320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Taliturniir

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #76
    Päris huvitav on jälgida,et aasta tagasi oli probleem,kes Florale suudab hooajal vastu hakata,kuna kuldmedaleid juba riputati halliturniiripealt..Nüüd aga ei suudeta õigeid nimesid protokolli panna..Ilusat kuke aastat kõigile.

    Kommentaar


      #77
      Algselt postitas ööö Vaata postitust
      Päris huvitav on jälgida,et aasta tagasi oli probleem,kes Florale suudab hooajal vastu hakata,kuna kuldmedaleid juba riputati halliturniiripealt..Nüüd aga ei suudeta õigeid nimesid protokolli panna..Ilusat kuke aastat kõigile.
      Kuidas need kaks asja seostuvad?

      Kommentaar


        #78
        Algselt postitas Marek_T Vaata postitust
        Kuidas need kaks asja seostuvad?
        eks igaüks nopib oma tera,kukkeaasta siiski

        Kommentaar


          #79
          ei kindlasti emotsiooni pealt.Mäletan kui keegi läks mängima Inglismaale 4.liigasse ja kõik tampisid,et see on olematu liigaäHetk tagasi lõppes üks kihvtimaid mänge premeri ja 4.liiga vahel ja emotsiooni taevani.mida sel hooajal näinud.

          Kommentaar


            #80
            Katsu olla nüüd.

            Kommentaar


              #81
              Algselt postitas -RoMaRiO- Vaata postitust
              Terve päev ei andnud pealeht teadagi, et täna õhtul pärast Kalju - FCI kaks veel toimumas on, aga see selleks.
              Mario, pealehel on kirjas reaalajas edastatavad mängud (seal on ka vastav tekst juures). Ainus mäng, mis reaalajas edastati, oli FCI - Kalju. Teiste mängude tulemused pärast mängu lõppu.

              Kommentaar


                #82
                Algselt postitas vincent Vaata postitust
                uku masing is not impressed.

                proovi korraks ette kujutada olukorda, kus ma võtan näiteks kahe kuu pärast EJLi lehelt mängija profiili lahti, et näha, millistes mängudes ta on kaasa teinud (ja liigahooaja jooksul juhtub mul seda ikka väga sageli). kui osad mängud sealt nimekirjast puuduvad, kas peaksin siis hakkama kõiki vanu protokolle läbi lappama, et tuvastada, kas ta äkki on mõnes neist ikkagi teise nimekuju all osalenud? nüüd koidab natuke, milles jutu olemus seisneb?

                veel korra, ma ei nori, vaid viitan probleemile.
                1. Ma arvan,et spordifoorum on ikka spordist arutlemiseks mitte filoloogidele . Eriti häirivad on nende filoloogide arvamused spordiuudiste kommentaarides .
                2. Hr . Vincent , ma sain Teie pointist aru,millele Te viitate ,kui väga hinge läksin oma kriitikaga , siis sorry . Samas tuleks vaadata ka urmari seisukohta ,alati on asjal kaks külge . A ) Need taliturniiri mängud ei lähe anyway põhistatistikasse ja ma jään enese juurde ,et kõik saavad aru ,et kõik saavad aru ,et tegemist oli nende samade mängijatega , paned sa neid katuseid või mitte .
                3. Tänane,et õpetasite vanat meest katusega tähti panema, kas ma seda õpetust kasutan ???
                4. Arutleks ikka rohkem spordi üle .
                5. Hea meelga loeks ka neid Hr.Vincenti analüüse kunagi . Argumenteeritud arutelu,mis põhineb analüüsidel on alati mind paleunud .

                Kommentaar


                  #83
                  Algselt postitas asdf Vaata postitust
                  Mario, pealehel on kirjas reaalajas edastatavad mängud (seal on ka vastav tekst juures). Ainus mäng, mis reaalajas edastati, oli FCI - Kalju. Teiste mängude tulemused pärast mängu lõppu.
                  Jah, olgu. Sellega olen nõus. Aga kajastuse operatiivsusega või õigemini selle puudumisega ei saa kuidagi rahul olla. Ma kujutan ette, et hallis käib mänge vaatamas päris palju inimesi, kes ei suuda praegustes tingimustes iseseisvalt kõiki mängijaid ära tuvastada (k.a mina), kuid kes sooviks mängija soorituse ja nime kokku viia. Eriti perioodil, kus kasutatakse ohtralt testitavaid. Ma tean, et suures plaanis on need väikesed asjad, aga huvi tekitamine algabki väikestest asjadest ja siin on ka EJL-l palju juurde panna.

