320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Taliturniir

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas urmar Vaata postitust
    Poolik lahendus on vilets variant ja tekitab pigem segadust. Kui ta näitab, et keegi ei tohi mängida ning klubi võtabki ta maha, aga hiljem tuleb välja, et ekslikult, siis ma usun, et see klubi eriti rahul ei ole.

    Neid erinevaid nüansse on palju, mis tuleks sinna sisestada, nii et osaliselt hakkavad nad paratatult kattuma, mina olen väga skeptiline, et see kõik korrektselt tööle hakkab.
    Ma ju räägin sulle, et süsteem ei keelaks kellelgi mängida vaid aitaks juhtida tähelepanu mängijatele, et siis klubi vajadusel kontrolliks üle kas siis kollaste kaartide arvu või mis iganes täpsemalt.

    Näide 1: Süsteemis teade, palun kontrollida mängija x kollaste kaartide arvu(näitaks täpsemalt mis mängudes kaardid saadud). Keegi klubist vaatab üle a) tegelt on kõik korras, teavitab jalgpalli liitu. Süsteemi eest vastutav isik teeb siis vastavalt kas süsteemis paranduse või lähte andmetes. Süsteem saab paremaks ning andmebaasis saavad andmed korda kui peaks olema viga.

    Näide 2: Süsteemis teade, palun kontrollida mängija x Esiliigas mängitud mängude/minutite arvu. Klubis vastutav isik kontrollib andmeid ning leiab, et antud isik ei tohigi mängida.

    Kuidas selline varjant nüüd kellelegi kahju teeb ja milline klubi sellega rahul ei peaks olema? Kui mõni klubi usaldab oma infot ja andmeid rohkem siis ei ole vaja isegi antud saiti külastada aga kui see peaks ühe tühistatud mängu ära hoidma, siis on juba kasulik ju.

    Klubid aitavad liitu ja liit klubisi. Süsteem areneb läbi koostöö. Töötan ise erinevate infosüsteemide loomisel ja kurb on vaadata, et liidul on vajalikud andmed olemas(ma tõesti loodan, et on olemas korralik andmebaas) aga klubide aitamiseks ei tehta selle koha pealt midagi.

    Kommentaar


      Algselt postitas QRkood Vaata postitust
      Klubid aitavad liitu ja liit klubisi. Süsteem areneb läbi koostöö. Töötan ise erinevate infosüsteemide loomisel ja kurb on vaadata, et liidul on vajalikud andmed olemas(ma tõesti loodan, et on olemas korralik andmebaas) aga klubide aitamiseks ei tehta selle koha pealt midagi.
      Kõik andmed on ju hõlpsalt leitavad, kaartide arvu saab statistikas klubi või mängija kaupa vaadata. Mis abi-andmebaasi siin veel võimalik teha on? Kui ikka lugeda ei viitsita, siis ei aita siin midagi. Kuna madalates liigades klubid ise protokolli sisestama ei hakka, siis neid ei aitaks ka eelhoiatus, kui ta kuskile ka veel tekitada.

      Peaks vist ikka paberit-pliiatsit kasutama.

      Kommentaar


        Algselt postitas urmar Vaata postitust
        Kõik andmed on ju hõlpsalt leitavad, kaartide arvu saab statistikas klubi või mängija kaupa vaadata. Mis abi-andmebaasi siin veel võimalik teha on? Kui ikka lugeda ei viitsita, siis ei aita siin midagi. Kuna madalates liigades klubid ise protokolli sisestama ei hakka, siis neid ei aitaks ka eelhoiatus, kui ta kuskile ka veel tekitada.

        Peaks vist ikka paberit-pliiatsit kasutama.
        Tundub, et sinuga antud teemal väga mõtet rääkida ei ole, sa kas ei saa aru või ei taha aru saada. Minu küsimustele sa vastata ei taha vaid hakkad kogu asja üle nalja viskama. Kogu see süsteem tuleks teha juba olemas oleva andmebaasi põhjal a la mingi sql-view kus kõik reeglid sisse kirjutatud ja mida saaks jooksvalt täiendada. Andmeid ei ole vaja hakata kuskile ümber kirjutama, see on ju jabur.

