutit välja võtta, siis suhteliselt võrdsete heitlus. Kas põhjuseks siis FCI tulemuse kaitsmine või Paide hea mäng? Mina ütlen, et Paide on oma mängu leidmas ja koondisepaus tuleb väga valel ajal neile.

                Vooru ilusaim värav. Aleksander Volodini pomm. Tagantjärgi ka väga tähtis värav.

                Pärnu Vaprus - Narva Trans 0-1


                Seekord läks siis tulemusega nii. Aga sellegipoolest oli Narva selgelt kodumeeskonnast üle ning paar väravat oleks võinud veel väga lihtsalt pärnakate võrku minna.

                Tammeka - Tulevik 2-1

                Tammeka pani eile paremuse maksma ning väljus sellest üliolulisest mängust võitjana. Nüüd võib öelda, et selle võiduga kindlustati endale enam-vähem rahulik hooaja lõpp. Tuleviku võimalused pääseda 9. kohast on aga pärast kaotusi eelolevatele võistkondadele pigem matemaatilised.

                Mis jäi silma?
                See, et Tammeka ei oska eriti hästi vasturünnakuid ning ründefaasis avanevat vaba ruumi resultatiivselt ära kasutada. On mille peale mõelda...

                Sillamäe - Levadia 0-9

                Hooaja üks mõttetuimaid mänge... Lõpp oli nagu 4. liiga võistkonna trenni viimased minutid.

                Kalju - Flora 0-1

                Mäng, milles Flora ei olnud parem. Mäng, milles Kalju vääris vähemalt viigipunkti. Mäng, milles Flora sai tulemuse, mille järel on nüüd väga raske (nagu enne oli, eks?) näha kedagi teist tiitlit võitmas. Ja üldiselt iseloomustab see mäng väga hästi Flora hooaega. Tegu on võistkonnaga, kus hooaja lõikes mängivad kõik oma taset välja. Kui kellelgi saab olema halvem päev, siis sõber tuleb varjust välja ja aitab. Kaljule saab vaid kaasa tunda, aga see on jalgpall.

                Vooru kangelane. Mait "ma ei lase midagi sisse" Toom.
                Instagram

                Twitter

                Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                telekavaataja.blogabet.com

                Kommentaar


                  Ma üldiselt olen alati olnud kriitiline kui võitja kohta öeldakse, et ta polnud parem platsil. Jalgpall on lihtne mäng, see kes rohkem väravaid lööb, on parem ja võidab. Domineerimine, võimaluste tekitamine, pealelöömine, need kõik on eeldused võiduks, aga kui lõpuvile kõlades on tablool mängukäigule vastupidised numbrid, siis ma ütleks, et parem võitis nii ehk naa. Domineerimise ja muu eest punkte ei anta, pall on vaja väravasse saada.
                  "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Nahkpea Vaata postitust
                    Ma üldiselt olen alati olnud kriitiline kui võitja kohta öeldakse, et ta polnud parem platsil. Jalgpall on lihtne mäng, see kes rohkem väravaid lööb, on parem ja võidab. Domineerimine, võimaluste tekitamine, pealelöömine, need kõik on eeldused võiduks, aga kui lõpuvile kõlades on tablool mängukäigule vastupidised numbrid, siis ma ütleks, et parem võitis nii ehk naa. Domineerimise ja muu eest punkte ei anta, pall on vaja väravasse saada.
                    5+

                    tähemärgid kah
                    When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                    Kommentaar


                      Ja pokkerit mängides lükkad 27offiga allini, võidad ässasid ning lahkud rõõmsalt lauast, et vat kui hästi ma täna mängisin. Üksik resultaat on ka jalgpallis ikka niivõrd juhuslik, et mingist paremusest puhtalt selle põhjal rääkida on täielik sõimerühmajutt.

                      PS sellega kommenteerisin konkreetselt postitust, mitte kalju ja flora jõudude vahekorda käimasoleval hooajal.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas rahvaspordipäev Vaata postitust
                        Üksik resultaat on ka jalgpallis ikka niivõrd juhuslik, et mingist paremusest puhtalt selle põhjal rääkida on täielik sõimerühmajutt.
                        Mis siis on see, mis paremust määrab? Muu statistika on küll tore lugeda ja analüüsida, aga ainus statistiline näitaja, mis määrav on, on see, mis numbrid lõpuvile kõlades tablool on. Ma ei tea, mida sa juhuslikkuse all silmas pead, ma eeldan, et õnnefaktorit? Õnnefaktor käib iga pallimängualaga kaasas ja nagu öeldakse, õnn soosib tugevamaid.

                        Kui Levadia siin üks aasta meistriks tuli, siis võideti pidevalt mänge viimastel minutitel, lausa viimastel sekunditelgi. Tundus nagu oleks mingi jumalik jõud neil aidanud lõpu eel mänge enda kasuks kallutada. Kas see oli juhuslikkuse jada või tegelikult ikkagi ei olnud seda?
                        "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

                        Kommentaar


                          Üksik resultaat jalgpallis võib juhuslik olla, aga selle hooaja ainus suurte peksasaamine ehk Viljandi võit Levadia üle seisnes milles? Selles, et nii paberil kui reaalsuses Viljandist kümme korda tugevam Levadia ei suutnud Viljandile 60 minutit viigiväravat lüüa ning seda sealjuures mängus, kus Tulevik kuni lõpuvileni ründas, mitte ei istunud kaitses. Ehk et ikkagi: tollel hetkel paremini mänginud meeskond võitis ilma, et see tähendaks, et Levadia on kvalitatiivselt vähikäigus või et Viljandi oleks megasammu edasi teinud. Jalgpall on mäng, mis koosneb hetkedest ja hetkes parim võidab. Punkt.

                          Kommentaar


                            Dispersioon või variatsioon võikuidasiganes te seda nimetada soovite. Kui ma peaks vabavisetes Jordaniga võistlema, siis üksikult võttes võib juhtuda, et tema viskab mööda ning mina sisse kuid 100 pealeviskega ettevõtmises ei viskaks mina kunagi rohkem sisse. Kas tasub siis mul pröökida esimesel juhul, et näe olin "hetkes parem"?

                            Kommentaar


                              Algselt postitas rahvaspordipäev Vaata postitust
                              Dispersioon või variatsioon võikuidasiganes te seda nimetada soovite. Kui ma peaks vabavisetes Jordaniga võistlema, siis üksikult võttes võib juhtuda, et tema viskab mööda ning mina sisse kuid 100 pealeviskega ettevõtmises ei viskaks mina kunagi rohkem sisse. Kas tasub siis mul pröökida esimesel juhul, et näe olin "hetkes parem"?
                              Halloo, sa võrdled ühte vabaviset 90 minutiga jalgpallis...
                              "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

                              Kommentaar


                                Kunagi noorest peast mõtlesin,et kas Agassile ühe löögi suudaks vastu lüüa...
                                Invest In Africa

                                Kommentaar

                                Working...
                                X