Lehekülg 1, kokku 2 12 ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 1 kuni 20, kokku 38
 1. #1
  Põrandaalune panustaja Kasutaja telekavaataja avatar
  Liitus foorumiga
  Mar 2004
  Postitusi
  8 168

  Algupärane II ida/põhi 2017

  Tartu FC Merkuur
  Kohtla-Järve JK Järve II
  Lasnamäe FC Ajax
  Narva United FC
  Tartu FC Levadia III
  Tallinna JK Dünamo
  Tallinna JK Legion
  Võru FC Helios
  Jõgeva SK Noorus-96
  Tartu FC Santos II
  Maardu Linnameeskond II
  Tallinna JK Piraaja
  Tallinna FC Ararat TTÜ
  Maardu United

 2. #2
  Mängija Kasutaja Kevv92 avatar
  Liitus foorumiga
  Aug 2009
  Postitusi
  363

  Algupärane

  Tundub väga tugev tase!

 3. #3
  Põrandaalune panustaja Kasutaja telekavaataja avatar
  Liitus foorumiga
  Mar 2004
  Postitusi
  8 168

  Algupärane

  Maardu Linnameeskond II on praktiliselt 1-1le eelmise aasta Forza. Treeneriks Passikuta. Väga huvitav.

 4. #4
  Põrandaalune panustaja Kasutaja telekavaataja avatar
  Liitus foorumiga
  Mar 2004
  Postitusi
  8 168

  Algupärane

  Merkuurile nende videote eest respekt. Topeltrespekt selle eest, et lisatakse ohtlike võimalusi mõlemalt poolt!

 5. #5
  Põrandaalune panustaja Kasutaja telekavaataja avatar
  Liitus foorumiga
  Mar 2004
  Postitusi
  8 168

  Algupärane

  Kõik, kes vilistavad madalamate liigade mänge. Palun vaadake seda videot alates hetkest 3.35. Lugupeetud kohtunikud ja mängukorraldad. Tehke nii, et need väravad väljakute kõrval oleks võimalikult kaugel väljakust.

  <a href="https://www.youtube.com/watch?v=oD1PjoFl01g" target="_blank">


  SBT12 võitja

  SBT1; SBT3; SBT8; SBT10, SBT20 - III koht

 6. #6
  Asjahuviline Kasutaja SoccerGoal avatar
  Liitus foorumiga
  Jul 2008
  Postitusi
  939

  Algupärane

  Esimesed punktid teeninud Maardu lustis Ajaxiga
  Maardu Linnameeskond II - Lasnamäe FC Ajax 8:0 (2:0)

  Võrdse alguse järel läksid võõrustajad 13. minutil kohtumist juhtima, kui korneri järel kapten Andrei Drozdov tugevast löögist palli eesposti kõrvalt sisse lõi. Ajaxi poolelt põrutas Dzmitry Papichyts puraka lati alla, kuid Artjom Jakovlev lükkas mänguvahendi üle lati. 17. minutil tehti palli vallanud Maksim Medvedevi vastu viga, kuid too suutis jalul püsida ning kasti nurgast liikus rohkem keskele, kust lajatas palli mõõdetult lati alla. Ajax pani korraliku tormtule Maardu värava poole teele, kuid väravalukku ei suudetud kuidagi lahti muukida.

  Alles 37. minutil tehti külaliste poolelt esimene viga, kui Jevgeni Bodrin kukutas Yaroslav Dmitrievi enne karistusalasse jõudmist ning teenis sellega kollase kaardi. Paari minuti möödudes jõudis Danil Lebedevi söödu järel Dmitriev enne Maksim Mamutovi pallini, lõi mänguvahendi puurilukust mööda, kuid Bodrin päästis väravajoonelt. 42. minutil lendas Ajaxi kapten Sergei Tasso mitte just kõige suuremal hool, aga siiski: tallad ees vastasele sisse ning kohtunik näitas hoiatuskaarti, mille järel nii Tasso kui ka Aleksandr Starodub emotsionaalselt vilemehega sõnelema asusid, sest poldud rahul, et sellisest kohast kaarti näidati. Peagi oli taas Tasso aktsioonis, kui palli liialt uljalt noolima läks ja mänguvahendi enda käte vahele haaranud Jakovleviga repliike vahetati. Kohtunik peatas mängu ning luges Ajaxi mängijale sõnad peale, et rahulikumalt võtaks. Pärast poolaja lõppu tähistavat vilet vaidles Starodub veel emotsionaalselt peakohtunikuga väljaspool staadionit edasi, kuniks sekkus üks äärekohtunikest ja osapooled laiali läksid.

  Teise kolmveerandtunni alguses tõstis Vladimir Gorbatov palli Aleksei Titenokile, kes kerge vaevaga palli vastu liikunud puurilukust mööda lükkas ja värava sahisema pani - 3:0. Teiseks poolajaks vahetusest sekkunud Ilja Zelentsov nägi, et Mamutov oli karistusala äärde tulnud ning seega üritas kaugelt üllatada, ent sihik oli tol hetkel paigast ära ja skoori ei suurendatud. Ajax vastas samuti ohtlikult, kui lühikese passi järel Starodub lähedalt löögile sai ja Jakovlev tõrje sooritas. 54. minutil ei suudetud külaliste poolelt palli korralikult klaarida, mille järel leidis Medvedev Lebedevi, kelle esimene löök tõrjuti, kuid kohe oli jaol Maardu mängija ise ning teisel korral enam ei eksinud.

  Vähem kui viis minutit hiljem võttis Sergei Kobjakov keskväljal Titenoki nende kiirrünnakul maha ning kohtunik välgutas hoiatuskaarti, mille järel sai taas sõimu kuulda. Tunni aja möödudes sekkus vahetusest Maksim Krivošein, kes peagi üritas kaugelt skoorida, märgates Mamutovi, kes oli taas väravast väljas seiklemas, kuid pall langes omade kahjuks raamidest mööda. 63. minutil maksis taas Mamutovi positsioonivalik kätte, kui Zelentsov kasti nurgas olles kaarpalli taha nurka tõstis. Kaks minutit hiljem polnud Ajaxi kaitset ei kuskil ning Zelentsovi ja Lebedevi koostöö järel leiti Dmitriev, kes kerge vaevaga seisuks 6:0 tegi. Külaliste pahuralt kaptenilt kostus seejärel: "Это ваше говно, блядь!".