        Kommentaar


          Algselt postitas QRkood Vaata postitust
          Tundub, et sinuga antud teemal väga mõtet rääkida ei ole, sa kas ei saa aru või ei taha aru saada. Minu küsimustele sa vastata ei taha vaid hakkad kogu asja üle nalja viskama. Kogu see süsteem tuleks teha juba olemas oleva andmebaasi põhjal a la mingi sql-view kus kõik reeglid sisse kirjutatud ja mida saaks jooksvalt täiendada. Andmeid ei ole vaja hakata kuskile ümber kirjutama, see on ju jabur.
          Pole siin midagi jaburat. Klubi peab nagunii aegajalt paberit kasutama. Eeldan, et on olemas ka vanakooli kaust, kus vahel võiks olla paber, kus on kirjas mängija kaartide andmed, järelkasvumeeskonna mängijate puhul ka paber, kus on kirjas, mitut neist mängitatud ja kui palju on. Mõni abipaber ehk veel ja kõik olekski kontrolli all, ei ole see elektroonika ühtigi alati kindlam. Mängu eel võiks veel mängijate üldise statistika netis ka üle vaadata.

          Kommentaar


            Algselt postitas urmar Vaata postitust
            Pole siin midagi jaburat. Klubi peab nagunii aegajalt paberit kasutama. Eeldan, et on olemas ka vanakooli kaust, kus vahel võiks olla paber, kus on kirjas mängija kaartide andmed, järelkasvumeeskonna mängijate puhul ka paber, kus on kirjas, mitut neist mängitatud ja kui palju on. Mõni abipaber ehk veel ja kõik olekski kontrolli all, ei ole see elektroonika ühtigi alati kindlam. Mängu eel võiks veel mängijate üldise statistika netis ka üle vaadata.
            Si tacuisses...

            Kommentaar


              Algselt postitas urmar Vaata postitust
              Pole siin midagi jaburat. Klubi peab nagunii aegajalt paberit kasutama. Eeldan, et on olemas ka vanakooli kaust, kus vahel võiks olla paber, kus on kirjas mängija kaartide andmed, järelkasvumeeskonna mängijate puhul ka paber, kus on kirjas, mitut neist mängitatud ja kui palju on. Mõni abipaber ehk veel ja kõik olekski kontrolli all, ei ole see elektroonika ühtigi alati kindlam. Mängu eel võiks veel mängijate üldise statistika netis ka üle vaadata.
              Ma pidasin silmas ümber kirjutamise all, kuskile teise baasi. Kui on endal olemas materjalid kontrollimaks, et süsteemis on viga, siis väga hea. Annad liitu teada ja asi tehakse korda.

              Süsteem ei tähenda ju, et kõik peaks enda paberid ära viskama, üritan ju seda sulle korduvalt selgeks teha. Kaks asja koos aitaks vältida vigu rohkem kui praegu. Paberil jääb midagi kahe silma vahele, süsteem annab teada. Süsteemis viga, paber päästab/parandab. Alati tuleb arvesta, et üks või teine asi eksib aga olen 100% kindel antud lahenduse puhul oleks meil mängude tühistamisi kindlasti vähem.

              Katsu lihtsalt vahest asju ka natuke teise nurga alt vaadata.

              Kommentaar


                Algselt postitas urmar Vaata postitust
                millele keegi tähelepanu ei pööra, aga kui mingi fopaa tuleb, siis on kohe kriitikud platsil ja läheb suunatud kampaania lahti.

