320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Taliturniir

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Lõpp siis 5:1 Tulevikule. Eks ma olengi kasutanud, aga ükskord vedas see süsteem alt.

    Kommentaar


      Algselt postitas -RoMaRiO- Vaata postitust
      Sa eelmine nädal küsisid, et kas kasutada infot, milles sa kindel olla ei saa. Ma eeldan, et su "oletatav" mänguseis pärineb kihlveokontorite live sektsioonist. Sulle vastati, et selle info õiguspärasuses saab täiesti kindel olla. Seega võib seisu reaalajas kajastada ka EJL-i veebis.
      Minu jaoks on pigem küsimus, et miks üldse urmar seal vahel peab olema, nagunii tehakse betradariga koostööd, las niigi mängul runningball tegevad poisid panevad sealt kaudu ka koosseisud sisse ja polegi vaja urmari tunnetega tegelda.

      Kommentaar


        Tunne-Väldo Kelam (varem Tunne Sink; sündinud 10. juulil 1936 Taheva vallas) on Eesti poliitik, Isamaa ja Res Publica Liidu liige.

        Aastatel 1988–1995 oli ta Eesti Rahvusliku Sõltumatuse Partei (ERSP) ning aastatel 2002–2005 Isamaaliidu esimees. Alates 2004. aastast on Tunne Kelam Euroopa Parlamendi liige

        Vist kõige tuntum tunne.
        Invest In Africa

        Kommentaar


          Levadia U21 - Tallinna Kalev poolajal seis 0-1. Autoriks Peinar.

          Kommentaar


            Algselt postitas Shparkz Vaata postitust
            Levadia U21 - Tallinna Kalev poolajal seis 0-1. Autoriks Peinar.
            No koosseis? Klubi lehed seda ei avalda ega ka EJL tituleeritud lehed. Häbiväärne. Head meediatöö.

            Kommentaar


              Ei olnud, mida avaldada.

              Kommentaar


                Algselt postitas urmar Vaata postitust
                Ei olnud, mida avaldada.
                Kes selles süüdi on ?

                Kommentaar


                  Turniiri korraldaja ja klubid.

                  Kommentaar


                    Kõiki klubisid küll ühe mütsiga lüüa ei saa. Näiteks Kaljut tuleb selles vallas küll kiita (ausaltöeldes ei mäletagi, mil viimati Kalju pressiteenistusega rahul oleks saanud olla). Igaks mänguks on olemas koosseis mänguks ning vahetult enne mängu avalikustatakse ka algkoosseis graafiliselt. Täpselt nagu olema peab. Flora, Paide, Levadia ja ka Narva koosseisud on alati klubide poolt olemas olnud. Viimati oli olemas ka Pärnu koosseis. Tammeka ja Viljandi passiivsus on olnud negatiivne üllatus ja ega Infonetilt ning Sillamäelt ei ootagi enam midagi. Ka madalamalt on mitmeid positiivseid näiteid, kasvõi täna Welco ja Kuressaare näol.

                    Kommentaar


                      Avaldada saab protokolle, mis minuni jõuavad. Mis puutub Kalju poolt avaldatud graafilistele algkoosseisudele, siis mina neid kasutada ei saa, kuna puuduvad numbrid, aga see polegi enam oluline, kuna nende mängud on turniiril mängitud. Samad numbrid oleks ilmselt Romariogi jaoks vajalikud.

                      Muide, kui uut reglementi uurite, siis pange tähele seal olevat olulist muudatust protokollide sisestamisel eesseisval välishooajal.

                      Kommentaar


                        Koosseisud koosseisudeks, kiitused Kaljule, Levadiale, Narvale, vahest ka Pärnule ning loomulikult ka Tarvale, kelle koosseisud on üldiselt enne mänge ikka avaldatud. Aga live skoori kajastamine klubide poolt on 0, suurtematel klubidel pole muidugi vaja olnudki tähelepanu pöörata sellele, kuna mängud tavaliselt telepildis ja skoori saab igaüks kätte kes tahab, aga amatööride poole minnes on kõikidel savi miskipärast. Võibolla klubid pole jõudnud lihtsalt reageerida sellele probleemile, kuna varasemalt on skoor olnud vähemalt jalgpalli liidu lehel saadaval ja ise ei mäleta, et kunagi varem oleks EJL'l nii suur probleem olnud mängude skoori kajastamisel.

                        Mina arvan, et Premium liigas võiks sotsiaalmeedia valdkonna eest hooltkandmine kohustuslikuks muutuda. Muud nõudmised on küll Premmis suht üle võlli, miks ei võiks keerata vinti juurde veidi. Klubidele ju tuleb see endile kasuks tegelikult.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas k2bo Vaata postitust
                          Võibolla klubid pole jõudnud lihtsalt reageerida sellele probleemile, kuna varasemalt on skoor olnud vähemalt jalgpalli liidu lehel saadaval ja ise ei mäleta, et kunagi varem oleks EJL'l nii suur probleem olnud mängude skoori kajastamisel.
                          Kas mitte sina ei tõstnud siin üles hädakisa, kui ühel Tarva mängul vedas LIVE-skoori saamise süsteem alt ja pool tundi pärast mängu lõppu oli üleval vale skoor. Omad vitsad peksavad.

                          Kommentaar


                            Mis vitsad? Ma ei saa hetkel sinu mõttest, või sina minu mõttest päris täpselt aru.


                            Ma ütlesin, et klubid pole ise tegelenud live skoori kajastamisega, kuna see on olnud koguaeg liidu lehel saadaval. Ja see, et üle öö jalgpalli liidu info kajastus muutus olematuks või valeks, oleks klubid võinud ise reageerida ning õiget live skoori oma fännidele edastada.

                            Kommentaar


                              54.2 Mängus osalevad võistkonnad on kohustatud mänguprotokolli võistkondade koosseisu lehed täitma elektrooniliselt kooskõlas punktiga 54.3 ERIS veebikeskkonna kaudu määrates ühtlasi ära mängijate taktikalise asetuse väljakul ning mänguprotokolli koos taktikalise asetusega väljakul välja trükkima. Võistkonna koosseisude ja mängijate taktikalise asetuse väljaprindid tuleb kohtunikule esitada hiljemalt 60 minutit enne mängu algust toimuval mängueelsel koosolekul. Enne mänguprotokolli esitamist kohtunikule ei ole lubatud võistkondade koosseise meediale ja/või avalikkusele edastada.

                              See on küll kiiduväärt.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas k2bo Vaata postitust
                                Mis vitsad? Ma ei saa hetkel sinu mõttest, või sina minu mõttest päris täpselt aru.
                                Sina ju hakkasid õiendama, kui skoor vale oli.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X