  Vaevu üle minuti möödus, kui Zelentsov pika palli ette pani, kus Vladislav Sokolov mõnda aega sättis, kuni madala palli raamide vahele saatis. Skoorimiseks oli häid võimalusi mõlemal meeskonnal, kuniks 75. minutil paraja mammuga lõppskoor vormistati. Mamutov oli taas tont teab kus ning Zelentsov pani keskjoonelt löögi teele, mille järel pealt vaadati, kuidas pall väravas maandus - 8:0. Kaks minutit hiljem peatati mäng, kuna Mamutov hoidis randmest kinni ja ei saanud enam jätkata. Seega tehti vahetus ja Ajaxi puuri tuli lõpuperioodiks valvama Andrei Golovin. Ka alles sekkunud puurilukk pandi kauglöögiga proovile, kuid tema end üle ei lasknud mängida. Maardu tegutses hästi ilmselgelt rünnakul, kui ka kaitses, kus tegutseti enesekindlalt ning Ajaxil teisel poolajal domineerida ei lastud.

  Maardu jätkab hooaja esimesest võidust hoolimata viimasel kohal, muideks hooaja esimese viie vooru kohtumised kaotati kõik minimaalse vahega. Ajax paikneb endiselt 12. kohal. Järgmises voorus sõidab Maardu Lasnamäele kohtumaks Araratiga ning Ajax võõrustab omakorda Legionit.

  Pealelöögid: 26:19
  Neist väravale: 19:8
  Neist blokeeritud: 0:2
  Nurgalöögid: 6:6
  Suluseisud: 4:1
  Vead: 13:5

 7. #7
  Asjahuviline
  Liitus foorumiga
  Sep 2001
  Postitusi
  237

  Algupärane

  Võru Helios - Tallinna Piraaja 2:0
  Laupäevasele koerailmale vaatamata oli Võrus esimesel kodumängul 140 pealtvaatajat.
  Parimad palad: https://www.youtube.com/watch?v=NRvmRznJLnI

 8. #8
  U21 Kasutaja sosku avatar
  Liitus foorumiga
  Sep 2001
  Postitusi
  1 564

  Algupärane

  Tsitaat Algselt postitas kannel Vaata postitust
  Võru Helios - Tallinna Piraaja 2:0
  Parimad palad: https://www.youtube.com/watch?v=NRvmRznJLnI
  Staadioni teadustaja möliseb nagu oleks telekommentaator. Päris harjumatu, ent samas ka naljakas.

 9. #9
  Põrandaalune panustaja Kasutaja telekavaataja avatar
  Liitus foorumiga
  Mar 2004
  Postitusi
  8 168

  Algupärane

  Araratil joppas, sai 3 punkti Narvast, kuna viimased kasutasid diskvalifitseeritud mängijat.
  SBT12 võitja

  SBT1; SBT3; SBT8; SBT10, SBT20 - III koht

 10. #10
  Asjahuviline Kasutaja SoccerGoal avatar
  Liitus foorumiga
  Jul 2008
  Postitusi
  939

  Algupärane

  Vähemuses lõpetanud Legion tegi Maarduga asjad selgeks juba avapoolajal
  Maardu Linnameeskond II - Tallinna JK Legion 0:4 (0:4)

  Juba 3. minutil lõi ohumärk välja kodumeeskonnal, kui kaitse seistes pealt vaatas kuidas karistusalas palli saanud Rejal Alijev skoori avas. Viie minuti järel välkus esimene hoiatuskaart külaliste Deniss Vassiljevile, kes võttis maha äärelt keskele lidunud Danil Lebedevi. 11. minutil saatis Alijev äärel vastase kohvile, liikus edasi otsajoone juurde, kust leidis passiga omade kapteni Maksim Kisseljovi, kes oli maardukate kaitsja poolt markeerimata jäetud ning seetõttu lükkas kerge vaevaga tagumise posti juurest palli tühja - 0:2. Maardul oli hea moment vahe taas minimaalseks teha, kui Nikita Kajalini tõrje järel Yaroslav Dmitriev heast kohast löögile sai, ent omade kahjuks üle lajatas.

  Minut enne pooltunni täitumist sai väljakuperemeeste poolelt kollase kaardi kapten Andrei Drozdov, kes lendas äärel Aleksei Filimonovile toorelt sisse. Viga saanud mängija ei suutnud jätkata ning seetõttu tegid külalised mõne minuti järel sunnitud vahetuse. 34. minutil tõstis Stefan Tšendei palli tagumise posti juurde, kus Alijev peaga palli raamide vahele suunas. 40. minutil leiti õigeaegse sööduga Alijev, kes üks-üks olukorra külmavereliselt realiseeris ja endale kübaratriki vormistas.

  Seis võinuks veelgi hullem olla maardukate jaoks, ent teiseks poolajaks väravaid valvana asunud Aleksandr Kalini tõrje järel lõi Alijev tühjast väravast mööda. 55. minutil pani Šalva Helaia äärel Andrei Borissovile keha, mille järel too pikali käis ja vastu metallaluseid lendas, mis ohtlikult väljaku ääres seismas. Maardu põhimeeskonna loots suutis end vaos hoida ning püsti tõustes järgnes vaid sõnelus, millesse sekkusid ka Alijev külaliste ja Aleksei Titenok võõrustajate poolelt. Hoolimatult tegutsenud Legioni mängija pani teravama repliigi teele, mille järel maardukad ärritusid, ent kohtnikul oli otsus selge - esimene kollane kaart tehtud vea eest ning teine liigse suupruukimise eest, mis tähendas, et külalised olid jäänud vähemusse.

  Vahelduseks näitas Kalinin head tõrjetööd, võttes kaks Alijevi ohtlikku üritust järjest ära. Seejärel mäng peatati vilemehe poolt, kes liikus külaliste varumeestepingi juurde, kus Helaia oli end asetanud istuma. Mängijal kästi sealt lahkuda ning seejärel sattus kohtunikuga konflikti üks Legioni esindajatest, kes lühikese aja jooksul tehnilisest alast eemaldati ning seetõttu suuna üle väljaku tribüünile võttis. 69. minutil niitis Ilja Zelentsov selgelt hiljaks jäänuna äärel maha German Ussovi ning sai selle eest hoiatuskaardi. Üksikud minutid hiljem ei küündinud Maksim Medvedev liiga kõrgelt antud pallini, mille järel reageeris mängija selliselt, et püüdis mänguvahendi kahe käega kinni, enne kui see auti lennanuks. Vilemees karistas säärase teo kollase kaardiga.