                Näiteks olid ajad, kui kontrollmängude protokollid tulid esmaspäeval-teisipäeval ja polnud erilist probleemi. Nüüd tõstetakse mõnikord häält, kui kohe ei saa. Unustades seejuures, et tegemist on kontrollmängudega.
                sa poliitikasse ei ole mõelnud minna? kõik elementaarvõtted on küll suurepäraselt käpas. algul on täiesti mõistlik jutt ning siis keerab äkitselt "kusagil struktuurides on kallutatud jõud" + "tegelikult enne oli veel halvem ja mida te üldse mölisete" fulltardi ära.
                armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                Kommentaar


                  Algselt postitas urmar Vaata postitust
                  Pole siin midagi jaburat. Klubi peab nagunii aegajalt paberit kasutama. Eeldan, et on olemas ka vanakooli kaust, kus vahel võiks olla paber, kus on kirjas mängija kaartide andmed, järelkasvumeeskonna mängijate puhul ka paber, kus on kirjas, mitut neist mängitatud ja kui palju on. Mõni abipaber ehk veel ja kõik olekski kontrolli all, ei ole see elektroonika ühtigi alati kindlam. Mängu eel võiks veel mängijate üldise statistika netis ka üle vaadata.
                  Kust on reaalsem eksimus tulema? Kas sinu kaustikute loogikaga inimlik viga, et keegi jätab miskit uuendamata, vaatab valelt realt või unustab mõnda kaustiku vaadata või siis masin, millele on ühekordselt ette kirjutatud kasvõi 20+ tingimust, mida tuleks kontrollida?

                  Kommentaar


                    Olgu, ma olen siin palju lobisenud, aitab seekord küll.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas urmar Vaata postitust
                      Olgu, ma olen siin palju lobisenud, aitab seekord küll.
                      Keegi kes nende asjadega tegeleb siin foorumis võiks üldse omaette teema teha, kus saaks arutada siis erinevaid uusi lahendusi ja mida olemasolemavates muuta. Ei oleks meil vaja kuskil Taliturniiri all risustada.
                      Vabandan kui juba olemas on.

                      Kommentaar


                        Ma teen ühe ettepaneku veel. Liit sõlmib klubidega kokkuleppe, et lõplik vastutus jääb klubidele, kuid pakub omapoolset abi süsteemi loomisel?

                        Kommentaar


                          Algselt postitas QRkood Vaata postitust
                          Keegi kes nende asjadega tegeleb siin foorumis võiks üldse omaette teema teha, kus saaks arutada siis erinevaid uusi lahendusi ja mida olemasolemavates muuta. Ei oleks meil vaja kuskil Taliturniiri all risustada.
                          Vabandan kui juba olemas on.
                          Teemasid saab iga kasutaja püsti panna.

                          Aga siin mõned head valikud, kus varasemalt ikka puid laotud:

                          - Eesti Jalgpalli Liit - mis toimub???
                          - Eesti jalgpalli arengust
                          - Rassism ja muud probleemid Meistriliigas!


                          Et Taliturniiri peale kurss tagasi viia, siis lingin paar Soccerneti nuppu:

                          - Tabel: A-turniiri edukaim oli Kalju
                          - Tabel: B-turniiri parimad olid Tulevik ja Tammeka


                          -e-
                          Kasutaja salajane33 väärt algatus, kuhu tasuks ehk hallimängude järel kolida:
                          Hooajaeelsed sõprusmängud 2017

                          Kommentaar


                            Mind paneb muretsema üks asi, urmar lubab,et paneb ülesse protokolle laupäeval(reedeseid) jne. Kuid mida pole on protokollid

                            Tahaks ikka teada,et kes mängivad ja kes väravad löövad, kas tõesti on raske teha protokollist pilti ja edastada see? Salong on eriti problemaatiline. Sellest ei hakka rääkimagi,et pole teada,et kes vilsitavad. Ulme!

                            Urmar kas sul puudub respekt kohtunikelt ?

                            Igatahes halb!

                            Kommentaar


                              Huvitav kas sel aastal on oodata ka operatiivselt koosseisude avaldamist?
                              FC Flora

                              Kommentaar


                                Algselt postitas fcfloraforever Vaata postitust
                                Huvitav kas sel aastal on oodata ka operatiivselt koosseisude avaldamist?
                                Tahaks loota, et need ajad, mil satside koosseisud ja tulemused ilmusid väga suure viibega, on möödas. Ootaks sarnast süsteemi, nagu möödunud liigahooajal. Vähemalt tehniline lahendus peaks olemas olema.

                                ja ehk on isegi urmar aru saanud, et selliste asjade edastamine on oluline.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X