                  Kommentaar


                    #84
                    Algselt postitas -RoMaRiO- Vaata postitust
                    Jah, olgu. Sellega olen nõus.
                    Unustasin enne lisada: nimed tuleb õigesti kirjutada ja vajadusel ka hiljem üle kontrollida. Sellega saab korda, aitüma, et tähelepanu juhtisid.

                    Kommentaar


                      #85
                      Kõigi meele järgi on paraku raske olla. Mul on andmeid, et Kure ja T.Kalev U21 seis on hetkel 1:1, nüüd juba 2:2, aga ma ei saa selles päris kindel olla ja kui ma eksin, siis ilmub välja keegi, kes muidu vait on ja hakkab hädaldama.

                      Mõne nime probleem on ka usun, et enamikule arusaamatu. Positiivne on ilmselt see, et paljud saavad tuttavaks Kondrattsevi ja Jurõševi nimega, keda muidu tähelegi pannud ei oleks.

                      Mõni saab teada ka seda, et need mängud üldisesse mängijaprofiili kirja ei lähe.

                      Kommentaar


                        #86
                        Üldiselt tahaks tagasisidet, kas on mõttekas panna avalehele hetkeseisu, kui ma selles kindel ei saa olla? Hetkel näiteks juhib Tammeka U21 Vändra vastu 2:1, aga mis saab, kui see ekslik on?

                        Kommentaar


                          #87
                          Algselt postitas urmar Vaata postitust
                          Üldiselt tahaks tagasisidet, kas on mõttekas panna avalehele hetkeseisu, kui ma selles kindel ei saa olla? Hetkel näiteks juhib Tammeka U21 Vändra vastu 2:1, aga mis saab, kui see ekslik on?
                          Kui esilehel on mängud, mille ees on märge "reaalajas", aga tulemused ei ole reaalajas, siis ma ei näe sellel mingit mõtet, kui aus olla (ja nagu ma olen ka varem öelnud). Süsteem lonkab ja ma mõistan, et suuresti lonkab see klubide passiivsuse ja pohuismi tõttu, mis pärsib sinu tööd, aga süsteemi parandamine võiks ja peaks justkui liidu mure olema?

                          Kommentaar


                            #88
                            Algselt postitas urmar Vaata postitust
                            Üldiselt tahaks tagasisidet, kas on mõttekas panna avalehele hetkeseisu, kui ma selles kindel ei saa olla? Hetkel näiteks juhib Tammeka U21 Vändra vastu 2:1, aga mis saab, kui see ekslik on?
                            Jah. Näiteks kihlveokontorite live info on 100% täpne.

                            Kommentaar


                              #89
                              Algselt postitas urmar Vaata postitust
                              Üldiselt tahaks tagasisidet, kas on mõttekas panna avalehele hetkeseisu, kui ma selles kindel ei saa olla? Hetkel näiteks juhib Tammeka U21 Vändra vastu 2:1, aga mis saab, kui see ekslik on?
                              See pole mingi fb grupp, vaid ühe eesti juhtiva alaliidu ametlik koduleht! Siin ei saa olla, et äkki ma eksin momenti. Kas tõesti ei saa neid mänge kasutada kohtunike koolituse ühe osana, mis tähendaks ka seda et kohtunike koolitaja/delegaat/vaatleja on kohal, kes ka koosseise ja tulemust online toimetajaga jagaks.

                              Kommentaar


                                #90
                                Algselt postitas urmar Vaata postitust
                                Üldiselt tahaks tagasisidet, kas on mõttekas panna avalehele hetkeseisu, kui ma selles kindel ei saa olla? Hetkel näiteks juhib Tammeka U21 Vändra vastu 2:1, aga mis saab, kui see ekslik on?
                                Pole vähimatki põhjust selles kahelda.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X