  85. minutil nähti kohtumise seitsmendat hoiatuskaarti, kui Vladimir Gorbatov hiljaks jäi ja kiirrünnaku ärahoidmiseks kiskus Juri Udet särgist. Head šansid skoorimiseks oli veel mõlemal meeskonnal, sealjuures ohtlikumad olukorrad olid just maardukatel, kuid sllest hoolimata jäädi sel korral nullile.

  Legion tõusis tänu võidule esikohale, samas kui Maardu Linnameeskonna duubel vireleb endiselt viimasel kohal. Järgmises voorus sõidab Legion külla Narva Unitedile ning Maardu omakorda Tallinna Piraajale.

  Pealelöögid: 18:19
  Neist väravale: 6:12
  Neist blokeeritud: 3:1
  Nurgalöögid: 4:6
  Suluseisud: 4:5
  Vead: 18:7

 11. #11
  Asjahuviline Kasutaja SoccerGoal avatar
  Liitus foorumiga
  Jul 2008
  Postitusi
  939

  Algupärane

  Ajax möödus mugava võiduga Santosest
  Lasnamäe FC Ajax - Tartu FC Santos II 2:0 (2:0)

  Kodumeeskonda ootas ideaalne algus, kui juba 2. minuti alguses pani Oleksandr Saietov terava palli väravaesisele, kust see lendas sisse Santose enda mängijast Kaarel Maasenist. Ajax oli selgelt domineerivamaks pooleks ning mingi aja järel tabas Saietov väravaposti. 25. minutil anti paremalt äärelt täpne pass kasti ning Jevgeni Merkurjev vajutas puusalt korraliku litri posti kõrvale - 2:0. Viie minuti järel nähti tagumise posti juures markeerimata jäetud Saietovit, kelle pealöögi järel pall postipõrkest üle otsajoone lendas. Santos avapoolajal ühtegi pealelööki ei sooritanud ja kui mõndadel kordadel pääseti Ajaxi karistusala lähistele, ei lasknud kaitsjad vastastel kuskile edasi minna ega midagi ohtlikku luua.

  Pausilt naastes oli kodumeeskonna kaptenil Sergei Tassol võimalus tabamus kirja saada, kuid sihik oli sutsu paigast ära. Külaliste esimene pealelöök sooritati 65. minutil, kui trahvilöögi järgselt pealöögist pall üle lati löödi. Viis minutit hiljem saadeti taaralinlaste kaitsja kohvile ning kasti piirimailt pandi kaval langev pall teele, mis aga langes latis. Täpselt ei märganud, aga tundus, et taaskord Saietov oli aktsioonis. 82. minutil nähti kohtumise ainust kollast kaarti, kui Vitali Mihhasev hiljaks jäänuna Tanel Tuulele sisse lendas. Santose poolelt virutati korra küljevõrku ning lõpupoole oli ohtlik löök, mis meestesummast läbi läks, ent Andrei Golovini poolt ära nopiti.

  Tänu võidule möödus Ajax Santosest ning paikneb nüüdsest 9. kohal. Järgmises voorus sõidab Lasnamäe klubi külla Jõgeva SK Noorusele ning Santos võõrustab Ararati.

  Pealelöögid: 23:5
  Neist väravale: 8:1
  Neist blokeeritud: 2:0
  Postid/latid: 3:0
  Nurgalöögid: 7:1
  Suluseisud: 2:6
  Vead: 15:8

 12. #12
  Asjahuviline Kasutaja SoccerGoal avatar
  Liitus foorumiga
  Jul 2008
  Postitusi
  939

  Algupärane

  Üheksakesi lõpetanud ja kaotuse vastu võtnud Ararati saldo: kaheksa kollast ja kaks punast kaarti
  Tallinna FC Ararat TTÜ - Tallinna JK Piraaja 1:3 (1:2)

  Kohtumise kolmandal minutil pääses kodumeeskonna poolelt Vaagn Arutjunjan kasti purjetama, kust järgnenud löögist lendas pall postiriivest üle otsajoone. 10. minutil oli vastulause piraajakatel, kui Leo Kuuse vastase ära pettis ning seejärel löögi teele pani. Ararati kaitsja klaaris palli minema ja kuigi külalised olid veendunud, et pall oli täielikult väravajoone ületanud ja skoor avatud, lasi peakohtunik mängul jätkuda, kuniks äärekohtunik märku andis ning teavitas, et pall tegelikkuses oligi väravajoone ületanud, seega seisuks 0:1 sellega.

  14. minutil oli äärekohtunik tõstnud lipu fikseerimaks Araratile suluseisu, kuid peakohtunik seda kohe ei märganud ja Ararat lõi värava ja juba hakati tähistama, kuniks peakohtunik tõusnud lippu märkas ning olukorras suluseisu fikseeris. Aleksander Kiudmaa ei jätnud arvamust kohtuniku tegutsemise kohta enda teada ning teenis sellega esimese hoiatuskaardi. 22. minutil kiskus närviliseks ning Ararati pingi ees hakkasid tõuklema väljakuperemeeste Bogdan Lukashenko ning külaliste Karla Oder - mõlemale karistuseks kollane kaart. Kuigi Ararati poolelt tekitas ärevust terav pall, mis Piraaja väravaesiselt läbi pandi, oli 29. minutil karmiks reaalsuseks 0:2 seis. Karistusala nurgas leiti Kuuse, kes kaitsja mängleva kergusega üle mängis ning palli ristnurka lajatas.

  Kolm minutit hiljem ei suutnud külalised Arutjunjani jalalt palli minema saada, kingitust ei jäetud kasutamata ning vahe oli taas minimaalne. Mõlemapoolsetest üritustest hoolimata oli ohtlikumad momendi külalistel. 43. minutil hakkis Aleksandr Korosteljov vastast liialt uljalt ning kohtunikul oli taas põhjust tasku kallale asuda. Esimesel lisaminutil hüppasid pallivõitlusesse nii Aleksei Belozjorov kui ka Reiko Mägi. Duelli järel kukkus üks mängijatest teisele peale, mille järel osapooled vihastusid ning üksteise tõukamise järel kohtunik mõlemale kollast kaarti näitas.

