320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Taliturniir

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Mingil põhjusel meenutas mulle see hall betoonihunnikut, et päris penoplasti nsm sinna ei topi tõesti, kuid vaatamata sellele on siiski võimalik halli soojustada. http://www.hallimeister.eu/pvc-hallid/

    Üldiselt ma ei arva, et ma nüüd peaksin ise sellega tegelema hakkama ja leidma lahenduse, kuidas see hall nüüd soojaks muuta. Tänapäeval ei ole kindlasti see võimatu.

    Kommentaar


      soojustamine ≠ kütmine

      Kommentaar


        "Hallid on võimalik soojustada ning köetavaks muuta. Lisaks on võimalik paigaldada vaheseinasid."

        Kommentaar


          On tunne, et Pärnu läks 81. min Transi vastu 1:0 juhtima.

          Kommentaar


            Algselt postitas urmar Vaata postitust
            On tunne, et Pärnu läks 81. min Transi vastu 1:0 juhtima.
            Mul on tunne,et ma isegi olenemata seisust ei näe mis mängijad mängivad

            Kommentaar


              Algselt postitas k2bo Vaata postitust
              "Hallid on võimalik soojustada ning köetavaks muuta. Lisaks on võimalik paigaldada vaheseinasid."
              Ega ma ka spetsialist ei ole, aga ma eeldan, et selle all on mõeldud ikkagi seda, et enne ehitus või ehituse ajal tegeldakse sellega. Ma ei kujuta küll ausalt öeldes ette, mismoodi see valmis PVC halli soojustamine käib. Võetakse karkass paljaks, täidetakse karkassivahe soojustusmaterjaliga ja tõmmatakse PVC kihid peale tagasi?
              Ehitusmehi on meil siin?

              Kommentaar


                Algselt postitas PraS Vaata postitust
                Mul on tunne,et ma isegi olenemata seisust ei näe mis mängijad mängivad
                See ei ole tunne, sest nii ongi. Aga mul on jälle tunne, et äkki varsti näeb ka koosseisud ära. Lisaks tundub, et Pärnu sai 1:0 võidu.

                Kommentaar


                  Tunne ei petnud, kohe hakkan Transi protokolli sisestama, värava lõi Peetson, ühtlasi on tunne, et Tulevik läks 6. minutil 1:0 juhtima Tarva vastu.

                  Kommentaar


                    Tänud kasulike tunnete eest

                    Kommentaar


                      Päris häbiväärne on see ikka.

                      Kommentaar


                        Tulevik 2:0 ees, kohe poolaeg.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas urmar Vaata postitust
                          Tulevik 2:0 ees, kohe poolaeg.
                          miks sa uurisid, kui ei kasuta bookiede infot?

                          Kommentaar


                            Algselt postitas -RoMaRiO- Vaata postitust
                            miks sa uurisid, kui ei kasuta bookiede infot?
                            Ei saa hästi küsimusest aru. Ma ei uurinud midagi, panin lihtsalt oletatava mänguseisu.

                            Kommentaar


                              Viljandi juhtimas 3-1, 61 minut

                              Kommentaar


                                Algselt postitas urmar Vaata postitust
                                Ei saa hästi küsimusest aru. Ma ei uurinud midagi, panin lihtsalt oletatava mänguseisu.
                                Sa eelmine nädal küsisid, et kas kasutada infot, milles sa kindel olla ei saa. Ma eeldan, et su "oletatav" mänguseis pärineb kihlveokontorite live sektsioonist. Sulle vastati, et selle info õiguspärasuses saab täiesti kindel olla. Seega võib seisu reaalajas kajastada ka EJL-i veebis.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X