  Pausilt naastes pani Arutjunjan avaminutitel Aiko Orglale konkreetselt kossi ning kollaste sadu sai vaid jätku. 69. minutil jooksis Aleksandr Bagdasarjan tald ees Kuusele sisse ning jälle välkus hoiatuskaart. Viis minutit hiljem tõmmati Oder viiv enne kasti jõudmist maha Pavel-Artjom Tšekotini poolt. Sellele järgnes vist löök, sest endal isiklikult jäi konkreetne moment nägemata, aga Ararati mängija teenis otse punase kaardi. Seejärel ei suutnud emotsioone vaka all hoida Arutjunjan, kes seletas endale teise kollase välja ning ühe momendiga olid võõrustajad üheksakesi jäänud. Kuuse vajutas otse karistuslöögist palli raamide vahele, ilma et keegi eriliselt sellele reageerinudki oleks. Kohtumise kümnes ja ühtlasi Ararati kaheksas kollane kaart teeniti teisel lisaminutil, kui Sergei Bolgov tõmbas Oderi kiirrünnakul maha.

  Piraaja tõusis hetkeks 6. kohale, ettepoole Tartu Merkuurist, ent taaralinlastel on üks mäng vähem peetud. Ararat püsib 8. kohal, ent Ajaxil on nüüdsest nendega võrdselt punkte. Järgmises voorus sõidab Ararat külla Tartu Santose duubelmeeskonnale ning Piraaja võõrustab Maardu Linnameeskonna duublit.

  Pealelöögid: 5:16
  Neist väravale: 2:7
  Neist blokeeritud: 1:1
  Postid/latid: 1:0
  Nurgalöögid: 5:6
  Suluseisud: 1:1
  Vead: 21:15

 13. #13
  Asjahuviline
  Liitus foorumiga
  Sep 2001
  Postitusi
  237

  Algupärane

  Võru FC Helios - Jõgeva SK Noorus-96 5:0
  Parimad palad: https://www.youtube.com/watch?v=WzASSP0-4Ho

 14. #14
  Asjahuviline Kasutaja SoccerGoal avatar
  Liitus foorumiga
  Jul 2008
  Postitusi
  939

  Algupärane

  Ajax tuli kahel korral kaotusseisust välja ning alistas Dünamo
  Lasnamäe FC Ajax - Tallinna JK Dünamo 3:2 (0:1)

  Eile lõunal kohtusid kaks tabeli teise poolde kuuluvat meeskonda tuulisel Ajaxi staadionil, lisaks oli tegemist võõrustajate selle hooaja esimese mänguga nende endi pärismurul. Külalised sunniti tähelepanelikuks juba varakult, kui 6. minutil pani Sergei Kobjakov nurgalöögi järgses olukorras puusalt tugeva löögi teele, kuid posti kõrval seisnud mängija klaaris. Ei möödunud palju, kui Ajax oli taas teravust tekitamas vastaste karistusalas, kuid väravalukku ei suudetud siiani lahti muukida. Minut oli pooltunnist möödunud, kui Jevgeni Merkurjevile fikseeriti suluseis. Ajaxi ründaja polnud selle otsusega selgelt rahul ning liigse suupruukimise eest teenis kohtunikult kollase kaardi. Dünamol saabus alles nüüd esimene ohtlikum moment, kui Temitayo Ogunleye Doherty tõmbas kaitsjast mööda ning sai terava nurga alt löögile, kuid puurivahi Andrei Golovini puute järel lendas pall küljevõrku.

  35. minutil pani Roman Boiko paremalt poolt pika tsenderduse teele ning Maksim Židkov suunas mänguvahendi peaga väravasse viies külalised mängu juhtima. Kuue minuti möödudes oli Ajaxil suurepärane võimalus viigistamiseks, kuid oma momente ei suudetud ära realiseerida. Esiteks mängis Andrei Kobjakov kaitsjast mööda, kuid sekundid hiljem järgnenud lähilöögi tõrjus Mihhail Lissenkov jalgadega. Pall maandus Aleksandr Starodubil, kelle ürituse suutis Dünamo mängija blokeerida ning kõige lõpuks keerutas Merkurjev karistusala nurgast palli ristnurgast mööda. 42. minutil teenis hoiatuskaardi külaliste Sergei Gavrilov, kes võttis neli meetrit enne kasti jõudmist maha Dzmitry Papichytsi, kes oli keskkaitsest rünnakule lülitunud.

  48. minutil tekkis lahkheli kohtunike otsustes, rahulolematu Starodub viitas äärekohtunikule, kes oli teistmoodi näidanud, kuid väljakukohtunik ei võtnud seda kuulda ja näitas Ajaxi poolkaitsjale hoiatuskaarti. Vaid neli minutit hiljem oli pildis taas Starodub, kes seekord vajutas karistusalajoonelt pommlöögist palli värava tagumisse nurka - 1:1. Ajax oli jätkuvalt domineerivamaks pooleks, kapten Sergei Tasso riputas paaril korral täpseid sööte omadele karistusalasse, kuid neist olukordadest ei suudetud maksimumi välja võluda. 58. minutil kaotas võõrustajate äärekaitsja vastaste väljakupoolel palli, mille järel nõelas Dünamo kiirelt. Doherty sooritas 20-lt meetrilt pealelöögi, mille järel võttis pall suuna lati alla. Golovin sai küll mänguvahendile käe vahele, aga sellest hoolimata lõpetas pall väravas ning Dünamo oli seega taas juhtima asunud.

  Kaks minutit hiljem tuli kohtunikul hoiatuskaarti näidata, sest Artur Mišin pani Maksim Židkovile kossi, kuigi alles vähem kui pool minutit varem oli ta sama Dünamo mängija vastu juba patustanud. 63. minutil panid õhuvõitluses pead kokku Konstantin Potapov ja Mark Zolotuhhin. Ajaxi poolkaitsja suutis mõningase kosumise järel mängu jätkata, kuid Dünamo tegi sunnitud vahetuse ja kohale kutsuti ka kiirabi. 67. minutil võttis Gavrilov toorelt Starodubi maha ning teine kollane kaart tähendas seda, et külalised pidid vähemuses jätkama. Kaks minutit hiljem lendas Sergei Kobjakov tald ees Boikole sisse ning taas välkus hoiatuskaart. 74. minutil jooksis Boiko Sergei Kobjakovile selja tagant sisse ning vea tegemise järel lõi palli minema, seega polnud kollases kaardis taas küsimust.

  79. minutil leidis Doherty täpse söödu järel end puurivahiga silmitsi Dmitri Židkov, kuid duellis jäi peale Golovin, kes tõrjus jalgadega ohtliku löögi. Järgmisel minutil söötis Ajaxi rünnakul Oleksandr Saietov karistusala nurgast palli keskele, kus Starodubil oli piisavalt ruumi ning karistas selle täpse löögiga ära, tehes seisuks 2:2. Paar minutit hiljem pani Starodub otsajoone juurest terava palli Dünamo väravaesisele. Kommunikatsiooniviga oli tekkinud Tasso ja Merkurjevi vahel, kel mõlemal pilk vaid nende suunas tuleval pallil oli, mille järel mängijad kokku põrkasid ja siruli käisid. Enne pikali lendamist suutis Merkurjev mitte just kõige tugevama löögi sooritada, aga sellest hoolimata veeres kera posti kõrvalt sisse ning väljakuperemehed olid esmakordselt mängu juhtima läinud.

  Rohkem kumbki meeskond löögile ei pääsenud, Golovinil tuli vaid üks terav pall noppida, mis kasti teele pandi. Ajax viivitas lõpus vahetustega aega ning viienda lisaminuti täitumisel kõlanud lõpuvile tähistas neile magusat võitu. Ajax jätkab 8. kohal, jäädes endiselt Piraajast üheainsa punkti kaugusele, ent samas lähima jälitaja Santose duubliga suurendati vahe neljale punktile. Dünamo säilitas samuti oma koha olles 10. positsioonil. Juuli lõpus on järgmine voor, mil Ajax võõrustab Maardu Unitedit ning Dünamo sõidab külla Araratile.

  Pealelöögid: 16:7
  Neist väravale: 6:4
  Neist blokeeritud: 2:0
  Nurgalöögid: 7:4
  Suluseisud: 5:3
  Vead: 6:15

 15. #15
  Asjahuviline Kasutaja SoccerGoal avatar
  Liitus foorumiga
  Jul 2008
  Postitusi
  939

  Algupärane

  Gurtšioglujants tüüris teise poolaja kübaratrikiga Levadia võidule
  Tallinna FC Ararat TTÜ - Tallinna FC Levadia III 0:3 (0:0)

  Esimene ohumärk saabus väljakuperemeestele varakult, kui juba 4. minutil Aleks Monesi söödu järel Moorits Veering palli peaga latti suunas. Võõrustajate poolelt tõmbas Avetis Harutjunjan vastaste äärekaitsjast mööda ning sekundid hiljem lajatas mänguvahendi tagumisest postist mööda. Levadia omas selgelt initsiatiivi, kuid suur hulk pealelööke olid arusaamatult kaugelt teele pandud ning seetõttu suurt ohtu kodumeeskonna väravale ei kujutanud. Poolaja keskel tekkis mõlemal meeskonnal ärev moment, kus palli vallanud mängija suutis äärekaitsest mööduda, kuid keskkaitset enam üle ei suudetud mängida. 39. minutil välkus kohtumise ainus hoiatuskaart, kui Aleksander Kiudmaa kiskus Jevgeni Gurtšioglujantsit selja tagant särgist, võttes sellega Levadia kiirrünnaku maha.

  50. minutil nõuti võõrustajatele kastis käega mängu, ent vile vaikis. Levadia sai oma tahtmise kolm minutit hiljem, kui Gurtšioglujants pisut kastist väljaspool olles pani korraliku pommlöögi teele, nii et puurivaht sai pallile küll jala vahele, aga sellest jäi väheks ning kera lõpetas oma teekonna ikkagi väravas - 0:1. Minut enne täistundi pani Robert Sadovski vasakult äärelt tsenderduse kasti, kus pall esimestest mängijatest üle lendas, aga siis Gurtšioglujantsi jalale maandus, kes teise puutega väravavõrgu sahisema pani.

  Ararati poolelt said proovida nii Kurban Ramazanov kui ka Harutjunjan, kuid vastaste väravavahti üle ei suudetud mängida. Poolaja keskel said mängulises olukorras kaks mängijat kontakti järel viga ning mõlemal liikusid väljaku äärde. Mones ei suutnudki jätkata ning longates liikus riietusruumi poole, meeskond tegi sunnitud vahetuse. Ararat oli juba oma ainsa vahetuse ära teinud, ent lõpuni vähemuses ei pidanud nad jätkama, sest kosunud mängija suutis jätkata. Külalised mängisid enamus oma kornereid lühikeselt lahti, ent standardite pealt sel korral suurt ei tekkinud neil. Lõpupoole pääses Harutjunjan lähedalt löögile, kuid puusalt teele pandud tugevast löögist lendas pall napilt eespostist mööda. Teisel lisaminutil anti pass Gurtšioglujantsile ette, kaitsja jäi sutsu hiljaks ning selle karistas Levadia poolkaitsja väravaga ära, vormistades endale kübaratriki. Kahest lisaminutist rohkem ei antud ning Levadia oli võtnud kohustusliku võidu skooriga 3:0.

  Kuna antud voorus kaotas Jõgeva Legionile, tõusis Levadia Jõgevast ettepoole ning asutakse nüüdsest 3. kohal, Legionist jätkuvalt ühe ning liidrist Merkuurist kahe punkti kaugusel. Kuna kõik tabeli lõpupoole jäävad meeskonnad kaotasid, püsib Ararat endiselt 12. kohal. Juuli lõpus peetavas järgmises voorus sõidab Levadia külla Maardu Linnameeskonna duublile ning Ararat võõrustab Dünamot. Ararat peab samas 1. juulil ära VII vooru kohtumise koduväljakul Maardu LM II-e vastu.

  Pealelöögid: 11:25
  Neist väravale: 1:12
  Neist blokeeritud: 2:3
  Postid/latid: 0:1
  Nurgalöögid: 3:7
  Suluseisud: 2:7
  Vead: 5:7

 16. #16
  Asjahuviline Kasutaja SoccerGoal avatar
  Liitus foorumiga
  Jul 2008
  Postitusi
  939

  Algupärane

  Suure edu maha mänginud Maardu alistas napilt Ararati
  Tallinna FC Ararat TTÜ - Maardu Linnameeskond II 3:5 (1:2)

  Eile keskpäeval peeti Lasnamäel Pae staadionil VII vooru viimane kohtumine, olgu siinkohal mainitud, et seni on XIII vooru mängitud, antud kohtumine lükati lihtsalt hilisemale kuupäevale. Samas andis tunda, et liigas on hetkel puhkuse aeg, kuna kummagi meeskonna varumeestepingil kedagi polnud. Seetõttu oli Maardul algkoosseisus mõlemad puurilukud - väravat kaitses Aleksandr Kalinin ja tipuründes oli Artjom Jakovlev, kes hiljem keskpoolikuks langes.

  Juba 4. minutil tekkis külaliste Ilja Zelentsovil keskel ruumi ning 30-lt meetrilt panigi löögi teele, mille järgselt pall latti ja sealt üle lendas. Vähem kui kümme minutit hiljem anti õigeaegne sööt Klimentii Boldyrevile, kes Sergei Bolgovi eest plagama sai ja Jevgeni Tukaniga silmitsi pääses, ent seejärel palli tagumisest postist mööda lõi. Vahelduseks sai tegutseda ka Kalinin, kui lükkas Avetis Harutjunjani trahvilöögist palli üle lati. 30. minutil suunati külaliste karistusalas pall edasi Aleksandr Bagdasarjanile, kes kolmelt meetrilt mänguvahendi peaga põiklatti suunas.

  Maardu rünnakualgatus läks kohe kiiva ja Ararat nõelas valusalt, kui Harutjunjan viiv enne Kalininit pallini jõudis ja selle raamide vahele suunas. Mõned minutid hiljem üritas Zelentsov keskjoonelt väljakuperemeeste puurivahti üllatada, kes oli raamidest väljas, ent pall langes napilt mööda. 40. minutil viigistati mänguseis, kui Boldyrevi söödu järel Jakovlev sutsu kastist väljaspool olles palli ristnurka saatis. Vähem kui minut hiljem oli jälle aktsioonis kaval rebane Zelentsov, kes keskringi juurest kõrge palli teele pani. Tukan oli taas väravast väljas, kuid sel korral maandus pall väravas ja külalised olid esmakordselt juhtima asunud. Kodumeeskonna poolelt oli Harutjunjan põhiline, kes ohtlike standarditega vastaste väravat ohustas, kuid pausile minnes oli nende jaoks kurvaks reaalsuseks 1:2 kaotusseis.

  Teisele kolmveerandtunnile naastes olid võõrustajad selgelt aktiivsemaks pooleks ja korralik tormtuli pandi Maardu värava poole teele, ent seni ei suudetud rohkem skoorida. Ka tolles olukorras mitte, kus Kalinin palli lendu valesti hindas ja Araratil soodne hetk tekkis. Maardu puurilukk näitas samas ka head tõrjetööd, võttes lähedalt pealöögi ära. 64. minutil teenisid külalised kasti nurga juurest trahvilöögi. Zelentsov saatis palli otse eesposti kõrvalt sisse ning Maardu sai juba vähe mugavamalt end tunda. Viis minutit hiljem tõsteti pall kodumeeskonna kaitsjate taha, kus mänguvahendini lidusid nii Maksim Medvedev kui ka Tukan. Samaaegselt küll jõuti pallini, kuid poolkaitsja suutis jala vahele panna ja puurilukust mööda mängida. Sekundid hiljem lükati pall väravasse ning seis oli juba 1:4.

  72. minutil andis Dmitri Dolmatov liiga nõrgaks jäänud tagasisöödu, mille noppis vahelt Paulo Kulešov, kes võttis kingituse vastu ja saatis kera posti kõrvalt sisse. Ararat omas vahepealsel ajal selgelt initsiatiivi. 82. minutil välkus kohtumise esimene hoiatuskaart, kui Zelentsov Sergei Lefanovile kossi pani. Juba järgmisel minutil suutsid võõrustajad kaotusseisu minimaalseks teha. Aleksei Belozjorov lõi esiteks lähedalt heast kohast palli otse vastu Kalininit, kuid sealt põrkas kera mängijale tagasi, kust teistkordselt enam ei eksinud ning meetrilt palli sisse lõi.

  87. minutil näidati kollast kaarti Šahrijar Abdullajevile, kes oli rahulolematu selle üle, et Ararati mängijale liiga hilja viga fikseeriti ja meeskonnakaaslast hakkida lasti nii kaua. Minut hiljem oli Harutjunjan kasti lidumas, kuid Dolmatov võttis ta mõni meeter enne sinna jõudmist maha ning taaskord oli kohtunikul põhjust kaarti näidata. Teenitud karistuslöögi järgselt sai Maardu puurilukk taas tõrjetööd näidata, kuid viimane sõna jäi siiski külalistele. Kolmandal lisaminutil saadi tsenderdusele pea vahele sedasi, et see Ararati värava poole lendas. Palli omaks võtnud Jakovlev ja Danil Lebedev pääsesid kahekesi väravavahi vastu, kus pall Lebedevile söödeti, kes madala palli kindlalt väravasse saatis ja lõppseisuks 3:5 tegi.

  Tänu võidule tõusis Maardu Araratist ühe punktiga ettepoole, asudes nüüd 12. kohal. Samas on tabeli lõpus konkurents tihe, 9.-13. kohtadel olevad meeskonnad jäävad kahe punkti sisse. Vaid Kohtla-Järve duubel tundub selgelt lahjaks jääma ning Araratist ollakse kuue punkti kaugusel. Juuli lõpus peetavas XIV voorus kohtub Ararat Dünamoga ning Maardu võõrustab Levadia III-e.

  Pealelöögid: 30:16
  Neist väravale: 14:8
  Neist blokeeritud: 3:0
  Postid/latid: 1:1
  Nurgalöögid: 7:2
  Suluseisud: 3:5
  Vead: 8:13

 17. #17
  Asjahuviline
  Liitus foorumiga
  Sep 2001
  Postitusi
  237

  Algupärane

  Võru FC Helios - Kohtla-Järve JK Järve II 7-0
  Kokkuvõte https://www.youtube.com/watch?v=FuJ8ByUO8_Q

 18. #18
  Asjahuviline
  Liitus foorumiga
  Sep 2001
  Postitusi
  237

  Algupärane

  Võru FC Helios - Lasnamäe FC Ajax 1-1
  Kokkuvõte https://www.youtube.com/watch?v=1IbyDfLgYnw

 19. #19
  Asjahuviline Kasutaja SoccerGoal avatar
  Liitus foorumiga
  Jul 2008
  Postitusi
  939

  Algupärane

  Ararat jättis Kohtla-Järve tabeli lõppu üksindusse
  Tallinna FC Ararat TTÜ - Kohtla-Järve JK Järve 1:0 (1:0)

  Juba poole minuti möödudes kukutas kodumeeskonna Aleksander Kiudmaa toorelt Aleksei Stratiitšuki, kuid kiiret hoiatuskaarti siiski ei järgnenud. 6. minutil pani Jevgeni Tukan pika palli teele, mille järel Järve kaitsja Avetis Harutjunjani spurdi markeerimata jättis. Ründaja omade kahjuks kiirustas löögiga, pannes juba enne kasti jõudmist palli teele, kuid Viktor Gusev tõrjus. Peagi pani Harutjunjan paremalt äärelt tsenderduse väravaesisele, kus Aleksandr Bagdasarjan peaga löögile sai. Gusev sai mänguvahendile käed vahele, mille järel kera latti lendas, jätkuolukorras olid järvekad jaol. Külalised kombineerisid vahepeal päris soliidselt ning 29. minutil teenis võõrustajate Sergei Bolgov kollase kaardi, kui võttis äärel temast mööduva Konstantin Sarajevi maha. Kohe pärast seda momenti hakkas korralikult vihma sadama.

  38. minutil mängis Sergei Lefanov kaitsjast kergelt mööda, mille järel sai vabalt söödu teele panna Bagdasarjanile, kes Ararati juhtima viis. Paar minutit hiljem niitis Bolgov vastase viiv enne karistusalasse jõudmist maha. Pärast hoiatuskaardi teenimist oli kodumeeskonna mängijale tegemist teise veaga, seega oli natuke õnne, et karmim kohtunik ei sattunud olema ja lubava rünnaku peatamise eest teist kaarti ei andnud. Poolaja lõpuminutitel oli väljakuperemeestel kaks hiilgavat võimalust eduseisu duubeldamiseks. Esimese juhul oli Gusev olukorrast välja mängitud, kuid ise ei suudetud võimalust realiseerida, teisel juhul päästis Gusev hiilgava tõrjega omad halvimast.

  Teise poolaja alguses sai vihm läbi ning Järve teenis taaskord heast kohast karistuslöögi, kui meeter enne kasti jõudmist nende mängija kukutati. Standardist siiski asja ei saanud ning Ararat püsis kaitses kindlalt. 53. minutil sai nurgalöögi järgses olukorras Stratiitšuk vabalt peaga löögile, kuid pall lendas napilt tagumisest postist mööda. 60. minutil määrati hilinemisega Järvele viga, mille järel Marko Petrov vihaseks sai ning kollase kaardi teenis. 72. minutil kukutas Bagdasarjan Sarajevi, mille järel konflikt tekkis ning tõukamiseks läks. Mõlemad osapooled teenisid selle eest kollase kaardi. Kuus minutit hilljem leidis Sergei Paltsev kuuekasti lähistel olnud Stratiitšuki, kes soodsa momendi luhtas, lajatades palli täiesti üle.

  Kodumeeskonnal olid ohtlikumad momendid, kuid kuidagi ei suudetud seisu enda jaoks mugavamaks teha. Gusevi tõrje järel sai palli Aleksei Belozjorov, kes lähedalt palli vastu vastast saatis. Järgnes peagi moment, kus Gusev palli trajektoori valesti hindas ning Ararat kahekesi ainsa kaitsja suunas lidusid, ent külaliste mängija jõudis pallini varem ning lõi selle ette ära. 88. minutil saatis Belozjorov pika audi järel mänguvahendi peaga latti. Kaks minutit hiljem teenisid külalised korneri, mille järel jooksis vastaste karistusalasse ka Gusev. Pall mängiti lühidalt lahti ning löögile ka kokkuvõttes pääseti, kuid Maksim Ševelilovi sihik oli selgelt paigast ära. Lõpuvile kõlades oli järvekate pettumus märgatav, kuid midagi polnud teha ja taaskordne kaotus oli kirjas.

  Kuigi Ararat tõusis tänu võidule viimasel kohal asuvast Järvest kümne punkti kaugusele, ei parandatud siiski enda positsiooni. Kuna Maardu derbys oli Linnameeskonna duubel üle Unitedist, on mõlemad koos Araratiga 15 punkti peal. Järgmises voorus kohtub Kohtla-Järve koduväljakul just Maardu LM II-ga ning Ararat sõidab külla Võrule.

  Pealelöögid: 16:14
  Neist väravale: 10:2
  Neist blokeeritud: 2:3
  Postid/latid: 2:0
  Nurgalöögid: 3:7
  Suluseisud: 10:0
  Vead: 14:9

 20. #20
  Asjahuviline Kasutaja SoccerGoal avatar
  Liitus foorumiga
  Jul 2008
  Postitusi
  939

  Algupärane

  "Pool mängu suluseisus" Ajax küttis Narvale korraliku sauna
  Lasnamäe FC Ajax - Narva United FC 11:1 (5:0)

  Aprillis peetud hooaja esimeses omavahelises kohtumises võitis kodumeeskond Narva tulemusega 4:2. Ent seekord kohtuti möödunud pühapäeval tuulisel Võidujooksu staadionil teistkordselt. Skoor avati juba teise minuti lõpus, kui pall peaga edasi Sergei Tasso suunas pikendati, kes edestas vastaste puurilukku Aleksandr Gorbunovit ning lükkas mänguvahendi raamide vahele. Teiselpool väljakut sunniti mõne aja pärast tõrjele Ajaxi puurivaht Andrei Golovin, kes pareeris Aleksandr Jurõševi puusalt teele pandud löögi. 13. minutil oli teistkordselt võõrustajate poolt pildis Andrei Kobjakov, kes vastaste kaitseliinis segadust oli külvamas. Narva väravavaht liikus läbi pääsenud ründaja poole, kuid ei jõudnud õigel ajal kohale ning seejärel pandi madal pall teele. Kobjakovi puutest pall lõpuks veereski väravasse, ilma et keegi vastastest suutnuks selle teekonda peatada ning see tähendas ühtlasi 2:0 seisu.

  Vaid neli minutit hiljem edestas pika audi järel Kobjakov ainsat kaitsjat Dmytro Kalininskyyt, kuid soodsast positsioonist lajatati napilt tagumisest postist mööda. Kobjakovi etendus peagi jätkus, kui meetri pealt ei lahendanud olukorda ära ja lajatas palli vastu väravavahti. Kodumeeskond oli selgelt domineerimas, varsti leidis Kobjakov end juba üks-üks olukorrast, ent jäi löögiga venitama ning kaitsja jõudis selle ajaga tagasi ning segas piisavalt, nõnda et lööki üldse ei järgnenud. 26. minutil pääses Gorbunoviga silmitsi Aleksandr Starodub, kes tegi kavala pette ning siis tõmbas vastasest mööda. Puurilukk viskus pikali ja tõmbas karistusalas vastaste poolkaitsja maha. Patustajale näidati kollast kaarti, samas kohalikust meeskonnast nii mõnigi nõudis punast. Penaltipunktilt virutas Tasso alla vasakule, kuid Gorbunov pareeris. (Mingil põhjusel on protokollis antud penalti jäänud märkimata).

  Paari minuti möödudes omasid Ajaxi mängijad rünnakul arvulist ülekaalu ja kõige tipuks lõi Starodub paarilt meetrilt latti. 33. minutil andis Kalininskyy liiga nõrgaks jäänud tagasisöödu, Starodub napsas kera vahelt ning karistas eksimuse ära. Külalismängija tõstis seejärel käe, tunnistamaks oma viga ning noruspäi vaatas pealt, kuidas omad keskringist palli taas mängu panid. Kaks minutit hiljem tõstis Tasso palli ette Oleksandr Saietovile, kelle mineku magas täielikult maha Ivan Šišov. Väljakuperemeeste poolkaitsja tõstis seejärel palli puurilukust üle väravasse ning seis muutus üha nukramaks külaliste jaoks. Möödus vaevu paar minutit, kui eduseisu veelgi suurendati. Narvakad kaotasid oma poolel palli, Ajaxi mängija riputas selle ette, kus Kobjakov selleni ei jooksnud, sest vastasel juhul olnuks tegemist olnud suluseisuga. Mänguvahendi suunas jooksis hoopis Tasso, kes võttis selle omaks ja realiseeris võimaluse kindlalt.

  Kui juba suluseisust jutuks läks, siis olgu mainitud, et kodumeeskond sattus tragikoomiliselt tihti suluseisu. Mingil lühikesel perioodil tuli neid suisa järjest, nii et üle väljaku kõlas mahlakaid väljendeid ja ühes olukorras oli selgelt rahulolematu Starodub, kelle kutsus soomlasest kohtunik jutule. Ajaxi mängija seejärel selgitas inglise keeles vilemehele, et on fikseeritud mitu suluseisu, kus tegelikkuses neid polnud. Vestlus lõppes rahumeelselt ning mäng jätkus. Kui Starodub viitas eelnevalt meeskonnakaaslaste suluseisudele, siis poolaja lõpus lõi poolkaitsja värava, ent olukorras fikseeriti suluseis, mis isegi erapooletu siinkõneleja jaoks tundus vägagi kaheldav. Ilmselgelt sai ka tolle olukorra järgselt kuulda emotsionaalset arvamuse avaldamist. Poolaja lõpetuseks saadeti narvakate kauglöögist pall Golovinile otse sülle.

  Pausilt naastes jätkas kodumeeskond sellega, millega avapoolajal pooleli jäädi ehk suluseisu jäämisega. Taas tuli neid järjest ja ühe järel haarati võõrustajate poolelt kahe käega peast kinni, uskumata mis otsus vastu võeti kohtuniku poolt. 61. minutil ei suudetud võõrustajate poolelt palli klaarida ning moment hiljem vajutas Jurõšev karistusala nurgast vihaga palli värava tagumisse nurka. Sellest ammutati justkui rohkem energiat, sest kohe järgneval Ajaxi üritusel noppis Jurõšev palli vahelt ning lõpetas rünnaku löögiga, kuid see oli ebatäpne. Juba järgmisel rünnakul sai omakorda Ivan Seleznjov proovida, kuid Lasnamäe klubi mängija ajas end löögile ette ning sealt lendas pall juba üle otsajoone.

  Soliidsest üritamisest hoolimata oli Ajax siiski selleks, kes skoori tegi. 66. minutil andis Tasso palli Saietovile, kes kerge vaevaga selle väravasse veeretas. Ohtlikud momendid said jätku, kui Unitedi puurivaht söötis palli otse Starodubile, kuid patustaja heastas eksimuse, hiilates järgnenud olukorras tõrjega. 71. minutil sai Tasso kastis löögile, kuid väravajoonel seisnud külalismängija jäi pallile ette. Mänguvahend lendas sealt omakorda Kobjakovile, kes lihtsa värava kirja sai. Kaks minutit hiljem pääses Kobjakov Saietovi söödu järel üks-ühele, kus tõmbas väravavahist mööda ning pani võrgu taas sahisema, saades sellega kirja kübaratriki. Järgmisel minutil sai juba Saietov ise kübaratrikiga hakkama. Esimesena lajatas Ajaxi mängija posti, Šišov jättis vastase markeerimata ning seetõttu pääses Saietov esimesena lahtise pallini ning tegi seisuks 9:1.

  81. minutil leidis Starodub kena sööduga Dmitri Bondarevi, kes oli vaid mõned minutid tagasi vahetusest mängu sekkunud ning nüüd lükkas palli tühja väravasse. Järgmisel minutil blokeeriti Kobjakovi esimene pealelöök, kuid ründaja läks agressiivselt peale, sai palli endale ning teistkordselt enam ei eksinud, tehes lõppseisuks 11:1. Narva väravavahil jätkus omajagu tõrjetööd ning samas oli lõpuminutitel head momendid nii Saietovil kui ka Kobjakovil, kuid mõlema kavalad tõsted olid siiski ebatäpsed.

  Narva lasi tänu kaotusele endast Jõgeva mööda ning asutakse nüüd 6. kohal. Ajax püsib jätkuvalt 7. kohal, kuid piirilinlastega vähendati vahe kolmele punktile. Järgmise vooru kohtumine on Narval juba peetud, seega kui Ajax peaks sel nädalavahetusel võõral väljakul Ararati alistama, tõusevad nad Narvast ettepoole, sest võrdsete punktide puhul on neil eelis võrreldes narvakatega.

  Pealelöögid: 39:8
  Neist väravale: 23:4
  Neist blokeeritud: 5:0
  Postid/latid: 2:0
  Nurgalöögid: 9:3
  Suluseisud: 14:0
  Vead: 7:3

 
 

Järjehoidjad

Postitamise reeglid

 • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
 • Sa ei tohi postitada vastuseid
 • Sa ei tohi postitada manuseid
 • Sa ei tohi muuta oma postitusi
 •  
 • BB kood on Sisse lülitatud
 • Emotikonid on Sisse lülitatud
 • [IMG] kood on Sisse lülitatud
 • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
 • HTML-kood on Välja lülitatud